Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.627.229
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: CPU chat tema
A jesi brz... :D
16 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
picajzla0707 kaže...
A jesi brz... :D

 

Zvucis kao moja zena

Freak Show Inc.
11 godina
suspendiran
offline
Re: CPU chat tema
Friday kaže...
picajzla0707 kaže...
A jesi brz... :D

 

Zvucis kao moja zena

 

16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

Ne kužim kaj se događa, izlazue nove igre a dvojezgreni privjesak i3 6100 =G4560 to i dalje gura 

 

http://gamegpu.com/

 

Rusi se napili Votke.

7 godina
neaktivan
offline
Re: CPU chat tema
XXX kaže...

Ne kužim kaj se događa, izlazue nove igre a dvojezgreni privjesak i3 6100 =G4560 to i dalje gura 

 

http://gamegpu.com/

 

Rusi se napili Votke.

 Očito je jači od konzola  vidjećeš kad stave 8 core Zen 2 u konzole, trebaće nam procesor od 320€ kako bi išta mogli igrati pod uslovom da intel ne pretvori zen u Bulldozer.

16 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
XXX kaže...

Ne kužim kaj se događa, izlazue nove igre a dvojezgreni privjesak i3 6100 =G4560 to i dalje gura 

 

http://gamegpu.com/

 

Rusi se napili Votke.

 

To je ono sto flomasterko cijelo vrijeme prica o "ulozeno/dobiveno".

A sta si dobio osim CB skora? Samo uzak krug ljudi koji renderiraju ili obradjuju video - nitko drugi nema nista od Zena. Osim cinjenice da su moroni iz intela napokon poceli spustati svoje cijene i koliko-toliko rade na poboljsanju vlastitih proizvoda.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: CPU chat tema

Da ali intel je zutanjak

16 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
dreadmoore kaže...

Da ali intel je zutanjak

 

Da, fuckaj ga

Freak Show Inc.
7 godina
neaktivan
offline
Re: CPU chat tema
Friday kaže...
XXX kaže...

Ne kužim kaj se događa, izlazue nove igre a dvojezgreni privjesak i3 6100 =G4560 to i dalje gura 

 

http://gamegpu.com/

 

Rusi se napili Votke.

 

To je ono sto flomasterko cijelo vrijeme prica o "ulozeno/dobiveno".

A sta si dobio osim CB skora? Samo uzak krug ljudi koji renderiraju ili obradjuju video - nitko drugi nema nista od Zena. Osim cinjenice da su moroni iz intela napokon poceli spustati svoje cijene i koliko-toliko rade na poboljsanju vlastitih proizvoda.

 Hehe...flomasterko...To ne bih nazvao malim tržištem, mada  takvi vjerovatno kupuju HEDT tako da...možda si u pravu.Vidis kako je amd super, tjeraju intel i Nvidiu da nam daju bolje proizvode, žalosno.Zen je zbilja zakazao na low I med endu, 1600 I 1700 su super, ali r3 i 1400 i 1500x...ne znam zašto postoje.Sto se tiče future proofinga, zaboravite na to, dok se to počne zahtijevati zen će biti isto što je Bulldozer danas.

dreadmoore kaže...

Da ali intel je zutanjak

 AMD HOOLIGAN

Friday kaže...
dreadmoore kaže...

Da ali intel je zutanjak

 

Da, fuckaj ga

 Šta to uopšte znači?

14 godina
offline
Re: CPU chat tema
DaShip kaže...
Friday kaže...
XXX kaže...

Ne kužim kaj se događa, izlazue nove igre a dvojezgreni privjesak i3 6100 =G4560 to i dalje gura 

 

http://gamegpu.com/

 

Rusi se napili Votke.

 

dreadmoore kaže...

Da ali intel je zutanjak

 AMD HOOLIGAN

Friday kaže...
dreadmoore kaže...

Da ali intel je zutanjak

 

Da, fuckaj ga

 Šta to uopšte znači?

 nista ali fuckaj ga opet 

16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

 

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: CPU chat tema

Vidi se da si novi na ovom forumu i "Fućkaj ga sad". 

To ti je već legendarna uzrečica našeg "flomasterka" 

ništa mi se neda
16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

Inače privjesak opet ide po nekoj normaloj cijeni od 530 kn.

8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
XXX kaže...

Inače privjesak opet ide po nekoj normaloj cijeni od 530 kn.

 Kaj ce ti normalna cijena kad nemas normalan procesor 

6 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

a sto vas taj privjesak tol'ko jebe? Nije vrag da ste kupili zena i komp ne radi kako bi trebao? :D

16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

He he, zaboravio sam napomenuti da troši samo 22 wata u gamingu 

14 godina
offline
Re: CPU chat tema
DaShip kaže...

 

Mislim da je Stjepanj zapravo Jakovp, lik samo TD-a postove bez ikakvog objašnjenja.

 Nije to su dva razlicita tipa oni  se ne vole medjusobno jedan drugom daju td bez objasnjenja nebrini nema puno likva sa dva ili vise korisnickih racuna.Ako su i bili ne postoje vise bug ne dopusta da imas vise od jendong korisnickog racuna na forumu.Ako budes protjeran vjeruj mi bit ces opet.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 18:07 (dreadmoore).
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
DaShip kaže...

 Hehe...flomasterko...To ne bih nazvao malim tržištem, mada  takvi vjerovatno kupuju HEDT tako da...možda si u pravu.Vidis kako je amd super, tjeraju intel i Nvidiu da nam daju bolje proizvode, žalosno.Zen je zbilja zakazao na low I med endu, 1600 I 1700 su super, ali r3 i 1400 i 1500x...ne znam zašto postoje.Sto se tiče future proofinga, zaboravite na to, dok se to počne zahtijevati zen će biti isto što je Bulldozer danas.

 cuj njega zasto postoje, zasto postoji ista ispod i5 7600k? Ryzen ga je pozderao u nekim naslovima... najbolje da intel ukine sve ispod i7?

Kolega ja sam Bog na ovom forumu

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 18:06 (Stjepanj).
10 godina
offline
CPU chat tema

Kad ce Coffee lake, ima li ikakvih naznaka? Zadnjih nekoliko generacija je izašlo u 8. i 9. mj. Nadam se da ce sada u Rujnu...

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
neaktivan
offline
Re: CPU chat tema
Stjepanj kaže...
DaShip kaže...

 Hehe...flomasterko...To ne bih nazvao malim tržištem, mada  takvi vjerovatno kupuju HEDT tako da...možda si u pravu.Vidis kako je amd super, tjeraju intel i Nvidiu da nam daju bolje proizvode, žalosno.Zen je zbilja zakazao na low I med endu, 1600 I 1700 su super, ali r3 i 1400 i 1500x...ne znam zašto postoje.Sto se tiče future proofinga, zaboravite na to, dok se to počne zahtijevati zen će biti isto što je Bulldozer danas.

 cuj njega zasto postoje, zasto postoji ista ispod i5 7600k? Ryzen ga je pozderao u nekim naslovima... najbolje da intel ukine sve ispod i7?

lp

 Zato sto je overclockanje preskupo za neke i ne dolazi uz hladnjak?r5 1400 je negdje na nivou i5 7400/7500 a ni nije nesto bolji od r3, cemu isti proizvod po istoj cijeni?r5 1500x se ni ne isplati pored r5 1600.

 

"Kolega ja sam Bog na ovom forumu"

 

Sta koji kuki? @_@ Pocinjes zvucati kao 12-ogodisnjak

 

D3lBoy kaže...

Kad ce Coffee lake, ima li ikakvih naznaka? Zadnjih nekoliko generacija je izašlo u 8. i 9. mj. Nadam se da ce sada u Rujnu...

 U 10. mjesecu najava 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 18:09 (DaShip).
16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

A osim kaj košta 530 kn i troši samo 22 wata u gamingu, ne prelazi 45 stupnjeva ispod ultra jeftinog i tihog hladnjaka od 90 kn LC cc 95 

12 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

da je preskupo druze "daship" onda zadnjih 10g intelov I7 tocnije svaki izasli K model nebi bio najprodavaniji cpu na svijetu..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 18:09 (Stjepanj).
7 godina
neaktivan
offline
Re: CPU chat tema
Stjepanj kaže...

da je preskupo druze "daship" onda zadnjih 10g intelov I7 tocnije svaki izasli K model nebi bio najprodavaniji cpu na svijetu..lp

 Odakle ti ta informacija?Razumijes da i7 kupuju i kompanije?

12 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

izvadio iz šešira kao čarobnjak zeca...

ps.

ja sam nakupovao za osobne potrebe toliko i7-mica da bi se mogao nazvati kompanijom

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 18:20 (Stjepanj).
7 godina
neaktivan
offline
Re: CPU chat tema
Stjepanj kaže...

izvadio iz šešira kao čarobnjak zeca...

ps.

ja sam nakupovao za osobne potrebe toliko i7-mica da bi se mogao nazvati kompanijom

 Da nisi izvadio iz nečeg drugog? 

12 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

aj zguglaj malo pa javi rezultate da nemoram ja po 1000 put...nemoj bezveze lupati td tek si dosao na forum, malo ozbiljnosti i respekta prema najboljim "tekstopiscima" na forumu?, upoznaj se s ljudima plati im pivu, cevape i sl..takav je obicajlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: CPU chat tema
XXX kaže...

Inače privjesak opet ide po nekoj normaloj cijeni od 530 kn.

Je, ali pazi kaj u gejmingu može izgurat najeftiniji Quad Core A8-9600 za istu lovu od 530kn.Realno to nisam niti ja očekival, par igrica vrti u 1080p Low, a negdje i malo Medium setings 30+FPS.Batellfield 1 je posebna priča, na drugoj strani taj Pentium moš u igricama samo pokrit s plahtom.

 

AMD zelenaš za 70dolara, ili u Hrvatskoj 85dolara to je Low budget/ubitačan gejming paket za smješno malo love.Ako očeš vrlo jeftini gejming komp, pretežno 720p a ponekad i 1080p tu je AMD zelenaš nenadmašivi car na kvadrat.Kao što davno rekoh, dok Pentium nije imal nikakvu smislenu konkurenciju lako je vrtit janje za proslavu.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-bristol-ridge-apu/242995.aspx?page=0&jumpto=5459675&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-bristol-ridge-apu/242995.aspx?page=0&jumpto=5463153&sort=asc&view=flat

 

Gejming iGPU konkurencija za šaku graha je stigla, a tak nekaj na tom Pentiumčeku moš samo sanjat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 19:41 (rambox).
16 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Stjepanj kaže...
Friday bude taj cb r15 na 4.6ghz?

 

https://valid.x86.fr/pjvym4

 

http://imgur.com/a/awy8J

 

 

Ne valja taj skylake nist - majoneza, zutanjak, ovo-ono

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 19:32 (Friday).
16 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
rambox kaže...
XXX kaže...

Inače privjesak opet ide po nekoj normaloj cijeni od 530 kn.

Je, ali pazi kaj u gejmingu može izgurat najeftiniji Quad Core A8-9600 za istu lovu od 530kn.Realno to nisam niti ja očekival, par igrica vrti u 1080p Low, a negdje i malo Medium setings 30+FPS.Batellfield 1 je posebna priča, na drugoj strani taj Pentium moš u igricama samo pokrit s plahtom.

 

AMD zelenaš za 70dolara, ili u Hrvatskoj 85dolara to je Low budget/ubitačan gejming paket za smješno malo love.Ako očeš vrlo jeftini gejming komp, pretežno 720p a ponekad i 1080p tu je AMD zelenaš nenadmašivi car na kvadrat.Kao što davno rekoh, dok Pentium nije imal nikakvu smislenu konkurenciju lako je vrtit janje za proslavu.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-bristol-ridge-apu/242995.aspx?page=0&jumpto=5459675&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-bristol-ridge-apu/242995.aspx?page=0&jumpto=5463153&sort=asc&view=flat

 

Gejming iGPU konkurencija za šaku graha je stigla, a tak nekaj na tom Pentiumčeku moš samo sanjat.

 Problem je kaj taj igpu nije objektivno ni dovoljan za AAA igranje ako pričamo o integriranoj grafi, kak bi se reklo ni vrit ni mimo. To je i dalje multimedija igpu tj. office gpu. Daj ti meni neku usporedbu sa diskretnim grafama u odnosu na privjesaka pa onda možemo pričati o performansama. Taj igpu nitko ne kupuje za gaming ili tek poneko.

 

edit; ovaj drugi link na B1 1080p i low detalji, LOL. Daš 300-400 kn za B1 koji je multiplayer slatkiš da bi ga sa igpu igrao u multiju na 20 fpsa na low detaljima ako i toliko s obzirom da u ovoj single player misiji imaš 40-50. Na tom istom mjestu sa G4560 i nekom osrednjom grafom imaš 100 fpsa na high detaljima. U multiju to pada dosta niže...i to je neki minimum minimuma za tu igru kao i za veliku večinu ostalih.

 

Kao što rekoh igpu je ni vrit, ni mimo osim ak nije za ured ili multimediju...a za to je jednako dobar i igpu u g4560. Nebuš se naguštao ni na jednom od njih bez poštenije grafe. Osim ak ne igraš fakat stare igre ali ne poput Crysisa od prije 6-7 godina.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 20:14 (XXX).
7 godina
neaktivan
offline
CPU chat tema

Ti apu-i imaju svega 2 jezgra, kako je moguće da to uopšte može pokretati igre?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice