Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.723.349
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

jel ima neko sličan problem da kodi 17 pri exitu iz programa sve zamrzne i moram rebootat pc jer ne reagira ni tipkovnica niti išta ?

Ima neki tweak kako se to riješi ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Silent horror1992 kaže...

jel ima neko sličan problem da kodi 17 pri exitu iz programa sve zamrzne i moram rebootat pc jer ne reagira ni tipkovnica niti išta ?

Ima neki tweak kako se to riješi ?

 Jesi pricekao dovoljno dugo,nekad to zna 30 sekundi trajat.Pre dugo mu treba za ugasit se.Bar kod mene jel

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Evo pred 15 minuta sam napisao da uvijek nesto.Sad mi je pak pocetna stranica resetirana,uopce nije onako kako sam je ja postavio.Eto sta rec,koda duhove imam u njemu

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
Silent horror1992 kaže...

jel ima neko sličan problem da kodi 17 pri exitu iz programa sve zamrzne i moram rebootat pc jer ne reagira ni tipkovnica niti išta ?

Ima neki tweak kako se to riješi ?

 Jesi pricekao dovoljno dugo,nekad to zna 30 sekundi trajat.Pre dugo mu treba za ugasit se.Bar kod mene jel

 

najduže što sam čekao cca 10 min i onda rebootao jer druge nije bilo, gledam malo po netu dosta ljudi ima problema sa tim al nisam rješenje našao i više i ne ulazim u kodi lakše mi je m3u listu pustit u vlc.

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Silent horror1992 kaže...
Blade Runner31 kaže...
Silent horror1992 kaže...

jel ima neko sličan problem da kodi 17 pri exitu iz programa sve zamrzne i moram rebootat pc jer ne reagira ni tipkovnica niti išta ?

Ima neki tweak kako se to riješi ?

 Jesi pricekao dovoljno dugo,nekad to zna 30 sekundi trajat.Pre dugo mu treba za ugasit se.Bar kod mene jel

 

najduže što sam čekao cca 10 min i onda rebootao jer druge nije bilo, gledam malo po netu dosta ljudi ima problema sa tim al nisam rješenje našao i više i ne ulazim u kodi lakše mi je m3u listu pustit u vlc.

 A ne onda nesto nije u redu,duze mu treba da ali ne toliko.

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Silent horror1992 kaže...

jel ima neko sličan problem da kodi 17 pri exitu iz programa sve zamrzne i moram rebootat pc jer ne reagira ni tipkovnica niti išta ?

Ima neki tweak kako se to riješi ?

 pritisni slovo Ž pa izgasi na oznaku X

11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

ako ž nekad ne radi, onda alt + enter

14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Otkad sam stavio ovaj novi kodi, imam problema pronalaskom titlova. Onak prije mi ih je uvik brdo pronašao preko različitih izvora, a sada onak, tu i tamo nađe par komada i nekad se zna dogodit da mi prikaže i titlove od drugih filmova na izbor (koji su mi u tom slučaju nepotrebni).

Netko zna kako bi se to moglo riješit ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ima li netko novi MaxTv2GoHD addon za kodi ? Dobiva se par hd kanala u njoj za razliku od prijasnje. Npr 3 HBO HD kanala, neke arene HD i dva cinemax kanala

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2017 22:51 (INKOGNITO3).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
INKOGNITO3 kaže...

Ima li netko novu MaxTv2GoHD aplikaciju za kodi ? Dobiva se par hd kanala u njoj za razliku od prijasnje. Npr 3 HBO HD kanala, neke arene HD i dva cinemax kanala

Zar postoji takav add-on?

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
mario.L_hr kaže...
INKOGNITO3 kaže...

Ima li netko novu MaxTv2GoHD aplikaciju za kodi ? Dobiva se par hd kanala u njoj za razliku od prijasnje. Npr 3 HBO HD kanala, neke arene HD i dva cinemax kanala

Zar postoji takav add-on?

 Obican maxtv2go da ali sada je izasla neka nova verzija HD

 

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
INKOGNITO3 kaže...

 Obican maxtv2go da ali sada je izasla neka nova verzija HD

 

Maxtv 2 go HD je izišla za mobilne sustave. Nema je na raćunalu već imamo samo staru vjerujem da je to slučaj i sa KODI-jem.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dodao Genesis reborn ...i like it very much

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

može li mi neko poslati adresu od osijeka?

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Radi li nekom XXTRUCOXX?  Uredno učita playlistu ali ništa se ne da pokrenuti.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
zeko73 kaže...

Dodao Genesis reborn ...i like it very much

 

Možeš li mi ti ili neka druga dobra duša objasniti kako si uspio? Na Android boxu koji je fully loaded dodao sam ga jednim klikom i fantastičan je, bolji od Exodusa (dostupni su skoro svi stari filmovi po godinama), ali kad to pokušam napraviti "na žgance" na mobitelu, ne ide. Znači pratim upute s interneta, dodam source, i kad dođem do faze Install from zip i odem u folder Genesis, tamo nema ničega? WTF?

14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pitanjce...

Instalirao sa Krypton (17.3) na win 10, te exodus i spectro Fork add on, prvo gledanje prošlo bez problema.

Kod drugog pokretanja pod Movies se prikazuje samo zadnji gledani film, ostalih nema (koju god da pretragu odaberem, bilo po žanru, godinama, ljudi gledaju i sl.)

dok se pod "TV series" prikazuju sve serije.

Možda netko zna za ovaj problem, brisao sam i cache, ali ništa ne pomaže.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Yo Momma kaže...
zeko73 kaže...

Dodao Genesis reborn ...i like it very much

 

Možeš li mi ti ili neka druga dobra duša objasniti kako si uspio? Na Android boxu koji je fully loaded dodao sam ga jednim klikom i fantastičan je, bolji od Exodusa (dostupni su skoro svi stari filmovi po godinama), ali kad to pokušam napraviti "na žgance" na mobitelu, ne ide. Znači pratim upute s interneta, dodam source, i kad dođem do faze Install from zip i odem u folder Genesis, tamo nema ničega? WTF?

 Klik tu je zip ili http://jesusboxrepo.xyz/repo/ ako ćeš dodavat iz file managera. 

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Shannon kaže...

Pitanjce...

Instalirao sa Krypton (17.3) na win 10, te exodus i spectro Fork add on, prvo gledanje prošlo bez problema.

Kod drugog pokretanja pod Movies se prikazuje samo zadnji gledani film, ostalih nema (koju god da pretragu odaberem, bilo po žanru, godinama, ljudi gledaju i sl.)

dok se pod "TV series" prikazuju sve serije.

Možda netko zna za ovaj problem, brisao sam i cache, ali ništa ne pomaže.

 Strelicu put livo vjerojatno si maka na view option sa all movies na watched.

14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Hvala prijatelju, to je bilo u pitanju 👏👏👏
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi


Preporučujemo i da isprobate dodatak pod nazivom specto vilica. Za sve upite možete posjetiti našu stranicu
http://www.kodikwiz.com/install-specto-kodi/

9 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi

hocemo, hvala 

10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Je li tko u zadnje vrijeme pokusao namjestiti ZEN addon za Kodi, jucer nije radio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Izbacuje li i vama grešku "Could not connect to to repository" kod instalacije nekog add-ona.

 

Ja pokušavam instalirati SALTS i SportsDevil, ali kod svakog ista poruka.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

 

 

Lp

7 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ništa tu nije prikazano kako riješiti problem.

Pročitao sam da je neka Dish network digla tužbu pa je Phoenix ugašen zajedno sa TvAddons i ZemTV izvorima pa je zato nastao problem kod (re)instalacije Exodusa, SALTSA i ostalih.

Kako je krenulo, besplatni streaming preko Kodija neće još dugo opstati i bit ćemo prisiljeni na alternativne opcije.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Kod mene je to bio problem i sad je sve ok. 

10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Da, Fusion ne radi pa nema updatea ni ničega.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice