Armored Warfare

poruka: 686
|
čitano: 112.562
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Armored Warfare

A duno za svaki slucaj imate produkey ili tako nesto program se zove prepisite serial s harda...

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
7 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare

Napravio sam novi Install - za vikend cu napraviti download, da vidim jel sad sljaka :)

 

Hvala!

7 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare

Evo nakon nove instalacije Windowsa sam rijesio problem.

 

Potrebno je u nVidia Controlpanelu otici na 3D postavke i pod aplikacije dodati My.Com aplikaciju,

koja skida igre - i odabrati da vrti sa nVidijom, i to je sve - sljaka normalno :)

11 godina
offline
Armored Warfare

Evo sad kada je AW na steamu valjda će se vratit neki igrači jer se puno brže ulazi u igru...

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare

Da, zadnjih par dana sam odigrao desetak mečeva i gotovo svi su bili 15v15. Čudo. Čudo!

7 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare

Prebacio sam igru na Steam - ali sad me zanima, kako da aktiviram svoj Account, a ne Steamov?

 

Na Steamovom nemam nista od tenkova. Jel se moze to kako spojit?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare

Pogledaj na AW forumu. Znam da su World of Warships stari i steam accaunti različiti i ne mogu se ujediniti. Ne znam jel isto vrijedi i za AW.

7 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?145899-Armored-Warfare-is-now-available-on-Steam

 

Can my Steam account be merged with my existing My.com Armored Warfare account?

    That option is currently not available. Steam is only available for new users.

 

Cini se da nista od toga. Opet deinstalirati, i opet skidait 40GB, uzas...

13 godina
offline
Armored Warfare

Zgodni pokloni , ulogiraš se i pokupiš. Krenulo je 07.12. i traje do 01.01. , ali može se jaš danas pokupiti za prvi dan ,  odnosno dnevni poklon može se otvoriti još dva dana iza.

Winter calendar

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Armored Warfare

Bonus kod sa LootBoy:

  • IS-7 Tank (Tier 3)
  • 3 days Premium
  • Gold Crate

    AMWKT11LSWKDA4EI

    Tko je pokupil, natipkajte ...

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Armored Warfare

evo ja sam probo i pise da je vec aktiviran

neko je nepristojan pa samo uzo

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Armored Warfare

Ups , sry kolega ja sam aktivirao. Nisam skužio da ja jednokratni , ali sam stisnuo čovjeku hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 21:14 (Mirda 1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Armored Warfare
Mirda 1 kaže...

Ups , sry kolega ja sam aktivirao. Nisam skužio da ja jednokratni.

 Ma mislim da je govorio za ovo da se nitko nije javio kad je uzeo, a ne zato što je netko uzeo.

10 godina
offline
Armored Warfare

Kôd za Lav-150 Merc + dodatci uz njega:
JINGLESJAN2018

 

Kôd za T-92 ACAV + dodatci uz njega:

DEZGAMEZJAN2018

Moj PC  
4 0 hvala 4
14 godina
offline
Armored Warfare

hvala kolega

kodovi su za sve pa eto ak je mukte ja aktivir0

neigram ovo jako dugo, dobil sam terminatora na trik or trit ™ pa ga nisam ni ispeljal iz garaze

ovo je vec druga - treca igrica shebana kaj sam volil gubit vreme na njoj

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare
brijalec kaže...

Još 3 bonus koda sa LootBoy:

  • IS-7 Tank (Tier 3)
  • 3 days Premium
  • Gold Crate

    Tko je pokupil, natipkajte ...

 

AMWKT178A7FZCGBL

AMWKT11NIBF93WBC

AMWKT15PG2UY1T1C

7 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare

Ma ne planiram poceti dok ne spoje Steam i My.Com accounte, tj. da mi presele kontakte u Steam.

 

Imam 15ak ljudi koji su na My.Com i 5-6 koji su na Steamu, i nitko ne zeli poceti od nule.

10 godina
offline
Armored Warfare

vratio se igri nakon godinu dana, nabasao na neke krejtove koji su mi dali 400k free xp, na sta to potrosit sad, imam puno ljubimaca pa se četveroumim izmedju ruske američke engleske i njemačke linije mbtova.

 

koja je ajmo reć "najbolja"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Armored Warfare

Takodjer ista stvar, neznam sta cu sa svim ovim poklonima.  Dobio hrpu tenkova na poklon jos imam u garazi dosta njih sta ne koristim. Da prodam sve sta ne mislim koristit?

 

I sta je ovo sa arty, nemogu ni sa jednom u pvp, znaci samo pve? Nije mi nista jasno!! Dobio sve skupa 100 dana premiuma besplatno, wargaming bi me delozira za to. Sto se dogadja?

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare
fanaticni gejmer kaže...

Takodjer ista stvar, neznam sta cu sa svim ovim poklonima.  Dobio hrpu tenkova na poklon jos imam u garazi dosta njih sta ne koristim. Da prodam sve sta ne mislim koristit?

 

I sta je ovo sa arty, nemogu ni sa jednom u pvp, znaci samo pve? Nije mi nista jasno!! Dobio sve skupa 100 dana premiuma besplatno, wargaming bi me delozira za to. Sto se dogadja?

 

 

 

 

Grebu se da zadrže postojeće igrače dok vrbuju nove. Prije par mjeseci je igra bila na aparatima, na serveru je bila šačica igrača. Sada je to sasvim ok.

Tenkove nemoj prodavati jer su ti garage slotovi besplatni, a krediti se uz premium račun lako zarade.

10 godina
offline
Armored Warfare

Ok ako je tako necu prodavat. Samo me jeza vata kad vidim tier 1 tenk, te cvaljavce sve umirovit. 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Armored Warfare

igra je i dalje (polu)mrtva...

ako nekoga zanima acc; 124 tenka, 140+ milijuna, ~9000 golda, ~6 milijuna free xp, 280 dana premium....

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Armored Warfare
bivsi branitelj kaže...

igra je i dalje (polu)mrtva...

ako nekoga zanima acc; 124 tenka, 140+ milijuna, ~9000 golda, ~6 milijuna free xp, 280 dana premium....

 S obzirom da je igra (kažeš) mrtva, pretpostavljam da poklanjaš acc. Stoga preporučam nekome tko namjerava igrati da to uzme. Bravo dobročinitelju! :)

11 godina
offline
Armored Warfare

AW dolazi na mobilne telefone s Android platformom, za predbilježbu dobije se Abrams M1....

Hitro na Google play :) 

battlelog pukycro
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 8:01 (pukycro).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Armored Warfare
MoF0 kaže...
bivsi branitelj kaže...

igra je i dalje (polu)mrtva...

ako nekoga zanima acc; 124 tenka, 140+ milijuna, ~9000 golda, ~6 milijuna free xp, 280 dana premium....

 S obzirom da je igra (kažeš) mrtva, pretpostavljam da poklanjaš acc. Stoga preporučam nekome tko namjerava igrati da to uzme. Bravo dobročinitelju! :)

 

Ne verujem da poklanja pre ce biti da ga prodaje. Jer verujem da je uzlio dosta para u nalog koje naravno ne moze da vrati ali bar deo da izvuce to sigurno moze, samo se opet postavlja pitanje ko ce da uzme nalog i po kojoj ceni ako je igra polu mrtva. Pre dve godine sam napustio AW i od tada ne pratim desavanja oko tenkova ali kontam da nije puno igra prezivela promena od kada sam je napustio.

 

edit: sada bas uzeo da pogledam na twitch kako igra izgleda i ono je za neprepoznati koliko je igra izmenjena. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 12:03 (Asteroid1979).
11 godina
offline
Armored Warfare

Pokrenut je glpbalni server i pripremaju se novi eventi. Nema više čekanja u lobiju kao prije ...

u svakom slučaju treba probati a uz to spajanjem eu i na servera dobija se značajno više golda, xp i kredita za duple tenkove.

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice