Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.041.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Vaš Desk

jel se to meni cini ili ona polica je malo izvitoperena ....daj to makni dolje dok ti sve neopadne na monitor ili barem stavi jos jedan nosac na sredinu police

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 18:06 (mariolla79).
Moj PC  
16 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
mariolla79 kaže...

jel se to meni cini ili ona polica je malo izvitoperena ....daj to makni dolje dok ti sve neopadne na monitor ili barem stavi jos jedan nosac na sredinu police

Pa ta polica ima 1cm,a na njoj 10kg minimalno... Zvučnici uopče nebi smjeli biti na polici jer zbog vibracija mogu past dole...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Strm kaže...
mariolla79 kaže...

jel se to meni cini ili ona polica je malo izvitoperena ....daj to makni dolje dok ti sve neopadne na monitor ili barem stavi jos jedan nosac na sredinu police

Pa ta polica ima 1cm,a na njoj 10kg minimalno... Zvučnici uopče nebi smjeli biti na polici jer zbog vibracija mogu past dole...

Koliko taj zvucnik mora imat sut da bi ga vibracija pomakla ?

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Hacker-ri kaže...

Koliko taj zvucnik mora imat sut da bi ga vibracija pomakla ?

Ovdje nisu problem zvučnici ,nego pojačalo na sredini ,zbog kojeg je polica i svinuta.

Trebalo bi staviti barem još jedan zidni nosač na sredinu.

Iako bi jača polica bila puno bolje rješenje.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 19:56 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
kizo2703 kaže...
Hacker-ri kaže...

Koliko taj zvucnik mora imat sut da bi ga vibracija pomakla ?

Ovdje nisu problem zvučnici ,nego pojačalo na sredini ,zbog kojeg je polica i svinuta.

Trebalo bi staviti barem još jedan zidni nosač na sredinu. Iako bi jača polica bila puno bolje rješenje.

Ako je puna polica, moze jos stavit jedno pojacalo gore :D

Testirano :D

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Hacker-ri kaže...

Ako je puna polica, moze jos stavit jedno pojacalo gore :D

Testirano :D

Ako je. Po izgledu ove na slici ,čisto sumnjam. Svijena na sredini i dodatno ,visi prema naprijed.

 

Pogledaj sliku malo bolje.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
kizo2703 kaže...
Hacker-ri kaže...

Ako je puna polica, moze jos stavit jedno pojacalo gore :D

Testirano :D

Ako je. Po izgledu ove na slici ,čisto sumnjam. Svijena na sredini i dodatno ,visi prema naprijed.

 

Pogledaj sliku malo bolje.

Saljem svoju ovih dana, samo ako doma dodem :D

potpis :D
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

pozdrav svima, to mi svi govore, ne vidim nikakav problem sa policom, jest da je savijena na dolje, ali nema nikakve vibracije i zvucnici ne setaju opce, i kad sam kupovao drzace za policu uzeo sam one dosta skuplje, pise kao do 50kg jedan drzi, mada mi nije frka kupit jos jedan ali mislim da nema potrebe, ovo mi veec stoji par mjeseci tako.

btw na slici izgleda bas da je ono previse prema dolje ali nije bas tak mozda je tak zbog fotke sa strane uslikano ne znam. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 23:48 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Vaš Desk

siick_bubble_gumm

 

Ipak ti to rastereti{#}

Moj PC  
10 0 hvala 1
13 godina
offline
Vaš Desk

Josip Brnic - Nauka o cvrstoci

prouci si malo tu knjigu...pa ces shvatiti sta ti govorimo za policu

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš Desk
galinjo24 kaže...

Evo i moga kutka{#}

Ko tebe je komp fakat otišel u planine,Izlanuo se ili ko da recimo očekuješ poplavu u sljedečih par sati fučkaj ga sad.Cool

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Da si nosače stavio malo bliže jedan drugomu bi bilo bolje, iako nije sve ni u njima - ni tome što si uzeo skuplje, polica "daska" se savija jer je očito težina prevelika.

Ako si je kupovao, je bilo kakve oznaka o opterečenju? 

Da, treći nosač bi značio nešto, ali jedino ako je težina jako velika (kažeš dovoljni su - idemo dalje) - inače, daska je slaba!

Kako možeš govoriti o skupljim nosačima i tome da su dovoljni, a polica se savija? {#}{#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
9 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
godo kaže...

Da si nosače stavio malo bliže jedan drugomu bi bilo bolje, iako nije sve ni u njima - ni tome što si uzeo skuplje, polica "daska" se savija jer je očito težina prevelika.

Ako si je kupovao, je bilo kakve oznaka o opterečenju? 

Da, treći nosač bi značio nešto, ali jedino ako je težina jako velika (kažeš dovoljni su - idemo dalje) - inače, daska je slaba!

Kako možeš govoriti o skupljim nosačima i tome da su dovoljni, a polica se savija? {#}{#}

 

Ja ne kužim čemu komentar deska koji je već cca 2 mjeseca na forumu? klik

 

EDIT: Kad vam otvori stranicu odvrtiti malo dolje pa će se naći slične slike od jednog(te istog) forumaša s drugim nickom

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 20:08 (eXtreme69).
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ma daj ovaj lik je tako dosadan sa svojim deskom, stavio ga je bar jedno 15 puta sto ovdje sto u temi slike hardvera, sad nas sapire i sa drugog acounta. A uvijek jedne te iste slike{#}

Ali bitno je da je on kupio skupe nosace{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 13:02 (zeus-mo).
Moj PC  
14 0 hvala 2
11 godina
offline
Vaš Desk

Evo pogodio sam jedino što umjesto fante ima energetsko piće {#}

Moj PC  
13 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
macgyver 53 kaže...

Evo pogodio sam jedino što umjesto fante ima energetsko piće {#}

svaka cast! :)

13 godina
offline
Vaš Desk

Jedna nocna + dnevna slika {#}

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 14:19 (lmutak).
Moj PC  
3 10 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Imaš cool tipkovnicu! {#}{#}

 

 

BTW;

Ljeto je! Noć je "u modi" samo za jednu stvar!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Onako :)

http://adf.ly/YW58m
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 12:25 (BloOm3R!).
Moj PC  
28 1 hvala 0
14 godina
offline
Vaš Desk

jos upiknut 2 zvucnika za saraund na bocne zidove  i gotovo :)

Prodajem Asus Nexus 7
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 16:17 (zagy15061984).
Moj PC  
21 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Hacker-ri kaže...
Strm kaže...
mariolla79 kaže...

jel se to meni cini ili ona polica je malo izvitoperena ....daj to makni dolje dok ti sve neopadne na monitor ili barem stavi jos jedan nosac na sredinu police

Pa ta polica ima 1cm,a na njoj 10kg minimalno... Zvučnici uopče nebi smjeli biti na polici jer zbog vibracija mogu past dole...

Koliko taj zvucnik mora imat sut da bi ga vibracija pomakla ?

Bome, moji su letjeli s police xD Imaju 5kg, a 150W RMS-a Kad zvekne neka bomba u filmu, po par puta su padali. Ja sam ih objesio na zid kao sliku, s time da samo donji dio stavio neku gumu tak da kad se tresu neudaraju u zid prejako...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Moj "kutak" tj. dio sobe :)

 

PC je sa druge strane zida na tavanu

47'' LG 3D LED TV

Marantz 7x80w pojačalo

5.1 zvučnici sa 2 prednja tornja i centralnim iznad tv-a

 

komp neću komentirat jer je 8+ godina stara kanta :)

Moj PC  
23 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Kablove cu kasnije pokriti :D

 
7 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Mali update za moj gaming kutak {#}  ,  vec sam predstavljao svoj desk  ali bilo nepodnosljivo posle izvesnog vremena  slusati silne fanove kucista u dnevnoj sobi pa sam ceo setup premestio u jednu malu sobicu {#} .

 



 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.8.2014 7:15 (VELOSTER).
Moj PC  
55 1 hvala 4
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
VELOSTER kaže...

Mali update za moj gaming kutak {#}  ,  vec sam predstavljao svoj desk  ali bilo nepodnosljivo posle izvesnog vremena  slusati silne fanove kucista u dnevnoj sobi pa sam ceo setup premestio u jednu malu sobicu {#} .

 



 

Koja je to tipkovnica ako se smije znat? WP je super! 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
Bash kaže... 

Koja je to tipkovnica ako se smije znat? WP je super! 

Corsair Vengeance K95

16 godina
offline
Re: Vaš Desk
Bash kaže....

Koja je to tipkovnica ako se smije znat? WP je super! 

-> Moj PC {#}

11 godina
offline
Re: Vaš Desk
mirkoj kaže...

Evo i mali upgrejd ovde.

Ovo je trenutni haos koji imam u planu da sredjujem, rack za storage i switch, i nosace za monitore preurediti a za kablazu iskreno nemam blage veze sta da uradim jer ih je jednostavno previse..

jedino mozda neka maska a haos da ostane iza ali nije bas prakticno...

 

Jel ploča od stola iverica? Ako da koja debiljna?

Jesu li ove 4 noge sve što ju drži ili postoji još neka konstrukcija ispod ploče na koju su postavljene noge?

 

Planiram raditi stol po mjeri, ukupne površine oko 3-4 kvadrata u L obliku. Ploču bi postavio na ukupno 5 nogara ali neznam koja debljina ploče bi mi trebala da ne dođe do uvijanja.

14 godina
offline
Re: Vaš Desk
b00 kaže...
mirkoj kaže...

Evo i mali upgrejd ovde.

Ovo je trenutni haos koji imam u planu da sredjujem, rack za storage i switch, i nosace za monitore preurediti a za kablazu iskreno nemam blage veze sta da uradim jer ih je jednostavno previse..

jedino mozda neka maska a haos da ostane iza ali nije bas prakticno...

 

Jel ploča od stola iverica? Ako da koja debiljna?

Jesu li ove 4 noge sve što ju drži ili postoji još neka konstrukcija ispod ploče na koju su postavljene noge?

 

Planiram raditi stol po mjeri, ukupne površine oko 3-4 kvadrata u L obliku. Ploču bi postavio na ukupno 5 nogara ali neznam koja debljina ploče bi mi trebala da ne dođe do uvijanja.

za to postoje privatne poruke.. {#}

Prodajem I5 4670K
11 godina
offline
Vaš Desk

Ajde ne laprdaj.

Prolistaj malo temu pa vidi koliko pitanja ima. Najbolje da svi PM šaljemo.

A da ga hebes i ti si ziher nekome postavio pitanje u replay a ne preko pp.

 

Uostalom ovako uvijek ima šanse da nekakav stolar vidi pitanje pa odgovori.

{#}

Moj PC  
17 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice