The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 923.732
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
NiramX kaže...

Koji je najbolji mod za poboljšanje grafike?

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=IqRMjXnsY5c

steam: skank666 origin:IhrvojeI
11 godina
offline
The Witcher 3

Jbt w3 ima zanimljivije secondery questove od 80 posto rpgova main story

 
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
ansha kaže...
Blackstorm kaže...
Witcher 3 čak i ima relativno sapunastu priču, kad pogledamo questove sa Ciri, Triss i Jennefer.

Zato Witcher 2 ima kompleksnu priču u rangu Game of Thrones.

A po meni Witcher 1 ima najbolju priču, kako glavnu tako i sve sporedne - da je taj nastavak zaigrati u RedEngine, volio bi više nego išta

Slazem se sa redoslijedom, Witchera 3 zapravo najvise drzi grafika, koliko god je to nekima tesko priznati. I tu i tamo dobar side quest.

 ***** ** ***** :D

14 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...
ansha kaže...
Blackstorm kaže...
Witcher 3 čak i ima relativno sapunastu priču, kad pogledamo questove sa Ciri, Triss i Jennefer.

Zato Witcher 2 ima kompleksnu priču u rangu Game of Thrones.

A po meni Witcher 1 ima najbolju priču, kako glavnu tako i sve sporedne - da je taj nastavak zaigrati u RedEngine, volio bi više nego išta

Slazem se sa redoslijedom, Witchera 3 zapravo najvise drzi grafika, koliko god je to nekima tesko priznati. I tu i tamo dobar side quest.

 ***** ** ***** :D

Nije sramota voljeti lijepe i jednostavne igre.

11 godina
offline
The Witcher 3

Nekuzim ovaj quest sa uma

 

Wild hunt vija skjall i ciri i onaj elf sa maskom osamuti ciri i ubaci je u camac i otplove...otkud sad taj uma dosao i ako je on elf gdje je onda opet ciri...tek sam poceo ovaj quest pa zato pitam

 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

Nekuzim ovaj quest sa uma

 

Wild hunt vija skjall i ciri i onaj elf sa maskom osamuti ciri i ubaci je u camac i otplove...otkud sad taj uma dosao i ako je on elf gdje je onda opet ciri...tek sam poceo ovaj quest pa zato pitam

 Igraj dalje pa ćeš vidjeti.

 

11 godina
offline
The Witcher 3

kakva igra pa ovo je show...dosao u kaer morhen pa ta priroda je jos lipsa nego novigrad...grafika mi maxana...nemogu se prestat cudit....ovo mi je najbolja igra...čudo...stvarno tko nekupi origigi je zadnji supak u svemiru

 

https://www.kotaku.com.au/2016/04/cosplay-brings-the-witcher-3s-yennefer-to-life/

 

najjača picka odavde do novigrada

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 19:08 (GSP).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

kakva igra pa ovo je show...dosao u kaer morhen pa ta priroda je jos lipsa nego novigrad...grafika mi maxana...nemogu se prestat cudit....ovo mi je najbolja igra...čudo...stvarno tko nekupi origigi je zadnji supak u svemiru

 

https://www.kotaku.com.au/2016/04/cosplay-brings-the-witcher-3s-yennefer-to-life/

 

najjača picka odavde do novigrada

Ko sto rekoh, grafika je najjaca strana, ko roleplay je srednja zalost a ko akcijska igra premonotono i lako...

11 godina
offline
Re: The Witcher 3
ansha kaže...

Ko sto rekoh, grafika je najjaca strana...

 sad mi je žao što sam je odigrao sa 1050ti gdje sam morao smanjivati postavke, a prerano mi je za odigrati je još jednom

11 godina
offline
The Witcher 3
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
ansha kaže...
GSP kaže...

kakva igra pa ovo je show...dosao u kaer morhen pa ta priroda je jos lipsa nego novigrad...grafika mi maxana...nemogu se prestat cudit....ovo mi je najbolja igra...čudo...stvarno tko nekupi origigi je zadnji supak u svemiru

 

https://www.kotaku.com.au/2016/04/cosplay-brings-the-witcher-3s-yennefer-to-life/

 

najjača picka odavde do novigrada

Ko sto rekoh, grafika je najjaca strana, ko roleplay je srednja zalost a ko akcijska igra premonotono i lako...

 Koji RPG je po tebi onda dobar?

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
14 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Sale_ds kaže...
ansha kaže...
GSP kaže...

kakva igra pa ovo je show...dosao u kaer morhen pa ta priroda je jos lipsa nego novigrad...grafika mi maxana...nemogu se prestat cudit....ovo mi je najbolja igra...čudo...stvarno tko nekupi origigi je zadnji supak u svemiru

 

https://www.kotaku.com.au/2016/04/cosplay-brings-the-witcher-3s-yennefer-to-life/

 

najjača picka odavde do novigrada

Ko sto rekoh, grafika je najjaca strana, ko roleplay je srednja zalost a ko akcijska igra premonotono i lako...

 Koji RPG je po tebi onda dobar?

Dobar je i Witcher, al nije odlican/vrhunski.. Ne znam od kud bi ti nabrajao, ima ih hrpa koji su bolji od Witchera. Trenutno igram Divinity OS 2, bolji je od Witchera naravno... Najbolji story driven rpg svih vremena mi je Planscape: Torment, bez konkurencije...

16 godina
offline
Re: The Witcher 3
Po meni witcher je vrhunski, imerzijaje iznimna. Pa Bloody Baron side quest je bolji od cijelih nekih igara.
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
HAL kaže...
Po meni witcher je vrhunski, imerzijaje iznimna. Pa Bloody Baron side quest je bolji od cijelih nekih igara.

Je, ima dobrih questova, al kao open world rpg teze suxa.  Main story je sranje, obe ekspanzije su puno bolje. Loot i combat su sranje i daleko ispod prosjeka...

 

Da ne krenem pricat o cinjenici da ti igra govori koji quest je kojeg levela sta mi je najogavnija stvar u nekom rpg-u i totalno poglupljivanje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 13:29 (ansha).
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
ansha kaže...

Je, ima dobrih questova, al kao open world rpg teze suxa.  Main story je sranje, obe ekspanzije su puno bolje. Loot i combat su sranje i daleko ispod prosjeka...

 

Da ne krenem pricat o cinjenici da ti igra govori koji quest je kojeg levela sta mi je najogavnija stvar u nekom rpg-u i totalno poglupljivanje.

 Mrzim ovakve stvari u RPG-u.... Iako nebi rekao da je main story sranje ali da je mlak, mlak je... Iako teško da može bit bolji kad imamo Geralta kao neku figuru brižnog oca koji traži svoje ćerce. Jebiga, što je tu je.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
11 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
ansha kaže...
HAL kaže...
Po meni witcher je vrhunski, imerzijaje iznimna. Pa Bloody Baron side quest je bolji od cijelih nekih igara.

Je, ima dobrih questova, al kao open world rpg teze suxa.  Main story je sranje, obe ekspanzije su puno bolje. Loot i combat su sranje i daleko ispod prosjeka...

 

Da ne krenem pricat o cinjenici da ti igra govori koji quest je kojeg levela sta mi je najogavnija stvar u nekom rpg-u i totalno poglupljivanje.

Jebiga, nije hc ko šta bi neki volili. Al isto nemoš reć da nije kvaliteta paketa na razini. Ima stvari koje su mogli bolje odradit. Looting je kržljav malo, al alkemija i crafting su prilično dobri. Combat je kako kome. Fluidan je, al moglo je bolje. Ako ćeš veći izazov i bolju kontrolu, imaš Enchanced edition mod - totalno drugačija igra. Ima zapravo i masu drugih modova koji mogu ispeglat neke mušice. Ako ćeš malo veći hardcore, staviš enemy upscaling, EE mod i death march. Napetije su borbe, čak i s običnim vukovima.

 

Rpg elementi su lošiji, ali questovi... witcher contracti su bomba, gotovo svaki. DLCevi su ubili pričom. Imerzija, karakteri, svijet, grafika općenito, miljon sitnih detalja, sountrack, ambient zvukovi, weather... sve su ubili, osim rpg elemenata, koje su odradili za jednu 3/5 ocjenu po meni. Jbga, da su išli za tim da udovolje par posto zagriženih rpg fanova starog kova, ne bi prodali 250m primjeraka budi siguran.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Ponovno je čitava franšiza na popustu na Steamu.

 

http://store.steampowered.com/sale/the-witcher/

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Upao sa Geraltom u neki plitki potocic negdi u podrucju mocvare kad sam se borio sa cudovistima. Jedva sam izasa, mora sve okruzit jer se nije htio popet, a potok plici nije moga bit.  

 

Odma sam se sjetio mamica. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

tko nije preso nek ne cita

 

super igra ali sam kraj mi je los

 

dobio sam onaj kraj gdje ciri postaje witcher

 

(pogledao sam na youtube i druge zavrsetke)...ima onaj gdje geralt zavrsi sa triss ali taj nisam dobio

 

ni rijeci o yen...lovio je cijelu igru nakon one igre sa triss gdje zavezaše geralta kao da sam joj cijelu rodbinu pobio

 

glupavo...sam idem na HOS pa onda u vinograd

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

tko nije preso nek ne cita

 

super igra ali sam kraj mi je los

 

dobio sam onaj kraj gdje ciri postaje witcher

 

(pogledao sam na youtube i druge zavrsetke)...ima onaj gdje geralt zavrsi sa triss ali taj nisam dobio

 

ni rijeci o yen...lovio je cijelu igru nakon one igre sa triss gdje zavezaše geralta kao da sam joj cijelu rodbinu pobio

 

glupavo...sam idem na HOS pa onda u vinograd

 Haha. Znaci ti bi jebava jednu, pa u pola igre htio zavrsit s drugom.

11 godina
offline
The Witcher 3

htio sam ih obje udomit....no mogli su reci kako su zavrsili....nedovrseno mi je...

 

jeel ima uopce kraj sa yen?

 

nisam htio biti bezobrazan prema triss al ocito da sam morao da bi me svraka uzela

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3

Ima naravno, al da bi ga dobio trebaš "otkantati" Triss i posvetiti se samo Yen, tako da ne možeš spavati s obje

 

Nego, mali off-topic, što mislite o "Kingdom Come: Deliverance", ima mi tu neku "Witcher vibru" u sebi, moglo bi biti zanimljivo?

Trailer: 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2018 12:55 (ficosime).
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
ficosime kaže...

Ima naravno, al da bi ga dobio trebaš "otkantati" Triss i posvetiti se samo Yen, tako da ne možeš spavati s obje

 

Nego, mali off-topic, što mislite o "Kingdom Come: Deliverance", ima mi tu neku "Witcher vibru" u sebi, moglo bi biti zanimljivo?

Trailer: 

Da, vuče na witchera. Zasigurno da će sljedećih godina biti sve više igara kojima je witcher uzor.

Btw, je tko skužio na 0:37 sec videa "king of Hungary and Croatia"

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2018 15:27 (JackIsBack).
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
JackIsBack kaže...

Da, vuče na witchera. Zasigurno da će sljedećih godina biti sve više igara kojima je witcher uzor.

Btw, je tko skužio na 0:37 sec videa "king of Hungary and Croatia"

 Da da 

 

I ne znam da li sam to samo ja, ali ovaj lik koji je u sceni taman prije me uzasno podsjeca na bloody baruna iz Witchera

13 godina
offline
The Witcher 3

Hvala na obavijesti, kupio, upravo se downloada.

Ne racunajuci Diablo 3, nisam igrao RPG valjda jos od Baldur's Gate 2.

I da, Planescape Torment je zakon, 2x presao.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
ansha kaže...

 Citiram kolegu ali mislim na svih. Ako imate još volje, bacite oko na ovaj mod. Skoro pa totalni overhaul sa masom izmjenjenih sitnica ali sitnica koje život znače npr. nema lvl armora, monstera, npc itd. Vuk je vuk a wyverin je wyverin, tako da se neće desit da ubiješ boga u nekom velikom letećem gušteru koji pljuca kiselinu samo da te par minuta nakon toga sjebe neko divlje štene 50-ti level.

 Sinoć sam ga malo probao tako da ne mogu donijeti neki konačan sud ali ono što sam probao je cool. Ponovno moraš naučit igrat igru koliko promjena ima tako da je malo i zajebano.. Npr. combat tutorial 

.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
14 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
skank666 kaže...
ansha kaže...

 Citiram kolegu ali mislim na svih. Ako imate još volje, bacite oko na ovaj mod. Skoro pa totalni overhaul sa masom izmjenjenih sitnica ali sitnica koje život znače npr. nema lvl armora, monstera, npc itd. Vuk je vuk a wyverin je wyverin, tako da se neće desit da ubiješ boga u nekom velikom letećem gušteru koji pljuca kiselinu samo da te par minuta nakon toga sjebe neko divlje štene 50-ti level.

 Sinoć sam ga malo probao tako da ne mogu donijeti neki konačan sud ali ono što sam probao je cool. Ponovno moraš naučit igrat igru koliko promjena ima tako da je malo i zajebano.. Npr. combat tutorial 

.

Igram DOS2 na tactician tezini kao lone wolf tako da to nece skoro doc na red :)

Al dobro zvuci...

12 godina
offline
The Witcher 3

i ja sam je ubo prek Steam-a u nedelju GOTY naravno, nego koji se modovi isplate za grafiku itd za 4k a i za gameplay - pretpostavljam da idu preko nexusa kao za fallout npr ( samo ne znam kak to ide kad je igra instalirana preko steam-a )  ??

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
VooDooZg kaže...

i ja sam je ubo prek Steam-a u nedelju GOTY naravno, nego koji se modovi isplate za grafiku itd za 4k a i za gameplay - pretpostavljam da idu preko nexusa kao za fallout npr ( samo ne znam kak to ide kad je igra instalirana preko steam-a )  ??

 

Hvala

Isto ti je ko i za fallout.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
VooDooZg kaže...

i ja sam je ubo prek Steam-a u nedelju GOTY naravno, nego koji se modovi isplate za grafiku itd za 4k a i za gameplay - pretpostavljam da idu preko nexusa kao za fallout npr ( samo ne znam kak to ide kad je igra instalirana preko steam-a )  ??

 

Hvala

 Ide normalno bez obzira preko cega je igra instalirana. Sto se tice samih modova, nisam vec vise od godinu upalio Witchera, pa ne znam napamet vise. Iduci playthrough kad nabavim 1440p ili 4k monitor i odgovarajucu konfu :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice