4G router, android i PC

poruka: 8
|
čitano: 2.212
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
4G router, android i PC

Kupio sam TELE2 karticu za internet. Kupio sam i TP linkov 4g Router(nije zaključan zato nisam uzeo Tele2), TP link je model TL-MR6400. Sve sam ukucao što sam mogao. APN od Tele2. Ali ne mogu vidjeti na laptopu Wireless mrežu koju sam napravio. Na dva laptopa. Windows 10 (mada mislim da to nije razlog). Ali vidim na svim android uređajima u kući wireless mrežu?!?!. Spojim se UTP kabelom na laptop.... i povežem se. Ima li kakvu ideju? Probao sam u wireless postavkama routera sve moguće promjeniti, ali se i dalje ne vidi na laptopu. Android vidi.

 

Hvala na pomoći.

 

Bojan

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
4G router, android i PC

Probaj rucno dodat mrezu na laptopu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 4G router, android i PC

Ma jesam... Ali laptop i dalje ne vidi... I nije neko rješenje tražiti mrežu. Probao sam sve protokole. a,n,g,b, i sve smiksano... Ludi laptopi ne vide. Svašta sam vidio, ali ovo ne.

 

 

12 godina
offline
Re: 4G router, android i PC
Bojan1974 kaže...

Ma jesam... Ali laptop i dalje ne vidi... I nije neko rješenje tražiti mrežu. Probao sam sve protokole. a,n,g,b, i sve smiksano... Ludi laptopi ne vide. Svašta sam vidio, ali ovo ne.

 

 

 Ja sam to samo jednom do sad vidio, kad laptop nije poznao jedan od standarda enkripcije. Maknuo sam šifru i stavio b\g standard, i onda ga je vidio.

Naravno, laptop je bio prilično star.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: 4G router, android i PC

Kakav blesavi razlog.... Stavio sam ime mreže Nešto pa razmak pa Nešto. Laptop neće uhvatiti mrežu ako ima razmak u imenu mreže. Promjenio i radi.

 

 

12 godina
offline
Re: 4G router, android i PC
Bojan1974 kaže...

Kakav blesavi razlog.... Stavio sam ime mreže Nešto pa razmak pa Nešto. Laptop neće uhvatiti mrežu ako ima razmak u imenu mreže. Promjenio i radi.

 

 

 HAHA, odlično 

Pretpostavljam da ovo nije bilo lagano otkriti :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: 4G router, android i PC
Bojan1974 kaže...

Kakav blesavi razlog.... Stavio sam ime mreže Nešto pa razmak pa Nešto. Laptop neće uhvatiti mrežu ako ima razmak u imenu mreže. Promjenio i radi.

 to je zato jer windowsi ne podržavaju "space" u nazivu pa se uvijek koristi znak "_"

15 godina
offline
4G router, android i PC

Koje brzine imaš s tim ruterom?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice