Značenje Beepova?

poruka: 7
|
čitano: 1.040
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Značenje Beepova?

Laik sam pa da pitam netkog ko možda zna.

prije nekoliko dana mi riknio monitor, pa sam odlučio spojiti računalo na tv...par kablova vdi u hdmi i hdmi u tv i radi...super.

drugi dan mi se djete igralo, gledalo neke crtice i igrice s računalo i sve ok.  popodne idem upaliti računalo kad ono Beep Beep Beep u nedogled, slike na ekranu nema piše da nije spojen antenski kabl. pogledao sam u knjižicu od matične i za beepove kaže da je problem u napajanju. sve kablove sam ponovo iskopčao i ukopčao, kupio novu bateriju i promjenio...i opet isto.... Beep Beep Beep

nisam pametan da li da dam serviseru nekom koji če mi promjeniti ko zna šta i naplatiti pitaj boga šta? ili ima netko još kakvi predlog, šta da probam ili možda zna šta trebam reći serviseru da mi promjeni? nemam sad tu specifikaciju matične ...model, na poslu sam, doma nemam internet.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Značenje Beepova?

Preštekaj RAM i grafičku.

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Značenje Beepova?

Pojasni mi... kako? da zamjenim mjesta ili ?

 

7 godina
offline
Re: Značenje Beepova?

Samo izvadi, malo ispuši utore i onda ponovno uštekaj.

Kruha i igala...
15 godina
offline
Značenje Beepova?

eo ti ovo. broji "bipove" pa očitaj što te, jadna, snašlo. nakon toga dođi amo isplakati se dosita. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Značenje Beepova?

jesam to jučer več. kaže po uputstvima od matične za beskonačni beep s pauzama da je greška u Power error (napajanju) mislim bar 

7 godina
offline
Re: Značenje Beepova?

Ako imaš voltmetar izmjeri napone, a ako nemaš probaj drugo napajanje.

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice