Humor izdvojena tema

poruka: 36.227
|
čitano: 12.119.084
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
6 godina
protjeran
offline
Humor

Lito. Plaza Borik. Zadar. Prije vragzna koliko godina. 

Frend i ja na kupanju i bilo nam dosadno a u blizini neki teren za basket, mini golf, stolni tenis i slicno.

Ajd, otisli mi tamo, platili za mini golf i sad mene red igrat. Jos ktome klinjo od neke zene stao pored terena i gleda nas.

Ja prvi put u zivotu drzim mini golf stap u ruci, nemam uopce osjecaja ni za stap ni za lopticu.

Zamhnem, prejako, i loptica odleti, odbije se od jedan zid, pa od drugi zid, pa prodje kroz kosh, pogodi zenu po glavi i odbije se klinji u oko i ravno se otkotrlja u rupu.

Ja ostao zbunjen, a frend me gleda i veli: Dobro, ocemol mi igrat golf ili cemo se zajebavati?

Brajanov život
10 godina
offline
Humor

Gorstak,jel ti to nas zajebavas? Prosao je 1.4 ima skoro 7 dana.

6 godina
protjeran
offline
Re: Humor

trazio sam onaj video iz family guya, mom mom mom, mommie, ali je zabranjen iz nekoga razloga, pa sam izguglao ovo
imam problema sa hvatanjem obiteljskog stabla, cini mi se da sam u gorem stanju nego ova na videu...

 

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2018 10:34 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Humor

isprike na duplom postu...ovaj prethodni mi nekako spada da bude zaseban....

 

enivej, ne mogu sad naci taj video, ali gledao sam neki filmic na jutube ili vimeo ili negdi di se tri zene glupiraju, a video se zove "me and my two sisters"

 

neki lik u komentaru napise "which one of you is using the braincell?"

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2018 11:30 (Gorstak79).
15 godina
offline
Humor

Ehmmm, da razbijem combo

 

 

GIF

 

GIF

 

GIF

 

GIF

 

GIF 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
6 godina
protjeran
offline
Humor

 

 

--

 

Evo jedna istinita prica za one koji se vole smijati meni, ili opcenito tudjoj nesreci:

 

Radim kao zastitar. Cuvam firmu u stecaju koja mojoj firmi ne isplacuje solde za cuvanje. Shodno tome, ne vidim placu mjesecima. Stara mi trazi da idem u minus na banci, veli da me kad tad mora isplatiti i da nase kucanstvo bez soldi ne moze. Tako i cinim. Godinu dana kasnije grcam u dugovima, trazim od dishe da me pusti na biro kao visak radne snage, da bar od biroa dobijem naknadu. On pristaje, ali trazi da potpisem da place necu traziti. Pristajem i odem na biro, daju mi 2500kn misecno na rok od 6 miseci. Niti misec dana na birou, citam da se otvara neka taksi firma. Prijavljujem se, primaju me, radim misec dana mukte i onda me prijavljuju. Radim nekih 9 dana, u tih 9 dana je bilo dana kad sam bio u autu 14h, u cijeli dan nisam pojeo nista, popio pola salice kave. Po zakonu profici ne smiju vozit duze od 4h, ali eto. Za vrijeme voznje moram pazit na taksimetar, cestu, pricat sa putnicima, spikat na motorolu i preko bluetooth slusalice pricat sa dishom. Zamalo gazim citavu obitelj na pjesackom. Disha mi psuje majku, potira me cha, veli da sam mu osramotio firmu, ja ga jos molim da me ne prijavljuje zbog tih 9 dana, da mogu nastavit primat pinku od biroa, ali on nece. Dobijam 900kn i sup kartu sa biroa, a moj minus u banci banka prodaje nekoj utjerivackoj kuci i nadjem se pod ovrhom.

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 15:56 (Gorstak79).
12 godina
offline
Re: Humor
Gorstak79 kaže...

Evo dobar jedan video da ti malo dignem raspolozenje-

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 7:04 (Milka30).
11 godina
neaktivan
offline
Humor

gleda sam ovo ali puno mi je bolje kad je umjesto sata ovnov nos

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
12 godina
offline
Re: Humor
WukongFtw kaže...

gleda sam ovo ali puno mi je bolje kad je umjesto sata ovnov nos

Daj linkni nam verziju sa ovnovim nosom!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
offline
Humor

Godinama sam se pitao zašto ne sličim na svoja dva brata i napokon sam pitao majku da li sam posvojen. 

 

"Jesi ali nije išlo pa su nam te vratili."

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Humor

 

--

 

jutros ja kod siptara, veli on: kupi burek i sudjeluj u nagradnoj igri! Pitam ja je li nagrada ako nadjem sira u bureku? On me pogleda značajno, ali ne kužim ja tu vrst pogleda, pa sam izašao i otišao...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 0:55 (Gorstak79).
13 godina
offline
Humor

 Vucic Prosi Kolindu Kod Putina (Maratonci Parodija)

 

 

 

 

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 14:12 (lmutak).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Humor

imas na youtubu...

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
10 godina
offline
Humor

Son: Why is my sister called Teresa?
Dad: Coz your mum loves Easter - it's an anagram
Son: Thanks dad
Dad: No problem Alan

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Humor

Nevjerojatno kojom brzinom moj stari skrola kanal na teve kad naleti na domacu RAP glazbu...

 

--

 

Nju boli glava, njega boli k***. E sad, tko je pametniji od njih dvoje je vječno pitanje.

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 6:04 (Gorstak79).
16 godina
neaktivan
offline
Humor

 

Ako su za naše ratno zrakoplovstvo sasvim u redu avioni stari preko 20 godina,

zašto "naši" političari ne primjenjuju isti princip kod nabavke službenih automobila za svoje guzice?

 

Neslužbeno doznajemo kako je u Tehničkom muzeju u Zagrebu sve spremno za prihvat izraelskih F-16 borbenih aviona

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
10 godina
offline
Humor

Bio sam danas u javnoj kući, 50kn pušenje. 

 

Sad idem u birtiju zapit tih 100kn.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Humor

LoL

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: Humor
boxer kaže...

 samo primjer kako se svađe riješavaju u Americi.

10 godina
offline
Humor

My extra sensitive toothpaste doesn't like it when I use other toothpastes.

 

I see that online activist group 'Anonymous' hacked into the Twitter account of the KKK.

Apparently the KKK is furious.

They said Anonymous are just a bunch of cowards who don't have the balls to show their faces.

 

I've been reading 'Lord Of The Rings'.

Apparently Gollum was once a normal man. But wearing the ring drained him of his youth, energy and any joy in life.

Must be the same ring I put on when I got married.

 

I have blue eyes. I got them from my dad.
My mum has black eyes. She also got them from my dad.

 

I shouted to the barmaid, "Two pints of lager please."

She said, "I'm not deaf."

I said, "Sorry, I noticed your wedding ring and the black eye. I presumed you had a problem listening."

 

A black guy in a library asked me where the coloured printer was.

I replied, "Mate, it's 2018, you can use any printer you want."

 

For every bloke who fails at life there is usually a woman somewhere with a free house.

 

Every third chick's Tinder profile specifies a height, beneath which she's not interested.

My Tinder profile specifies a weight, ABOVE which I'M not interested.

Weight can be changed.

Height cannot.

And yet, somehow, I’m the arsehole?

Or is that not how equality works?

 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Humor

Dragi, kakva ti je ono poruka  u mobitelu?

Koja poruka draga?

Pa ova: Hoćeš da ti dođem popušiti kur*c?

Au čovječe, pa kakve sve ponude taj VIP neće imati...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
12 godina
offline
Humor

Da se podsjetimo i naših bisera s foruma 

Link na original thread

 

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
16 godina
online
Re: Humor
Cromaki kaže...

Da se podsjetimo i naših bisera s foruma 

Link na original thread

 

 

 Zahebi to, ideja o battleroyal igri jos iz 2010, sada treba tuziti PUBG za ukradenu ideju :)

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
12 godina
offline
Humor

Isprika na prostačenju!

 

-Halo,jel to Telekom?

-Ne gospodine,ovdje elektra!

-Nema veze,jebem i vama mater!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
6 godina
protjeran
offline
Humor

sidin sa frendicon na rivi i cakulamo kad nes smrdi najedanput. Pitam ja: jes ti to prdnula? A ona veli: moze li ovo ostati izmedju nas? Velim ja: oprosti, ali radije bi da se razidje.

 

--

 

ulazi djevojcica sa pizzom u brijacnicu i veli joj brico: pazi, imat ces dlaka na pizzi!

A veli ona: aha, a i ispod pazuha kad narastem.

 

--

 

 

--

 

Maloprije ubih komarca na bis

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 3:18 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Humor
Brajanov život
15 godina
offline
Humor

10

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
6 godina
protjeran
offline
Humor

Dolazi cigo na kolodvor i od lika na salteru trazi dvi kifle.

Veli lik: ja ne prodajem kifle, ja sam dispecer.

Veli cigo: pa jel mozes d'izpeces dvije?

 

--

 

On: skini se.

Ona: necu.

On: skini se.

Ona: necu.

On: ok, izadji iz bmw-a

Ona: evo skidam se, crko dabogda.

Brajanov život
16 godina
offline
Humor

heh moram priznati da sam se zagiglao malo :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 1:23 (overhaul).
15 godina
offline
Re: Humor
Socijalizam je bio bolesno društvo.
U prilog tome činjenica:
- Devet od deset bolnica je izgrađeno u socijalizmu.
morrisoN
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice