Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.724.272
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

TV Viet izbacio addon, djeluje jednostavno i dobro

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

a jel možeš napisati kako ga instalirati u kodi 17?

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ksx kaže...

a jel možeš napisati kako ga instalirati u kodi 17?

 Imas u temi Gledanje TV programa preko interneta,zadnja stranica.

10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Bog ekipa , pojavio mi se jedan probem pa ako netko može pomoći bio bi mu zahvalan. Imama instaliran KODI na dva laptopa na jednom je 16 na drugom 17 i kod jednoa i drugog je isti problem , kada odem u system - file manager  i kliknem na add source ( dodaj izvor ) ne otvara mi mogućnost upisa izvora. To mi se dešava i na laptopu sa KODI 16 i na laptopu sa KODI 17 oba laptopa koriste widows 10 , napomenu bi da sam omogućio skidanje sa nepoznatih izvora i dozvolio sam mu prolaz kroz firewall . Jednostavno kada kliknem mišem na opciju add sorce ( dodaj izvor ) ne otvori mi prozor. Napomenu bi da imam i tv box android sa KODIJEM 16 i tih problema nemam, bez problema mi otvara prozor da dodam novi izvor.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Bolji vam je alldebrid, kosta isto oko 30 kn, a ima puno više premium linkova nego real debrid....

 Isti su,doslovno isti,Oba sam uzeo da vidim.Naravno bedak oba u isto vrijeme tako da sam platio duplo za isto.Linkovi su isti,doslovno identicni,u par navrata je na jednom nesto bilo drugom ne ali rijetko,kad na jednom ne radi neki link ne radi ni ni na drugom,naravno kad su isti.

Ma ja sam jako zadovoljan,slika je prva liga i jako mi DTS odgovara,Dolby takodjer tako da eto,dobro mi je.

Davno je Natko za to govorio ali sta ces,nisam bas obracao paznju ali eto ispalo da mi odgovara :)

Mozete i vi probat Alldebrid  pa si sami odlucite sto vam odgovara vise,takodjer na onoj stranici koju sam linkao,ako zelite paypalom platit.Btw j... ih poskupili su malo neki dan koliko vidim.Bilo je 3 mjeseca 9$ a sad je 9.95$(Paypalom)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 2:37 (Blade Runner31).
10 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
press kaže...

Bog ekipa , pojavio mi se jedan probem pa ako netko može pomoći bio bi mu zahvalan. Imama instaliran KODI na dva laptopa na jednom je 16 na drugom 17 i kod jednoa i drugog je isti problem , kada odem u system - file manager  i kliknem na add source ( dodaj izvor ) ne otvara mi mogućnost upisa izvora. To mi se dešava i na laptopu sa KODI 16 i na laptopu sa KODI 17 oba laptopa koriste widows 10 , napomenu bi da sam omogućio skidanje sa nepoznatih izvora i dozvolio sam mu prolaz kroz firewall . Jednostavno kada kliknem mišem na opciju add sorce ( dodaj izvor ) ne otvori mi prozor. Napomenu bi da imam i tv box android sa KODIJEM 16 i tih problema nemam, bez problema mi otvara prozor da dodam novi izvor.

 

Ispravak i na drugom Laptopu mi je KODI 17 samo mi je skin od šesnastice tj problem je u Kryptonu

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
press kaže...

Ispravak i na drugom Laptopu mi je KODI 17 samo mi je skin od šesnastice tj problem je u Kryptonu

 Jel 17 ili 17.1? I ja imam Win 10, Kodi 17.1 i skin od šesnaestice i radi sve normalno. Prvi put da čujem ovakav problem.

BF Nick: Xtreme_Switch
10 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
press kaže...

Ispravak i na drugom Laptopu mi je KODI 17 samo mi je skin od šesnastice tj problem je u Kryptonu

 Jel 17 ili 17.1? I ja imam Win 10, Kodi 17.1 i skin od šesnaestice i radi sve normalno. Prvi put da čujem ovakav problem.

 17.1 evo i sada sam pokušao i opet ne reagira  , kada kliknem na opciju dodaj izvor on promjeni boju iz bijelog ode u smečkasto ali se ništane dogodi 

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Je si li probao dvoklik

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
karmela kaže...

Je si li probao dvoklik

 ovo

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ununstaliraj kodi na windowsima. Odi u %appdata% folder i tamo pobriši kodi folder pa ponovno instaliraj 17.1 verziju.
I dali je to Osijek build ili čista verzija?
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Kupio i ja RD za 9,5€ 90 dana.
Izbaci hrpu hd linkova al mi većina ne radi. Budem testirao na drugim serijama i filmovima.
Dali ste povećavali kodi buffer zbog toga jer su linkovi od par gigabajta?
To se radi u advancedsettings.xml
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Kupio i ja RD za 9,5€ 90 dana.
Izbaci hrpu hd linkova al mi većina ne radi. Budem testirao na drugim serijama i filmovima.
Dali ste povećavali kodi buffer zbog toga jer su linkovi od par gigabajta?
To se radi u advancedsettings.xml

 I kod mene isto ne otvara pogotovo one sa više gb

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Kupio i ja RD za 9,5€ 90 dana.
Izbaci hrpu hd linkova al mi većina ne radi. Budem testirao na drugim serijama i filmovima.
Dali ste povećavali kodi buffer zbog toga jer su linkovi od par gigabajta?
To se radi u advancedsettings.xml

 Meni pak manjina ne radi,desi se da.Buffer mi je veci odavno veci no mislim da to nema veze.Takodjer posto imam alldebrid ti isti linkovi ne rade ni tamo.

Si probao neke serije,koja razlika u slici jel

Zaboravih rec da mi se znalo desit da npr jedan film(link) on npr 25GB danas ne radi a sutra radi itd ali toliko ih ima da 1 radi sigurno,mozda ne taj od 25 ali full hd da.Na starim filmovima i serijama nema tih ali sve ili vecina novih ima

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 13:57 (Blade Runner31).
7 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Pozdrav, dali mi možete preporučiti addone za sinkronizirane crtića,osim Jockan.hvala
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Meni jedino nitroflare ne radi. Povecao sam buffer na max.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Je li uspio netko natjerati acestream linkove da rade preko kodija. Skinuo sam Plexus i naredio njegove postavke kako sam našao na netu, ali problem mi je taj što je kodi instaliran na Android TV-u a u njegovom store-u ne postoji AceStream engine. Što mislite hoće li raditi ako skinem apk s neta i jednostavno pokrenem instalaciju na TV-u? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
acarnoje kaže...

Meni jedino nitroflare ne radi. Povecao sam buffer na max.

 Meni također nitroflare ne radi a jedino na njemu dava jaće linkove od 4 do 20 gb

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Sve uredno radi kod mene na Sony android tv-u..stavi si es file explorer preko store-a i onda u lokalnoj mreži ili preko goggle diska pomoću es file explorera pokreni skinuti apk file od acestreama.

Unutar kodija se pokrene acest. i zatim addon koji podržava stream (phoenix, adryanlist..itd)

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 21:52 (Crojumper).
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Real movies addon i phoenix/alpha reborn addon imaju linkove filmova u full hd, dts 5.1 zvuk koji svi rade.
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
-Skineš s neta ace stream engine i instaliraš.
-U pleksus postavkama izabereš kako želiš da ti otvara acestream ( u kodi playeru ili external player).
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Znaci jucer sam ispalio na zivce.Uopce se ne cudim da kad netko uzme RD i bude mu tako prvi puta da posalje sve u pm.Znaci hocu pogledat film i em nema puno 1080P linkova em niti 1 ne radi.Nadjem na netu da je Exodus imao update i da treba samo RD autorizirat ponovo i ocistit cashe i providere.Napravim to 7 puta i nece.Osmi put napravio i stavio sam priority na 100 i eto ga,sve do jednog linka rade,nitroflare takodjer.Mislim cisto sumnjam da je proirity nesto promjenio,nema to veze

I eto sta sad rec,zasto prvih 7 puta nije radilo??Kazem,uopce se ne cudim da netko odustane kad je svako toliko neka promjena necega.Aj ja sam znao kako mora bit ali nekom se to desi prvi puta i sta ce

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jel još nekome nestaju hd linkovi iz exodusa? Dakle instaliram kodi i osijek i ok je i nakon dva dana hd linkovi samo nestanu i tak u krug...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Klipson kaže...
Jel još nekome nestaju hd linkovi iz exodusa? Dakle instaliram kodi i osijek i ok je i nakon dva dana hd linkovi samo nestanu i tak u krug...

 Jok. Sve radi odlično.

Šta uopće stavljaš taj osijek?! Napravi clean instal kodija i stavi samo exodus i onda isprobaj.

BF Nick: Xtreme_Switch
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ha ne vjerujem da osijek ima puno veze sa tim... i prije sam imao osijek pa se ovo nije događalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Evo čisti kodi i exodus i nema hd linkova, pa koja pm
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dakle niti u jednom addonu nema hd linkova...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Da nemas ti 16 Kodi?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ma nemam nisam blentav, jel moguće da nešto u internet postavkama smeta? Ali nema mi smisla da jučer sve radi i onda samo odjednom se svi linkovi izgube...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Klipson kaže...

Ma nemam nisam blentav, jel moguće da nešto u internet postavkama smeta? Ali nema mi smisla da jučer sve radi i onda samo odjednom se svi linkovi izgube...

 Nemam pojma,znam da zadnja 2 dana moram autorizirat RD jer nis ne radi.Ma cudno je sve to.1 dan sve ok,drugi sve steka,treci nema slika filmova ni serija,4 ne radi prijevod.Svako toliko neki vrag i sam se popravi

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice