Conan Exiles

poruka: 104
|
čitano: 18.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Conan Exiles
dani20 kaže...
Moze moze xd
Ime vaseg klana?

 Dsm

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Re: Conan Exiles

Uzeo i ja,skuzih basics,trazim ekipu

15 godina
offline
Re: Conan Exiles
Ime naseg klana je Cewin.
Rocinante imas sve na prosloj stranici.Mislim da na tom serveru sad ima 15+ balkanaca
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Conan Exiles

bu nas sve cookie porazbacao sa servera xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Conan Exiles
Evo mi se smjestili na kraju onog klanaca ispred vas. Kad prodete kroz njega, lijevo mala kucica i desno smo nes na litici krenuli gradit. Malo malo neki golac protrci ko da smo na spawnu lol.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Conan Exiles
Super.To je sigurno nas Cropunk,farma gol uvijek 😂
13 godina
neaktivan
offline
Re: Conan Exiles
Ma vise ih ima, stalno neko scouta, sinoc su cetvorica dosla. Kolko mi se cini, sad ce ovi moji ispregovarat pve tak da se pak selimo, a i ja sam za. Realno, jedini pvp koji bumo mi vidjeli su rusevine nase baze lol. 5 nas je, a od toga su troje pve gameri, a nas dvoje tesko da bumo nekaj napravili...bar dok se ne spraksaju malo svi..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Conan Exiles
Tu smo mi da vas branimo,mi samo cekamo da netko napadne,ali ok ako ste vise za pve nema frke
9 godina
offline
Conan Exiles

 

kakva je igra sada, jel se ima šta radit? inače nisam baš upućen previše u conan mitologiju, gledao sam dva filma sa švarcikom i one crtiće kad sam bio balavac

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Conan Exiles

Ako neko igra jos uvek konana mi smo na serveru 1100, u gildi nas je petoro ali samo dvoje nas je redovno aktivno. Dvoje nisu aktivni vec duze vremena. 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Conan Exiles

Koji ti je nick ingame?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Conan Exiles
Pozz, pročitao sam temu od početka ali nisam našao ništa o ovom pa ako neko zna: počeo sam Singleplayer/coop s prijateljima i ja sam pokrenuo coop i sad imamo problem da kad mene nema u igri oni ne mogu bez mene. Da li ima riješenja za to ili je to jednostavno tako. Da zaboravio sam napomenuti da igramo na ps4 al vidjeo sam da ima ista Singleplayer coop opcija i na pc pa ako neko zna da li se to može narediti da oni mogu nastavit i kad sam ja ofline?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Conan Exiles
Garac24 kaže...
Pozz, pročitao sam temu od početka ali nisam našao ništa o ovom pa ako neko zna: počeo sam Singleplayer/coop s prijateljima i ja sam pokrenuo coop i sad imamo problem da kad mene nema u igri oni ne mogu bez mene. Da li ima riješenja za to ili je to jednostavno tako. Da zaboravio sam napomenuti da igramo na ps4 al vidjeo sam da ima ista Singleplayer coop opcija i na pc pa ako neko zna da li se to može narediti da oni mogu nastavit i kad sam ja ofline?

 Coop tako funkcionira.Druga opcija vam je igrati na nekom serveru ili rentati svoj.

4 godine
neaktivan
offline
Conan Exiles

ja jos uvek regrutujem, ako si voljan ti i tvoji prijatelji mozete igrati sa nama na oficijalnom serveru. Ne volimo da igramo sa strancima samo Hrvati, Bosanci, Srbi itd, svi mi sto mozemo da se sporazumemo :D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice