Sony Xperia XA2/XA2 Ultra

poruka: 5
|
čitano: 2.623
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony Xperia XA2/XA2 Ultra

Pozdrav svima! 

 

Ima li netko neki od ovih mobitela? Kakav vam je? Planiram ga uzeti jer mi se čini odličnim.

 

Hvala... 😃

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 21:43 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia XA2/XA2 Ultra

Nitko?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XA2/XA2 Ultra

Teško ćeš naći nekog ovdje sa novijim Sonyjima, ovdje su ljudi nastrojeni kontra Sonyja 

 

A gle, ako si navikao na Sony bit će ti odličan, jer ima ok kameru, sad snima i 4K što je još uvijek teško zamislivo za srednji segment, performanse su dobre a baterija odlična. Sve ostalo ti je kak se uzme...

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony Xperia XA2/XA2 Ultra

Hvala na odgovoru.

 

Nisam nikad imao Sonyja pa sam mislio da ovdje ima netko tko bi mi mogao odgovoriti na neka pitanja vezana za uređaj. 😀

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XA2/XA2 Ultra

Na konkretan uređaj teško, nije baš na top listama najprodavanijih u ovim predjelima (kako će kada Sony često nabije cijene a Kinezi su dobri) no ako imaš konkretna pitanja vezana na Sony mogu i ja odgovorit, trenutno imam XZs model, prije toga sam također imao niz drugih modela. Većinom kod Sonyja nema nikakvih većih problema sa srednjom klasom, čak štoviše, imaju neke dobre adute, najviše ljudi prigovaraju na kameru kod flagship uređaja. S pravom. Ali za srednji rang, megapikseli, solidan senzor i 4K video su dost dobra ponuda. Kvaliteta izrade je na visokom nivou, baterija traje nešto dulje od prosjeka jer Sony ugrađuje svoje cake u softver, npr Qnovo zaštitu za trajanje baterije tako da nakon godinu-dvije ukupni kapacitet ne opada, kod ažuriranja su jedni od najboljih u Android svijetu i s te strane imaju jako dobru podršku, prosječno 2 godine.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice