The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.336.230
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Našla dečka

10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

Hhahaha, a fali mi ona ženska što je tu bila

Nema je više, di je?

 arendelica ti je ova mary sue

 

a druga je ona darkness fairy ako se ne varam

12 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Društvo je kompletno.

Još ubacimo Najbržeg i tjt hahahaha

16 godina
offline
The Friendzone Club

Prošlo je proljeće/ljeto, gdje su sada ti nejebači, papučari, bff-ovi, modni mačci da vidimo jel su uspjeli odjebati status friendzone i počeli šamarati nju, frendicu, kumu, mamu, susjedu 

 

BTW: on-topic što sam vidio prije dva-tri dana video za friendzone

LOL: Crobrother
9 godina
offline
The Friendzone Club

Kako biti idiot by Llamaboy:

- javiti se curi (11. mjesec prošle godine), dopisivati se otprilike 3 mjeseca, tona poruka svaki dan, baš ti je ugodno u "njenom društvu". Otišli na kavu, mislim da je sasvim super prošlo, ne vidim po njoj da je bilo nešta loše.

- prekinuti se dopisivati oko 2.mjeseca (ako se dobro sjecam) jer ona trenutno ne želi imati dečka (bivši joj je krkan i kaze da ju je emocinalno sje*ao)

- nastaviti se dopisivati nakon par tjedana jer ti je odg na story, ti iduci dan uzvratis slikom i jbga...nastavilo se

- dopisivati se do negjde 5. mjeseca.

- prekinuti se dopisivati radi slicnog kujca kao i prvi put i toga da ti ne želis biti u frindzoni (iako ne shvacas da si u njoj since day 1).

- otici na festu sto organizirao faks, malo popiti, vikati bendu sviraj mejdene, doći u stan i onakav joj pripit (jer svi znamo da te tad boli tuki za sve) poslat poruku kako bi ti nju htio ženit i da ju baš želiš upoznat kakva ona zaista je jer vidiš nešta prelijepo u njoj. (početak lipnja)

- dopisivati se 10 dana i opet hebeno prekinuli radi istih razloga. Pomislih da je to konačan kraj jer stvarno ja vise nemam znanja, vještina i prije svega volje da se borim s vjetrenjacama. Usprkos tome, strasno mi je zao jer je jednostavno prekrasna u svim pogledima.

- fast forward do početka srpnja. Zvoni mob, obavijest, reagirala je na moju poruku koju sam joj poslao onda kad sam bio pijan. Kroz par dana ponovno nastavili dopisivnje kao da ništa nije bilo. Govori mi kako mene jedino shvaca ozbiljno. Živim 15km od nje, cijelo ljeto smo bili kod kuce, zvao sam ju minimalno 5 puta na kavu, kebab, bilo sta......odbila je jer misli da ce ju netko vidit (i hebeni Llamaboy je to prihvatio kao da nije najveca moguca glupost na ovom svijetu). 

- vratili se na faks, dogovorili jedan petak šetnju. Šaljem joj par sati prije kad joj paše i onda sranje pocinje. Ona nije sigurna sta osjeca, duboko u sebi ona kao da vara nekoga i sva ta pateticna sranja. Kazem joj da razmisli preko vikenda sta zapravo ona želi.

- prošao vikend, pocinje novi tjedan i ona mene zove na rucak u menzu. Rucali i svako svojoj kuci. Otisao na brucosijadu, pozvao i nju. Dosla sa kolegicom i kolegica stane izmedu mene i nje.....ja krenem nesta lagano pricat i vidim kao da daje odgvorore samo da ih da jel. Iskreno, mislim da tu pravim najvecu mogucu pogresku do sada i ne zovem ju van, na zrak. Nisam ju zvao jer bi njena kolegica ostala sama sa mojim drustvom kojeg prvi put vidi. Nakon par sati otisla je kuci. Kaze da joj je bilo bas lijepo i da se zabavila...

- prijatelj me tri dana zaredom podjseca da ju pitam je li odlucila i rijesila tu svoju glavu. Ja ju pitam.

- otprilike odgovori idu ovako: razmisljala sam od izlaska o svojim osjecajima i sto mi se stvari mota u glavi...ja ipak mislim da ja duboko u sebi nemam nikakve osjecaje i da, ako bi i bilo nešto, da bi to bilo iz navike. Stvarno si super decko i znam da ce tvoja cura biti presretna sto te ima. Nekad jednostavno fali nesta a ni sam ne znas sta.

- doci do zaključka da ti je život u velikom kujcu. Ipak, drago ti je što si od prvog dana imao neki špurijus da ce doci do ovoga pa si tako razvio jako malen broj osjecaja prema njoj pa ti je sad puno lakse.

 

Bolje da sam se poceo bosti pas ma*er...

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...

Kako biti idiot by Llamaboy:

 

Telemundo presenta: El Amor de LLAMABOY

 

al svaka ti dala ubuduce, neka si ti nama ozivio temu malo 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 22:36 (Johnny4286).
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
A ja koji sam ovdje ovdje pisao biblije zbog jedne, od 11. mjeseca do sad promijenio šest njih. Zašto i ti ne bi mogao? Nije jedina... Jebe ti se lega
9 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Promijenio si 6 cura cura ili 6 cura s kojima si se dopisivao? 

 

Ma meni se nigdje ne zuri iskreno...ali mi vec na kujac ide sto svaki put kad se takvo sta dogodi, pogodim ko prstom u fekalije.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...

Promijenio si 6 cura cura ili 6 cura s kojima si se dopisivao? 

 

Ma meni se nigdje ne zuri iskreno...ali mi vec na kujac ide sto svaki put kad se takvo sta dogodi, pogodim ko prstom u fekalije.

 

Dvije promijenio(svaka po mjesec dana - sve više od toga postaje opasnije) a s ostale četiri sam se dopisivao i te sheme.

U utorak se idem nać s jednom na nasipu poslije druge smjene ....

 

 

Ne žuri se ni meni nigdje. Kod svake je krenulo s dopisivanjem iz čiste dosade, pa onda krene nešto više i tako.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 3:48 (Dex.pwn).
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...
LLAMABOY kaže...

Promijenio si 6 cura cura ili 6 cura s kojima si se dopisivao? 

 

Ma meni se nigdje ne zuri iskreno...ali mi vec na kujac ide sto svaki put kad se takvo sta dogodi, pogodim ko prstom u fekalije.

 

Dvije promijenio(svaka po mjesec dana - sve više postaje opasnije) a s ostale četiri sam se dopisivao i te sheme.

U utorak se idem nać s jednom na nasipu poslije druge smjene ....

 

 

Ne žuri se ni meni nigdje. Kod svake je krenulo s dopisivanjem iz čiste dosade, pa onda krene nešto više i tako.

 bold 1 - sve opasnije da bi mogo nesto jebat hahahahahah

 

bold 2 - a jesi laf, dopisivao si se s 4 žene od 11. mjeseca

 

najbolje mi je što si sebi u glavi baš pozbrojao i došao do brojke ŠEST

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Čekaj da uredim post, vjerojatno ne možeš shvatiti ovako šta sam mislio

Pitaj se kako sam znao izbrojati do šest 😖

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 3:48 (Dex.pwn).
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

 

Dvije promijenio(svaka po mjesec dana - sve više od toga postaje opasnije) a s ostale četiri sam se dopisivao i te sheme.

U utorak se idem nać s jednom na nasipu poslije druge smjene ....

 

 

Ne žuri se ni meni nigdje. Kod svake je krenulo s dopisivanjem iz čiste dosade, pa onda krene nešto više i tako.

Ahahahaha ja mislija on okrenija 6 zena, a on se DOPISIVA sa njih 4 :)

 

Ako zbrojiš i pričanje sa prodavačicama u dućanu popne se brojka na 15.

Rvat katolik!
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...
LLAMABOY kaže...

Promijenio si 6 cura cura ili 6 cura s kojima si se dopisivao? 

 

Ma meni se nigdje ne zuri iskreno...ali mi vec na kujac ide sto svaki put kad se takvo sta dogodi, pogodim ko prstom u fekalije.

 

Dvije promijenio(svaka po mjesec dana - sve više od toga postaje opasnije) a s ostale četiri sam se dopisivao i te sheme.

U utorak se idem nać s jednom na nasipu poslije druge smjene ....

 

 

Ne žuri se ni meni nigdje. Kod svake je krenulo s dopisivanjem iz čiste dosade, pa onda krene nešto više i tako.

 Onda sigurno imas i neke nove slike za podijeliti sa kolegama forumasima 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
The Friendzone Club

Dobri su likovi koji dodu na faks i onda oće curu, nekog za druženje i slično. Pojebi šta više moš i kad prođe to najlipše razdoblje zivota onda razmisljaj o necem ozbiljnijem

Not funny dude
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Dobri su likovi koji dodu na faks i onda oće curu, nekog za druženje i slično. Pojebi šta više moš i kad prođe to najlipše razdoblje zivota onda razmisljaj o necem ozbiljnijem

 Pa sa 18 godina te pukne to i jebiga. Šta da se radi, mlado-ludo, hoće da se ženi :D

11 godina
offline
The Friendzone Club

Ma dajte ljudi sami seb radite gluposti. Imat nekog pored sebe na faksu je samo okov oko nogu.

Not funny dude
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...

 

Bolje da sam se poceo bosti pas ma*er...

 

Tvoja greška jer si se zacopao, a njena jer nije bila direktnija. Curi si se možda svidio osobnošću, al ne bi hopa cupa s tobom i to je to. Plus ta njena sranja s osjećajima vuku na neke daddy issues lol

TKScump kaže...

Ma dajte ljudi sami seb radite gluposti. Imat nekog pored sebe na faksu je samo okov oko nogu.

 Pa jebiga, svatko nauči lekciju, netko prije netko kasnije. 

11 godina
offline
The Friendzone Club

Cure su iste ki mi muški, njima triba 2 sek da in se neko svidi, ako je ti moras nagovarat il nesto vamo tamo nema tu kruva...

Not funny dude
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Cure su iste ki mi muški, njima triba 2 sek da in se neko svidi, ako je ti moras nagovarat il nesto vamo tamo nema tu kruva...

 Jedino ako nakon par minuta spomeneš da ti na računu sjedi pozamašna svota. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Preša sam na videa format 😜😜
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Zašto bi bio okov oko nogu?
11 godina
offline
The Friendzone Club

zato jer su lude, i ako ideš jebavat neku drugu ona će to namirisat, a po tvojin prijasnjin postovima kuzin da neznas lagat i da ti je iskustvno 0 bodova i teško čes se izmotat iz toga. zato se kani velikog problema a to je da imaš ''curu''

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Odakle si to izvukao?
11 godina
offline
The Friendzone Club

Iz guzice

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Stvarno sereš onda 😂😂
11 godina
offline
The Friendzone Club

Reci di nisan u pravu i argumentiraj to... čitajuči tvoje postove ne očekujen neki odgovor baš al ajd da vidin

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Care moj, ako sam toliki šupak da idem radit nešto s dvije u isto vrijeme onda ću bit šupak do kraja pa se neću ni izvlačit s laganjem 🙃
11 godina
offline
The Friendzone Club

Laž je najjace oruzje u vatanju zena, a ti si moralist veliki zato jos pizdu u oci nisi vidija.

 

 

Not funny dude
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Nemoj ništa više pisat.
11 godina
offline
The Friendzone Club

Dobro gospodine fejsbuk veza

Not funny dude
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice