Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 882.431
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
I btw pogle bateriju, onda mi tu netko veli 7h SOTa. Sam ne znam kak koriste te mobitele. Punim ga svaki dan 2,5 puta.
A imam 15 aplikacija instalirano i sve ubijeno u procesima.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
NorthBlue kaže...
To ne mijenja činjenicu da su app-ovi bolji na Apple-u. Pogledaj zadnji video OnePlus White od Flossy-ja pa vidi što kaže o Note 8 nakon par mjeseci. Dok su novi rade super, kad prođe 6 mjeseci sve sporije i sporije. Nadam se da će Oreo adresirati te probleme.

Meni radi jednako dobro od prvog dana, ali kod mene je Nova Launcher Prime vec na svakom Androidu odavno. Takve probleme sam imao na S3/4/5/6, na Note 8 nemam takve probleme. Sto me boli qurac sto kaze Flossy

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozdrav nemam iskustva ni sa samsung mobitelima ni huawei molila bih vas prijedlok nakon svih sto ste se izjasnili mozete li konacno reci koji je bolje kupiti po vasem misljenu molim pomoc
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hellpboyz kaže...
Pozdrav nemam iskustva ni sa samsung mobitelima ni huawei molila bih vas prijedlok nakon svih sto ste se izjasnili mozete li konacno reci koji je bolje kupiti po vasem misljenu molim pomoc

 pa ovisikoji model.... ako misliš na Galaxy S8/S8+ ili P10 , slobodno usporedi

ja imam S8+ od ljeta i zadovoljan sam, sada za svakog je zadovoljstvo drugačiji pojam

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
NorthBlue kaže...
I btw pogle bateriju, onda mi tu netko veli 7h SOTa. Sam ne znam kak koriste te mobitele. Punim ga svaki dan 2,5 puta.
A imam 15 aplikacija instalirano i sve ubijeno u procesima.

 

To kod tebe nesto nije normalno,ja bi napravio factory reset,maknuo aplikacije koje ne koristim i ako bi mi se to opet događalo pravac servis. Meni je SOT redovno oko 6h, nekada zna povuć i više. Al tako ubit bateriju mislim da moze jedino gejmanje na najjacoj svjetlini,a očito da ti to ne radis. Evo za primjer kod mene,od jutros od 8h do sada,skoro 13h. Automatska svjetlina, performance mode, AOD.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 12:43 (DwightSchrute).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stolnik kaže...

 Točno to sve je moj problem, malo radi, malo ne, ne znam što ću, al to tako nebre iti da kad me ljudi trebaju, telefon ignorira notificatione cura ima isti problem ili?

 

Ona nema problema.. al visi na fejsu nonstop pa mozda zato 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Da, nosim ga na servis. Nešto nije normalno baš kod mene, a imam i burn-in, sad već izražen.
Ne igram igrice uopće, telegram koristim, web, i par aplikacija. Radio već factory reset, skidao monitore baterije, ubijao sve procese. Isto je nakon toga. Dopao me falični primjerak i jeb ga.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ako netko traži dobar,povoljan  "brand name" case,sa solidnim gripom a da s druge strane mobitel nije predebeo,moja preporuka za Incipio NGP Advanced

 

Ja sam dosta dugo tražio nešto ovako,dobra zaštita,mobitel ne klizi iz ruke a opet cijena je ok,pogotovo sada sa popustom.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 17:52 (DwightSchrute).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Evo usporedbe s OnePlus 5T. Potpuno iste aplikacije. Očito da greška nije bila u mojem korištenju. 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DwightSchrute kaže...
NorthBlue kaže...
I btw pogle bateriju, onda mi tu netko veli 7h SOTa. Sam ne znam kak koriste te mobitele. Punim ga svaki dan 2,5 puta.
A imam 15 aplikacija instalirano i sve ubijeno u procesima.

 

To kod tebe nesto nije normalno,ja bi napravio factory reset,maknuo aplikacije koje ne koristim i ako bi mi se to opet događalo pravac servis. Meni je SOT redovno oko 6h, nekada zna povuć i više. Al tako ubit bateriju mislim da moze jedino gejmanje na najjacoj svjetlini,a očito da ti to ne radis. Evo za primjer kod mene,od jutros od 8h do sada,skoro 13h. Automatska svjetlina, performance mode, AOD.

Pozdrav,

 

taman sam htio napisati post vezano za bateriju na mojoj S8. Evo trenutačno je baterija na 32%, SOT 2h39min, jedino što sam koristio je whats app, facebook, mail-ovi i čitanje vijesti..to mi se čini katastorfa, mobitel je star samo pola godine ni ne koristim ga puno a tak brzo iscuri baterija..probati ću napraviti factory reset ali ako se i nakon toga bude tako praznio morati ću na servis..od postavka je isto ukljucena automatska svjetlina, always on display, wqhd rezolucija ali ne razumijem kako onda ti imaš po 5-6h SOT-a haha

Sad isto za taj servis..jedino šta od papira imam je kopija T-com računa jer sam ga kupio prek oglasa, garanciju nemam nigdje ovjereno..valjda je račun dovoljan, piše IMEI uređaja..

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stavio sam Oreo beta 6 na S8. Vizualno ima par sitnih promjena ali nista strasno. Malo fluidnije sve radi ali sam ga vracao na tvornicke postavke pa moze i do toga bit. Bas me zanima baterija koju svi hvale na Oreu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ja sam zadovoljan baterijom na svom 8+, brightnes je na auto, skoro sve je upaljeno osim bluetooth,nfc i slično i ne koristim AOD. Jesam par dana na početku pa sam ugasio ne treba mi.

Redovno imam +6h SOT na 40h korišenja (mix wifi-mobi), ukoliko je samo na mobilnim podacima onda nešto manje, vidim da se telefon (doma) bori sa signalom (otprilike 5 i 1/4 na 30h).

Koristim viber,whatsapp, dva maila sinkronizovana, pozivi, video pozivi, socijalne mreže (osim fb-to ne koristim), opalim pokoju fotografiju ili se poigram sa slowmo, ponekad odigram i 15min raymana npr ili temple run, koristim razne aplikacije (yt, evernote,dropebox...) uglavnom ne štedim ga ni malo.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DwightSchrute kaže...

Ako netko traži dobar,povoljan  "brand name" case,sa solidnim gripom a da s druge strane mobitel nije predebeo,moja preporuka za Incipio NGP Advanced

 

Ja sam dosta dugo tražio nešto ovako,dobra zaštita,mobitel ne klizi iz ruke a opet cijena je ok,pogotovo sada sa popustom.

 šteta, više nema popusta....

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Neznam jel moguće da je zato jer ga ja uvijek punim na turbo charge, nikad sporo punjenje i znam ga ostavit preko noći uključenog u struju kad se napuni..

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...
DwightSchrute kaže...

Ako netko traži dobar,povoljan  "brand name" case,sa solidnim gripom a da s druge strane mobitel nije predebeo,moja preporuka za Incipio NGP Advanced

 

Ja sam dosta dugo tražio nešto ovako,dobra zaštita,mobitel ne klizi iz ruke a opet cijena je ok,pogotovo sada sa popustom.

 šteta, više nema popusta....

 Ja sam platio 10 $ +6$ dostava,a kad sam linkao je bio 8$ plus dostava,jbga,sada je malo previše za većinu,al sve pohvale za case.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DwightSchrute kaže...

 Ja sam platio 10 $ +6$ dostava,a kad sam linkao je bio 8$ plus dostava,jbga,sada je malo previše za većinu,al sve pohvale za case.

 spremio sam u browser, pa ću pratit "naredno vrijeme"

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ja imam S8 od augusta i stvarno sam prezadovoljan sa njim,koristim ga svaki dan po cijeli dan cak i kao poslovni telefon,ukljuceni podaci,bluetooth uvijek spojen sa smartwatchom i sa audiom u Autu,auto brightness i uvijek na balanced modu,ne koristim nikakve stednje baterije.

rezoluzija Full HD,SOT uvijek minimalno 4h,a koristim po cijeli dan na njemu chrome,firefox,messenger,viber i sve te gluposti,cak i netflix na njemu gledam svaki dan dok pravim pauzu

 

inacee pravo zadovoljan telefonom,zalosno samo sto nekad kamera zaglavi u makru pa je moram udarit prstom xD al ne smeta mi to

 

mozda je kod vas ostalih to problem? jel koristite mozda onu vecu rezoluciju?

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koristim na nacin kao i ti s8+ i samo 2k rezu

a dobim.sot 3.5 4h max...imam ga od lipnja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Privlači me s8 , preporučujete li taj mob? Dojmovi? Kamera mi je bitna i baterija jer sam doslovno cijeli dan vezana za njega..

Sad imam Mate 8 i kamera je dosta loša.

Zahvaljujem unapred!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
janna85 kaže...

Privlači me s8 , preporučujete li taj mob? Dojmovi? Kamera mi je bitna i baterija jer sam doslovno cijeli dan vezana za njega..

Sad imam Mate 8 i kamera je dosta loša.

Zahvaljujem unapred!

 Nemoj biti lijena i pročitaj zadnjih 10 stranica i sve ćeš saznat. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 10:43 (R36).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Baterija traje cijeli dan uz hard mučenje i ostat će ti još i za sljedeći dan
Što se tiče kamere pogledaj primjere na netu
Za 3600-3700kn vrh mob
Obavezno neku masku uzmi,makar onu tpu najobičniju
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja također koristim mobitel otprilike istim intenzitetom.

Uspijem ostati u prosjeku na oko 30% baterije do 16 sati ako ga skinem s punjača u 7. I u to vrijeme možda oko 3.5h sot.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Evo moja autonomija... Iskreno, nisam zadovoljan i to mi je katastrofa. Whatsapp, facebook i 2 maila. S tim da notifikaciju od gmaila nisam dobio valjda otkad sam presao sa bivseg G4, a na widgetu mi budu ucitani svi mailovi, zna li itko rjesenje za to? Mislim da sam sve moguce u postavkama namjestio da ne ogranicava gmail. Imam i outlook na kojem mi je svaka notifikacija uvijek u realnom vremenu dosla. A ne koristi mi se inbox aplikacija jer mi je nepregledna i navikao sam ovako.

 

Mobitel nekad zna zastekati, najcesce mi se to dogodi dijelim hotspot, sto je jako rijetko, ali izrazito iritantno. Gps lokacija u google maps se nekad totalno zblesira i nece se popraviti.

Razmisljam o zamjeni s8 za mate 10 pro. Koliko god je lijep ekran, funkcionalnost nije onakva koliko samsung naplacuje ovaj mobitel.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DzigiBau kaže...

Evo moja autonomija... Iskreno, nisam zadovoljan i to mi je katastrofa. Whatsapp, facebook i 2 maila. S tim da notifikaciju od gmaila nisam dobio valjda otkad sam presao sa bivseg G4, a na widgetu mi budu ucitani svi mailovi, zna li itko rjesenje za to? Mislim da sam sve moguce u postavkama namjestio da ne ogranicava gmail. Imam i outlook na kojem mi je svaka notifikacija uvijek u realnom vremenu dosla. A ne koristi mi se inbox aplikacija jer mi je nepregledna i navikao sam ovako.

 

Mobitel nekad zna zastekati, najcesce mi se to dogodi dijelim hotspot, sto je jako rijetko, ali izrazito iritantno. Gps lokacija u google maps se nekad totalno zblesira i nece se popraviti.

Razmisljam o zamjeni s8 za mate 10 pro. Koliko god je lijep ekran, funkcionalnost nije onakva koliko samsung naplacuje ovaj mobitel.

 

 

Ma toga me i strah kad već kupujem da se ne zeznem.. i ja sam razmišljala o mate 10 pro ali samsung mi je ljepši ali ne vrijedi to toliko ako ima problema..

Kod nekog super kod nekog loš ... Ali ja sam stvarno hard korisnika mobitele tako da....idemo onda dalje..hvala puno😃

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DzigiBau kaže...

S tim da notifikaciju od gmaila nisam dobio valjda otkad sam presao sa bivseg G4, a na widgetu mi budu ucitani svi mailovi, zna li itko rjesenje za to? Mislim da sam sve moguce u postavkama namjestio da ne ogranicava gmail. Imam i outlook na kojem mi je svaka notifikacija uvijek u realnom vremenu dosla. A ne koristi mi se inbox aplikacija jer mi je nepregledna i navikao sam ovako.

 

Imao sam taj problem. Inbox mi je isto katastrofa ali onda sma počeo koristiti stock aplikaciju Email od Samsunga i sad mi par mjeseci radi normalno.

 

Nisam baš nešto posebno zadovoljan sa baterijom na Oreu.

 

Na XDA pišu da imaju bolji SOT za oko 10% a kod mene je isto ili čak i lošije.

 

Imam fb, whatsapp, 2 mail računa stavljena da se refreshaju svakih sat vremena.

 

Od jutra 8 do 17h je mobitel stalno na 4g mreži a navečer jer na wifiu. Na nougatu sam uvijek ali uvijek imao od 4:30 do 5h SOTa a jučer prvo punjenje na Oreu je bilo oko 4:15 minuta.

 

6 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Da li netko ima iskustva sa Liquid Nano zaštitama za ekran.

 

Imam trenutno Invisible Defender na S8 ali nisam zadovoljan sa njime jer ima "ljepljiv" osjecaj kod korištenja.

Probao sam i original screen protector od Samsunga ali mi UAG case diže zaštitu pa sam je počupao.

 

PS4 account - nattvindens
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ja ga, S8, skinem ujutro s punjača u 6:30 i navečer u 23h imam 50% najčešće. Kad ga koristim žešće onda navečer imam 30ak %. A ako skroz malo onda navečer zna biti i 60ak%.

Upaljen Viber i What'sUp ali samo Viber koristim uglavnom povremeno. Pogledam malo vijesti ujutro, malo Tapatalk i par poziva. Nekad slušam 1h glazbu. Ja sam zadovoljan u odnosu na S5 i S7 edge što sam ranije imao. Ali ne koristim ga puno i punim preko noći na sporom punjaču. Brzi rijetko koristim odnosno baš kad mi treba brzo napuniti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ja ne mogu izvuci vise os 3:30h SOT-a bez igranja igrica i gledanja videa. Jel mi vrijedi za ovakav slucaj posjetiti servis ili sto da radim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja sam zadovoljan baterijom na S8, ali već sam o tome pisao. Također sam pisao da ću sam testirati razliku fullHD i 2k reze!
Testirao sam 1+ mj sigurno, tako da sam praktički već i zaboravio da nije na FullHD.
To da sam zaboravio i samo govori da ipak nije bitna razlika u trajanju baterije.
Eto, priznajem, pogriješio sam što sam prije govorio da jest na osnovu 1-2 dana testa.
Očito je čitanje po forumima izazvalo placebo efekt. Možda također to ovisi od korisnika do korisnike (ustvari siguran sam u to)… ali uz normalno korištenje (samo WhatsApp, surfanje, malo yt, fb i messanger, gmail...) nisam primjeti da značajno više troši 2k rezolucija u odnosu na FHD. Riječ je možda o nekih 20-30 min manjeg SoT (s mojim načinom korištenja). Ovisi koliko sam na wifiu/mobilnim podatcima, ali nikad u pravilu ispod 4h SoT nisam imao. (Prosjek 4.5h kombinacijom wifi/m. podataka - lokacija on po potrebi samo).
Možda bi imalo veći utjecaj eventualno da sam igrao igrice ili gledao yt u 2k rezoluciji (a ionako sve šta sam gledao je max u FHD).

Ono što neću priznati da sam pogriješio, je do mene samoga - jednostavno ne vidim razliku između 2k i FHD reze na ovom ekranu!
Možda ako se potrudim samo na nekim 2k spotovima, ali možda! U svakodnevnom korištenju uopće ne primjetim. Volio bih stavit dvije S8 jedan do drugog i usporediti, ali nažalost ne mogu. Ovako changanjem izmedu FHD i 2K razliku (osobno) ne vidim! Evo, testirao i prilikom surfanja i to baš na bug.br i sva slova koja vidim na FHD pročitat vidim i na 2k i obrnuto! Ništa mi nigdje nije oštrije (Iako bi trebalo biti)... Možda je ovo premale dijagonala da bi se razlika vidjela ili ja samo nemam oko sokolovo?! Inače imam jako dobar vid, ali ovaj ekran mi je jednako prekrasan u FHD kao i u 2k. Ako mogu dobiti i 20 minuta više baterije, radije ću to odabrati. :) Jel ima netko neki test gdje bi mogao vidjeti bolje tu razliku? Igrice ne igram, dal'se tamo osjeti šta?
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ja na svom Notu 8 cim promijenim na 1080p skuzim razliku u ostrini, ocito svako drugacije vidi.

 

Sto se tice baterije nije me briga, kupio sam ja njega a ne on mene

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice