Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 882.102
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
U pravu ste ekipa da ali trazio sam malo po internetu i nasao sam tocno cijene koliko su s7 i s7e bili u pretprodaji na webu u tcomu..s7 je bio oko 4000 u startu a s7e oko 4700 dok je s8 oko 4500 a s8 plus 5200..ipak je skuplji oko 500 kn u startu..gledao sam jucer malo oba i nikako nemogu odlucit izmedu dvojice..s8 mi bolje sjedi u ruci i iskreno ljepsi mi je sto je mali i elegantan a opet ni to nije mali ekran..dok s8 plus ima veci ekran al opet i malo predugacak i neznam kako bi to bilo u djepu dok nemam torbicu..prelazim sa s7e i s8 regularni ima osjetno uzi ekran od s7 edge
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Citam i mnogi si na pocetku mislili da ce uzeti S8 jer je plus model prevelik. Ali kada su ih uzivo isprobali iznenadili su se kako je i plus model ugodan bas jer nije toliko sirok i dosta ih je onda uzelo S8plus. Isto tako, kazu da su se naviknuli na fingerprint placement, pogotovo ako maskicu stavis i onda ga lakse nades. Covjek se na sve navikne :)
I racunaj da je baterija bolja na S8 plus

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nije on prevelik ali je predugacak mozda jer nevjerujem da je ugodan u djepu..s7 edge nije ugodan bas u trapericama a kamoli s8 plus..zato kazem..mislim da cu ovaj put s8 regular uzet..nije mi smetala ni dimenzija ekrana od iphone 6s pa mislim da ce ovo bit neka zlatna sredina
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Robi1992 kaže...
Nije on prevelik ali je predugacak mozda jer nevjerujem da je ugodan u djepu..s7 edge nije ugodan bas u trapericama a kamoli s8 plus..zato kazem..mislim da cu ovaj put s8 regular uzet..nije mi smetala ni dimenzija ekrana od iphone 6s pa mislim da ce ovo bit neka zlatna sredina

 Ja sam jucer bio u Samsung trgovini i probao S8 i nije mi nimalo zao sto sam uze plus . a u hlacama stoji sasvim normalno.

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
AnđeoGabrijel21 kaže...
Pa ni sada nije 6000 hahaha, za manje od 5500 ga možeš naručiti iz trgovina.

Znači da će na njuškalu novi uzeti na pretplatu za 2 mjeseca biti oko 4000 max (ne kod švercera, ali oni će prvi ugrabiti ove po sniženoj cijeni).

 Ha ha ha ha...ne znam sta je tebi smijesno.

 

U poznatim prodavaonicama nije jeftiniji od 6000kn...kod Gige u šupi mozda je 5500kn.

 

Ps...oces jos...evo : u Austriji u Mediamarkt je 5912kn.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 14:53 (R36).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ma mislio sam da je u Santa Domenici 5500 kn s8.

Sad sam gledao recenziju i stvarno jebeno djeluje, uživo još nisam vidio, bojim se i otići pogledati jer bi ga uzeo 1/1.

Ima li ga za pogledati u City Centru u t- comu ili sl.?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Imas ga u santa domenici u cityu jucerj ja gledao
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Robi1992 kaže...
U pravu ste ekipa da ali trazio sam malo po internetu i nasao sam tocno cijene koliko su s7 i s7e bili u pretprodaji na webu u tcomu..s7 je bio oko 4000 u startu a s7e oko 4700 dok je s8 oko 4500 a s8 plus 5200..ipak je skuplji oko 500 kn u startu..gledao sam jucer malo oba i nikako nemogu odlucit izmedu dvojice..s8 mi bolje sjedi u ruci i iskreno ljepsi mi je sto je mali i elegantan a opet ni to nije mali ekran..dok s8 plus ima veci ekran al opet i malo predugacak i neznam kako bi to bilo u djepu dok nemam torbicu..prelazim sa s7e i s8 regularni ima osjetno uzi ekran od s7 edge

 bez problema mi stoji u dzepu od hlača....(s8 plus)

15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

S8 je čak nešto uži nego očekuješ, a S8+ također. Nemoj da te zavara 6,2", to je po širini zapravo jako ugodno. Uži je 8+ od npr. Nexusa 6P i to osjetno. Nije ni 8+ bitno (uživo) širi od iPhonea 7 (non-plus).

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ipak s8..dosta mi znaci tipkanje jednom rukom kad sam u autu recimo na s7 edge mi zna bit presiroko ( manja ruka ) ..tako da mi sire od toga netreba..mislim da ce mi s8 idealan bit za ruku
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozdrav svima. Dali je netko produzivao pretplatu u tele2 pa uzeo s8. Zanima me po kojoj cijeni ga je dobio odma sto treba platit.hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Eto džabe sam išao. Vip, T- com i tele 2 ga još nemaju, u Santa Domenici mi je pokazao neki model samo, ne izložen pravi uređaj jer ga niti tamo nemaju. Taj model je kao izgledom samo replika modela i djeluje predivno, a u ruci kao neki 4,7" uređaj a ne 5,8". Jednom rječju predivan je.

 

Sad isplati li se dati tolike novce za to, možda, ako računaš da ćeš za 2 godine dobiti za njega barem 1500-2000 ako bude ispravan, pa se tu dio vrijednosti vrati sigurno, plus sadašnji mobitel i onako, nije toliko niti loše, iako nije niti jeftino.

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pa disi bio u kom cityu?? Ja sam jucer bio na zitnjaku tamo i oba imas izlozena
Ugl vrijedit ce ti mob ako bude dobro ucuvan za godinu dana oko 2500 kn da ga odma rijesis..tako da ces izgubit sigurno oko 1500-2000 kn u godinu dana sta je i normalno..samo ga treba dobro ocuvat
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Na zapadu sam bio, gdje sam ja od Žitnjaka..

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Robi1992 kaže...
Ipak s8..dosta mi znaci tipkanje jednom rukom kad sam u autu recimo na s7 edge mi zna bit presiroko ( manja ruka ) ..tako da mi sire od toga netreba..mislim da ce mi s8 idealan bit za ruku

 Nemoj tipkati u autu! Ne samo da možeš sebe ubiti, nego i još koga usput.

-

 

Inače, najveći problem Samsunga je softver. 7.0 u vrijeme bitno boljeg 7.1 i kad znamo da će eventualno dobiti 7.1 kao svoj najviši update, ne zvuči dobro pored Pixela s mjesečnim sigurnosnim i godišnjim OS nadogradnjama, a i iPhonea koji već nudi petogodišnju podršku i updejte svojima.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ma opcenito mi je tesko nekad pisat jednom rukom kad je druga zauzeta..dosta mi znaci to tipkanje jednom rukom
A za softver si ljepo reko apple je majstor toga i uvijek ce biti..ali samsung me uvijek kupi nakraju sa dizajnom i ekrancinom cudesnom
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
AnđeoGabrijel21 kaže...
Ma mislio sam da je u Santa Domenici 5500 kn s8.

Sad sam gledao recenziju i stvarno jebeno djeluje, uživo još nisam vidio, bojim se i otići pogledati jer bi ga uzeo 1/1.

Ima li ga za pogledati u City Centru u t- comu ili sl.?

 U Santa Domenici ti je 6099kn...

Tonči kaže...

Inače, najveći problem Samsunga je softver. 7.0 u vrijeme bitno boljeg 7.1 i kad znamo da će eventualno dobiti 7.1 kao svoj najviši update, ne zvuči dobro pored Pixela s mjesečnim sigurnosnim i godišnjim OS nadogradnjama, a i iPhonea koji već nudi petogodišnju podršku i updejte svojima.

Te mjesečne sigurnosne nadogradnje su mi zadnja stavka kod odabira mobitela.

 

Žena ima Iphone 5s...treča godina...sve nadogradnje dobiva...ništa bitno...i da ih nije dobila osječala bi se dalje sigurno 

 

Kupit Pixel radi nadogradnji a ne s8 jednostavno nema smisla.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

pa zar nema i samsung redovite mjesečne sigurnosne nadogradnje?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...

Te mjesečne sigurnosne nadogradnje su mi zadnja stavka kod odabira mobitela.

 

Žena ima Iphone 5s...treča godina...sve nadogradnje dobiva...ništa bitno...i da ih nije dobila osječala bi se dalje sigurno 

 

Kupit Pixel radi nadogradnji a ne s8 jednostavno nema smisla.

Dobro, ti si Samsungov fanboy, ali većina običnih ljudi cijeni sigurnost na mobitelima, kao i kvalitetu softvera, što redovite nadogradnje garantiraju. 7.1 npr. rješava dosta problema s performansama i nekim drugim komponentama sustava. Samsung kasni sa 7.1 već više od pola godine. 7.1.2 dolazi za par dana...

 

Problem je što Samsung SVE gasi kad izađe novi model ili cca. godinu nakon toga. Ja iPhone 6 privatno koristim već 4. godinu, žena je na iPhoneu 5 već 6. godinu - na najnovijem OS-u i s najnovijim featurima, dokle god ne traže poseban hardver. Telefoni rade bez greške. To Samsung ne može, može samo Nexus/Pixel.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ako 4 godine koristis iPhone6, bilo bi OK da nam kazes kakav ti je iPhone 8s :)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Malo se zabrojao, mislio je treću godinu.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ma ajfoni rade ko masine ljudi moji..svaki ajfon izdrzi ko blesav godinama sta jest da jest
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
goranbm kaže...
R36 kaže...
Robi1992 kaže...
Ekipa kolko ste placali galaxije jel neko uzimao u tcomu posto vidim da je to najisplativije 4500 kuna.. ja bi uzo odma imam otvoren broj na tarifi nisam nista uzimao nego se bojim da ne bude ko inace i padne cjena drasticno..mozda cijena ove godine nece padat posto su materijali skuplji navodno ove godine na s8 i te slusalice i to sve

Ne postoji potrošački proizvod kojem cijena ne pada...

 

Šta misliš da će cijena do izbacivanja S9 biti uvijek 6000kn za S8. Kako da ne.

 

Za 2-3mj će ti S8 na njuškalu biti oko 3500-4000kn a S8+ od 4000-5000kn.

Istina, ali treba na njuškalu iskeširat 4 ili 5k kn. ovako u trgovini ipak možeš na rate..

 Ovo najbolje opisuje mentalni sklop hrvata, ako nemam 5k kuna za iskeširat mob, ne pada mi na pamet kupit mob od toliko para ali ne u hrvatskoj, neka se imaju gucci naočale, prada kaiš i mob od 5k kuna a jest ćemo jednom dnevno, a ni vruća voda nam nije neophodno potrebna doma

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...
R36 kaže...

Te mjesečne sigurnosne nadogradnje su mi zadnja stavka kod odabira mobitela.

 

Žena ima Iphone 5s...treča godina...sve nadogradnje dobiva...ništa bitno...i da ih nije dobila osječala bi se dalje sigurno 

 

Kupit Pixel radi nadogradnji a ne s8 jednostavno nema smisla.

Dobro, ti si Samsungov fanboy, ali većina običnih ljudi cijeni sigurnost na mobitelima, kao i kvalitetu softvera, što redovite nadogradnje garantiraju. 7.1 npr. rješava dosta problema s performansama i nekim drugim komponentama sustava. Samsung kasni sa 7.1 već više od pola godine. 7.1.2 dolazi za par dana...

 

Problem je što Samsung SVE gasi kad izađe novi model ili cca. godinu nakon toga. Ja iPhone 6 privatno koristim već 4. godinu, žena je na iPhoneu 5 već 6. godinu - na najnovijem OS-u i s najnovijim featurima, dokle god ne traže poseban hardver. Telefoni rade bez greške. To Samsung ne može, može samo Nexus/Pixel.

Kad nemas sto reci onda kazes da sam fanboy...

Sta to Samsung sve gasi...daj ne pricaj nebuloze.

Mogu mislit kakve feature nov IOS ima...evo ne mozes slike na Iphoneu pobrisat od whats appa...jel su izmjesane s ovima iz galerije...divim se tim tvojim nadogradnjama kod IOS-a.

Ova sigurnost je imaginarna sigurnost...niti ne znas od cega te stiti niti sto su ti nadogradili...tako da je meni jedno te isto.

Kupovat Pixel radi sigurnosti je isto kao ne kupit VW zbog laziranja emisije Co2. Za vozaca potpuno nebitno.

 

Od kad su S7e digli na Nougat nema potrebe kupovat S8...zacudo S7e radi fenomenalno.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Umbel kaže...
Ako 4 godine koristis iPhone6, bilo bi OK da nam kazes kakav ti je iPhone 8s :)

Realno, zašto ne da se koristi "četvrtu" kalendarsku godinu?! 

 

Ja sam svog uzeo 06 prosinca 2014 godine, a 2017 je realno, četvrta kalendarska godina, i još manje od osam mjeseci pa će ući i u četvrtu realnu godinu korištenja! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ATJLučko kaže...
Umbel kaže...
Ako 4 godine koristis iPhone6, bilo bi OK da nam kazes kakav ti je iPhone 8s :)

Realno, zašto ne da se koristi "četvrtu" kalendarsku godinu?! 

 

Ja sam svog uzeo 06 prosinca 2014 godine, a 2017 je realno, četvrta kalendarska godina, i još manje od osam mjeseci pa će ući i u četvrtu realnu godinu korištenja! 

 Da, i imaš ga 2 godine i 4 mjeseca i točka. Kakve Isusove 4 godine... Bože me sačuvaj, koje gluposti ću ja čuti ovdje...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 21:01 (Mirko935).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...
Umbel kaže...
Ako 4 godine koristis iPhone6, bilo bi OK da nam kazes kakav ti je iPhone 8s :)

Realno, zašto ne da se koristi "četvrtu" kalendarsku godinu?! 

 

Ja sam svog uzeo 06 prosinca 2014 godine, a 2017 je realno, četvrta kalendarska godina, i još manje od osam mjeseci pa će ući i u četvrtu realnu godinu korištenja! 

 Da, i imaš ga 2 godine i 4 mjeseca i točka. Kakve Isusove 4 godine... Bože me sačuvaj, koje gluposti ću ja čuti ovdje...

 Ja čitam i ne vjerujem šta se piše. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
droid_404 kaže...

Dobro si me podsjetio, nisam nista pisao o bluetoothu. Uglavnom, koristio sam ga od prvog dana i razlika sa s6 je i vise nego primjetna. Spojio sam ga u autu a i na hifi doma i zvuk je stvarno fenomenalan. Za usporedbu sam i isprobao neki stariji LG i razlika je nevjerojatna. Na s8 svi zvukovi su cisti i jasni, ne znam kako da tocnije opisem jednostavno se cuje. Da pustim sa cd-a i preko mobitela mislim da nitko nebi mogao cuti razliku. Takodjer sam isprobao i s6 za usporedbu dometa sa bluetooth zvucnikom. U stanu sa s6 sam uspio doci do druge sobe da bi vec poceo prekidati a, sa s8 u cijelom stanu nema nikakvih problema cak i izvan stana je jos svirao. Prema sluzbenim informacijama kaze da bi 5.0 trebao pruzati 2x brzine od prethodnika, 4x domet i 8x data. Sve u svemu odlican upgrade nego prije i definitvno se primjeti. Od sada mi je 5.0 must have za sve uredjaje. 

 

P.S. Zaboravio sam jos spomenuti mogucnost reproduciranja zvuka na dva bluetooth uredjaja istovremeno sto je odlicno. Cuje se jako sitni delay izmedju dva uredjaja ali to je zanemarivo. Takodjer, sada postoji opcija "separate app sound"(nisam siguran dali me to dio nougata opcenito ili samo za s8) na kojoj se moze postaviti da odredjene aplikacije sviraju na npr. slusalice ili zvucnike dok druge na zvucnik na telefonu.

 Thanks, taj dio me zanimao kako radi u praksi jer i sam koristim S6 a moguće da najesen pređem na S8. Kako vidim sa xda foruma, izgleda da su sa starog Wolfsonovog DAC-a (iz S6 i S7) prešli na Qualcommov Aqstic WCD9341 audio codec, koji uz podršku Snapdragon 835 omogućava 32-bit/384kHz uz jako dobar signal-noise omjer od 115dB, te suport za nativni DSD. Koliko vidim tamo na forumu su pozitivne reakcije na tu hardversku promjenu. Iako smartfone baš i ne smatram nekim posebnim hi-fi uređajima, ipak pomalo veseli da se lagano napreduje čak i u tom segmentu.

http://diyaudio.com.hr/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Da, da, 3. i 5. godinu, ne 4. i 6. :) Ja ih otprilike dobijem u istom mjesecu objave, kao i ostale. Dakle, rujan 2012. i rujan 2014. 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav svima, danas sam isprobao i s8 i s8+ i fenomenlno izgledaju. Nego imam pitanje: dvoumim se između s8/s8+ i iphone 7+ da uzmem pa sad važem i uspoređujem, znam da su ova dva skroz novi i izgledaju brutalno ali ios nekako bolje radi i ti updateovi su češći i duži nego na androidu na kojem već jesam pošto imam s7 pa sad dal je velika razlika na s7 preći a čak mislim da i nije.

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice