Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 382.413
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

 Soldier is the weakest of the 3 mid-long range hitscan Pharah counters (Widowmaker, McCree, and Soldier 76). He relies on sustained DPS, rather than quick burst, which gives Pharah time to evade. With Concussive Blast and Jump Jet (and gravity I guess), she is surprisingly fast over short distances. As soon as the first few hits peg her, she's getting out of there as fast as possible. McCree and Widowmaker have the potential to quickly deal a burst of damage that keeps Pharah down and/or out of the fight with just the first shot. 

Sure, Soldier does comparable damage and theoretically he can get 3-4 headshots to do comparable damage as a McCree headshot, but it's easier to land a single headshot then track a head on a moving target for a whole burst against an enemy with quick bursts of movement. 

There is a reason why the Pharah meta happened after Widowmaker and McCree went extinct in the meta, despite Soldier 76 having perfect accuracy.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ever since her buffs, I've never seen her lose a game.
It's just ridiculous how well she performs, and picking her on Lijiang, like picking Mei on Hanamura, might as well be considered straight up cheating.

If you don't counter her, you lose. Period. End of story.
Well, unless you have an even better Pharah that shreds their team harder than the enemy Pharah shreds your team.

Soldier can't deal with her, nor can Mccree, plus the latter isn't such a good idea.
Is the solution to seriously run multiple counters at once, such as a Zen + Soldier, or to be pidgeonholed into playing Widow?
Because that seems just absolutely awful, and you have to do it, or you lose.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Soldier used to do 5 damage at long range, so at best it would be 8 per shot now with 10 rounds per second. You CANNOT go full auto on a pharah at long range, but maybe hit some head shots to balance that out. (Would love confirmation of 8 damage per shot at long range)

8x10=80 dps vs 200 health target = 2.5 seconds, which is exactly how long it takes for a full clip if it were full auto. That's 2.5 seconds for pharah to move to safety or a healer to see. A good Ana heals 75*1.25=93.75 per second, so needs 85% accuracy to completely negate the soldier 100% accuracy damage. A zen orb will negate half the damage, which also forces soldier to reload at some point, causing it to be more like 2.5x2+1=6 seconds to kill.

I get it, soldier can be slightly better than mccree at killing her, but neither of them do it alone!! Ana is actually a BETTER counter to pharah, at 80x1.25=100 dps. But the Ana focuses on healing instead of assisting to stop the incoming damage, yet most don't get angry there.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 15:13 (D-wook).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
nine kaže...
D-wook kaže...

Probali protivnici za raznom paletom heroja, widow, Pharah, Zenyatta, Zarya, Winston, Tracer i mnogi drugi, ništa im nije uspjelo. 

 

ma nemoguće, pharah nije instanukeala čitavu mapu?  bit će da vaš 76 nije bio parkinsonovac sa pepeljarkama 

 Izolirana od ostatka momčadi (chokepoint), kad po njoj pucaju soldier i Bastion, a na tlu (healthpackovi) je čekaju mei i Symmetra. Jel igraš ti uopće ovu igru?

 

 

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

To mi daj Zenge a ne 5 stranica ovaj cmrzi o Phari i truje temu,odlicna ideja  ali i super prilagodba protivnickoga tima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Orisa je live i u competitivu? Je li probal ko? Mene je strah uopće pokrenuti igru sljedeća 2 tjedna, strah me da je veliki cirkus trenutno, svi sad žele s s njom igrati... Ili se varam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ne vjerujem znaci sa Mcrijem ubijem pharu koja ulta denyed,skocim sa platforme vs solidera kojem je aimbot ulty on ubijem ga,leti mercy vjerovatno da ressa ubijem i nju POTG:Tjobjorn tamo negdje na prvome capu snajpo pharu u zraku i torret ubio jos 2 covjeka pod molten coreom i to je potg bio,inace im potg sistem poprilicno ok ali ovo je bolilo da nije bio potg :P

https://vimeo.com/210635800

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 19:13 (Wack).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

Jel igraš ti uopće ovu igru? 

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ej nine... jesi ti mozda igrao duo sa nekim likom pred 1h cca? Igrao si hanza i genjia na oko 2500 sr?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Ne vjerujem znaci sa Mcrijem ubijem pharu koja ulta denyed,skocim sa platforme vs solidera kojem je aimbot ulty on ubijem ga,leti mercy vjerovatno da ressa ubijem i nju POTG:Tjobjorn tamo negdje na prvome capu snajpo pharu u zraku i torret ubio jos 2 covjeka pod molten coreom i to je potg bio,inace im potg sistem poprilicno ok ali ovo je bolilo da nije bio potg :P

https://vimeo.com/210635800

 Nisam dosad još vidio da netko igra sa tak ogromnim crosshair-om.

Ja sam sebi još na početku podesio zelenu točku.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Dot master race!

Ali mislim da se na POTG/highlightima automatski stavi difoltni crosshair.

Trava raste tamo gdje je posadiš.
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Baldurion kaže...

Ej nine... jesi ti mozda igrao duo sa nekim likom pred 1h cca? Igrao si hanza i genjia na oko 2500 sr?

 

nope, nisam još ni odigrao placemente ovu sezonu.. samo bacim pokoji quickie 

a i slabo igram ta 2 heroja..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
nine kaže...
Baldurion kaže...

Ej nine... jesi ti mozda igrao duo sa nekim likom pred 1h cca? Igrao si hanza i genjia na oko 2500 sr?

 

nope, nisam još ni odigrao placemente ovu sezonu.. samo bacim pokoji quickie 

a i slabo igram ta 2 heroja..

 Aha :D lik imao isti nickname kao ti pa sam mislio da si mozda to ti :)

13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Baldurion kaže...

 Aha :D lik imao isti nickname kao ti pa sam mislio da si mozda to ti :)

 

keh, copycat  jbg kad blizz dopušta iste nickove 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
AmonZero kaže...
Wack kaže...

Ne vjerujem znaci sa Mcrijem ubijem pharu koja ulta denyed,skocim sa platforme vs solidera kojem je aimbot ulty on ubijem ga,leti mercy vjerovatno da ressa ubijem i nju POTG:Tjobjorn tamo negdje na prvome capu snajpo pharu u zraku i torret ubio jos 2 covjeka pod molten coreom i to je potg bio,inace im potg sistem poprilicno ok ali ovo je bolilo da nije bio potg :P

https://vimeo.com/210635800

 Nisam dosad još vidio da netko igra sa tak ogromnim crosshair-om.

Ja sam sebi još na početku podesio zelenu točku.

 
Ma kakvi imam samo 2 varijacije koristim dot na nekim herojima a na nekima onaj manji crossair ali eto kad snimas stavi ovaj najgluplji moguci iz nekoga razloga.

14 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ovaj novi Lucio na PTR-u ima 66% manji range healanja/ubrzanja ali jači napad i brže projektile.

  • Do sad sam se osjećao beskorisno s njim osim što tu i tamo bacim nekog dolje, a sad ću još morat trčat za ovim debilima koji se ne znaju group-upat da ih healam. Fuj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja sam isto uzasno los Lucio ali sam igrao protvih Lucio igraca koji su mi iskreno bili tezi za ubiti od bilo kojega tracera ili genjija toliko dobro swithcaju speed/heal wall rajdaju,knock backaju te da prije ubijem 2 tenka,to ne mislim da je OP ili nesto ali u dobrim rukama Lucio je zlo za rijesiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Ja sam isto uzasno los Lucio ali sam igrao protvih Lucio igraca koji su mi iskreno bili tezi za ubiti od bilo kojega tracera ili genjija toliko dobro swithcaju speed/heal wall rajdaju,knock backaju te da prije ubijem 2 tenka,to ne mislim da je OP ili nesto ali u dobrim rukama Lucio je zlo za rijesiti.

 Ma uzmes Winstona i to je to.

9 godina
odjavljen
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ljudi dodajte, pa da se igramo malo :D

 

nick : heavyyrain#2860

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...
AmonZero kaže...
Wack kaže...

Ne vjerujem znaci sa Mcrijem ubijem pharu koja ulta denyed,skocim sa platforme vs solidera kojem je aimbot ulty on ubijem ga,leti mercy vjerovatno da ressa ubijem i nju POTG:Tjobjorn tamo negdje na prvome capu snajpo pharu u zraku i torret ubio jos 2 covjeka pod molten coreom i to je potg bio,inace im potg sistem poprilicno ok ali ovo je bolilo da nije bio potg :P

https://vimeo.com/210635800

 Nisam dosad još vidio da netko igra sa tak ogromnim crosshair-om.

Ja sam sebi još na početku podesio zelenu točku.

 
Ma kakvi imam samo 2 varijacije koristim dot na nekim herojima a na nekima onaj manji crossair ali eto kad snimas stavi ovaj najgluplji moguci iz nekoga razloga.

 ja mislim kad bi igro sa tm crosshairom da bi posto najaći mcree na svijetu haha 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

New Spring Event CONFIRMED! King's Row Omnic Uprising! (Overwatch Lore
Teaser)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Navuka se i ja na igru i mislin je igrat dosta. RePlaY#22670

 

I jedan play of the game sa tri headshoota na tri najbrža lika u igri. 

Kanter PROO
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Gotov si sada prvi POTG je droga sad ces samo zeliti jos.

A i divota je kad tek krenes vs low levela ako imas iskustva u FPS igrama prijasnjim vs friskih igraca :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Na koju foru funkcionira matchmaking u ovoj igri? Evo odigrao kakvih 10-tak matcheva i nikoga mog levela (dogurao do 5) niti na mojoj strani niti na protivničkoj, uvijek su svi minimalno oko 40-50? Znam da leveli neznače ništa ali ono kao potpuni noob u igri glupo mi je da me baca u igre s ljudima koji imaju po 15-tak sati utrošeno u igru dok ja imam jedva 1h i nemam iskustva igranja s herojima, a siguran sam da nije da nema novih igrača kao ja da nas stavi zajedno.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Evo sjetio sam se uploadati once in a lifetime masakar sa symmetrom u mystery heroes jedno par mjeseci nakon što sam ga odigrao 

 

@Rhox

najbolje da se time ne zamaraš  igraj, vježbaj, uživaj, napreduj..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 22:27 (nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Gotov si sada prvi POTG je droga sad ces samo zeliti jos.

A i divota je kad tek krenes vs low levela ako imas iskustva u FPS igrama prijasnjim vs friskih igraca :P

 Ma nije mi to prvi iman ih dosta već, 26. san level i igra san prije kad je bia free weekend.

Kanter PROO
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Graphic Settings Button To Pixel Delay Analysis

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

U zadnjih par dana igram samo solo q,za pobjedu dobijem od 15-23SR a za poraz izgubim 30-35 SR,jeli zna netko zasto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Zato što im je ranking sistem bezveze. Trebaš debele win streakove da bi napredovo, drugačije ne ide. A kad ih zaredaš dobiješ teže protivnike da te testira pa onda padneš ispod onog što si napredovo. Naravno u slučaju ako izgubiš od tih boljih protivnika. 

12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

U zadnjih par dana igram samo solo q,za pobjedu dobijem od 15-23SR a za poraz izgubim 30-35 SR,jeli zna netko zasto?

 Zato sto ti je skriveni MMR manji nego trenutni rank u sezoni. Odnosno, igra misli da spadas nize nego sto jesi i pokusava postic da ti se izjednace skriveni MMR i season rating.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

U zadnjih par dana igram samo solo q,za pobjedu dobijem od 15-23SR a za poraz izgubim 30-35 SR,jeli zna netko zasto?

 zato što ti se gleda po svakom meču svaka medalja.

sve ovisi kako si odigrao ,a i ima ti veze grupni skill rajting , jer ako vi kao grupa imate manje bodova nego kontra team ,a pobjedite dobit ćeš nešto više bodova ali pritom moraš unutar tog meča imat što više medalja.

 

što više medalja-više ćeš dobit bodova.

 

a kad kod poraza izgubiš 30-tak bodova znači da si unutar tog meča bio loš. možda je ovo malo grubo ali tako je.

 

teško je igrat soloq i napredovat.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice