Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.723.177
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
11 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav!

Imam problema oko icefilmsa, inace sve je uredu radilo no sad kada odaberem neki source za gledanje iskoci mi poruka NoneType object has no attribute getitem..
zna li itko rjesit ovo?

[G] carapa_junior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
carapa_junior kaže...

Pozdrav!

Imam problema oko icefilmsa, inace sve je uredu radilo no sad kada odaberem neki source za gledanje iskoci mi poruka NoneType object has no attribute getitem..
zna li itko rjesit ovo?

 Ja koristim samo Youtube, Pulsar,  Genesis i tu i tamo Phoenix i ne zamaram se ostalim addonovima, tako da nemam pojma.

Icefilms ne koristim jer mi je bio nekako pre spor i spram Genesisa mi je ostavio mlaki dojam.

16 godina
neaktivan
offline
Simple IPTV Client ne radi

Događa li se to samo meni, jer sam nešto krivo napravio, ili i vi imate problema i ne možete gledati televiziju preko kodija?

 

MarioK
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Simple IPTV Client ne radi

Skinio sam 3 addona za titlove kako da ih namjestim da mi defaultni titlovi budu hr? Sad mi nalazi samo engleske u filmovima i serijama

 

15 godina
offline
Re: Simple IPTV Client ne radi
ParaNO1d kaže...

Skinio sam 3 addona za titlove kako da ih namjestim da mi defaultni titlovi budu hr? Sad mi nalazi samo engleske u filmovima i serijama

 

 u opcijama od kodia  video ...

http://kodi.wiki/view/HOW-TO:Set_up_subtitle_services

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 19:52 (Buhaha).
16 godina
offline
Re: Simple IPTV Client ne radi
Buhaha kaže...
ParaNO1d kaže...

Skinio sam 3 addona za titlove kako da ih namjestim da mi defaultni titlovi budu hr? Sad mi nalazi samo engleske u filmovima i serijama

 

 u opcijama od kodia  video ...

http://kodi.wiki/view/HOW-TO:Set_up_subtitle_services

 Našao u međuvremenu :) thx

13 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
natko1412 kaže...

Imas ponesto crtanih u mojem addonu Croatia On Demand. To su crtici koji su inace dostupni na rtl-sada.

Moj repo: repository.natko1412-2.0.0.zip
Croatia On Demand: plugin.video.croatia_od-0.9.3.zip

 

Ako znate neku stranicu sa crtanima a htjeli bi da napravim addon/dodam u croatia on demand samo mi recite i vidjet cu sta se da napravit :)

 natko možeš li updateat onu svoju playlistu? unaprijed hvala!

13 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ovaj Genesis mi je loš, koji god sam stari kultni fim tražio, ako ga i ima, bilo je: no stream available.

Ne znam jel ima neki addon koji ima veću bazu starih filmova, ne samo ove moderne???

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 12:36 (osvit).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
osvit kaže...

Ovaj Genesis mi je loš, koji god sam stari kultni fim tražio, ako ga i ima, bilo je: no stream available.

Ne znam jel ima neki addon koji ima veću bazu starih filmova, ne samo ove moderne???

nisam imao probleme sa starim filmovima...na genesisu su mi radili za sad svi filmovi koje sam htio od 80-tih do ovih najnovijih... a ove 60 50, ak ces to stvarno gledat, onda se bolje primi torrenta radi sto bolje kvalitete

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
osvit kaže...

Ovaj Genesis mi je loš, koji god sam stari kultni fim tražio, ako ga i ima, bilo je: no stream available.

Ne znam jel ima neki addon koji ima veću bazu starih filmova, ne samo ove moderne???

Možda da probaš phoenix, on zna imati starih filmova koji rade, ali su tematski slagani i neznam koliko puno filmova ima.

 

Na Genesisu Iskreno nisam gledao filmove iz 70ih ili starije osim par kultnih westerna i radili su od prve , također  sam gledao nekoliko iz 80ih i oni su također radili.

Jedino što mi je malo zasmetalo neki su biil MQ pa je slika bila malo zrnata.

Ono što mi nije radilo bilo je par domaćih i starih Jugoslavenskih filmova koji su imali kao link ali nije bilo streamova.

Mene bi zanimalo za te domaće filmove ima li koji dobar addon.

 

 

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Brajki kaže...
osvit kaže...

Ovaj Genesis mi je loš, koji god sam stari kultni fim tražio, ako ga i ima, bilo je: no stream available.

Ne znam jel ima neki addon koji ima veću bazu starih filmova, ne samo ove moderne???

Možda da probaš phoenix, on zna imati starih filmova koji rade, ali su tematski slagani i neznam koliko puno filmova ima.

 

Na Genesisu Iskreno nisam gledao filmove iz 70ih ili starije osim par kultnih westerna i radili su od prve , također  sam gledao nekoliko iz 80ih i oni su također radili.

Jedino što mi je malo zasmetalo neki su biil MQ pa je slika bila malo zrnata.

Ono što mi nije radilo bilo je par domaćih i starih Jugoslavenskih filmova koji su imali kao link ali nije bilo streamova.

Mene bi zanimalo za te domaće filmove ima li koji dobar addon.

 

 

 Za domace mozda primeware, al opcenito je torrent bolji sto se tice domacih stvari..

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Znam, tako i ja, odem na kickass, i skinem stare fimove, jer ih nema na Genesisu, iako su neki kultni, i jako poznati. Traže ih moji ukućani...

Probao sam i Pulsar, za stare filmove, iako sam stavio više providera bilo bi nema streama, kad bih stavio provider kickass, neki film mi ne nađe ,a kad odem na web kickass uredno ga nađe i skinem ga???

Za ove domaće, ima masu toga na partis.si, torrenta domaćih, ali moraš seedat, inače te izbace ako samo skidaš.

 

Genesis sam skinuo odavde:

http://addons.tvaddons.ag/show/plugin.video.genesis/

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 19:44 (osvit).
 
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Užas, ovaj Genesis je loš, dosta filmova no stream available, i ovih novijih... jel ima neki dobar drugi addon di rade streamovi?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 1:12 (osvit).
 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
osvit kaže...

Užas, ovaj Genesis je loš, dosta filmova no stream available, i ovih novijih... jel ima neki dobar drugi addon di rade streamovi?

 probaj SALTS iako je na istu foru, ili ako ima na torrentima Kodi Popcorn Time

8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav

 

Ja sam novi na ovom forumu i molim pomoć jer imam problem sa konfiguracijom XBMC (KODI), napominjem da imam verziju XBMC kodi - 15.1 - Isengard.

Kad pokušam konfigurirati addon: http:// fusion.tvaddons.ag ili bilo koji drugi pokaže mi ovu poruku: "Add-on does not have the correct structure" 

 

 Unaprijed zahvaljujem na pomoći...

 

Andrija

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 15:07 (jemandro).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
jemandro kaže...

Pozdrav

 

Ja sam novi na ovom forumu i molim pomoć jer imam problem sa konfiguracijom XBMC (KODI), napominjem da imam verziju XBMC kodi - 15.1 - Isengard.

Kad pokušam konfigurirati addon: http:// fusion.tvaddons.ag ili bilo koji drugi pokaže mi ovu poruku: "Add-on does not have the correct structure" 

 

 Unaprijed zahvaljujem na pomoći...

 

Andrija

 

 Pa ako si ovako napisao (s razmakom) neće ti sigurno raditi. Ide: http//fusion.tvaddons.ag

Ako nije to onda ne znam do čega je jer meni radi normalno...

BF Nick: Xtreme_Switch
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Razmak sam napisao da se ne prikaže  kao link

kod konfiguracije sam pisao bez razmaka

 

postavio bih sliku ali ne znam kako se to radi

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 16:26 (jemandro).
8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

croatia on demand :):):):)

 

kako zivim u Irskoj zadnjih 10 godina i uzasno je tesko preko satelita gledati hrvatske programe, ovim putem bi posebno pozdravio vlasnika croatia on demand repo za kodi. Ako je moguce da prenesete poruke da sve odlicno radi, katkad HRT2 buffering, i ako je moguce dodati RTL I NOVA TV.

 

Odlican program i ako je potrebno placati neku pretplatu nema problema.

 

Puno pozdrava iz hladnog i kisovitog Dublina.

 

PS. Tko god stoji iza ovog addona za KODI, svaka cast. Samo tako nastavi.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

iptv stalker oko 700 kanala, ja placam godisnju pretplatu odnosno donaciju 65 eura. katkad su smetnje ali imaju sve uk tv channels, americke channels, talijanske, njemacke, portugalske, brazil. italija itd. (sky sport, bein sports, bt sports, sky movies, itv, itv1,2,3,4, encore, bbc skotska, irske kanale rte1 rt2) i sve radi superduper.

 

valjda ti je ovo pomoglo.

9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Evo da i tu odgovorim :)

Ja sam "vlasnik" (zapravo autor) addona Croatia On Demand.

Na zalost, ne mogu dodati Novu i RTL jer nema streamova online (kad god se pojavi, ja ubacim).

Pretplate nema niti ce je ikada biti... Nisam takav da se hvatam za novac, ovo je dobrovoljno i kome god pomaže - super :)

 

P.S. da pitam IPTV Stalker ima li Comedy Central UK?

kodi repo -> https://www.dropbox.com/s/32ztsnsgs424sqt/repository.natko1412-1.0.0.zip?dl=0
 
9 0 hvala 6
13 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
natko1412 kaže...

Evo da i tu odgovorim :)

Ja sam "vlasnik" (zapravo autor) addona Croatia On Demand.

Na zalost, ne mogu dodati Novu i RTL jer nema streamova online (kad god se pojavi, ja ubacim).

Pretplate nema niti ce je ikada biti... Nisam takav da se hvatam za novac, ovo je dobrovoljno i kome god pomaže - super :)

 

P.S. da pitam IPTV Stalker ima li Comedy Central UK?

 a možeš li na onu svoju playlistu ubaciti još programa? hvala.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2015 10:59 (osvit).
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

hrvatskih ne mogu jer ih nema. A koji bi te strani zanimali?

kodi repo -> https://www.dropbox.com/s/32ztsnsgs424sqt/repository.natko1412-1.0.0.zip?dl=0
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pa mene zanimaju arene i sport klubovi kao prvo, pa zatim national geographic, history, explorer,discovery,animal planet...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2015 13:31 (osvit).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Imaš temu Gledanje tv programa putem interneta, pogledaj tamo za arene i sport klubove.

13 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

znam, ali tamo se samo reklamiraju razne playliste koje se plaćaju, a natko je velikodušno ponudio svima nama svoju playlistu free, za što mu velika hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Trenutno jedan od najboljih dodataka u kategoriji LiveTV-a  je DexterTV

 

Besplatan je (tko želi može donirati, ali i ne mora), uredno posložen, kanali sa engleskog govornog područja, radi sa EPG dodatkom iVue.

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2015 17:29 (zitzko).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Evo prvi put instalirao kodi, preko tutorijala na hrvatskom sa youtuba od kodi/xbmc..

Tamo je bio fusion..I to je u redu..

 

Kako dalje..Gdje pronaći još sličnih kao fusion, ili u tom smislu..Ili se sada dodaje na fusion?

 

Pomozite početniku..vidim da će trebati vremena da se pohvata sve..topic sam već par puta pročitao..

 

Gdje dodati ovu listu od natka?

 

Edit: riješio croatia on demand..Svaka čast čovjeku, zlata vrijedi..Da je više ljudi kao natko, ne bi ova država bila u kalabasteru..Toliko.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2015 21:19 (boatenga).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

imam comedy central USA< gledam comedy central uk preko dextertv i preko upc ireland. kod nas je comedycentral uk lokalna televizija, takoder je imam na dextertv kodi addon.

 

hvala inace na programu, svaka cast.

8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dublin2006 kaže...

imam comedy central USA< gledam comedy central uk preko dextertv i preko upc ireland. kod nas je comedycentral uk lokalna televizija, takoder je imam na dextertv kodi addon.

 

hvala inace na programu, svaka cast.

 inace evo popis programa koje gledam preko iptv stalker.

 

http://forum.iptv4less.com/showthread.php?1-IPTV-Channel-List&p=1#post1

 

 

valjda ce pomoci

 

pozz

8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

streamtvbox kodi addon imaju arena u hd definiciji sva 4 programa, sky sport hd, americki sportksi kanali pretplata mjesecno GBP10.99 ili oko 15 eura. mozes lako otakzati kad god pozelis.

 

http://streamtvbox.com/site/sports-schedule/

 

evo lista programa vecina je u hd definiciji. ja imam inace internet 250 mbs download i sve radi odlicno ( mislim da imaju servere na cipru).

 

pozz

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice