Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.626.856
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dery kaže...

Luci čemu to modanje i toliko svjetlucavih ventova samo ti stvaraju buku i sam si rekao, skinuvši mit o pregrijavanju 8700, da to kod tebe sve može radit bez hladnjaka.Uopče nisi eko friendly.

 kako svjetlucanje na ventu stvara buku 

 

Inace, kod mene je sve na pasivi dok ne igram i ne bencham, kada igram i bencham sve palim na max, a za tvoju informaciju nije proc jedina komponenta u kucistu, a nize temperature su uvijek povoljne jer ce i OC jos napredovat, tako da vjetra nikad dosta 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Lucidius kaže...

Evo me, evo me covjek od vas nemoze ni pod kartonom normalno noge ispruzit, stalno neko dozivanje i molbe sta sam gdje sam kad dolazim, ni na PM nema mira KLIK 

 

Front panel sređen KLIK

 Nije lako biti glavni enfant terrible bug.hr foruma 

8 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Trebali bi me placat ovi iz redakcije umjesto da jaucu i kukaju, ebate zivot kad sam ja na forumu broje se miljunski pregledi, ljudi otvaraju profile, klicu i vicu moje ime, hoce se privatno upoznavat... jedan mestar sa foruma iz dalmacije mi je posalo 5kg prsuta ovaj tjedan, kaze daj mi legendo da ti posaljem prsuta sad za blagdane sad imam kolko treba, zbpg tebe mi je dan ljepsi kad dođem na forum 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 20:42 (Lucidius).
12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Daj Luci ne sramoti se

 lik dobio 6 poruka skoro svršiolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

A ti si stjepanj attention whore 

8 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Pa dok sam na banu bio par dana, jbg pola tvojih cime se hvalis je od civljenja moderatorima za mobing koji vrsim nad tobom 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 20:50 (Lucidius).
12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

To ti je zadnjih 6 poruka od moderatora za crvenelp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ma jasno, svih 6 sam dobio odjedanput 

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

Daj Luci ne sramoti se lik dobio 6 poruka skoro svršiolp

 Prodajes krumpir preko foruma.

13 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

I mislio sam da će se vratit nakon Sv. Nikole. To mu poklon.

 

 

Pitanje za ekipu sa G4560. Kolke su vam temp u idle-loadu? Meni 33-47°C, nečujan je Mugen 3. Inače imam wattmetar, komp i monitor mi troše u idle 65W, od toga samo komp 47W, a u loadu u gta 5, 153W. Na yt je 83W tako nešto. Govorim prosjek neki...

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ma komp troši ko štedna žarulja a po ljeti hladi sobu 

16 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Imali bi ovdje psiholozi posla s narcisoidnim ponašanjem

 

Nego, što kažete na pomukli AMD potez: izdali su potiho slabiji RX 560 s manje CU, tj. 14, ali istog imena kao i ranije jači s 16 CU-a i 1024 SPU-a. Zamućivanje vode u stilu Nvidije i Intela. 

 

https://www.pcworld.com/article/3240264/components-graphics/amd-quietly-radeon-rx-560-graphics-cards-worse.html

 

Update: AMD replied to our questions with the following statement:

It’s correct that 14 Compute Unit (896 stream processors) and 16 Compute Unit (1024 stream processor) versions of the Radeon RX 560 are available. We introduced the 14CU version this summer to provide AIBs and the market with more RX 500 series options. It’s come to our attention that on certain AIB and etail websites there’s no clear delineation between the two variants. We’re taking immediate steps to remedy this: we’re working with all AIB and channel partners to make sure the product descriptions and names clarify the CU count, so that gamers and consumers know exactly what they’re buying. We apologize for the confusion this may have caused.”

 

Pa ne određuju prodavači ime, nego AMD. Mogli su dodati D na kraju imena kao i ranije.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 21:24 (hrvooje).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Zato se ja bojim zamucivanja vode i marketinskih trikova sa am4 socketom. Kao do 2085. ce bit am4 socket, al ce ti trebat novi chipset za ryzen 2 (ne mislim na ryzen+) pa na dalje, na taj nacin ne bi lagali za am4 socket, a fino bi zaje ekipu. 

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Oces reci poput intela?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

Oces reci poput intela?

 Pa uče od najboljih u tome :)

Ako žele extra profit moraju se početi ponašati kao Intel.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

Oces reci poput intela?

 Pa da, nema tu previse postenja. 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
hrvooje kaže...

Imali bi ovdje psiholozi posla s narcisoidnim ponašanjem

 

Nego, što kažete na pomukli AMD potez: izdali su potiho slabiji RX 560 s manje CU, tj. 14, ali istog imena kao i ranije jači s 16 CU-a i 1024 SPU-a. Zamućivanje vode u stilu Nvidije i Intela. 

 

https://www.pcworld.com/article/3240264/components-graphics/amd-quietly-radeon-rx-560-graphics-cards-worse.html

 

Update: AMD replied to our questions with the following statement:

It’s correct that 14 Compute Unit (896 stream processors) and 16 Compute Unit (1024 stream processor) versions of the Radeon RX 560 are available. We introduced the 14CU version this summer to provide AIBs and the market with more RX 500 series options. It’s come to our attention that on certain AIB and etail websites there’s no clear delineation between the two variants. We’re taking immediate steps to remedy this: we’re working with all AIB and channel partners to make sure the product descriptions and names clarify the CU count, so that gamers and consumers know exactly what they’re buying. We apologize for the confusion this may have caused.”

 

Pa ne određuju prodavači ime, nego AMD. Mogli su dodati D na kraju imena kao i ranije.


I rate that card 3.5/4 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stric_Jura kaže...

kojoj stranici?

 http://www.7-cpu.com

14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Posto sam neki dan postao video kako se hladi i7 6700k pasivno evo novi update malo vise prasine ima, nego prosli put iskljuceni ventilatori koji "upuhuju zrak i izbacuju " otvoreno kuciste kao dokaz da se ne vrte posto ima nevjernih toma 

AMD AntiBoy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ne kužim zakaj se trudiš to pokazivati. Svi znamo da je to izvrstan procesor sa odličnim temperaturama ali ako se delida. Isto tak znamo da tvornički ima smješno lošu žvaku od paste zbog koje dobiješ dvadesetak stupnjeva više temperature. Ili klokaš i trpiš grijanje ili ga potrgaš da bi bio zadovoljan. Ti si potvrđuješ to pravilo 

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ovo je bilo za par forumasa posto ima par  nevjernih toma a nije mi bilo mrsko se stim zamarati.Sve stoji sto ti kazes da ga moras delidati mene zanima kako se jedan ryzen ponasa sa pasivnim hladjenjem on ima lem pa da razbijemo mit o grijanju i skupim coolerima  jer 8 generacija je pokazala da ocito intel stavlja puno bolju kvalitetu paste za razliku prethodnih generacija.

AMD AntiBoy
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

A kaj te ima zanimati kak ryzen radi pasivno kad je svaki hladnjak od 250 kn na procesoru tiši od prosječne grafe kad se zalaufa, ili su oboje danas dovoljno tihi da to ne predstavlja baš nikakav problem. AMD je zalemio procesor i tu svaka usporedba staje. Napravili su maksimum koji su znali i mogli, nije bilo namjernog fušanja zbog sitne zarade na pasti.

6 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

pfff, ja nit nemam paste na svom privjesku, samo nisan brisa dno hladnjaka kad san posla na reklamaciju...skorilo se ali ko ga jebe, racunam da ce se opet otopit i rasirit po povrsini proca kad se i ako se ikad zagrije dovoljno....kupijo bih ja najradije onaj zalman lak za nokte, dvaput vec i jesam i oba puta mi dadose polupraznu bocicu, bice i oni tamo u linksa vole lakirat procesore...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:09 (Gorstak79).
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Mi pričamo o pasti ispod IHS-a a ti pričaš o onoj ispd hladnjaka.

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

treba stavit mrezicu na front panel i odma netreba ništ delidat.. 

to se zove case modding.. 

(G)jokaCRO ingame
8 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Bas gledam i dalje low end i5-ica žanje rižu, za gejming setupove i dalje jeftilen intel pored riže gledajuci neck to neck sisteme 

 

Comparativas: Coffee Lake i5 8400 vs Ryzen 5 1600 vs Kaby Lake i5 7500 | Spartan Geek

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Također je i skuplja. Koliko para toliko muzike, ništa kupac Ryzena ne puši u odnosu na kipca i5-ce. Eto bilo je ryzena 1600 po 1260 kn na nedavnim akcijama 

8 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Također je i skuplja. Koliko para toliko muzike, ništa kupac Ryzena ne puši u odnosu na kipca i5-ce. Eto bilo je ryzena 1600 po 1260 kn na nedavnim akcijama 

 Šta brbljas ti, i3 8100 je 1000kn... zna se sta je bolje i jeftinije ovdje 

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Pa je, pogotovo kad dođu jeftinije ploče. Ali taj proc je neusporediv sa ryzenom 6/12 po 1300 kn za koliko se dao kupiti. Pogle si usporedbu u krizi 3 na DF-u kak se 4/4 zaguši dok 6/12 za istu lovu(jeftinije ploča) to žvače bez problema. Nebo i zemlja. 

 

 

pogle sliku 

 

 plavi je naravno intelčić na 4.8 

 

Onda imaš vido onog tipa sa i5 8600k na 5.2 koji se žali na mikrotrzaje 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 19:38 (XXX).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

 plavi je naravno intelčić na 4.8 

 

Kad je u pitanju frame time graf onda je nize bolje valjda, ne?

Freak Show Inc.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice