! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

poruka: 15
|
čitano: 2.871
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
! Logitechov novi firmware ubija wireless

Ako ste kupili G403 ili G900 bežične miševe, nemojte instalirati firmware 3.3.11, jer ćete 99% morati reklamirati miš.

 

Jučer sam kupio G403 bežični, naručen izvana. Miš je prvih nekoliko minuta normalno radio bilo u žičnom ili bežičnom načinu rada. Onda mi je Logitech gaming software (8.94.86) ponudio da ažuriram firmware na 3.3.11. Velika greška. Nakon tog "ažuriranja", wireless receiver više ne radi.

 

Malo sam prokopao o tome i ispada da je to čisto normalna stvar koja se ljudima događa, i jedino što pomaže u velikoj večini slučajeva je reklamacija. Odgovori od Logitechovih zaposlenika na forumu su presmješni, ono tipa probaj drugi usb, ili čisto ignoriranje.

 

Evo i "malo" literature (ima i još toga po netu ako se googla):

 

G403 Gaming Mouse

My G403 mouse broke after firmware update in version 8.94.86.

G403 firmware is bricking wireless receivers

My G403 Wireless Mice only works when connected after firmware update

New firmware bricks G403 Wireless Receiver: Contact Support

G403 wireless not working after firmware I want answers!!!!!!

G403 Wireless Mice only works when connected

New G403 Wireless not firmware updating.

G403 Firmware update breaks Wireless

Logitech G403 Wireless

New Firmware broke my g403 wireless functionality : LogitechG

 

Sad sam se sjetio da sam možda trebo temu u hardverske probleme...

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 8:16 (FLes).
Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: ! Logitechov novi firmware ubija wireless
To je super jer bude brdo rabljenih a novih miseva za kupit u pola cijene.
16 godina
offline
! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

Tesko da ce biti jer logitech ima najbolji support, samo ce ih zamijeniti ako je doslo do hw problema, ako nije samo ce ici novi firmware i rijesena stvar

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: ! Logitechov novi firmware onemogućuje wireles

Ne znam kakav je sad support ali prije par godina nisu imali konkrenociju i time su mene kupili za sva vremena... Periferiju i ne gledam ako nije logi.... I danas gledam moj mx master i divim se koliko je to lijep komad periferije ;) A uzivam u z5500 dok u ruci drzim harmony touch ;)

14 godina
offline
! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

Ne znam kakav je prije bio Logitech support, samo sam čuo da je super, ali sad je čista katastrofa.

 

Ima postova na njihovom forumu kolko hoćeš u kojima se ljudi žale da im support ne odgovara tjednima. Ovo ti je primjer kakav im je support, lik mjesec dana čeka odgovor, ima takvih primjera kolko oćeš:

 

https://community.logitech.com/s/question/0D53100006kjzO0CAI/4-weeks-and-no-reponse-from-logitech-support

 

Ja sam otvorio ticket prije dva tjedna. Još ništa nisu odgovorili, osim automatskog odgovora gdje se zahvaljuju na javljanju.

 

Uglavnom, miš sam kupio preko Njuškala od lika koji ga je kupio preko talijanskog Amazona. Imam kopiju računa u pdf-u. Probao sam prvo kontaktirati Logitech jer kakti imaju dobar support, i nije mi se dalo zezati sa talijanskim Amazonom jer ne znam kakvi su to likovi, misleći kako će mi Logitech odma drugi miš poslati. Moš mislit. Sad sam samo jedna od bezbroj budala koja vječito čeka da mu išta odgovore.

 

Ima ko kakvu ideju što mi je najbolje napraviti? Da još čekam Logitech, il da pišem talijanskom Amazonu? Može se njima uopće na Engleskom pisati?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

Nebih se cudio da slazu po prioritetu, jer su dosta ljudi s balkana iskoristavali support tako da reklamiraju proizvod koji radi i dobiju novi a stari ne moraju vratiti. Jer si na forum postao ili directno ticket otvorio?

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: ! Logitechov novi firmware onemogućuje wireles
Probajte jos jednom updateati firmware, navodno pomaze.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ! Logitechov novi firmware onemogućuje wireles
Patrick_cro kaže...

Nebih se cudio da slazu po prioritetu, jer su dosta ljudi s balkana iskoristavali support tako da reklamiraju proizvod koji radi i dobiju novi a stari ne moraju vratiti. Jer si na forum postao ili directno ticket otvorio?

 

Ticket sam odma otvorio.

14 godina
offline
Re: ! Logitechov novi firmware onemogućuje wireles
Čitatelj kaže...
Probajte jos jednom updateati firmware, navodno pomaze.

 

Pokušao sam i to, al meni nije pomoglo. Probao sam i različite USB portove, drugi PC, reinstall softwarea, logitech connect utility. Ništa.

14 godina
offline
! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

Dobio sam odgovor od Logitecha

 

Lik kaže da se ispričavaju zbog čekanja jer im je Engleska linija jako zauzeta. I kaže da je napravljena zamjenska narudžba, te da će nakon odobrenja od tehničkog odjela biti dostavljena u roku 5 radnih dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

Ne znam kako ste vi apdejtali, al ja sam svog G900 uspješno flashao na 1.5.23.

Jednostavno sam to radio već par puta, što automatski, što ručno i znam koji se problemi mogu stvoriti.
RMA-o sam G900 ove godine zbog problema s baterijom i punjenjem.

 

 

Jednostavno pratite što vam kaže updater i to je to.

uistinu je bitno spojiti miš direktno u komp (kućište/matičnu), a receiver u MBO izravno!

ni slučajno koristiti USB hubove.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: ! Logitechov novi firmware onemogućuje wireles

Zar je uopce bitno to radit?Imam isti mis,ako je to problem onda necu ni raditi taj update.

 

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: ! Logitechov novi firmware onemogućuje wireles
hrka11 kaže...

Zar je uopce bitno to radit?Imam isti mis,ako je to problem onda necu ni raditi taj update.

Obično volim da mi je sve up-to-date.
U changelogu jedino su naveli da se fixaju neki problemi s macro-funkcijama.

 

Ostalih značajki nema.

Kod mene je sve prošlo OK, stoga nije neki big deal ako se radi step-by-step.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
offline
! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

imam g900 al ne diram nista, sto se tice suporta g930 je bio problem, sa suportom se dop par dana jer, svaki dan odg na mail, al cim ja njima napisem nakon par min ne odg odma nego sutra dan, i dobio nove sluske besplatno, stigle za 2 dana avionom. tako da je logi podrska sto se mene tice super. zato sam i uzeo mis i planiram jos tipkovnicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
! Logitechov novi firmware onemogućuje wireless

Danas mi stigao novi miš od Logitecha. Radi normalno žično i bežično out of the box. Instalirao sam software samo da namjestim dpi kako želim i to je to. Frimware je 3.1.7. i ne mislim ga dirati.

 

Ovaj prvi G403 koji sad radi samo žično ide na prodaju za 300 kn.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice