WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.763.367
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Kod mene je prijatelj imao 650, nije bio nimalo odusevljen kamerom. Doduse, to nakon l920.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@ivan(4) to si dosta dobro i precizno opisao,razlike su neznatne,mene je osobno privukao amoled ekran na l650 pa sam l640 prodao iako ima bolju bateriju a meni je ekran bio bitniji
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Steta sto je MS obustavio razvoj L850, fotke su impresivne.

Pored 550 i 650, fali srednji segment sa 750 i 850 da popune trziste.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Otkud si sad ti izvukao te potpuno pogresne specifikacije,nesto si pomijesao

 

ma da, tek sad vidim. Ja se raspisao o XL verziji. XL verzija L640 ima Zeissovu optiku, puno veću rezoluciju prednje kamere, veći zaslon i trajniju bateriju, i skuplja je od L650.

 

Sorry.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
A tak da,xl je veca i ima bolju kameru
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Ali su iste aplikacije ;)

 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Da,odlicne
 
1 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Nisam baš to imao na umu ali ok.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Citam svakakve informacije,pa jel neko zna,da li ce svi W10M uredjaji dobiti creators update,naravno znam da nece dobiti oni koji nisu dobili AU nadogradnju
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Lumie hoce. HP, Acer i ostali, ovisi o njima.

Prestigio je imao dva super povoljna uredjaja, jaci model je bio odlican, al nisu odradili update.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Imam ja jedno sasvim novo pitanje: Koje igre na storeu podrzavaju gamepad? Kupih nedavno XboxOne S gamepad, spojio sam ga na L930 preko bluetootha bez problema..sad ga treba samo jos i iskoristiti u praksi :)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Pošto je ovo jedina tema koju držim pod "praćena", želim reći da sam nakon 3,5g opet na androidu. Moto G4. 

To su jedini android telefoni iz G serije koje JA priznajem (povoljno, kvalitetnO, ažurirano i RADI).  Netaknuti android, odličan hw i čim sam je upalio, dobio sam obavijest..želiš li odmah skinuti Nougat 7.0.

 

- nisam korisnik koji je bio zakinut sa aplikacijama na WM10 (shvaćam da drugi jesu)

- definitivno mi nedostaje sučelje...pločice..izbornik

- zatim , ostao sam zatečen kako na androidu radi ova zadnja verzija Firefoxa. Drama...čak addonsi rade ko na desktopu. ODLIČAN! Tu je definitivno prednost na Edge.

- fali mi Tweetium za twitter.  Fali mi Nextgen reader..ma kakvi god ovdje bili Feedly, gReader i sl.

- sada i ja vidim da nesretnici iz Redmonda razvijaju naprednije aplikacije za android, onedrive i outlook. Premda mi je slađi Skype na WM10

- jesam li ja lud ili PBZ bankarstvo izgleda užasno zastarjelo sučeljem na androidu. Na WM10 je prelijepa

- prednost zadnjih androida je što sam u startu onemogućio-pogasio sve...g-ovo  g-ono, hangouts, play-ovo play-ono, čak i gmail. Nestanu iz izbornika i umrtvljeni su. Koristim kao i do sada outlook app

 

 

Kako se osjećam...onako, niš posebno.  U stvari, ne bih imao ništa protiv da imam još jedan tel broj na kojem bi bila L950.

 

p.s.

I ono kad nam kažu da kenjamo oko fluidnosti... DA, WM je fluidniji, sviđalo se to nekom ili ne.  I to mogu reći ljudi koji koriste obe platforme.

 

Nastavljam pratit temu. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
torrente kaže...
...

 

 

Kako se osjećam...onako, niš posebno.  U stvari, ne bih imao ništa protiv da imam još jedan tel broj na kojem bi bila L950.

 

...

 Hehhehehe kako se osjećaš? Kako si se osjećao na WM? Ja uzmem mob odradim ono za sta sam ga kupio i isti momenat zaboravim da sam ga imao u rukama....Stvarno kako se možeš osjećati u vezi moba?????????????????

16 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...
...

 Hehhehehe kako se osjećaš? Kako si se osjećao na WM? Ja uzmem mob odradim ono za sta sam ga kupio i isti momenat zaboravim da sam ga imao u rukama....Stvarno kako se možeš osjećati u vezi moba?????????????????

 Čuj ti to koristiš... isto ko kad platiš prostitutki, isprazniš se i odeš...nemaš pojma kako je izgledala.

Ovdje se radi ipak o malo uvertire, upoznavanja (čitaš windowscentra i xy sličnih), pa ga lagano prisloniš (insajder si), pa ona kaže da joj se sviđaš (radi ne trokira i laga).

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
torrente kaže...
Torent kaže...
...

 Hehhehehe kako se osjećaš? Kako si se osjećao na WM? Ja uzmem mob odradim ono za sta sam ga kupio i isti momenat zaboravim da sam ga imao u rukama....Stvarno kako se možeš osjećati u vezi moba?????????????????

 Čuj ti to koristiš... isto ko kad platiš prostitutki, isprazniš se i odeš...nemaš pojma kako je izgledala.

Ovdje se radi ipak o malo uvertire, upoznavanja (čitaš windowscentra i xy sličnih), pa ga lagano prisloniš (insajder si), pa ona kaže da joj se sviđaš (radi ne trokira i laga).

 

 

 I onda skuzis da ti je uzela pare i ostavila te znojnog u nekom jeftinom hotelu kao i svaka zena od zanata ;)

 

Nije mi poznato ali gledao sam lose filmove na tu temu i svi su se tuzno zavrsili ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Uzme mobitel,odradi i ostavi,a od 0-24 raspravlja o mobitelima
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Kad smo već kod switchanja s WP10 na Android, je li bolje zatvoriti Live/OneDrive sinkronizacije i backup pa preći sa svime time na Google servise?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Did12 kaže...
Kad smo već kod switchanja s WP10 na Android, je li bolje zatvoriti Live/OneDrive sinkronizacije i backup pa preći sa svime time na Google servise?

 Nema smisla ako ti sve radi i ako si zadovoljan. Ja sam isto od 9. mjeseca na androidu ali koristim MS-ove servise. Ni nemam namjeru prelazit na gguglove.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Odleprsala i Amazing weather HD sa windowsphonea..Meni je bila ok aplikacija.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Did12 kaže...
Kad smo već kod switchanja s WP10 na Android, je li bolje zatvoriti Live/OneDrive sinkronizacije i backup pa preći sa svime time na Google servise?

 Koristis ono na sto si navikao. Sto se tice os-a slobodno nastavi koristiti sto i do sad.......Mozes na google koristiti ono sto nemas na onedrive ako ima nesto sto nemas....

13 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ja sam nedavno se prebacio na Android i pokusao sam se Microsoftovo zadrzat i jedino mi sinkronizacija kontakata nije radila kako treba pa sam taj dio prebacio na google.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
sibica kaže...
Odleprsala i Amazing weather HD sa windowsphonea..Meni je bila ok aplikacija.

 

dolepršale nove verzije (u zadnjih 7-8 dana). Najznačajnije među njima:

1. FeedLab UWP

2. Enpass UWP

3. Formula 1 UWP

4. PitlaneOne UWP

5. GeoPhoto UWP

6. Denna UWP

7. Wikipedia UWP

. . .

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jel ima ko da je na wp8 jos,jer ak ima volio bi znat jel ima puna verzija instagrama na wp8,naime planiram napraviti downgrade jer mojih 512mb rama se na snalazi bas sa wp10,a instagram mi je jako bitan ,ne zado da se slikam kak jedem burek pa da to podijelim ,vise mi treba zbog hobija
hačoman
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
mikulam kaže...
sibica kaže...
Odleprsala i Amazing weather HD sa windowsphonea..Meni je bila ok aplikacija.

 

dolepršale nove verzije (u zadnjih 7-8 dana). Najznačajnije među njima:

1. FeedLab UWP

2. Enpass UWP

3. Formula 1 UWP

4. PitlaneOne UWP

5. GeoPhoto UWP

6. Denna UWP

7. Wikipedia UWP

. . .

Tako je, samo ti reci tom hejteru. 

Idemo dalje, samo jako wp, samo jako

 

Did12 kaže...
Kad smo već kod switchanja s WP10 na Android, je li bolje zatvoriti Live/OneDrive sinkronizacije i backup pa preći sa svime time na Google servise?

 Zašto bi htio da si-a-ej ima tvoje podatke?

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 14:14 (madxx).
7 godina
neaktivan
offline
 
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Pa ti si pravi dječak ;) Malo ti treba da budes sretan ;) Iako ti od toga nemas nikakve koristi drago mi je zbog tebe ;) Ocigledno su ih kupili na rapsordaji jer su ih platiti po 110 eur otprilike ;) Nemaju za bolje telefone al za policiju dobro je i  ovo ;)

 

Btw jadna je platforma koja je spala na policiju al ok ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 15:57 (Torent).
10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

Pa ti si pravi dječak ;) Malo ti treba da budes sretan ;) Iako ti od toga nemas nikakve koristi drago mi je zbog tebe ;) Ocigledno su ih kupili na rapsordaji jer su ih platiti po 110 eur otprilike ;) Nemaju za bolje telefone al za policiju dobro je i  ovo ;)

 

Btw jadna je platforma koja je spala na policiju al ok ;)

 

 

 Ajd ne glupiraj se jer znaš i sam da je to stara vijest i da im je glavni razlog kupnje wp uređaja sigurnost (barem su tako objavili).

WP nije podložan razno raznim virozama i zbod toga su ga odabrali.

ništa mi se neda
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Ja sam sretan ko malo djete, kad ugledam svoju lumiu osjećam se sigurno, blagoslovljeno i prosvijetljeno 

znadu murijaci šta valja  uskoro će i ljudi vidjeti i vratiti se na najbolji mobilni sustav, wp. Ide velikim koracima naprjed i bit če najjači  

Ionako sumnjam i ne verujem da smo na 0,4% tržišta, to je laž i urota protiv wp-a koju nam konstatno serviraju neprijatelji. Fuj gugl, fuj si-a-ej, fuj hejteri  

 

 
4 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
madxx kaže...

Ja sam sretan ko malo djete, kad ugledam svoju lumiu osjećam se sigurno, blagoslovljeno i prosvijetljeno 

znadu murijaci šta valja  uskoro će i ljudi vidjeti i vratiti se na najbolji mobilni sustav, wp. Ide velikim koracima naprjed i bit če najjači  

Ionako sumnjam i ne verujem da smo na 0,4% tržišta, to je laž i urota protiv wp-a koju nam konstatno serviraju neprijatelji. Fuj gugl, fuj si-a-ej, fuj hejteri  

 

 

Halo, jasno je svakom da si ti android trol, ali drago nam je i da se osjecas sigurno u velikom krdu. :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Taj android je stvarno divna platforma kad si hejteri daju toliko truda pljuvati po ostalim platformama
 
3 1 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice