Zarada na BubbleWs

poruka: 2.760
|
čitano: 160.494
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

jel isplacuju novce na nepotvrđeni paypal acc(bez kartice)? jer nemam nikakvu karticu da potvrdim acc, a burazu je tesko otic u banku podignut je. vec je u banci prek mjesec dana i nece otic po nju..imam skoro 90$ na acc-u i nikak nemrem reedemat..ili ako ima neka caka da se napravi paypal acc koji se ne treba potvrdit, pa kad dobijem novce da potrosim na ebayu

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 20:37 (SuperDox).
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
SuperDox kaže...

jel isplacuju novce na nepotvrđeni paypal acc(bez kartice)? jer nemam nikakvu karticu da potvrdim acc, a burazu je tesko otic u banku podignut je. vec je u banci prek mjesec dana i nece otic po nju..imam skoro 90$ na acc-u i nikak nemrem reedemat..ili ako ima neka caka da se napravi paypal acc koji se ne treba potvrdit, pa kad dobijem novce da potrosim na ebayu

Ja sam prije koji mjesec koristil nizozemski paypal i uredno sam dobival pare od bubblewsa i trosil na ebayu..sad  neznam jel se moze jos uvijek tak..

Najjeftiniji su piratski programi
12 godina
offline
Zarada na BubbleWs

17.8. redeemo i jos nista,dali ste vi dobili pare ako ste redeemali mozda oko tog datuma ?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
matija410 kaže...

Zamislite da svaki user kom lajkate uzvrati lajk.. {#}

Pa iskreno, ja sam dosad napisao 2 statusa samo, i imam samo 14 lajkova, ali kome god sam ja lajkao mislim da su mi više manje svi uzvratili.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Bash kaže...

17.8. redeemo i jos nista,dali ste vi dobili pare ako ste redeemali mozda oko tog datuma ?

 

Vec se 21.8 placa..

 

Tomek.Klc kaže...
matija410 kaže...

Zamislite da svaki user kom lajkate uzvrati lajk.. {#}

Pa iskreno, ja sam dosad napisao 2 statusa samo, i imam samo 14 lajkova, ali kome god sam ja lajkao mislim da su mi više manje svi uzvratili.

 

Naletel si na dobre sad probaj tak sa stotinjak

 

Najjeftiniji su piratski programi
12 godina
odjavljen
offline
Zarada na BubbleWs
Ja evo josu vijek nisam dobio svoj 19.8 Pricekao sam sad da prode vikend i danas cu ih obasipati mailovima,ima da mi isplate to danas
12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Prva 4 statusa, napisana sinoć od 8 do 12 sati.

Čini mi se da bi moglo ovo funkcionirati i nešto se i zaraditi. :)

 

Trebalo mi je možda sat i pol, al sam dobio dosta followera koji mi odmah lajkaju sad čim nešto objavim.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Zin8 kaže...
Ja evo josu vijek nisam dobio svoj 19.8 Pricekao sam sad da prode vikend i danas cu ih obasipati mailovima,ima da mi isplate to danas

meni nije od 18.8. doslo ..sad sam napisao post na bubblewsu da nisu isplatili i stavili ga na naslovnicu :D

13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Tomek.Klc kaže...

Prva 4 statusa, napisana sinoć od 8 do 12 sati.

Čini mi se da bi moglo ovo funkcionirati i nešto se i zaraditi. :)

 

Trebalo mi je možda sat i pol, al sam dobio dosta followera koji mi odmah lajkaju sad čim nešto objavim.

dobro te krenulo! daj link da ti lajkam i ukradem followere (moji slabo lajkaju) xD

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
toshiba12345 kaže...
Tomek.Klc kaže...

Prva 4 statusa, napisana sinoć od 8 do 12 sati.

Čini mi se da bi moglo ovo funkcionirati i nešto se i zaraditi. :)

 

Trebalo mi je možda sat i pol, al sam dobio dosta followera koji mi odmah lajkaju sad čim nešto objavim.

dobro te krenulo! daj link da ti lajkam i ukradem followere (moji slabo lajkaju) xD

Evo. :)

Uglavnom pišem gluposti koje mi padnu na pamet za 5 minuta dok sam za kompjuterom, ali eto bitno da ljudi lajkaju. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
12 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Prateci sve ovo zadnjih par dana, citajuci temu i sve, dosao sam do zakljucka da zapravo zene bolje prolaze sa lajkovima i komentarima na tome sto je ljepsa slika :D hahah

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
14 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Evo i moj acc, kreiran prije par dana.

 

http://www.norgems.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 7:18 (woodgamesfx).
13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
majdo kaže...

Prateci sve ovo zadnjih par dana, citajuci temu i sve, dosao sam do zakljucka da zapravo zene bolje prolaze sa lajkovima i komentarima na tome sto je ljepsa slika :D hahah

da budem iskren razmisljao sam prije 2-3 tjedna da uznem od neke pi*ke sa fejsa sliku i da stavim na bubblews, al et iz odredjenih razloga nisam. A sad kad si me podsjetio mozda bih ipak i mogao {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
protjeran
offline
Zarada na BubbleWs

Ma nema vam to veze..hebes jel musko il zensko ak nevraca lajkove ;)

Najjeftiniji su piratski programi
12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

evo zatrazio sam redeem na nizozemski paypal(91$). kaze da ce sjest 22.10

nadam se da ce stic ti novci {#}

9 godina
protjeran
offline
Zarada na BubbleWs

Ko oce u Viber grupu nek se javi u PM (viber na mobu ili pc, nebitno)

Najjeftiniji su piratski programi
14 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Eo i ja napravio acc #Codec

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 17:49 (codec).
15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

aj evo i mene onda, prvi post napravljen pred 5 minuta :D

 

&M1ndollu1N

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
11 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Tomek.Klc kaže...
toshiba12345 kaže...
Tomek.Klc kaže...

Prva 4 statusa, napisana sinoć od 8 do 12 sati.

Čini mi se da bi moglo ovo funkcionirati i nešto se i zaraditi. :)

 

Trebalo mi je možda sat i pol, al sam dobio dosta followera koji mi odmah lajkaju sad čim nešto objavim.

dobro te krenulo! daj link da ti lajkam i ukradem followere (moji slabo lajkaju) xD

Evo. :)

Uglavnom pišem gluposti koje mi padnu na pamet za 5 minuta dok sam za kompjuterom, ali eto bitno da ljudi lajkaju. 

 

woodgamesfx kaže...

Evo i moj acc, kreiran prije par dana.

video_w

 

MENIT kaže...

aj evo i mene onda, prvi post napravljen pred 5 minuta :D

 

&M1ndollu1N

Sve sam vas polajko, onima koji imaju 5 postova 5 lajkova, bolje vam je da follow back i lajkate{#}

Nisam vas dodao jer sam limit ispucao, budem večeras, sutra.

i tebe &Codec pretpostavljam, ne #Codec.

uBlowMeBro?
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 18:55 (u2Noobish4Me).
12 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Moze mi netko dat na sta da posaljem mail i sta da cca napisem u njega?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Bash kaže...

Moze mi netko dat na sta da posaljem mail i sta da cca napisem u njega?

 

 

Imas HELP page na bubblewsu.

 

Posalji dautum, svotu i sve uvezi redeema.

 

 

Najjeftiniji su piratski programi
12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Budem uzvratio svima lajkove ( pretpostavljam ekipa čije je ime u 1. postu ) kasnije kad ulovim malo vremena, hvala puno. :)

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Imam osjećaj da kada se čovjek ufura uz malo truda se može dnevno namaknuti do 10$ bez brige.

 

http://www.norgems.com
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

I ja sam na viberu...

 

edit: malo sam fulao temu ;D

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 21:43 (toshiba12345).
11 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Tomek.Klc kaže...

Budem uzvratio svima lajkove ( pretpostavljam ekipa čije je ime u 1. postu ) kasnije kad ulovim malo vremena, hvala puno. :)

ma bježi od prve strane, 90% sto ih je tam su neaktivni. ja kreno prije 15dana i kad ih dodavao vidio.

tu koji pišu i sudjeluju u temi, njim dodavaj.

moj link

uBlowMeBro?
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Kroz koji dan su Vam novci sjeli nakon što je prošlo već mjesec dana? Meni je jučer trebalo bit no vidim da danas još ništa nema.

9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Tek su na 21.8

Najjeftiniji su piratski programi
13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
matija410 kaže...

Tek su na 21.8

A ja jos gledam zas ne dobivam mail da su sjeli novci a oni kasne dva dana sa svime. Daj mi reci di vidis koji dan tocno isplacuju.

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Ivanjino96 kaže...
matija410 kaže...

Tek su na 21.8

A ja jos gledam zas ne dobivam mail da su sjeli novci a oni kasne dva dana sa svime. Daj mi reci di vidis koji dan tocno isplacuju.

 

 

Na fbu imam te filipince i druzinu..

 

Najjeftiniji su piratski programi
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Sve je to i razumljivo kad se pogleda koliko oni njima moraju isplatit i koliko njih moraju provjerit.

Jel mi možeš link poslat na PM?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice