Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 882.022
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Eh da... Još jedna stvar glede podrške uređaja. Mislim da je konkurencija ove godine toliko podbacila da Samsung može lagano ubaciti u cruise mode i bez žurbe odrađivati nadogradnje. Recimo, koji bi uređaj uzeli umjesto ovog što sad imate? Eventualno Note, i to je to. :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Eh da... Još jedna stvar glede podrške uređaja. Mislim da je konkurencija ove godine toliko podbacila da Samsung može lagano ubaciti u cruise mode i bez žurbe odrađivati nadogradnje. Recimo, koji bi uređaj uzeli umjesto ovog što sad imate? Eventualno Note, i to je to. :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Iphone X.

Ispegalti UI( ram management i sam fps prilikom scrollanja), premjestiti senzor otiska, dodati dvostruku kameru i poboljšati iris scanner. Naravno uz bolju bateriju.
To bi trebao biti recept za S9.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
NorthBlue kaže...
Iphone X.

Ispegalti UI( ram management i sam fps prilikom scrollanja), premjestiti senzor otiska, dodati dvostruku kameru i poboljšati iris scanner. Naravno uz bolju bateriju.
To bi trebao biti recept za S9.

I biti će! 

 

Do skorom u svaki i najmanji detalj kolega 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Taj portrait mode komotno mogu mogu nazvati postojeci selective focus jer on radi gotovo isto i to cak vrlo dobro jer nema onih groznih rubova kao na vecini ostalih.


https://flic.kr/p/ZCQEmT

Evo primjer fake bokeha sa S8+.
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
IOS mi u ovom izdanju nije zanimljiv tako da niti ne pomišljam na iPhone. Kolega uzeo prije neki dan novi iPhone i uzeo da isprobam. Prvo pitanje koje sam imao je da li mogu ubrzati animacije prilikom otvaranja i zatvaranja aplikacija. Blijedo me pogledao kao dugogodišnji korisnik iPhone uređaja. :) Onda control centar koji izgleda kao didaktička igračka... U principu, mislim da IOS dosta sporo napreduje u odnosu na Android. Tako da... iPhone X mi nije niti najmanje interesantan. Ali gledam ekipu koja ima iPhone 7 i vidim da itekako ima interesa za X. S9 kao što kažeš bi trebao biti ozbiljan uređaj. Nekako se ponavlja priča da neparni brojevi kod Samsunga budu pun pogodak.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ocean77, odlična slika. Valjda si malo promijenio mišljenje o S8 kameri. ;)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

kako napravis taj fake bokhun efekt ? 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
4mal kaže...

kako napravis taj fake bokhun efekt ? 

 

 

Dok si u kameri klizni prstom po ekranu u desno i kada se otvori menu odaberi selektivni fokus.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Ocean77, odlična slika. Valjda si malo promijenio mišljenje o S8 kameri. ;)

 

 

Prije bih rekao da sam se naucio nositi sa njezinim slabostima.

Sve bitno i do cega mi je malo vise stalo fotkam u PRO mode sa aktiviranim RAW...u tom rezimu je kamera OK.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
NorthBlue kaže...
Iphone X.

Ispegalti UI( ram management i sam fps prilikom scrollanja), premjestiti senzor otiska, dodati dvostruku kameru i poboljšati iris scanner. Naravno uz bolju bateriju.
To bi trebao biti recept za S9.

 Zar to Samsung ne može već odraditi u Oreu na S8+? Naravno, bez dvostruke kamere, premještanja senzora otiska i mijenjanja kapaciteta baterije....

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 15:33 (RobotTitan).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
IOS mi u ovom izdanju nije zanimljiv tako da niti ne pomišljam na iPhone. Kolega uzeo prije neki dan novi iPhone i uzeo da isprobam. Prvo pitanje koje sam imao je da li mogu ubrzati animacije prilikom otvaranja i zatvaranja aplikacija. Blijedo me pogledao kao dugogodišnji korisnik iPhone uređaja. :) Onda control centar koji izgleda kao didaktička igračka... U principu, mislim da IOS dosta sporo napreduje u odnosu na Android. Tako da... iPhone X mi nije niti najmanje interesantan. Ali gledam ekipu koja ima iPhone 7 i vidim da itekako ima interesa za X. S9 kao što kažeš bi trebao biti ozbiljan uređaj. Nekako se ponavlja priča da neparni brojevi kod Samsunga budu pun pogodak.

 ...što se za Note 7 sigurno ne može reći.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 15:43 (RobotTitan).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ocean77 kaže...
Taj portrait mode komotno mogu mogu nazvati postojeci selective focus jer on radi gotovo isto i to cak vrlo dobro jer nema onih groznih rubova kao na vecini ostalih.


https://flic.kr/p/ZCQEmT

Evo primjer fake bokeha sa S8+.

 pa da to je to, selective focus je u biti portrait mode,  i kod samsunga radi dobro, bez druge kamere.. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Poznavajući politiku Samsunga, sumnjam. Već 10 godina slažu taj Samsung Experience, sa tom hrpom inžinjera već bi zalockao FPS na 120.
Koliko god mobitel bio napredan, koliko god imao funkcija, user experience je najbitniji. I tu Samsung kaska.
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Meni nije jasno da na jednom tako skupom i "naprednom" mobitelu nema mogućnosti odabira javljanja na tel. poziv samo prinošenjem mobitela uhu. Toliko raznoraznih senzora a zaborave omogućiti korisnicima neke osnovne stvari. Tri godine sam se tako javljao na pozive sa Xperia Z3 i to mi fali za poludit. A i inače mi je korisničko iskustvo sa Xperia Z3 bilo puno bolje nego sa S8+. Ovo je samo veći i brži mobitel sa nešto boljom kamerom. Govorim o svom osobnom dojmu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Meni nije jasno da na jednom tako skupom i "naprednom" mobitelu nema mogućnosti odabira javljanja na tel. poziv samo prinošenjem mobitela uhu. Toliko raznoraznih senzora a zaborave omogućiti korisnicima neke osnovne stvari. Tri godine sam se tako javljao na pozive sa Xperia Z3 i to mi fali za poludit. A i inače mi je korisničko iskustvo sa Xperia Z3 bilo puno bolje nego sa S8+. Ovo je samo veći i brži mobitel sa nešto boljom kamerom. Govorim o svom osobnom dojmu.

Nasao si jednu opciju na koju si se navikao na Z3..A koliko S8+ ima vise opcija od Z3? Ja sam imao i Z3 i S8+, po meni je usporedba ta dva moba gotovo smijesna

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...
RobotTitan kaže...

Meni nije jasno da na jednom tako skupom i "naprednom" mobitelu nema mogućnosti odabira javljanja na tel. poziv samo prinošenjem mobitela uhu. Toliko raznoraznih senzora a zaborave omogućiti korisnicima neke osnovne stvari. Tri godine sam se tako javljao na pozive sa Xperia Z3 i to mi fali za poludit. A i inače mi je korisničko iskustvo sa Xperia Z3 bilo puno bolje nego sa S8+. Ovo je samo veći i brži mobitel sa nešto boljom kamerom. Govorim o svom osobnom dojmu.

Nasao si jednu opciju na koju si se navikao na Z3..A koliko S8+ ima vise opcija od Z3? Ja sam imao i Z3 i S8+, po meni je usporedba ta dva moba gotovo smijesna

 Da, za tu jednu opciju bih mijenjao i opciju šarenice oka i fingerprint i sl.

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Super za tebe

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ali zato je always on display opcija na S8+ zakon i oduševljava me. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Najveca vrijednost S8+je njegov ekran zbog kojeg sve rjeđe posezem za iPad-om.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Bas mi lijepo jutro svane. Probudim se i vidim burn in, uredaj nije star 3 mjeseca. Nikad nisam dizao preko 60 posto svjetline, zamjenjivao wallpaper svaka 3 dana. Da li spada burn in pod garanciju, ili da ga odmah pod cekic odradim?! Hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
helix24 kaže...
Bas mi lijepo jutro svane. Probudim se i vidim burn in, uredaj nije star 3 mjeseca. Nikad nisam dizao preko 60 posto svjetline, zamjenjivao wallpaper svaka 3 dana. Da li spada burn in pod garanciju, ili da ga odmah pod cekic odradim?! Hvala

 Zaista ne kontam zašto se nova stvar na takav način "mazi i pazi"? Ma deri ga lega na 110%. Do isteka garancije mora pokazati gdje mu je slaba točka, da bi na vrijeme stigao reagirati.

Plehani vikleri
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
helix24 kaže...
Bas mi lijepo jutro svane. Probudim se i vidim burn in, uredaj nije star 3 mjeseca. Nikad nisam dizao preko 60 posto svjetline, zamjenjivao wallpaper svaka 3 dana. Da li spada burn in pod garanciju, ili da ga odmah pod cekic odradim?! Hvala

 Prolazi to pod garanciju.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pazim i mazim jer sam picajzla. Mogu reci da imam OKP u vezi novih uredaja. Kada je izasao S6 edge morao sam imati sve boje dok si nisam pronasao koji mi pase, pa jedan je imao crticu, drugi je zeni pao na pod, al' mu nije nista bilo. Naravno ja sam znao da je pao na tepih, i odmah isao u zamjenu. Jbga bolestan sam oko toga. Samo me zanima da li je tko isao reklamirati uredaj u vezi burn in?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
helix24 kaže...
Bas mi lijepo jutro svane. Probudim se i vidim burn in, uredaj nije star 3 mjeseca. Nikad nisam dizao preko 60 posto svjetline, zamjenjivao wallpaper svaka 3 dana. Da li spada burn in pod garanciju, ili da ga odmah pod cekic odradim?! Hvala

 Koji dio ekrana se zapekao? Kako se to manifestiralo kod tebe? Nekakva fleka koju vidiš na bijeloj podlozi, ili?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Moram vam reci dobre vijesti, od 8h sam pustao white and black noise, gray noise. Svaki sat vremena sam pustao red,green,blue saturacije. Nema vise zapecenog. Mislio sam da su te stvari gluposti da to nista ne pomaze, ali hvala bogu nema toga. Srce mi je na mjestu. Bilo je zapeceno, kod edge panela dugacka crta cca.0.5 cm. Na kojem mi je pisao tekst serije koju pratim. Koliko god da se zapece, uvijek ostajem pri Amoledu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
helix24 kaže...
Moram vam reci dobre vijesti, od 8h sam pustao white and black noise, gray noise. Svaki sat vremena sam pustao red,green,blue saturacije. Nema vise zapecenog. Mislio sam da su te stvari gluposti da to nista ne pomaze, ali hvala bogu nema toga. Srce mi je na mjestu. Bilo je zapeceno, kod edge panela dugacka crta cca.0.5 cm. Na kojem mi je pisao tekst serije koju pratim. Koliko god da se zapece, uvijek ostajem pri Amoledu.

 Baš mi je drago da si to riješio! 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gledao sam po xda, nekim ljudima to pomogne nekima ne. Mozda je meni pomoglo jer sam odmah reagirao, necu da ispitujem puno pitanja sta je svemir odlucio u vezi mene. Bitno da je pomoglo. Da li tko od vas koristi Substratum, i koje overlay-e?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Imao sam isto burn in na s7 edge i odnio na servis i rekli su da su promjenili ekran.Eto to sam dobio sad i na s8+ i na servisu je cekam sta ce bit
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tornjo kaže...
Imao sam isto burn in na s7 edge i odnio na servis i rekli su da su promjenili ekran.Eto to sam dobio sad i na s8+ i na servisu je cekam sta ce bit

 
Zanimljiv je taj burn in. Od 3 prijatelja koja znam da imaju samsungove uredaje s amoeldom, ni jedan nikada nije imao burn in.

Jedan jos uvijek ima note 3, jedan s6 edge i jedan s5 neo, razlicita koristenja i ni jedan problem sa burn in. A netko ga dobije na svakom
uredaju koji kupi sa amoledom. Sreca, nacin koristenja ili sta.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice