PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.295.128
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
neznalica90 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Jedna od Chicken dinnera u duosima od jučer. Na brzinu sklepao video i srezao malo dosadni početak i trčkaranja za zonom.

 

bome, e ovo se zove čikenica. kad pometes skoro cetvrtinu servera s frendom. sta je s davorom.. ubile ga ove ljetne vrucine.. stalno puzi po podu 

 ma ubio ih 5 komada, on sam potaraco dva squada. Samo je pao za domovinu. Inače on taj koji sam do kraja dolazi, a ja se vućem po podu :)

 

Ja koristim 1600 i 50% u igri. Volim brze i male pokrete

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 17:33 (Jack Sparrow).
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Upalim danas PUBG, tri puta zaredom crash. Nikad nisam vidio neoptimiziraniju igru. Horror. I još imaju muda zarađivat na jebenim ključevima

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni se igra crasha možda 1-2 puta u mjesec dana. I to večinom kad igram s drugim ljudima i koristim discord. Kad mlatim solo skoro pa nikad.

Meni su ti crashevi jako rijetki i nemam problema sa istima.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Crashevi? Mislim da niko nije imo više crasheva u ovoj igrici od mene.. 5 mjeseci za redom.. crash doslovno svaki drugi game.. ali hvala bogu ne za vrijeme gamea... nego kad završim sa prvim gameom i pokušam započet drugi, u 99% slučajeva će mi se igra crashat.. i tako non stop.. evo tek je sada u zadnjem updateu prestalo..

 

probao sam reinstalirat sve drivere i igricu.. i još neke gluposti šta sam našo na forumima, ali ništa nije pomoglo...

 

8700k i GTX 1070

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 18:38 (bero213).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Meni se igra crasha možda 1-2 puta u mjesec dana. I to večinom kad igram s drugim ljudima i koristim discord. Kad mlatim solo skoro pa nikad.

Meni su ti crashevi jako rijetki i nemam problema sa istima.

 

 Isto tako je i kod mene.

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
AmonZero kaže...

Meni se igra crasha možda 1-2 puta u mjesec dana. I to večinom kad igram s drugim ljudima i koristim discord. Kad mlatim solo skoro pa nikad.

Meni su ti crashevi jako rijetki i nemam problema sa istima.

 

 Isto tako je i kod mene.

 meni takoder, cim upalim TS i igram s prijateljima igra doslovno svima poludi, solo NIKAD!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

I to kad se crasha. Znači uvijek kada iz lobija ulazimo u game. 

Skoro nikad unutar game-a tak da se uvijek stignem ponovo vratit prije nego avion krene.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.....kaj je desync na forumu, zbog ovog kineskog spama.... tak je to kad se poveze bug sa pubg....

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Uskoro mi stižu nove komponente, i radi fore sam u nekoliko mečeva u pozadini pokrenuo FRAPS da mi mjeri prosječan FPS.

E, pa mislim da to uopće nije moguće mejriti.

Stavio sam da svaki put mjeri 10 minuta, što sam mislio da je dovoljno za neki okvirni benchamrk, jer ću za to vrijeme proći bar neki dio mape... Svaki put sam počeo mjerenje u avionu. I jednom u  sredini runde.

 

A kad tamo ovo su rezultati (neki u istom meču, neki u različitim):

Avg: 73.602 - Min: 0 - Max: 103

Avg: 44.663 - Min: 18 - Max: 71

Avg: 40.032 - Min: 15 - Max: 65

Avg: 60.884 - Min: 0 - Max: 107

 

Mislim da nema smisla raditi usporedbu kad imam ovakve brojke :D

 

P.S. prekasno sam otkrio da ovo može i MSI afterburner koji mi je stalno i radio u pozadini :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

JEaa kad starci prolupaju

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jucer sam isprobal onaj vrli sensitivity s kojim sam prek vikenda na sogorovom kompu ownal i kod mene na kompu bas ne ownam LOL
Ok igram osjetno bolje ali mislim da je do toga da na drugom kompu imam bolji framerate i ako ne nadogradim komp me budu ljudi dalje stompali. Jednostavno mi frejmovi idu ispod 30fps kad je mano a mano i kad ja puknem tri metka on pukne trideset. Nek nas je vise, nek neko baci dimnu i nikud nikam, ono slideshow. Moral budem investirat neke ozbiljne novce u kantu ili se prestat igrat jer me zivcira kolko se ljepse igra kad komp nije kompletna kanta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 8:00 (NEW_MAN).
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mis koji koristis je suludo bitan. U 5. mjesecu sam napokon kupio kvalitetan mis, istrosio se ko budala za DeathAdder Elite, 450kn i zamijenio svoj stari Trust GTX25 koji sam kupio za 80kn. Razlika je nebo i zemlja. Jedan je precizan, updatea se 1000 puta u sekundi dok je Trust naspram njemu smece. Mozda ti je u tome razlika.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako mu je framerate 30, bolji miš će mu malo značiti, jer u takvoj okolini nije moguće izvući maksimum čak ni od prosječnog senzora, budući da se mora boriti s brutalnim trzanjem. Tu prvo treba upgradeati GPU (i CPU, ako je slab). Kad se framerate dovede u red, čak ni tad miš ne bih nazvao najboljim upgradeom, jer će tada daleko najviše koristi imati od prelaska na 144-hercni monitor (uz pretpostavku da nova konfa može dati 100+ FPS, naravno). Prelazak sa 60-hercnog na 144-hercni monitor je općenito najveći postojeći upgrade za cjelokupno iskustvo igranja, a pogotovo ako se radi o pucačinama. Samo ako se stroj složi na način da daje šezdesetak FPS-a i nema se želje/novca ići iznad toga, tad ima smisla zamijeniti miš.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Imam G502 koji nosim sa sobom tak da kad igram na kompu od sogora ili svojem koristim isti mis.
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Imam G502 koji nosim sa sobom tak da kad igram na kompu od sogora ili svojem koristim isti mis.

 

Odličan miš (koristi ga dobar dio eSports scene), koji se pri 30 FPS nažalost ne može razmahati i pokazati sve što ume  Da probaš igranje na 100+ FPS na 144 Hz monitoru, s tim mišem, usrao bi se od gaće od sreće  

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
neznalica90 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Jedna od Chicken dinnera u duosima od jučer. Na brzinu sklepao video i srezao malo dosadni početak i trčkaranja za zonom.

 

bome, e ovo se zove čikenica. kad pometes skoro cetvrtinu servera s frendom. sta je s davorom.. ubile ga ove ljetne vrucine.. stalno puzi po podu 

 ma ubio ih 5 komada, on sam potaraco dva squada. Samo je pao za domovinu. Inače on taj koji sam do kraja dolazi, a ja se vućem po podu :)

 

Ja koristim 1600 i 50% u igri. Volim brze i male pokrete

 

Dobar je video, ali fali mi snimka sa Discorda, gdje od svojeg poginuća do kraja bodrim Kukicu i vodim ga do sigurne pobjede, razgaljenim povicima poput: "TO KUKI, JEBI IM MAJKU!" i "TO KUKARA, SPIČI MU GA KAO NIKADA". Nadomak smo top 1000 u regionu za FPP Duo, praktički isključivo radi toga! 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 9:23 (Davor).
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Zanimljivo, maknuli su novi ping sustav 
Shroud popljuvao, oni maknuli..
Amen!

Meni se u početku sviđalo, no stvarno je ubijalo draž komunikacije i kad ne znaš di pucaju hahaha

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

eto zivio pubg

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Skočio u lakawi, zona me izmrdala do ha thina ko budalu, na kraju je ispalo dobro :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 18:38 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown Answers PUBG Questions From Twitter | Tech Support | WIRED

 

GUIDE: Kar98k vs M24 - MEGA COMPARISON - (+Critical Misalignment Uncovered) 
- PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Gori im pod nogama; eto nam novog pokušaja vraćanja igrača i zadržavanja postojećih:

https://fix.pubg.com
Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...
Gori im pod nogama; eto nam novog pokušaja vraćanja igrača i zadržavanja postojećih:

https://fix.pubg.com

Ja stalno ekipi s kojom igram i koja hejta govorim "nije još gotovo, pokušat će oni PUBG spasiti koliko se da" - kad evo odgovora.

Kad bi igru popravili u toj mjeri koliko su dobru i informativnu stranicu napravili - bio bi sretan 

Ima PUBG još što za pokazati, nemojmo se varati i dalje je to najigranija igra na Steamu.

Iako su cca polovicu aktivnih igrača izgubili i dalje je velik još playing community

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma meni je pun kurac tog Shrouda i tih streamera. Likovi samo seru kako njima odgovara, developeri ih slusaju jer su najglasniji, unisti se igra i okrive se fanovi, a ne streameri. Generalni primjer je h1z1. Taj shroud samo voli srat, da je valjao ne bi otisao iz c9 koji je osvojio major nekoliko mjeseci prije. To sto on ima po 20 killova je zato sto ga stream snipeaju early game.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
drakula789 kaže...
Ma meni je pun kurac tog Shrouda i tih streamera. Likovi samo seru kako njima odgovara, developeri ih slusaju jer su najglasniji, unisti se igra i okrive se fanovi, a ne streameri. Generalni primjer je h1z1. Taj shroud samo voli srat, da je valjao ne bi otisao iz c9 koji je osvojio major nekoliko mjeseci prije. To sto on ima po 20 killova je zato sto ga stream snipeaju early game.

A ti si ljubomoran jer nećeš nikad biti ni tip kojeg je shroud ubio, a ne nešto poput njega.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
drakula789 kaže...
Ma meni je pun kurac tog Shrouda i tih streamera. Likovi samo seru kako njima odgovara, developeri ih slusaju jer su najglasniji, unisti se igra i okrive se fanovi, a ne streameri. Generalni primjer je h1z1. Taj shroud samo voli srat, da je valjao ne bi otisao iz c9 koji je osvojio major nekoliko mjeseci prije. To sto on ima po 20 killova je zato sto ga stream snipeaju early game.

 A sto tebe muci tocno oko toga sto on kaze?

Prosao sam kroz patch notes, gdje tocno pise da ukidaju ping-based matchmaking?

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 8:39 (sexytoiletpaper).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
drakula789 kaže...
Ma meni je pun kurac tog Shrouda i tih streamera. Likovi samo seru kako njima odgovara, developeri ih slusaju jer su najglasniji, unisti se igra i okrive se fanovi, a ne streameri. Generalni primjer je h1z1. Taj shroud samo voli srat, da je valjao ne bi otisao iz c9 koji je osvojio major nekoliko mjeseci prije. To sto on ima po 20 killova je zato sto ga stream snipeaju early game.

 A sto tebe muci tocno oko toga sto on kaze?

Prosao sam kroz patch notes, gdje tocno pise da ukidaju ping-based matchmaking?

Ne ping-based matchmaking.

Ping/marker/pointer - kako ti draže

Removed from UI/UX:

  • You can now place map markers without opening the map. 
    • Right-clicking while pressing the Alt key places a marker on the map at the aimed spot.
      • Key bindings for this may be customized in the Options menu.

 

Na samom dnu piše

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 9:12 (sudy_freak).
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
sexytoiletpaper kaže...
drakula789 kaže...
Ma meni je pun kurac tog Shrouda i tih streamera. Likovi samo seru kako njima odgovara, developeri ih slusaju jer su najglasniji, unisti se igra i okrive se fanovi, a ne streameri. Generalni primjer je h1z1. Taj shroud samo voli srat, da je valjao ne bi otisao iz c9 koji je osvojio major nekoliko mjeseci prije. To sto on ima po 20 killova je zato sto ga stream snipeaju early game.

 A sto tebe muci tocno oko toga sto on kaze?

Prosao sam kroz patch notes, gdje tocno pise da ukidaju ping-based matchmaking?

Ne ping-based matchmaking.

Ping/marker/pointer - kako ti draže

Removed from UI/UX:

  • You can now place map markers without opening the map. 
    • Right-clicking while pressing the Alt key places a marker on the map at the aimed spot.
      • Key bindings for this may be customized in the Options menu.

 

Na samom dnu piše

 Ha, eto ti ga na kad ne igram neko vrijeme. Koliko dugo je to bilo u igri?

16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...

 Ha, eto ti ga na kad ne igram neko vrijeme. Koliko dugo je to bilo u igri?

 

Nije bilo, bilo je na test serveru, uklonjeno je prije sinoćenjeg patchiranja live servera.

 

Bacio sam prije kancelarije jedan hot drop. Dojam mi je da je igra nakon ukidanja FPS locka na 144 FPS "prodisala". Miš je precizniji nego ikad (logična "posljedica" porasta FPS-a na high refresh rate monitoru), a i animacije su još fluidnije nego ranije.

 

Nisam siguran kako se osjećam oko toga da colorblind mode sad mijenja boju mnogo većeg broja elemenata - kad se koristi tritanopia, krv je sad upadljivo ljubičasto-roza (dobro), ali isto je takav i "+" kad se koristi 4x na KAR-u  Ma zajebavam se, naravno da je dobro da su igru učinili podnošljivijom ljudima sa sjebanim vidom. Mi koji smo se krpali na colorblind radi nekih drugih benefita ćemo se naviknuti ili vratiti na "normalni" prikaz.

 

 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 10:12 (Davor).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ha, eto ti ga na kad ne igram neko vrijeme. Koliko dugo je to bilo u igri?

 

Nije bilo, bilo je na test serveru, uklonjeno je prije sinoćenjeg patchiranja live servera.

 

Bacio sam prije kancelarije jedan hot drop. Dojam mi je da je igra nakon ukidanja FPS locka na 144 FPS "prodisala". Miš je precizniji nego ikad (logična "posljedica" porasta FPS-a na high refresh rate monitoru), a i animacije su još fluidnije nego ranije.

 

Nisam siguran kako se osjećam oko toga da colorblind mode sad mijenja boju mnogo većeg broja elemenata - kad se koristi tritanopia, krv je sad upadljivo ljubičasto-roza (dobro), ali isto je takav i "+" kad se koristi 4x na KAR-u  Ma zajebavam se, naravno da je dobro da su igru učinili podnošljivijom ljudima sa sjebanim vidom. Mi koji smo se krpali na colorblind radi nekih drugih benefita ćemo se naviknuti ili vratiti na "normalni" prikaz.

Da, to mi je super stvar.

Sad više ne moram koristiti u launch opcijama -koreanrating za plavu krv :D

Stavim tritanopiu i dobar sam :) :)

Super stvar koju ću naranvo koristiti.

Koji ono monitor bijaše imaš?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice