Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.976
|
čitano: 10.924.159
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ekipa Trebala bi mi pomoc.Posto mi se pokvario mob u potrazi sam za novim

Mob mojih karakterakteristika bi bio s dobrom kamerom,baterijom I da je fluidan tj da nema nekakvih zapinjanja I tih sranja

Oko mi je zapelo za par modela al bi volio vase misljenje.

1.Huawei Honor 6x

2.Huawei p9

3oneplus 3t

 

Pa eto ako bi ste mi mogli poblize rec karakteristike ova 3 modela ako ih tko posjeduje

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

što uzeti?

0 Huawei P9 Lite
17 Huawei P10 Lite
5 Samsung S6
1 Neki drugi do 1500 kn +-
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
isplati☺
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zee_15 kaže...

Pozz ekipa Trebala bi mi pomoc.Posto mi se pokvario mob u potrazi sam za novim

Mob mojih karakterakteristika bi bio s dobrom kamerom,baterijom I da je fluidan tj da nema nekakvih zapinjanja I tih sranja

Oko mi je zapelo za par modela al bi volio vase misljenje.

1.Huawei Honor 6x

2.Huawei p9

3oneplus 3t

 

Pa eto ako bi ste mi mogli poblize rec karakteristike ova 3 modela ako ih tko posjeduje

 6X je mid ranger, dok su ovi high end pa bih njega izbacio iz kalkulacija. 3T ima bolju bateriju i definitivno softver koji nema nikakvih štekanja ili bloata. P9 ima jako dobru kameru, ali samo ako služi za slikanje. Video nije ništ posebno jer nema 4K niti OIS.

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

molio bih mišljenja, trebam odlučiti između HTC U-Ultra i Huawei Mate 9.

Za usporedbu http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8519&idPhone2=8073

 

Kod Mate-a me privlači bolja baterija (4000mAh vs 3000mAh), kod HTC-a bolji ekran (QHD vs FHD). Veličina mi nije bitna. Navikao sam na HTC (imao 820), sada koristim Huawei P9 lite. Kod Huawei-a mi nedostaje pametno pretraživanje imenika koje ima HTC, ali to riješim 3rd party biračem. Ostalo mi je tu negdje.

 

Što mislite ? Dobivam ih po istoj cijeni, neće se preprodavati :)

 

 

 

4 HTC U-ultra
10 Huawei Mate 9
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav. Kupujem novi mobitel, stari je crknuo pa me zanima sto bi mi od ova 3 preporucili kao najbolju kupnju. Mob kupjem na rate, vidio sam da Neutrino ima najbolji izbor pa sam se odlucio za ova 3 modela, ako jos tko ima koji prijedlog, zainteresiran sam za sve opcije. Dakle, Huawei P10 lite, Xiaomi Mi Max 2 ili Xiaomi redmi note 4/4X, muci me sto na njihovim stranicama nema verzije sa Snapdragon proc. sa 4 GB RAM-a nego samo Mediatek sa 4 GB pa se bojim da ne budem sa Mediatekovim imao problema, sta vi kazete? Ni cijena ta tri modela nije ista ali kupujem mobitel da me sluzi barem dvije godine i ne mislim ga mijenjati prije toga osim da se ovaj totalno pokvari.  Puno hvala.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Osobno bih p10 Lite...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mi Max 2 je 6,4" što je po meni preveliko za smartphone. Za istu cijenu imaš Mi 5s, malo manje je Mi 5 te Moto G5 Plus. Moj izbor bi bio između ta 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dakle, Mi5s ili Huawei p10 lite. Koji od ta dva? Moto G5 ne bi uzimao, sigurnije mi je jedan od ova dva. Puno hvala svima.

Stjepan
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 8:39 (stjepanzg).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

znaci ovaku, budzet mi je do 1200 kn, trazim telefon iz nasih trgovina, nisam bas fan xiaomia(fobija prema kinezima), bitne stvari su mi baterija i minimum 16 gb memorije, i solidna brzina rama, suzio sam izbor na lg k8(2017), moto g4 play, lenovo c2 power, pa eto ako je netko voljan prokomentirat, preporucit ili bilo sto bio bih zahvalan...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
veka1002 kaže...

znaci ovaku, budzet mi je do 1200 kn, trazim telefon iz nasih trgovina, nisam bas fan xiaomia(fobija prema kinezima), bitne stvari su mi baterija i minimum 16 gb memorije, i solidna brzina rama, suzio sam izbor na lg k8(2017), moto g4 play, lenovo c2 power, pa eto ako je netko voljan prokomentirat, preporucit ili bilo sto bio bih zahvalan...

Ako imas fobiju prema kinezima, javi nam kad nadjes mobitel koji nije kineski... :D :D :D

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Samsung 😂

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hvala na prosvjetljenju, imat cu to u vidu kod odabira
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Samo kazem da samsung nije kineski ;)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Torent kaže...

Samo kazem da samsung nije kineski ;)

A ima lag i ekrani pucaju, baterije eksplodiraju i uzrokuju pozare gore nego najveca kineska smeca...

 

Xiaomi, Oppo, OnePlus su pojam za samsung...

 

Da preduhitrim one koji ce reci kako samsung ima najbolju kameru... DSLR fotic ima jos bolje fotke... :D

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I opet me ispravljas za nesto sto nisam rekao.... Citanje sa razumijevanjem je davno izgubljena vjestina ocigledno....
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Torent kaže...
I opet me ispravljas za nesto sto nisam rekao.... Citanje sa razumijevanjem je davno izgubljena vjestina ocigledno....

Da te ispravljam rekao bih "Ispravak netocnog navoda" ili nesto slicno...

Samo sam se nadovezao na ono sto si rekao...

O vjestinama radije ne bih...

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
veka1002 kaže...

znaci ovaku, budzet mi je do 1200 kn, trazim telefon iz nasih trgovina, nisam bas fan xiaomia(fobija prema kinezima), bitne stvari su mi baterija i minimum 16 gb memorije, i solidna brzina rama, suzio sam izbor na lg k8(2017), moto g4 play, lenovo c2 power, pa eto ako je netko voljan prokomentirat, preporucit ili bilo sto bio bih zahvalan...

 Znaci nebi kineza a naveo si moto i lenovo? Kaj nisu oni kineski? Za 1200kn za "nekineski" mob mozes dobit samo neko tesko smece...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja kupio sinu lenovo k6 u nasoj trgovini za 1100kn,odlican
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
uragan kaže...
Ja kupio sinu lenovo k6 u nasoj trgovini za 1100kn,odlican

 Ooooo pa nisi mu kupio super duper uber mega extra w10m phone? Ili se bojis tuzbe za okrutnost prema djetetu 😂

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne mozes ti bez trolanja,haha,dobra
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Samo pitam jer ga branis kao da ti je rod rodjeni a ovdje druga prica.... Ja barem ne pricama razlicito na razlicitim temama... Sad ti jeftikaner android odličan a koliko si pljuvao po istim...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 12:08 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
To su dva pojma,sin igra igrice kojih nema na windowsu pa mu je beskoristan a ja ih ne igram pa mi je koristan
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Čitam ovu temu već neko vrijeme, i zanima me mid range mobitel.

Nakon podosta eliminacije i savjeta odavde došao sam na ova da modela:

Motorola Moto G5  i  Lenovo K6.

(I da, gledao sam i ostale kineze tipa xiaomi, zte itd. ali odustao od njih)

 

Moto G5 je oko 1700 kn, a K6 se može naći već oko 1200 (5 incni s 3000 mAh) i 1600 (5.5 incni s 4000 mAh).


Može li mi netko upućeniji dati neku pros cons listu?

I jos podpitanje; je li neutrinomobile pouzdana trgovina?


Hvala :D

 

3 Moto G5 (1700 kn)
1 Lenovo K6 (1200 kn)
4 Lenovo K6 Note (1600kn)
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 15:20 (Somebody).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hmh,odabir ti je dobar iako bih ja tu ubacio i honor 7 lite i huawei p9 lite,mislim da koji god da kupis neces pogrijesiti ali mislim da je zbog omjera cijene najisplativiji lenovo k6 kojeg imas u links-u za 1100 kn
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
A šta je Lenovo neg Kinez? I zašto izbacivanje Xiaomi-a? Pitam zato jer je tu Xiaomi Note 4x najbolji izbor u tom cjenovnom rangu. Snapdragon 625 je puno bolji od 430 iz razloga jer je rađen u 14nm za razliku od 28nm kod 430, a to ima veliki utjecaj na bateriju. I GPU je mnogo jači.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xiaomi je po meni odlican ali ne za hr trziste,nema podrskke,servisa,izbornika ni lte frekvencija u hr,cista pogreska
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Jesam nešto propustio ponuditi? 

4 Samsung S8/S8+
2 LG G6/G6+
1 HTC U11
5 OnePlus 5
8 Xiaomi Mi 6
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ocito sam se krivo izrazio, mislio sam rec nebi kineza tipa xiaomi i tako neke, jer sam imo losa iskustva sa garancijama slicnih uredjaja, telefon tri mjeseca na servisu i takve stvari, pa bi provjerene marke od sad uzimao
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
uragan kaže...
Xiaomi je po meni odlican ali ne za hr trziste,nema podrskke,servisa,izbornika ni lte frekvencija u hr,cista pogreska

 Izgleda da su windows mobiteli tolko smece da ne mozes progoogleat koje frekvencije se koriste u hevatskoj, i koje frekvencije ima xiaomi... Tele2 koristi 1800, ostali uz tu koriste i 800mhz, vecina ima 1800, neki imaju i 800... Meni vec godinu dana radi 4g gdje god dodem, na tele2 i note 3 pro... Imas lokalne servise i mobiexpress za sve mobitele... Nisu ni sevisi za samsung i apple bas bajni ak te bas tolko briga za servise. Nema izbornija, kaj bi ti to znacilo? Nema podrske? A kaj su onda updateovi svaki petak? I xiaomi.eu ? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice