FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 561.821
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Boixus Nois PS kaže...
Osvojio draft dobio a rare players packa i imo 2 od sbca...najbolji igrač castro 82...

 Ja sam dns u draftu dobio rakitica hehe

12 godina
offline
Re: FIFA 17
jovial kaže...

 radim u CR Flamengo

 

sta sve necu procitati majko mila

10 godina
protjeran
offline
FIFA 17

Joj mrtvi Real za suarezov sbc me ubija...napravio bi ga davno ali jednostavno ovi relovi su pre skupi...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Boixus Nois PS kaže...

Joj mrtvi Real za suarezov sbc me ubija...napravio bi ga davno ali jednostavno ovi relovi su pre skupi...

 Ja samo cekam onaj rodjendan da kupim inform isca RW i kroosa potom jos par igraca iz atletica i imat cu suareza .

12 godina
offline
FIFA 17

kako vam se to uopce isplati?

previse je to coinsa a ne mozes ga kasnije prodati 

 

uzeo IF Subasica i zamjenio panja Humelsa sa IF 86 Sokratisom, eee to je pravi stoper jebo sve :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 8:54 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

kako vam se to uopce isplati?

previse je to coinsa a ne mozes ga kasnije prodati 

 

uzeo IF Subasica i zamjenio panja Humelsa sa IF 86 Sokratisom, eee to je pravi stoper jebo sve :D

 ovog sif sokrtisa sam preprodao bar dvadeset puta i sada kad ga hoću za sebe, preskup mi je s obzirom da imam sbc topraka i otw hummelsa. Inače sif hummels mi je odličan. Na kraju ću uzeti boatenga ako mu preko vikenda padne cijena. No poneki put se pitam kaj će mi sve te kartice kada zadnjih tjedan dana većini služim za sprdnju.

 

Ne mogu vjerovati da svaku jebenu tekmu iz prvog udarca od bilo kuda popijem gol a protivnički golman mi brani po nekoliko mrtvaca? Onda bscim sve u napad, pa mi presijeku lopti pa konzra pa novi gol i tako svaka tekma. Doduše odigram 4 do maksimalno 5 tekmi dnevno pa me žožda zato tako i posere uz podužu pauzu koju sam imao.

10 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

kako vam se to uopce isplati?

previse je to coinsa a ne mozes ga kasnije prodati 

 

uzeo IF Subasica i zamjenio panja Humelsa sa IF 86 Sokratisom, eee to je pravi stoper jebo sve :D

 Zato jer obicni Suarez kosta oko 745k a za sbc Suareza das u prosjeku oko 500k.

8 godina
offline
FIFA 17

Nikako s Maneom (87) nemogu pobjeć nikome , svi me stignu iako sam ga čak probao uvest na poluvremenu..Lik ima 99 accel i 97 sprint speed kako je moguće da ga pun k sporiji redovno hvataju :/

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

Nikako s Maneom (87) nemogu pobjeć nikome , svi me stignu iako sam ga čak probao uvest na poluvremenu..Lik ima 99 accel i 97 sprint speed kako je moguće da ga pun k sporiji redovno hvataju :/

 Isti problem sam imao sa naranđastim Walcottom i sada sa IF Depayem, ne znam cemu te ocjene kad me ulovi bilo tko.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17

najjače mi je kad imam takog igrača a on me sa sovjim stoperom u bekovskom plesu prati...dođe mi da razbijem televiziju sa joystickom.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FIFA 17

Zato ja još nisam prodao Gomeza, a mislio sam ga odmah staviti na bubanj.

Njega mi još nitko nije prešišao od obrambenih.

Valjda zato što je mali pa piči k'o blesav :)

U 4 utakmice 6 golova je zabio i to većinu tako da je dobio loptu u for i onda je prepišao obrambene i zabio.

Ako nemate para, a htjeli bi igrati sa Messijem, probajte 87 Gomeza.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

Ja sam pokušavao sa analog sprintom on/off , neće pa neće..Nekad imam dojam da je onaj usrani Dembele (moussa) brži od mrtvog Mane-a :/ U zadnje vrijeme MOTM Son (86) nemože primit ili dodat loptu a posebno zanimljivo izgleda kada ide duga lopta na njega - to primanje je svemirsko.

Danas mi je lik zabio takav gol da se nadam da će završit na reditu ili negdje.Van Persie sa 35m , fino se izravnao i lijevom vanjskom zafelšao loptu kao roberto carlos iz slobodnog udarca.Takvo šta nisam uspio niti vidio dosad na Fifi

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Ako nemate para, a htjeli bi igrati sa Messijem, probajte 87 Gomeza.

 Igrao sam s onim 84 i nije bio loš ali su ga uništavali.Moram nekog prodat jer sam na 32k coinsa pa ću uzet njega i probat.Sve mi se čini da će mrtvi Mane završit karijeru.

A kad igram protiv njega onda ga Bolt nebi uhvatio.

 

Prešao na 4 2 3 1 i uzeo od Gorrile custom tactics,zasad lete po terenu a obranu mi je pun k lakše igrat.Ova 2 CDM-a sa cut passing lanes uzimaju tonu lopti svaku utakmicu.

Dembele ide na početku na cdm-a i ubacujem Mertensa (87) na lijevog CAM-a bolestan finesse.

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Imam ovu ekipu za 250k ja ne mogu šanse stvorit...Dobro maloprije playstation nisam pokido u komade.

Ljudi jednostavno ne trče.
Idem sa Moratom i Yederom na njihovu cikelu obranu plus 2 vezna...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17

Nr znam što je ovo i ne interesira me ali mi ubija igru. Ovakva sranja mi se događaju svaku tekmu. Ako jedan vidal ovako reagira onda neka se ostavi nogometa. Presijećem jednu loptu koju lik baci u bunar i sve nakon toga je po mene tragično. Prvo da vidal tako štopa loptu a drugo da se odbije tamo gdje se jedino nije smela odbiti. Naravno nakon toga nestanem s terena i lik mi utrpa drugi gol kojeg nikada neću shvatiti. Iz okreta savršeno doda loptu u mat poziciji. Ja ne uspijem iz okreta dodati prvom do sebe jer lopta leti na sve strane. Do tog prvog gola vodim 1-0 i bez problema kontroliram tekmu..

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

Nikako s Maneom (87) nemogu pobjeć nikome , svi me stignu iako sam ga čak probao uvest na poluvremenu..Lik ima 99 accel i 97 sprint speed kako je moguće da ga pun k sporiji redovno hvataju :/

 Pa većina je godinama plakala zašto je brži igrač brži igrač i da je pace prenaglašen. Sada je valjda realno da jedan hummels bez problema stigne manea i oduzme mu loptu. Ja cijelu sezonu nisam uspio tri puta nikome pobjeći a nije niti meni nitko uspio pobjeći. I to je sada realno? Na 40m okrenem bočnog i okomito trčim na gol, bočni se okrene, počne trčati i bez problema me sustigne do 16m a govorim od sva igrača od kojih jedan ima 40% veći pace. No to sporijem ne smeta, on se okreće, ubrzava i sustiže igrača koji ga je prešao i stalno je u full brzini..

12 godina
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

 

 Igrao sam s onim 84 i nije bio loš ali su ga uništavali.Moram nekog prodat jer sam na 32k coinsa pa ću uzet njega i probat

 

 

Ja igram 4-3-3 formaciju i njemu sam dao naredbu da bude centralno i get behind.

Skužio sam da voli loptu u for, a u sredini imam redom dobre dodavače, pogotovo Pjanić.

Samo mu piknem u prostor gdje vidim da je krenuo i u pravilu ga obrambeni više ne može stići.

Realizacija mu je solidna što je meni vrlo bitno jer kad je tvrda tekma hoću da mi napadač završava posao odmah, a ne da mu stvaram 10 prilika za jedan gol.

Igrao sam s njime samo 4 utakmice što je mali uzorak, ali 6 golova je pokazatelj da s njim nema šale.

Recimo, otvorio sam onog plavog Cavanija iz SBC-a i u 7 utakmica niti jedan gol nije dao - promašivao je čuda - više ne igram s njim.

Problem sa Gomezom je taj što je malen rastom i sad imam zajebanciju sa golmanovim ispucavanjem pa moram ili dodavat na bokove ili tražim Naingolana u sredini.

Prije sam imao Icardija i svaka lopta je išla na njega što je on često prosljeđivao dalje bez problema.

Gomez nije ni pretjerano jak pa ga ne koristim za špondu kao Icardija, tj. da mu dodam u sredinu i uz građenje da loptu šaljem dalje.

Možda bi bio dobar i kao CAM, ali to neću isprobavati jer Pjanić je zacementirao mjesto u početnoj ekipi :)

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gxuKJ1zfnMz9b:FFA17PCC

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

Nikako s Maneom (87) nemogu pobjeć nikome , svi me stignu iako sam ga čak probao uvest na poluvremenu..Lik ima 99 accel i 97 sprint speed kako je moguće da ga pun k sporiji redovno hvataju :/

 

Meni na krilnim pozicijama igraju IF Valencia i IF Bolasie, a niti obični Martial nije za odbaciti. Nisu nedostižni, ali stvar je u tome da su jaki, pa su u stanju otresti kao slinu svog čuvara i na taj način probiti bok. U ovome se posebno ističe Valencia jer mu je stamina 89, a snaga 88, + imao odličnu brzinu i smrtonosan, ako ne i najsmrtonosniji ubačaj sa strane u cjeloj igri. Neznam kakav si sa coinsima, ali preporučujem ti da probaš IF Valenciu, ako već nisi.

 

BTW.,

u div 1 na ps4 sam imao žestok obračun, te sam ostvario 4 W, 2 D i 4 L, te na taj način izborio opstanak u navedenoj div. Od ove 4  tekme što sam iizgubio, samo sam jednu izgubio sa 2 razlike, a ostale sa po 1 razlike. Nikad žešći otpor nisam pružio, te mi je ovo najveći rezultat kada je online seasons u pitanju.

 

8 protivnika je sigurno bilo tehnički potovanije od mene, ali ja sam se držao svoj filozofije u 4-4-2 formaciji, što se pokazalo kao tvrd orah. Sada idem sve ispočetka i jedino što me jebe je taj fitnes, za koji mi žao potrošiti coinse, ali svaku tekmu jednostavno svi moraju biti na 99, ako se misli nešto napraviti.

 

Croatian Football Club Mavericks
8 godina
offline
FIFA 17

Mane ima 92 strenght a baš se i ne da primjetit.Ide za 500k pa ću uzet Gomez-a i možda Valenciu ako ga nađem po pristojnoj cijeni (inf na pc-u 170k coinsa,4 kartice na marketu).

Kad sam krenio Fifu igrat u 11/12mj većinu golova sam davao iz ubačaja a u zadnja 2mj neznam jesam 1 dao , jednostavno kad god to probam igrači se čarobno pojave i odnesu loptu u .....

 

Smallinga sam za trajno izbacio iako sam igrao s njim od početka  , ovaj manolas mi je puno bolji.Šteta što je inform 600k coinsa :((

 U kontrolama ovo za ubačaje jel držite na manual/semi ili assisted ?

 

Ak netko igra od vas na pc-u nek me doda da bacimo koju - xeqtordoomx

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 16:40 (ved23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...

 

Meni na krilnim pozicijama igraju IF Valencia i IF Bolasie, a niti obični Martial nije za odbaciti. Nisu nedostižni, ali stvar je u tome da su jaki, pa su u stanju otresti kao slinu svog čuvara i na taj način probiti bok. U ovome se posebno ističe Valencia jer mu je stamina 89, a snaga 88, + imao odličnu brzinu i smrtonosan, ako ne i najsmrtonosniji ubačaj sa strane u cjeloj igri. Neznam kakav si sa coinsima, ali preporučujem ti da probaš IF Valenciu, ako već nisi.

 

 Gledam svaku tekmu MU i sramota je kakav pace u igri ima Valencia. Lik je među najbržim igračima u ligi i sve ispod 90 je nerealno. O lošijoj nozi neću niti pričati. Pola golmana u igri ima bolju ocjenu lošije noge od Valencije koji ima jednu zvjezdicu što je isto smiješno. Nije messi ili de bruyne s lošijom nogom ali nije niti kramp za jednu zvjezdicu. Inače, imao sam IF karticu kada je izašla i tada sam je platio 32k coinsa.. nakon mjesec dana prodao sam je za 60k coinsa. Ne znam koliko je sada jer ga ne pratim.. zbog te lošije noge imao je relativno malu cijenu..

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 17:13 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Recimo, otvorio sam onog plavog Cavanija iz SBC-a i u 7 utakmica niti jedan gol nije dao - promašivao je čuda - više ne igram s njim.

 

Taj smrad me kostao novog gamepada, materlimujebem, Mbappe je bog naprema njemu.

 

Sad cekam 19 sati da otvorim pakete od WL i onda mi ostaje jos ovaj vikend i nadam se da cu dobiti 15 utakmica da uletim u mjesecni Gold 1 ranking :)

 

btw kad dolaze mjesecne nagrade? 

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Mislim da nisam dao nijedan gol glavom ima par mjeseci....A na fifa 14 od 1000 golova 995 ih je bilo glavom.

Morat ću kupiti onda Icardija 89...jel ga tko imao?
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Ja svaku drugu trecu tekmu dam gol sa glavom trebate imat dobrog ubacivaca i morate vidjet jeli se napadac dobro pozicionirao za udarac glavom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

evo problema, imao sam 14 pobjeda prosli tjedan i sad uđem u igru i nemam pakova a niti da sam kvalificiran za sutra.

 

tipkam se sa likom na helpu i kaze mi majstor mogu ti dati ili pakove ili kvalifikaciju za sutra.

 

znaci jebo ima sve zivo i nezivo. 

 

 edit: evo i slike, popusio sam debelo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 20:07 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

evo problema, imao sam 14 pobjeda prosli tjedan i sad uđem u igru i nemam pakova a niti da sam kvalificiran za sutra.

 

tipkam se sa likom na helpu i kaze mi majstor mogu ti dati ili pakove ili kvalifikaciju za sutra.

 

znaci jebo ima sve zivo i nezivo. 

 

 edit: evo i slike, popusio sam debelo.

 Kasnile su nagrade, trebalo bi da su sad stigle.

15 godina
offline
FIFA 17

momci dali ste svjesni da se je sat pomaknuo i da vise nisu nagrade u 19:00 po nasem vremenu nego u 20:00 :D

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

Otišao Mane za 500 , uzeo Gomeza (87) za 150 a ostatak čuvam za sutra ako bude neki fin sbc da se može složit 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 Zato jer obicni Suarez kosta oko 745k a za sbc Suareza das u prosjeku oko 500k.

Na PS4 NIF Suarez dođe 400k a nema šanse da sbc složim za ispod 600k coinsa. Samo više. Za oko 800k kupim if suareza i uvijek ću ga prodati a da ne izgubim previše coinsa. Ne znam, meni se niti jedan sbc preko 100k ne da slagati. Žao mi coinsa... Za sbc mullera dao sam oko 100k coinsa a leži mi u klubu već mjesecima. Ne koristim ga. Za sbc topraka, fernandinha i cana dao sam nešto ispod 100k za svakoga od njih i koristim ih te mi nije žao coinsa. No sto ljudi sto čudi.. u svakom slučaju i to je dio igre i neke draži. Tko voli ima se s čim zabavljati..

15 godina
offline
FIFA 17

Kakav pad cijena u ovih sat vremena. Došle nagrade od wl i market preplavile totw kartice. Oprezno sam kupovao s obzirom na vikend. Sada to treba prodati do sutra. Noć je idealna kada je manja ponuda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 17

Ima li neka preporuka za igrača to jest napadača sličnog Luisu Suarezu?

Pošto ga vjerovatno nikad neću sa njim  zaigrati van drafta, a tu mi se pokazao kao daleko najbolji napadač u igri zanima me kakav je Mauro Icardi 88 IF?

Izgleda kao ekstra kartica treba mi napadač koji pravi onakve kretnje i koji je dosta jak da se odhrva jer mi je dosta Dybale i takvih koji mi ne rade u sustavu 433-4

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice