Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.936
|
čitano: 10.919.916
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
prasac kaže...

Pozdrav!

 

Molim Vas preporuku mobitela do cca 3000kn. Zasada imam Samsung S8, ali cu ga prodati i uzeo bi nešto u tom rangu ali mi je najvažnije da je dualsim. Ne igram igrice, bitno mi je da ima dobru kameru.

 pa to sto ces kupovati do 3000kn, manje vise ti je S8 bolji od svih njih 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
prasac kaže...

Pozdrav!

 

Molim Vas preporuku mobitela do cca 3000kn. Zasada imam Samsung S8, ali cu ga prodati i uzeo bi nešto u tom rangu ali mi je najvažnije da je dualsim. Ne igram igrice, bitno mi je da ima dobru kameru.

Mi8 ili Pocophone.

Ako nisi ljubitelj Xiaomia onda Honor 10 ili Honor Play.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Timo kaže...
prasac kaže...

Pozdrav!

 

Molim Vas preporuku mobitela do cca 3000kn. Zasada imam Samsung S8, ali cu ga prodati i uzeo bi nešto u tom rangu ali mi je najvažnije da je dualsim. Ne igram igrice, bitno mi je da ima dobru kameru.

 pa to sto ces kupovati do 3000kn, manje vise ti je S8 bolji od svih njih 

 Ma kupujem samo iz razloga jer mi treba dualsim..neda mi se nosit privatni i poslovni mobitel

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Lijep pozdrav, 

 

Planiram uzet novi mobitel i ove godine su mi 2 zapela za oko Xiaomi a2 i a2 lite. Problem je sta se ja ne mogu odlucit, svaki ima svoje prednosti i nedostatke npr. kod a2 mi smeta sta nema 3,5mm utor (sta znaci nema slusanja muzike i punjenja mobitela u isto vrijeme), nema sd utora ( nije velika zamjerka al opet) i ono najvise sta me brine je baterija na koju se svi zale, stvarno me zanima jel tolko lose kolko ljudi pricaju... S druge strane kod a2 lite mi smeta dosta slabiji procesor, losija kamera i veliki nedostatak je c port kojeg nema... Zanimaju me misljenja ljudi... Razlika u cijeni u pravilu nije problem posto je samo 200-300kn. Mobitel uglavnom koristim za surfanje, drustvene mreze, slusanje muzike, povremeno slikanje, tu i tamo igranje igrica dok putujem busom. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

što bi odabrali? Jel se isplati davat nešto više za Pro u tarifi?

1 Huawei p20
7 Huawei p20pro
http://dogadaji.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 22:08 (joze).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ekipa nisam htio novu temu otvarat volio bi da mi kazete e koliko realno mogu dobit za huawei p9 star 9mj ima garanciju 3 god na lom ekrana

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
1200 kn
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam ponude u HTu pa bi mi vaš feedback puno značio :)
Hvala. 

Mogu si isfinancirat bilo koju opciju, ali mi se čini nekak da mi je običan P20 naisplativiji. Ispao bi me skupa s tabletom oko 3000 kn. 
Prodat ću trenutni Galaxy S7 i tablet za kojeg već vjerojatno imam kupca pa bi me telefon ispao samo par sto kuna. 

Isplati li mi se davati skoro 2000 kn više za PRO? Kamera mi ne igra veliku ulogu. 

 

0 Galaxy S9 64gb i Samsung Tab E
1 Huawei P20 PRO i Huawei T3
16 Galaxy S9+ 64gb i tablet
1 Huawei P20 64gb i tablet
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gamelord kaže...

Lijep pozdrav, 

 

Planiram uzet novi mobitel i ove godine su mi 2 zapela za oko Xiaomi a2 i a2 lite. Problem je sta se ja ne mogu odlucit, svaki ima svoje prednosti i nedostatke npr. kod a2 mi smeta sta nema 3,5mm utor (sta znaci nema slusanja muzike i punjenja mobitela u isto vrijeme), nema sd utora ( nije velika zamjerka al opet) i ono najvise sta me brine je baterija na koju se svi zale, stvarno me zanima jel tolko lose kolko ljudi pricaju... S druge strane kod a2 lite mi smeta dosta slabiji procesor, losija kamera i veliki nedostatak je c port kojeg nema... Zanimaju me misljenja ljudi... Razlika u cijeni u pravilu nije problem posto je samo 200-300kn. Mobitel uglavnom koristim za surfanje, drustvene mreze, slusanje muzike, povremeno slikanje, tu i tamo igranje igrica dok putujem busom. 

Praktički sve znaš, jedino ti možeš odlučiti što od navedenog ti je bitnije. Meni osobno je baterija na prvom mjestu, a tu je svakako Lite bolji. USB c mi potpuno ne bitan, radije da imam 3.5 utor. Kamera sigurno nije nešto drastično bolja na A2, a procesor bih onda žrtvovao, a 625 se pokazao jako štedljiv za bateriju. No, ovdje ti biraš a ne ja :)

Znam da prilikom otvorenja MI Storea sad u subotu ti je A2 4/64 1500 kn, ako ti je to od neke važnosti pri odluci.

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

može preporuka za mobitel do 1000 kuna ? išlo bi kao poklon za osobu koja je do sada koristila obične mobitele tako da bi joj to bio prvi smartphone - naravno ako se može naći nešto pristojno u tom rangu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
talmad kaže...

može preporuka za mobitel do 1000 kuna ? išlo bi kao poklon za osobu koja je do sada koristila obične mobitele tako da bi joj to bio prvi smartphone - naravno ako se može naći nešto pristojno u tom rangu...

Ako možeš svrati u subotu na otvorenje Mi Storea u Zagrebu. Redmi 5+ 700 kn, dobra ponuda do 1000 kn. 

 

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

nisam iz Zagreba tako da ta opcija nažalost otpada...  

edit: ta ponuda će sigurno biti na taj dan ili se radi o ograničenim količinama? cijena mu je inače oko 1000 kuna?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 0:32 (talmad).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
talmad kaže...

nisam iz Zagreba tako da ta opcija nažalost otpada...  

edit: ta ponuda će sigurno biti na taj dan ili se radi o ograničenim količinama? cijena mu je inače oko 1000 kuna?

To je taj dan cjelodnevna akcija, u prilogu slika. Također imaju i ponudu 1+1 gratis, 2+1 gratis. Poprati ih malo, svaki dan nesto novo stave.

 

Ako ti ZG nije blizu, druga opcija za proći jeftinije ti je naručiti od honorbuy, goldway sa aliexspress i sličnih trgovina.

 

Inace u tom rangu što ti tražiš imaš još Redmi 5 koji je znatno slabiji od 5+, pa Redmi S2.

A ako bi išao na preko 1000 kn, onda su ti u igri A2 lite, Redmi note 5 / note 6.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 11:18 (kiki_b).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala. To je 100% provjerena informacija? Nigdje ne mogu naci na internetu datum otvorenja itd (Moze kakav link il nest?). Pitam zato sta putujem u subotu u Zagreb pa bih mogao svratit.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kiki_b kaže...
Gamelord kaže...

Lijep pozdrav, 

 

Planiram uzet novi mobitel i ove godine su mi 2 zapela za oko Xiaomi a2 i a2 lite. Problem je sta se ja ne mogu odlucit, svaki ima svoje prednosti i nedostatke npr. kod a2 mi smeta sta nema 3,5mm utor (sta znaci nema slusanja muzike i punjenja mobitela u isto vrijeme), nema sd utora ( nije velika zamjerka al opet) i ono najvise sta me brine je baterija na koju se svi zale, stvarno me zanima jel tolko lose kolko ljudi pricaju... S druge strane kod a2 lite mi smeta dosta slabiji procesor, losija kamera i veliki nedostatak je c port kojeg nema... Zanimaju me misljenja ljudi... Razlika u cijeni u pravilu nije problem posto je samo 200-300kn. Mobitel uglavnom koristim za surfanje, drustvene mreze, slusanje muzike, povremeno slikanje, tu i tamo igranje igrica dok putujem busom. 

Praktički sve znaš, jedino ti možeš odlučiti što od navedenog ti je bitnije. Meni osobno je baterija na prvom mjestu, a tu je svakako Lite bolji. USB c mi potpuno ne bitan, radije da imam 3.5 utor. Kamera sigurno nije nešto drastično bolja na A2, a procesor bih onda žrtvovao, a 625 se pokazao jako štedljiv za bateriju. No, ovdje ti biraš a ne ja :)

Znam da prilikom otvorenja MI Storea sad u subotu ti je A2 4/64 1500 kn, ako ti je to od neke važnosti pri odluci.

 Hvala. Jel to 100% provjerena informacija? Nigdje ne mogu naci nikakve informacije o tome [Moze kakav link il nest?]. Pitam zato sta moram putovat do Zagreba, a ovu subotu bih mogao otic i vidjet ako je tako kako kazes.

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gamelord kaže...

 Hvala. Jel to 100% provjerena informacija? Nigdje ne mogu naci nikakve informacije o tome [Moze kakav link il nest?]. Pitam zato sta moram putovat do Zagreba, a ovu subotu bih mogao otic i vidjet ako je tako kako kazes.

Ako ja lažem onda i oni lažu :)

Na fbu stavljaju ponudu.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=472849183241308&id=294088014450760

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ovo 1+1 free vrijedi samo prvih 11 minuta od otvaranja.
A za ovo da je cjelodnevna akcija, je, ali poučen dosadašnjim iskustvima kod ovakvih akcija u hrvatskoj, pretpostavljam da će količine tih artikala biti jako ograničene. Tako da ako planiraš nešto ugrabiti, moraš kampirati pred trgovinom par sati prije otvaranja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, evo caca mi mob kupuje. Gledam da mu kupim neki sa IP68 certifikatom cijena max ~1000kn (on plaća).
Gledao sam Blackview BV5800 u mobisa cini mi se "ok" za njega. Ima 63 god. tako da nije gamer i youtuber.

Da li ima neki bolji za ove novce, vidio sam i cubot king kong obicnu verziju ali losiji je od blackview-a po karakteristikama.

Bitna baterija, IP68 certifikat (otporan udarce, vodu) velike ikone bonus, dobra kamera 13Mp, nekih 2-4 GB Rama netreba vise.

Hvala :D

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa zanima me Note 9 ili Mate 20 pro?

Moran uzet u sljedecih par dana cijena mi je ista (2400) tako da to ne igra ulogu. Trenutno koristin Matu 10 pro i jako san zadovoljan a samsung  zadnji san ima s7 edge. Notch mi malo smeta na Mati... 

10 Note 9
2 Mate 20 pro
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
darkborg kaže...
Ovo 1+1 free vrijedi samo prvih 11 minuta od otvaranja.
A za ovo da je cjelodnevna akcija, je, ali poučen dosadašnjim iskustvima kod ovakvih akcija u hrvatskoj, pretpostavljam da će količine tih artikala biti jako ograničene. Tako da ako planiraš nešto ugrabiti, moraš kampirati pred trgovinom par sati prije otvaranja.

 Da, nažalost ništ od toga nemam živaca stajat 2-3 sata ispred trgovine... Uglavnom hvala svima na pomoći.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bih prepopruku polovnog mobitela do 800 kn, da ima dobru prednju kameru i performanse (min. 3gb ram)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pogledaj si rabljene Galaxy S6, Huawei P9, Xiaomi Mi5...
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kelam kaže...

Ekipa zanima me Note 9 ili Mate 20 pro?

Moran uzet u sljedecih par dana cijena mi je ista (2400) tako da to ne igra ulogu. Trenutno koristin Matu 10 pro i jako san zadovoljan a samsung  zadnji san ima s7 edge. Notch mi malo smeta na Mati... 

 Vidim da glasovi idu za Note 9, ali zaboravia san spomenit da mi kamera igra veliku ulogu na mobitelu, ne znam dali radi to rayliku po vama mozda?

10 Note 9
1 Mate 20 pro
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ekipa evo cura je extra zadovoljna svojim mi8 kojeg je dobila na dar. Eh sad imamo viska mobitel kojeg bi prodali. Dakle radi se o lg g6 pa me zanima koliko realno mogu dobit za njega, za koju cijenu da ga stavim na njuskalo. Uredaj je star 4-5 mj.. .. Dakle sve ukupna garancija je 2 god, posjedujem sve papire, original kutiju itd

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 6:59 (zee_15).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zee_15 kaže...

Pozz ekipa evo cura je extra zadovoljna svojim mi8 kojeg je dobila na dar. Eh sad imamo viska mobitel kojeg bi prodali. Dakle radi se o lg g6 pa me zanima koliko realno mogu dobit za njega, za koju cijenu da ga stavim na njuskalo. Uredaj je star 4-5 mj.. .. Dakle sve ukupna garancija je 2 god, posjedujem sve papire, original kutiju itd

 Novi je početno oko 2300, dakle rabljeni star nekoliko mjeseci je nekih 1600-1700 Kn. E sad, kako se kreću rabljeni nije mi poznato, možda idu i za manje.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebam prijedlog za novi mobitel (1.200-1.500kn) za suprugu, sa većim ekranom za čitanje knjiga i solidnom kamerom.

Isplati li se mobitel više kupovati kod operatera ili u zasebnim trgovinama/WEB trgovinama?

Trenutno na VIP/A1 pretplati, ali bi otišao na bonove (bilo koji operater) želim smanjiti troškove.

Može najmanja/najjeftinija tarifa – vrlo malo razgovora i potrošnje Interneta 1-2GB, ako ima više neću se žaliti (skoro uvijek je u WiFi dometu – doma/posao)

Može li se plaćati parking, ako nisam na pretplati tj. ako pređem na bonove?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Best buy do 1000kn. Bitna je fluidnost, baterija i donekle kamera. Moze i preko aliexpressa. 

Ps: za majku je,  nije zahtjevni korisnik ali opet joj nezelim poklonit neko smece. 

Trenutno mi je  mi a2lite jedan od izbora. Ima nesto bolje? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gamer12 kaže...

Best buy do 1000kn. Bitna je fluidnost, baterija i donekle kamera. Moze i preko aliexpressa. 

Ps: za majku je,  nije zahtjevni korisnik ali opet joj nezelim poklonit neko smece. 

Trenutno mi je  mi a2lite jedan od izbora. Ima nesto bolje? 

 nema, A2 Lite  je the best

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav! 
Dvoumim se između Redmi Note 6 pro 4/64 i A2 Lite 4/64. Molim vas ako mi možete pomoći pri odabiru. Koji biste prije odabrali i zašto? Ako imate neki od modela slobodno podjelite iskustva. 

 Bitna mi je baterija i brzina, kamera ne baš. 

unaprijed se zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jephph kaže...

Pozdrav! 
Dvoumim se između Redmi Note 6 pro 4/64 i A2 Lite 4/64. Molim vas ako mi možete pomoći pri odabiru. Koji biste prije odabrali i zašto? Ako imate neki od modela slobodno podjelite iskustva. 

 Bitna mi je baterija i brzina, kamera ne baš. 

unaprijed se zahvaljujem

 A2 Lite bez razmisljanja

 

to je mobitel koji je u rangu proizvoda kao sto su LC-CC-120 zracni kuler, HyperX Cloud II headset, i Arctic 240 vodeno hladenje

 

proizvodi koji su visestruko provjereni na ovome forumu, korisnici zadovoljni, performance daleko iznad cijene po kojoj se prodaju

 

i za te pare neces naci bolje, pa sve da i ides razred iznad

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice