FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.741
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Pozdrav ljudi, namjeravam kupiti Fifu 20 za PS4 i nasao sam ju u hgspotu za 430, znate mozda ako ima negdje jos jeftinije? Moze biti i online ili narudzba iz nekog stranog ducana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...

Kako ide WL? Ja sam na 8-3 trenutno.

 11-3. Jednu sam nesretno izgubio gdje sam poveo pa dobio neki gol iz glupog odbijanca, ove dvije sam izgubio ajmo rec od boljeg protivnika i sa boljim timom. Dosta dobro s obzirom da je delay popodne bio gadan, sad je predvecer cak bilo ok i s obzirom da igram s nekim average timom. Firmino mi je brutalan na CAMu u 4-2-3-1.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
14 godina
offline
FIFA 20

Jel treba netko golmana sva 3 dobio u 2 dana i niti jedan mi nepase u ekipu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Dobar je ovaj icon swap izazov...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Malo mi čudno da nitko ne bida ali neću se buniti. Večeras je sve nešto palo cijenom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Mislim da ne postoji veca prevara od icon swap sranja. Zasto ti golovi moraju bit zabijeni u Rivalsima? Zasto? Zasto nebi smjeli bit zabijeni u Rivalsima i WL skupa? Zasto nebi mogli bit zabijeni unutar SB na najtezoj razini? Jednostavno mi nije jasna politika jebenog EA da ti nametne igranje jednog kompetetivnog moda, gdje ljudi rade teski sweat fest... Kaos, kaos i kaos... Nek si odjebu sa tom fut swap. Uostalom, zasto mora bit vremenski ograniceno... daj me pusti da grindam, koda ti ista znaci. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
miikaa77 kaže...

Kako ide WL? Ja sam na 8-3 trenutno.

 11-3. Jednu sam nesretno izgubio gdje sam poveo pa dobio neki gol iz glupog odbijanca, ove dvije sam izgubio ajmo rec od boljeg protivnika i sa boljim timom. Dosta dobro s obzirom da je delay popodne bio gadan, sad je predvecer cak bilo ok i s obzirom da igram s nekim average timom. Firmino mi je brutalan na CAMu u 4-2-3-1.

 5-0, Firmino isto odlican.

Strpljivo i polako razgradio sve 0 depth obrane i u drugom poluvremenu su bile golijade kada su se otvorili. 20tak golova zabio u tih 5 utakmica.

Sutra slijedi choke i klasicni finish na 14 od 20.

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Da i traje dugo tako da nece biti problem dobiti bar 2 ikone

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Dobar je ovaj icon swap izazov...

 

 

 A koje se kartice tu stavljaju?

 

edit: aha, na objectivsima je sada izašlo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 21:30 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Da i traje dugo tako da nece biti problem dobiti bar 2 ikone

 7 first owned player... to nece biti jednostavno... tjeraju da uzimas pakete i da imas dovoljno igraca... pametno su to napravili..

nemam pojma.

 

jednu ikonu cu valjda zgrindat a ostalo jako tesko...

 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Mislim da ne postoji veca prevara od icon swap sranja. Zasto ti golovi moraju bit zabijeni u Rivalsima? Zasto? Zasto nebi smjeli bit zabijeni u Rivalsima i WL skupa? Zasto nebi mogli bit zabijeni unutar SB na najtezoj razini? Jednostavno mi nije jasna politika jebenog EA da ti nametne igranje jednog kompetetivnog moda, gdje ljudi rade teski sweat fest... Kaos, kaos i kaos... Nek si odjebu sa tom fut swap. Uostalom, zasto mora bit vremenski ograniceno... daj me pusti da grindam, koda ti ista znaci. 

 Imaš i na SB. Ma mene to uopće ne interesira. Sad bih ja trebao kupiti 50 igrača da mogu to odigrati. Bezveze. Igram s onim što mi drago a ne s onim što mi netko nameće.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Mislim da ne postoji veca prevara od icon swap sranja. Zasto ti golovi moraju bit zabijeni u Rivalsima? Zasto? Zasto nebi smjeli bit zabijeni u Rivalsima i WL skupa? Zasto nebi mogli bit zabijeni unutar SB na najtezoj razini? Jednostavno mi nije jasna politika jebenog EA da ti nametne igranje jednog kompetetivnog moda, gdje ljudi rade teski sweat fest... Kaos, kaos i kaos... Nek si odjebu sa tom fut swap. Uostalom, zasto mora bit vremenski ograniceno... daj me pusti da grindam, koda ti ista znaci. 

 Imaš i na SB. Ma mene to uopće ne interesira. Sad bih ja trebao kupiti 50 igrača da mogu to odigrati. Bezveze. Igram s onim što mi drago a ne s onim što mi netko nameće.

 Potpuno te razumijem. Niti mene uopce to ne interesira. Ako zele uvest raznolikost u ekipe, ovo nije nacin. Nema smisla.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ja bi samo Nestu ako bude jos nesto uz njega ok ako ne onda ne. Sigurno ce biti i sbc ili 2 za fut swap kartice. Sa Nestom sam igrao draft i bio je odlican. Jedine ikone koje me zaista zanimaju su Del Piero i Vieria mozda jos Eusebio ostale mi nisu bitne a tih nema za swap.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
FIFA 20

Mene jedino interesira Drogba tako da cu morati grindati. Tek sam usao u diviziju 4 opet vec vidim da cu ispasti ali nema veze Drogba mi je bio drag igrac i ako vec moram imati ikonu neka to bude on. Na marketu nemam volje biti ni malo a srece u paketicima bas nemam pa sumnjam da bi ikad ima coinsa za njega tako da mi je ovo jedina opcija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Mene jedino interesira Drogba tako da cu morati grindati. Tek sam usao u diviziju 4 opet vec vidim da cu ispasti ali nema veze Drogba mi je bio drag igrac i ako vec moram imati ikonu neka to bude on. Na marketu nemam volje biti ni malo a srece u paketicima bas nemam pa sumnjam da bi ikad ima coinsa za njega tako da mi je ovo jedina opcija.

 

Za složit Drogbu trebaju 23 kartice. Pa usrat ćeš se od muke dok ih ne pokupiš. Kao što je već rečeno, Nesta je ok. Ako skupim za njega uz neobavezno igranje, super. Ako ne, opet super.

12 godina
offline
FIFA 20

Meni je ovo sa swap ikonama super zato jer me tjera da probam različite igrače, a ne da non-stop igram s jednima te istima.

Eto, da nije taj zadatak izašao vrlo vjerojatno nikad ne bih probao untradable Suareza što sam dobio neki dan.

Sad sam si složio Španjolce koje sam imao u klubu i lagano ću pikat do 7 pobjeda ili koliko već treba.

Inače, Suarez je životinja, kao u pravom životu... baš sam igrao protiv lika koji isto ima Španjolce i kako Suarez razgrće Piquea to nije istina, k'o tenk je :)

 

WL 4-3

Navečer sam bacio tri utakmice i sve tri dobio.

Nije bilo laga kao popodne, jebo sam mater EA-u i serverima retardiranima.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Meni je ovo sa swap ikonama super zato jer me tjera da probam različite igrače, a ne da non-stop igram s jednima te istima.

Eto, da nije taj zadatak izašao vrlo vjerojatno nikad ne bih probao untradable Suareza što sam dobio neki dan.

Sad sam si složio Španjolce koje sam imao u klubu i lagano ću pikat do 7 pobjeda ili koliko već treba.

Inače, Suarez je životinja, kao u pravom životu... baš sam igrao protiv lika koji isto ima Španjolce i kako Suarez razgrće Piquea to nije istina, k'o tenk je :)

 

WL 4-3

Navečer sam bacio tri utakmice i sve tri dobio.

Nije bilo laga kao popodne, jebo sam mater EA-u i serverima retardiranima.

 Dobro, ali od kud mi u klubu 35 kartica igrača liga petica (7x5=35) da sam im ja prvi vlasnik a da kartice liče na nešto da bih mogao odraditi zahtjeve? Ajde da složiš momčad ali zahtjev za 7 kartica po momčadi je izdrkavanje. Otkako igram fifu 20 nisam u packovima dobio 7 igrača iz bundes lige, bome niti iz francuske. Uglavnom dobijam španjolce, engleze i talijane. I kako da ja sada to odradim?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 22:56 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Čim EA da neki izazov ljudima se nesviđa, meni djeluje ok taj Icon swap. Nakon malo grinda i ostatka casual igranja cu pokupiti Roberta Carlosa(kartica mi djeluje odlicno, trenutno imam Gayu i odlican je protiv svih, brzina i okretnost jedino sto treba bekovima ove god).

 

Što vise contenta to bolje, neodgovara svima sve pa ko voli nek izvoli, a slabom k***u i dlaka smeta.

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

Čim EA da neki izazov ljudima se nesviđa, meni djeluje ok taj Icon swap. Nakon malo grinda i ostatka casual igranja cu pokupiti Roberta Carlosa(kartica mi djeluje odlicno, trenutno imam Gayu i odlican je protiv svih, brzina i okretnost jedino sto treba bekovima ove god).

 

Što vise contenta to bolje, neodgovara svima sve pa ko voli nek izvoli, a slabom k***u i dlaka smeta.

 Naravno da mi smeta jer je FIRST OWNER. Dakle, ako zelis da imas takvu ekipu moras kupovat pakete. Ako ne kupujes pakete onda si gurnut u rupu da za nagrade moras uzimati untradable jer ces tako dobit veci priljev igraca. Samim tim si ubijas kompletni income jer ganjas jednu ikonu kaj nema nikakvog smisla. Jer da samo odradujes WL i DR kroz 10 tjedana, plus kaj igras malo igru... imat ces lovu za bilo koju ikonu, bilo koju. ( osim Eusebia i takvih )

Ovo kaj movie kaze. Ajde da je 3 do 5 first owner kartica, al 7... od kuda mi to. Pogotovo iz svih 5 liga.

Zato ovaj fut swap je daleko od bilo kakvog grindanja sa smislom, od bilo kakvog igranja na racun igraca ( nas ). 

Prvo i osnovno je kaj me tjeras igrati DR sa osakacenom ekipom, gdje cu naravno naletit u 90% slucajeva sa Mbappe , Ney, ikona bagru koja ce me pomest. Nabijas frustracije jer necu moc odradit fut swap karticu i limitiras me vremenom. Kaj je tu super, ja stvarno ne znam.

 

Kvantiteta contenta je daleko manje bitna od kvalitete. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 0:02 (SimeKZ).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Trenutno imam ove dolje dvije momčadi (1 i 2), a upravo mi je u MM packovima uletio Martial + Sokratis. Isplati li se utopiti ih odmah za 65k + 12k i to uložit u kakav upgrade (imam još oko 60k trenutno na raspolaganju) ili da ih ostavim i stavim u EPL ekipu (3).

 

(1) Serie A hybrid

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=h2b1OpLbnRBFU:FFA20PCC

 

(2) La Liga

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jq33io5QnRBF6:FFA20PCC

 

(3) EPL

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jXIRm7YDnRBGl:FFA20PCC

 

p.s.

Na PC-u igram...

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 Dobro, ali od kud mi u klubu 35 kartica igrača liga petica (7x5=35) da sam im ja prvi vlasnik a da kartice liče na nešto da bih mogao odraditi zahtjeve? Ajde da složiš momčad ali zahtjev za 7 kartica po momčadi je izdrkavanje. Otkako igram fifu 20 nisam u packovima dobio 7 igrača iz bundes lige, bome niti iz francuske. Uglavnom dobijam španjolce, engleze i talijane. I kako da ja sada to odradim?

Ja ne trejdam, osim ako dobijem neku karticu koja je skupa, a ne treba mi, onda to prodam.

Ti prodaš sve što dobiješ u packovima i mešetariš na marketu pa ćeš si sam kupiti ikonu koja ti se sviđa.

Ne vidim zašto toliko pljuvanja po vrlo dobroj ideji jer oni koji čuvaju kartice će imati dodatan razlog za igranje, a oni koji se bave prodajom, njima je svejedno.

Ionako svi igramo igru, igramo Rivalse i igramo WL, a kad mi za to daju dodatan razlog, odlično.

 

U klubu trenutno imam 499 igrača i mogu složit koju god ligu trebam... barem ove jače, nisam siguran za MLS i Kinu.

Evo Španjolci... sve kartice first owner: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=e2tMK3G8nRBFO:FFA20PCC

 

Englezi... samo Ndidi kupljen, ostalo sve first owner: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=gzdGposgnRBGh:FFA20PCC

 

Talijane sam kupovao dosta, ali imam puno first own kartica tako da neće biti problem složit ekipu.

Isto tako i sve ostale ekipe koje su potrebne za riješit zadatke.

Što se igrača tiče... meni nije bitno jesu li 75 rated ili 95... igrat ću koliko treba da riješim zadatke jer ionako igram svaki dan.

Padanje u niže divizije mi nije nikakav problem.

Još bolje, lakše ću natamburat igrače s jačim ekipama u nižim divizijama.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ovaj aguero je panj od igraca, pace 80 on ne moze potrcati, nizak od skoka nema nista, cim udje u duel gubi ga...niko nece ni da ga kupi krece se oko 300k. i jako ih je malo na marketu, da mi ga je prodati da kupim sterlinga i eriksena

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Hoce li ovaj Griezmann padat cijenom? Mislim da mi ne vrijedi bas ova kartica 400k?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Ova taktika od Borasa je fantasticna. Lik izasao u 86. min. I moram preporucit ovu karticu od 700 coinsa koja s ovom taktikom radi odlicno kad ude s klupe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 6:15 (JohnnyBlaze).
13 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

Ova taktika od Borasa je fantasticna. Lik izasao u 86. min. I moram preporucit ovu karticu od 700 coinsa koja s ovom taktikom radi odlicno kad ude s klupe.

 Daj link 

Who bolan cares
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja ne trejdam, osim ako dobijem neku karticu koja je skupa, a ne treba mi, onda to prodam.

Ti prodaš sve što dobiješ u packovima i mešetariš na marketu pa ćeš si sam kupiti ikonu koja ti se sviđa.

Ne vidim zašto toliko pljuvanja po vrlo dobroj ideji jer oni koji čuvaju kartice će imati dodatan razlog za igranje, a oni koji se bave prodajom, njima je svejedno.

Ionako svi igramo igru, igramo Rivalse i igramo WL, a kad mi za to daju dodatan razlog, odlično.

 

U klubu trenutno imam 499 igrača i mogu složit koju god ligu trebam... barem ove jače, nisam siguran za MLS i Kinu.

Evo Španjolci... sve kartice first owner: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=e2tMK3G8nRBFO:FFA20PCC

 

Englezi... samo Ndidi kupljen, ostalo sve first owner: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=gzdGposgnRBGh:FFA20PCC

 

Talijane sam kupovao dosta, ali imam puno first own kartica tako da neće biti problem složit ekipu.

Isto tako i sve ostale ekipe koje su potrebne za riješit zadatke.

Što se igrača tiče... meni nije bitno jesu li 75 rated ili 95... igrat ću koliko treba da riješim zadatke jer ionako igram svaki dan.

Padanje u niže divizije mi nije nikakav problem.

Još bolje, lakše ću natamburat igrače s jačim ekipama u nižim divizijama.

Ja u klubu imam oko 300 kartica. Iz packa prodam samo ono što ima cijenu jer nema smisla to držati u klubu ako s tim karticama ne igraš. Od izlaska fife nisam dobio 7 kartica igrača bundes lige. Samo me trpaju , evo bas sam pogledao englezima, španjolcima, talijanima i kinezima. Kineza imam skoro za dvije momčadi složiti. Ne kažem da je ovo loše i da po tome treba pljuvati ali složeno je tako da ja u ovom trenutku ne mogu riješiti dva zadatka. Možda ti nećeš moći odraditi kineze. Jesi li ti za to kriv? Nije fer. Trebali su ići na max 5 kartica kako je rekao Šime.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Ova taktika od Borasa je fantasticna. Lik izasao u 86. min. I moram preporucit ovu karticu od 700 coinsa koja s ovom taktikom radi odlicno kad ude s klupe.

 Daj link 

 Vrati se stranicu unazad jer sam stavio video klip od borasa gdje ti objasnjava sve o toj taktici. 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ekipa, eko netko zeli odigrat nekad nekakvu tekmu, na Sonyu sam iDeleteKRC. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 Trebali su ići na max 5 kartica kako je rekao Šime.

Napamet pišem, ali mislim da tri zadatka riješiš ovaj vikend bez da čačkaš po ekipama i da išta mijenjaš u svojoj igri.

1. 20 golova sa first own igračem

2. 20 odigranih utakmica s barem jednim first own igračem u ekipi

3. 9 pobjeda u WL

 

Još ima zadatak 3 pobjede sa zlatnom ekipom i klupom max rejtinga 83 - to je isto lako.

I 6 pobjeda u SB sa istom ekipom kao iznad, 83 max.

 

Znači 5 kartica središ bez da previše kemijaš, a za Schemichela treba 6 kartica.

Maltene ti poklanjaju jednu ikonu samo da radiš ono što inače radiš, a to je da igraš igru.

 

To što bi svi htjeli Drogbu je drugi par rukava.

Htio bih ga i ja, ali mislim da će mi i Nesta biti odličan pa se ne opterećujem s Drogbom.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
movie kaže...

 Trebali su ići na max 5 kartica kako je rekao Šime.

Napamet pišem, ali mislim da tri zadatka riješiš ovaj vikend bez da čačkaš po ekipama i da išta mijenjaš u svojoj igri.

1. 20 golova sa first own igračem

2. 20 odigranih utakmica s barem jednim first own igračem u ekip

 Imam first owner Zapatu, koji inače melje čak mi je bolji od Insignea,,, sad bi prije dao gol sa Buffomom nego sa njim 

Who bolan cares
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice