Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.978
|
čitano: 10.924.808
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Blade18 kaže...

 

Fejk, cijene su brutalno niske... 

Eventualno ako nisu pokupovali dosta mobitela na group buyu pa ih nekako prešvercali u Europu iz SADa. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
assassin.st kaže...

 Ima lumia 435 u pošti za 498kn.

 U kojoj to pošti??? Jel valja taj mobitel šta?

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
1.Lovac kaže...
assassin.st kaže...

 Ima lumia 435 u pošti za 498kn.

 U kojoj to pošti??? Jel valja taj mobitel šta?

 

Za 500 -  600 kn na njuskalu dobijes lumiu 630 sa garancijom

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

E ljudi ovako iphone 6 ili galaxy s6.. znam da ce te reci da je to stvar ukusa i da uzmem sta se meni vise svidja, ali ja uopste nisam u toku sto se tice mobitela a zelio bih kupiti.. Pa ako mozete da mi kazete prednosti i mane i jednog i drugog.. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
banchamekk kaže...

E ljudi ovako iphone 6 ili galaxy s6.. znam da ce te reci da je to stvar ukusa i da uzmem sta se meni vise svidja, ali ja uopste nisam u toku sto se tice mobitela a zelio bih kupiti.. Pa ako mozete da mi kazete prednosti i mane i jednog i drugog.. Hvala

 kad ces htjet prebacit muziku ili slike na iphone pozeljet ces ga razbit u zid..

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav forumaši! Imam jedno pitanje kakav je Xiaomi Redmi 2 verzija sa 1gb??

Napišite šta znate o njemu imali iko takav mobitel! Dali je zadovoljan??

Hvala!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CPU kaže...

Pozdrav forumaši! Imam jedno pitanje kakav je Xiaomi Redmi 2 verzija sa 1gb??

Napišite šta znate o njemu imali iko takav mobitel! Dali je zadovoljan??

Hvala!

 

 Pročitaj ovdje

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kineski-mobiteli-tema-odabir-rasprave/192996.aspx?page=347&jumpto=4754034&sort=asc&view=flat

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz! :)

ja isto namjeravam kupiti neki mob i ne znam koji uzeti.

Sto mislite o huaweiu? Cijena bi trebala biti max 1350 kn pa vas molim za savjet.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
alien20 kaže...

Evo da se javim sa dojmovima.

Uzeo sam lg spirit 4g lte...

 

Zakljucak: Ako planirate mob do 1500kn, vjerojatno najbolji izbor s obzirom da ima brand name, dobar build quality i dobre specifikacije.

Ja uzeo isto taj majci prije mjesec dana, izgleda kulturica telefon skroz, samo se strasno uspori kad dodas par widgeta na ekran i pokrenes par aplikacija, 1GB ram-a ga stvarno koci, ako nisi zahtjevan korisnik isplati se kupiti, ali ima boljih u tom cjenovnom rangu, pogotovo za mulitask korisnike.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi mobitel za sestru , najbitnija je kamera , budžet je 200€ .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Budžet mi je oko 1200kn i naišao sam na Prestigio Grace x5. Ima li netko iskustva s njim jer ne vidim da se baš preporuča?  Čitam forum i vidim da dosta preporučate Lumniu 640, sličnih su karakteristika osim platforme....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prestigio rijetko kad izdrzi do kraja garancijr :D bjezi od toga k'o djavo od krsta

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 22:10 (chaselol).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

LG G4 ili Note 4?

 

 

6 G4
9 Note 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thebatman kaže...

LG G4 ili Note 4?

 

 

 G4 je manji i kompaktniji te ima bolju kameru.

Note 4 prakticki sve ostalo ima bolje

youtube.com/mislavbusic
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 8:58 (EchoOne).
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ljudi, imao sam Samsung galaxy s 3 od pocetka, otkad je izasao, i naravno s vremenom mi pukao ekran ne paznjom i smanjivanjem obzira kam ga stavljam... uglavnom, krepo je prije par dana i sad imam neki zamjenski mobitel...(da ne davim s tim previse).
Gledam mobitel neki, do nekih 700-750 kuna maksimalno, koristim mobitel NAJVISE kao HOTSPOT(na poslu imam previse vremena, pa igram onlajn igrice tipa wow-a i tako to koja je radila cak ok sa galaxyem (bez prevelikog pinga)), za tu i tamo koju igricu nabacit, viber i sve te meseđing servise i za poruke i pozive(da ne steka kad se trebam javit ili kad pisem poruku...), kamera i to sve nije bitno, mozda da ima bljeskalicu da si mogu pomoc u mraku :) .

Jel bolje uzet sa vise rama tipa 1 gb i dual core ili quad core sa 512 mb rama? Na nokijama radi normalno ovaj dual sim ili je kao kod lowpriced samsunga zali boze para i truda, ili ako vec steka sa dvije kartice, hoce li sa jednom radit normalno?(mozda su glupa pitanja, ali ako postoji mogucnost saznat te neke stvari, uvelike omogucavaju odabir :) )

Ovaj mi se cini kao nesto sta bi moglo zadovoljit moje potrebe https://neutrinomobile.hr/microsoft-lumia-532-dual-sim-green.html , ima li itko iskustava sa ovom serijom i ono, jel to sta valja? :)
Nije bitno da bude android i nis drugo, bitno je samo da je stabilan i da ima dobar donekle internet hotspot napravljen. :)
Ako postoje kakve sugestije samo saljite. Hvala svima unaprijed!! :)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 9:27 (geek oc-a).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

koliko sam shvatila tu netko pohvali neki mobitel, a netko drugi mu nađe zamjerku. stvarno nezz koji bi si kupila. mislim da cu si kupiti onaj koji mi je najljepsi. :D

 
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nlghthawk kaže...

Treba mi mobitel za sestru , najbitnija je kamera , budžet je 200€ .

 Lumia 640 XL (pazi da bude XL, modeli bez XL imaju slabiju kameru) - odlična Carl Zeis kamera i baterija.

 

http://nokiamob.me/2015/08/13/recenzija-microsoft-lumia-640-xl/

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 10:36 (dadn).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozitivna21 kaže...

koliko sam shvatila tu netko pohvali neki mobitel, a netko drugi mu nađe zamjerku. stvarno nezz koji bi si kupila. mislim da cu si kupiti onaj koji mi je najljepsi. :D

Obično smo suglasni kad je izbor doista dobar. Ali neki forumaši imaju potrebu ''glorificirat'' određene marke ili modele kao najbolje a mi ostali onda imamo potrebu odgovarat i nalazit kontra primjere. Čista profesionalna deformacija 

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, evo ja se baš ne snalazim na tom prenatrpanom tržištu pametnih telefona, pa bih vas molio za preporuku, neki mobitel neke normalne veličine, ne prevelik ni premali, neznam kolko je to u inčima, al onak da je taman, do nekih 1000 kn, +- sto, dvjesto kuna, znači bitno mi je da ne laga i da je fluidan, sad kolku fluidnost mogu dobit za te novce neznam, pa pitam vas?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
đontra kaže...

Pozdrav, evo ja se baš ne snalazim na tom prenatrpanom tržištu pametnih telefona, pa bih vas molio za preporuku, neki mobitel neke normalne veličine, ne prevelik ni premali, neznam kolko je to u inčima, al onak da je taman, do nekih 1000 kn, +- sto, dvjesto kuna, znači bitno mi je da ne laga i da je fluidan, sad kolku fluidnost mogu dobit za te novce neznam, pa pitam vas?

 lg spirit , ima da u vipu za uzeti

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Baš čitam na prethodnoj stranici čovjek veli da mu šteka kad otvori par aplikacija, znači na to sam alergičan, samo mi je to i bitno, i da je kompaktan. Ima još kojih alternativa u tom cjenovnom rangu?

 

@chaselol jel možeš molim te nabrojat koji su to bolji mobiteli u tom cjenovnom rangu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 23:09 (đontra).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Osim Lumie, a sa nultom razinom tolerancije na poneki trzaj ništa. Ali imaj na umu da i Lumie imaju svojih ''mušica''...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
đontra kaže...

Baš čitam na prethodnoj stranici čovjek veli da mu šteka kad otvori par aplikacija, znači na to sam alergičan, samo mi je to i bitno, i da je kompaktan. Ima još kojih alternativa u tom cjenovnom rangu?

 

@chaselol jel možeš molim te nabrojat koji su to bolji mobiteli u tom cjenovnom rangu.

 tesko ces naci u tom cjenovnom rangu mobitel s vise od 1 gb rama . mozda ti je bolja opcija da uzmes neki polovni .

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bubimir13 kaže...

Osim Lumie, a sa nultom razinom tolerancije na poneki trzaj ništa. Ali imaj na umu da i Lumie imaju svojih ''mušica''...

 3 godine sam na Lumiama i nikakvih mušica nema.. nema štekanja, nema rušenja, nema restartova...

 

naravno kao i sva masovna kinesko-vijetnamska proizvodnja neke serije koje su trebale u škart završe kod nas na tržištu i onda ljudi pljuju po Nokiji/Microsoftu a ne po lopovskim trgovcima koji jeftilen škart robu prodaju skupo na našem tržištu...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dadn kaže...
bubimir13 kaže...

Osim Lumie, a sa nultom razinom tolerancije na poneki trzaj ništa. Ali imaj na umu da i Lumie imaju svojih ''mušica''...

 3 godine sam na Lumiama i nikakvih mušica nema.. nema štekanja, nema rušenja, nema restartova...

 

naravno kao i sva masovna kinesko-vijetnamska proizvodnja neke serije koje su trebale u škart završe kod nas na tržištu i onda ljudi pljuju po Nokiji/Microsoftu a ne po lopovskim trgovcima koji jeftilen škart robu prodaju skupo na našem tržištu...

I ja sam na Xperiji 3 godine, ista stvar (od Arc S na 4.0 do Z3C na 5.1 sve verzije droida sam probao) zato i molim boga svaku večer da Sony ne napravi glupost i proda mobilnu diviziju.

 

A o Lumiama, cijenim da ima odličnih uređaja po vrlo pristupačnoj cijeni, ali jedan pokazatelj bode u oči. I pri tome što su izdali masu uređaja, od jeftinih do skupih, ipak imaju samo ~2.5% udjela. Da su svi korisnici oduševljeni bilo bi to daleko, daleko više...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bubimir13 kaže...

 

A o Lumiama, cijenim da ima odličnih uređaja po vrlo pristupačnoj cijeni, ali jedan pokazatelj bode u oči. I pri tome što su izdali masu uređaja, od jeftinih do skupih, ipak imaju samo ~2.5% udjela. Da su svi korisnici oduševljeni bilo bi to daleko, daleko više...

 prekasno su došli na tržište, pa su prvo zeznuli sa WP7... cilj su ostvarili, izbacili su Motorolu iz igre ali očekivat da jurnu na iOS i Android i njihove postotke je nerealno...

 

možda a najveći problem je što nema piratskog softwera kao na androidu jer to nosi najveći postotak... može se ali nije toliko jednostavno za korisnika kao na androidu npr... plus toga puno toga ima za podešavati i raditi na androidu dok je WP više zatvoren sustav radi veće sigurnosti (tu je bio cilj Microsofta da kao sigurni telefon udari na BB i Motorolu)... da se pogleda zastupljenost u poslovnom sektoru tu su brojevi malo drugačiji i tu WP bolje stoji. McDonalds, Coca Cola, BMW i mnogi drugi giganti su ti koji koriste windows uređaje u svojem poslovanju...

 

vidiš, ja nikad više na android ne želim nazad nakon Windos Phone... nema štekanja (čak ni kad napuniš memoriju 100%), ne pokreće u pozadini aplikacije i procese koje ne koristiš, nema virusa i malwera. 

već prije 2 godine imao sam stvari na WP kojima se danas Samsung i LG hvale kao novitetima. reći da WP ne valja samo zato što ima mali postotak zastupljenosti na tržištu je bezveze...

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da valja, više bi ga ljudi koristilo, meni i većini ljudi nikako ne odgovara, možda je za tvoje potrebe dostatan, ali za mene je prezatvoren, limitiran, i premalo sadržaja, te nema igara i aplikacija koje mi trebaju. I da, na nokiji sam doživio i smrzavanje, štekanje, 3 modela sam imao s neispravnim ekranom (520, 1020, 710). 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 17:00 (maks0806).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako treba netko mobitel do 1500-1600kn,a za te novce mu je G2 najbolji neka se javi u inbox. Nije mi to prodaja vec samo pomazem ako vec netko trazi,ionako mogu prodat na njuskalu,ali ipak cu radje ovdje nekom. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Da valja, više bi ga ljudi koristilo, meni i većini ljudi nikako ne odgovara, možda je za tvoje potrebe dostatan, ali za mene je prezatvoren, limitiran, i premalo sadržaja, te nema igara i aplikacija koje mi trebaju. I da, na nokiji sam doživio i smrzavanje, štekanje, 3 modela sam imao s neispravnim ekranom (520, 1020, 710). 

 Necu da drzim stranu ni Androidu ni Winu...ali moram reagirati na ovaj "argument" koji je toliko lame da ga nitko ozbiljan nebi trebao koristiti. Predpostavljam da su takve argumente iznosili i protivnici heliocentricnog sustava Koperniku i Gallileu. Niti treba gurnuti u stranu koliko su ljudi laki za manipulirati i koliko ih se vodi onom "kud svi turci, tud i mali mujo" bez da imalo prije razmisle...pa tako i u ovom slucaju, Android se prije pojavio, zauzeo polozaj i suvereno ga drzi, jednim dijelom zahvaljujuci upravo ovakom nacinu razmisljala...kud svi turci, tud i mali mujo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 17:14 (BinHex).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice