World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.366.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav,


Ako ima neki lokalni guild koji traži nove igrače, neka mi pošalje PM. Voljan da učim i da pripomognem 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Ja sam luzer. imam ilvl 926 na druidu i nemogu vec 3 sata rijesiti mage tower challenge. Ako i uspijem fazu 1 (a u zadnje uspijem svaki drugi put) zeznem fazu 3 kada imam archera na stepenici koji me mana stinga, nemogu ga interuptat plus oni mobovi me fearaju..

 

ima netko savjet?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Warcraft
Yvan kaže...

Ja sam luzer. imam ilvl 926 na druidu i nemogu vec 3 sata rijesiti mage tower challenge. Ako i uspijem fazu 1 (a u zadnje uspijem svaki drugi put) zeznem fazu 3 kada imam archera na stepenici koji me mana stinga, nemogu ga interuptat plus oni mobovi me fearaju..

 

ima netko savjet?

 Na stepenicama moraš prvo dispelati npc-a koji bježi po stepenicama. Zatim ishilaj ostale npc-e na full hp. Zatim napadni archera i kad krene mana sting cast sakrij se iza jednog od npc-a koje si izlječio. Sljedeći mana sting sakrij se iza drugog itd.

Na archera stavi obje dot spells onda se prebaci u bear form i opleti po njemu uz moonfire kad su ti bear spells na cd. Možda će stići jedan mana sting opaliti prije nego crkne.

A ovi što te fearaju samo opleti sa sunfire jednom i prođi kraj njih prije nego se oporave.

 

Also...https://questionablyepic.com/artifact-challenge/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 15:31 (Dekrznator).
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Hvala ti puno.. pogledao sam i tu stranicu i pogledao 2 youtube videa.. mislim da cu ovaj ciklus probati jos nekoliko puta, no kroz mjesec/dva kad budem cca 940 ilvl onda cu izdominirati.. bitno mi je da to napravim do nove expanzije a to ce biti do iduce jeseni najmanje tako da imam lufta.. ali da je pravi "challenge" - jest! i divim se ljudima koji su to napravili s cca 895 ilvlom

8 godina
offline
Re: World of Warcraft

Samo pazi da se ne iznenadiš. Zadnja faza nema nikakve veze sa tvojom opremom i skillom u hilanju već je isključivo stvar balansiranja tvojih hit pointsa, gdje se moraš svako malo dovoditi do pola hp stojeći u "vatri" na podu. Tu ti ilvl ništa ne pomaže. Ako prođeš P1 slobodno tjeraj do kraja.

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače spremne na dobru zabavu, druženje i naravno progres 

 

 

Potražite nas ingame....

Arleena (BattleTag Arleena#21957),

Svetica (BattleTag Svetica #21859, dostupan - online svaki dan od 22-00)...o/

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ima li neko u alijansi na Silvermoonu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Tuscax kaže...

Ima li neko u alijansi na Silvermoonu?

 

Ja sam na Silvermoonu.Imas i par balkanskih gildi tamo.

16 godina
offline
World of Warcraft

Hrpa ljudi je na Silvermoonu.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
geronimo4661 kaže...
Tuscax kaže...

Ima li neko u alijansi na Silvermoonu?

 

Ja sam na Silvermoonu.Imas i par balkanskih gildi tamo.

Ja sam na mainu u FiLtH-u, sad frend i ja imamo 2 lika lv 60 trenutno bez Guilda i tražimo neki Balkanski Guild ako netko prima?

11 godina
offline
Re: World of Warcraft
ParaNO1d kaže...
geronimo4661 kaže...
Tuscax kaže...

Ima li neko u alijansi na Silvermoonu?

 

Ja sam na Silvermoonu.Imas i par balkanskih gildi tamo.

Ja sam na mainu u FiLtH-u, sad frend i ja imamo 2 lika lv 60 trenutno bez Guilda i tražimo neki Balkanski Guild ako netko prima?

 Ja nisam u balkanskoj gildi al vidio sam da se Gamad i R E B O R N oglasavaju u trade chatu i da primaju i social pa se javi njima onda.

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
The final boss of World of Warcraft: Legion has fallen. Cestitke guildu 💪
PSN: Muskarcina77
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Dajem gift wow napravite svoj novi racun . kao gift za bozic . za vise informacija posaljite mi poruku u inbox.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft

https://ebgames.com.au/pc-225619-World-of-Warcraft-Battle-for-Azeroth---Collectors-Edition-PC

 

Legit Iako čekam da vidim kada će biti pre-order. Sumnjam da će biti tolika cijena te da nema nigdje službene potvrde, a ovi ga eto već imaju hehe

12 godina
offline
Re: World of Warcraft
ParaNO1d kaže...

https://ebgames.com.au/pc-225619-World-of-Warcraft-Battle-for-Azeroth---Collectors-Edition-PC

 

Legit Iako čekam da vidim kada će biti pre-order. Sumnjam da će biti tolika cijena te da nema nigdje službene potvrde, a ovi ga eto već imaju hehe

 Lijepo pise "placeholder price" odnosno otprilike cijena prije nego se zna prava...

16 godina
offline
Re: World of Warcraft

Dostupan pre-purchase.

 

https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/world-of-warcraft-battle-for-azeroth

 

44.99€ Standard i

59.99€ Digital Deluxe Edition

16 godina
offline
World of Warcraft

Nije ni jeftino.

Ovdje je jeftinije tj cijena je € 34.49 -> https://www.cdkeys.com/pc/games/world-of-warcraft-battle-for-azeroth-dlc-cd-key

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

Kad je datum izlaska?

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Srednji kaže...

Kad je datum izlaska?

 

Ne zna se tocno jos, ali ne kasnije od 21.09. ove godine.

 

 

15 godina
offline
Re: World of Warcraft

Do tad zaboravim da sam kupio expanziju 

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Srednji kaže...

Do tad zaboravim da sam kupio expanziju 

Ako sad kupiš dobiješ samo scenario koji ti nakon što ga završiš otključava Allied Races, sve ostalo stiže u ekspanziji. Što se tiče mounta i goodiesa koji dolaze uz Digital Deluxe Edition oni će biti dostupni na dan izlaska ili malo prije.

12 godina
offline
World of Warcraft

Naime, kupio novu kantu pred koji mjesec, GTX 1070, Ryzen 5, 32 gig rama (mijenjam racunala svakih 8 do 10 god) i ostatak komponenti na toj razini. Strastveni igrac wowa koji ga nikad nije mogao igrat na kvalitetnim postavkama, otisao ga instalirat cisto da vidim kako izgleda. Naime, sve na ultra high (ne taknuvsi "Advanced" tab), dobivam bijednih 45 FPS u Westfallu (11-15 lvl alliance pokrajina). Je li moguce da je Wow toliko lose optimiziran, da s ovakvim komponentaa ja nikad necu dobit vise od 45 FPS kad je malo vise detalja na ekranu ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 15:14 (BorgMater).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Nije moguce, nesto ti ne valja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
BorgMater kaže...

Naime, kupio novu kantu pred koji mjesec, GTX 1070, Ryzen 5, 32 gig rama (mijenjam racunala svakih 8 do 10 god) i ostatak komponenti na toj razini. Strastveni igrac wowa koji ga nikad nije mogao igrat na kvalitetnim postavkama, otisao ga instalirat cisto da vidim kako izgleda. Naime, sve na ultra high (ne taknuvsi "Advanced" tab), dobivam bijednih 45 FPS u Westfallu (11-15 lvl alliance pokrajina). Je li moguce da je Wow toliko lose optimiziran, da s ovakvim komponentaa ja nikad necu dobit vise od 45 FPS kad je malo vise detalja na ekranu ?

Generalno wow je slabije optimiziran za noviji hardver nego za stari što je u neku ruku i logično jer im je u cilju da ekipa sa starijim hardverom može pokrenuti igru.

Svojevremeno, (prije cca 6 mjeseci) dok sam još igrao naletio sam na neki post gdje se ekipa žalila upravo na ovo što i ti pišeš. Neki su problem riješili brisanjem onih cache i wtf foldera dok su neki opet smanjivali distance view te im je tek onda "prodisalo".

Probaj nešto od toga pa vidi kako će se ponašati. Ako nema rezultata traži dalje.

7 godina
offline
Re: World of Warcraft
BorgMater kaže...

Naime, kupio novu kantu pred koji mjesec, GTX 1070, Ryzen 5, 32 gig rama (mijenjam racunala svakih 8 do 10 god) i ostatak komponenti na toj razini. Strastveni igrac wowa koji ga nikad nije mogao igrat na kvalitetnim postavkama, otisao ga instalirat cisto da vidim kako izgleda. Naime, sve na ultra high (ne taknuvsi "Advanced" tab), dobivam bijednih 45 FPS u Westfallu (11-15 lvl alliance pokrajina). Je li moguce da je Wow toliko lose optimiziran, da s ovakvim komponentaa ja nikad necu dobit vise od 45 FPS kad je malo vise detalja na ekranu ?

nije moguce, nesto ti zeza

 

pogledaj kak je meni bilo na ultra postavkama, sa slabijom konfom od te tvoje, i FPS mi pada na 45 samo iznad Suramara, koji je ultra zahtjevan render podrucja.

 

8 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

<Fate of the Fallen> Sylvanas - Alliance

 

Ako se netko vraća u igru sada ili za novu ekspanziju i ne zna di bi igrao, dođite kod nas na Sylvanas.

Aktivni smo balkanski guild. Što se tiče trenutnog raida, radimo Mythic progress 2x tjedno, ostalo farmamo HC/N, casually subotom PVP. Prvenstveno nam je bitno da okupimo dobru ekipu za novu ekspanziju.

 

Wowprogress <Fate of the Fallen>

 

Možete mi se javiti in-game - Valchy#21358

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Hvala na odgovorima :) Ako ti nije bed, mozes li mi pls pokazat ovaj "Advanced", cisto da vidim kakve postavke tamo imas ?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Warcraft
BorgMater kaže...

Hvala na odgovorima :) Ako ti nije bed, mozes li mi pls pokazat ovaj "Advanced", cisto da vidim kakve postavke tamo imas ?

 nazalost ne mogu jer obrisah wow i ne igram vec mjesecima, ovo je stari flimic

11 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav. Ima koji pvp server di je omjer 50:50 ili blizu tome alliance/horde? Na kojim serverima ima najviše Hrvata il je većina random raspoređena(nema pravila)? Kak se mislim vratit, ima neko prijedlog za allaround klasu? Pošto mislim igrat , ne pretjerano puno nego kad uhvatim vremena, posvetio bi to vrijeme jednoj klasi al da je poželjna u svim aspektima igre (pve,pvp itd). Ak moram ovisit o levelanju više klasa onda mi ni nema smisla jer vremenski to neću moć izvest. Hvala

Battle.net: Glogy#2831
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Glogić kaže...

Pozdrav. Ima koji pvp server di je omjer 50:50 ili blizu tome alliance/horde? Na kojim serverima ima najviše Hrvata il je većina random raspoređena(nema pravila)? Kak se mislim vratit, ima neko prijedlog za allaround klasu? Pošto mislim igrat , ne pretjerano puno nego kad uhvatim vremena, posvetio bi to vrijeme jednoj klasi al da je poželjna u svim aspektima igre (pve,pvp itd). Ak moram ovisit o levelanju više klasa onda mi ni nema smisla jer vremenski to neću moć izvest. Hvala

Na žalost ništa takvo. Evo ti situacija s EU servirima koji su na engleskom.

Nema 50% ali imaš razliku od 100K više od jedne frakcije. A da opet druge ima dosta. Imaš servera gdje je jedna frakcija previše zastupljena, tako da eto možeš ovdje vidjeti detaljno. Nadam se da ćeš naći nešto što ti odgovara :)

 

https://realmpop.com/eu.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 18:25 (ParaNO1d).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice