Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.096.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
mrsmith kaže...

Samo sam htio javiti da je BF1 na novogodišnjem popustu u Koreji za 17.99 eura preko Origina.. ako koga zanima

 I ne zaboravite da Orgin sada ima GIFT opciju... Tako da je najbolje napraviti Orgin ID za kupovinu iz Koreje i na njega se spajati samo preko Korea IP VPN... A igru giftas samome sebi ;)

https://beam.pro/53copceco
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
ceco22 kaže...
mrsmith kaže...

Samo sam htio javiti da je BF1 na novogodišnjem popustu u Koreji za 17.99 eura preko Origina.. ako koga zanima

 I ne zaboravite da Orgin sada ima GIFT opciju... Tako da je najbolje napraviti Orgin ID za kupovinu iz Koreje i na njega se spajati samo preko Korea IP VPN... A igru giftas samome sebi ;)

 Teško upravo pročitao da se Westie požalio kako origin ne dopušta giftanje igre u druge regije. Odnosno gift se ne može aktivirati ako je u nekoj drugoj regiji.

 

Netko je objasnio da je upravo ovo što kažeš razlog i jer bi netko mogao kupovati u meksiku ili Koreji, a onda za malo više prodavati drugima.

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Meni je proslo bez problema dva puta... tako da ne znam di je problem... A uvijek mozes dobit povrat ;)

 

https://beam.pro/53copceco
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Friday kaže...

LOL, zalim se u logitech support da mi ne valja kotacic na misu (mice se sam od sebe ako nije u nekom odredjenom polozaju). Zenska mi odgovori da isprobam drugi USB port...

 

 ja sam se zalil da je preglasan scroll (502) i za 3 dana sam dobio na kucnu adresu takav jos 1

 

edit:

ak kupujete u drugim regijama, odaberite singapur jer podrzava paypal. ja kupio fifu 17 prije par dana i cijena je skoro ko i u koreji (oko 20e me doslo)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 15:32 (LeftY_CRO).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Ja na pimpek da mi je premali, još mi nisu poslali novi
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...
Ja na pimpek da mi je premali, još mi nisu poslali novi

 Možda mu je prošla garancija ili rok trajanja 

neda mi se
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Bitno da on radi
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Ne znam.

Nisam igrao jučer.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Ne znam.

Nisam igrao jučer.

 Nisi mi bio od koristi ali svejedno hvala na dobroj volji

Baš me zanima kako je voljumu radila

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 9:53 (MRSKI).
12 godina
offline
Battlefield 1

Jutros bf laga nenormalno i skor nikako da ucita, odigrao dvije pobjede bezveze.

Darko
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

 Necu vise ni igrat ovo govno mat...im je..em dok ne optimiziraju igru.Na mom pc-u padaju mi frejmovi neku vecer do 40,a dan prije tooga vrtim na do 100fps-a bez problema pa koji k.... i onda se satra dok vidim sta more bit,a vamo 5 drugih igrica vrte se savrseno.Ma goni se u k... igra nevalja i amen.

bf4: [G] hrka11
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

 Samo ona žuta s "filmom". Za niski FPS. Framedropovi.

Ostali ne.

 

Jesi se zamjerio nekome tko radi u telekomunikacijama?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
hrka11 kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

 Necu vise ni igrat ovo govno mat...im je..em dok ne optimiziraju igru.Na mom pc-u padaju mi frejmovi neku vecer do 40,a dan prije tooga vrtim na do 100fps-a bez problema pa koji k.... i onda se satra dok vidim sta more bit,a vamo 5 drugih igrica vrte se savrseno.Ma goni se u k... igra nevalja i amen.

 Nema ti to veze s igrom.

prodajem jednu od mašina
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
hrka11 kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

 Necu vise ni igrat ovo govno mat...im je..em dok ne optimiziraju igru.Na mom pc-u padaju mi frejmovi neku vecer do 40,a dan prije tooga vrtim na do 100fps-a bez problema pa koji k.... i onda se satra dok vidim sta more bit,a vamo 5 drugih igrica vrte se savrseno.Ma goni se u k... igra nevalja i amen.

 Prejak ti je komp. Iščupaj koju komponentu pa onda probaj

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

 Samo ona žuta s "filmom". Za niski FPS. Framedropovi.

Ostali ne.

 

Jesi se zamjerio nekome tko radi u telekomunikacijama?

 I ta i oni kvadratići i onaj krug sa uskličnikom. Ko mali lajtšou. Mjerio i ping, 50 ms prema Vrankvurtu. I ne nisam na operateru u kojem radi kolega na kojeg misliš

 

 

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Postoji li neki demo ili barem neka beta, da se može igra isprobati prije kupnje?
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield 1
Luc989 kaže...
Postoji li neki demo ili barem neka beta, da se može igra isprobati prije kupnje?

 Ako nisu ukinuli na Originu bi trebao imati opciju testiranja 10 sati (možda samo uz 4€ mjesečno za EA access), ne da mi se googlat sad...

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
TomoR kaže...
Luc989 kaže...
Postoji li neki demo ili barem neka beta, da se može igra isprobati prije kupnje?

 Ako nisu ukinuli na Originu bi trebao imati opciju testiranja 10 sati (možda samo uz 4€ mjesečno za EA access), ne da mi se googlat sad...

 Još uvijek postoji ona stranica, od prije izlaska igre, za trail.

https://www.battlefield.com/games/battlefield-1/play-first-trial

Nek Luc proba, ako je voljan dati 4 Eur. Pa nek javi dal još uvijek radi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 1

Za one koji žele pravo WW1 iskustvo, kojima je dosta sačmi i automatica, nek probaju Westiev server. Samo bolt action puške ili ti po naši repetirke. Svaka nacija koristi svoju vrstu kao i u WW1.

Moj PC  
5 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Sinoć u jednoj rundi, samo na novoj mapi, 22 FPS-a. I to isključivo kad sam došao do sredine, tamo gdje su zastave pod srušenim cepelinom.

Meni i Kukyju isti problem.

14 godina
offline
Re: Battlefield 1
Danny_HR kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Sinoć u jednoj rundi, samo na novoj mapi, 22 FPS-a. I to isključivo kad sam došao do sredine, tamo gdje su zastave pod srušenim cepelinom.

Meni i Kukyju isti problem.

 Meni skoro uvik tako, pa ti igraj ..

Zadar živi vječno!
15 godina
offline
Battlefield 1

Meni igra radi ko vurica, 100 fps min

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Danny_HR kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Sinoć u jednoj rundi, samo na novoj mapi, 22 FPS-a. I to isključivo kad sam došao do sredine, tamo gdje su zastave pod srušenim cepelinom.

Meni i Kukyju isti problem.

 meni je tako radilo na starom PC prije nego je riknuo, kod brata nemam ispod 90 frejmova kad je najgori slucaj. Obicno je sve na 120-144fps

https://beam.pro/53copceco
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
ceco22 kaže...
Danny_HR kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Sinoć u jednoj rundi, samo na novoj mapi, 22 FPS-a. I to isključivo kad sam došao do sredine, tamo gdje su zastave pod srušenim cepelinom.

Meni i Kukyju isti problem.

 meni je tako radilo na starom PC prije nego je riknuo, kod brata nemam ispod 90 frejmova kad je najgori slucaj. Obicno je sve na 120-144fps

 E, zaboravio sam te pitati, nabrojiš komponente?

Bar najvažnije GPU (nju znam :D ), CPU, koliko MEM...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

upomoć....gurui gaminga i svega ostalog...

t12matijaCRO
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 18:25 (t12matija).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
t12matija kaže...

upomoć....gurui gaminga i svega ostalog...

 Jel R9 285, 380, 380X?

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
t12matija kaže...

upomoć....gurui gaminga i svega ostalog...

 Odmah, nekad, uvijek, dx 11 ili 12...?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
191x7 kaže...
t12matija kaže...

upomoć....gurui gaminga i svega ostalog...

 Jel R9 285, 380, 380X?

 380 je, piše.

Battleog - 191silvinjo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
ceco22 kaže...
Danny_HR kaže...
MRSKI kaže...

Sinoć mi je igra očajno radila. One tri ikonice su skoro stalno bile ili žute ili crvene. Da li je još netko imao problema?

Sinoć u jednoj rundi, samo na novoj mapi, 22 FPS-a. I to isključivo kad sam došao do sredine, tamo gdje su zastave pod srušenim cepelinom.

Meni i Kukyju isti problem.

 meni je tako radilo na starom PC prije nego je riknuo, kod brata nemam ispod 90 frejmova kad je najgori slucaj. Obicno je sve na 120-144fps

 E, zaboravio sam te pitati, nabrojiš komponente?

Bar najvažnije GPU (nju znam :D ), CPU, koliko MEM...

 imas tocno koje djelove imam na gerijatrija face grupi u kom. s tim da je napajanje na kraju bilo 650  a ne 750. proc je i7 6700k 16 gb ddr4 3000mhz gpu 1070 asus strix oc. bratu ssam jos preko onog ASUS  rog software digao komp za 17% pa ne znam koliko je to tocno OC 

https://beam.pro/53copceco
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice