Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.662.404
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
naPerk777 kaže...

Pozdrav

Imam trenutno G35 sluske ali su mi dosadile i dolaze nove sa garancije i planiram ih prodati pa da li ima sta bolje do nekih 400tinjak kuna i dali se isplati prelaziti na nesto drugo?

Ovisi što misliš pod tim "dosadile". Većina gaming headseta je ispod G35, a za 400kn možeš samo s konja na magarca.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
naPerk777 kaže...

Pozdrav

Imam trenutno G35 sluske ali su mi dosadile i dolaze nove sa garancije i planiram ih prodati pa da li ima sta bolje do nekih 400tinjak kuna i dali se isplati prelaziti na nesto drugo?

Nevjerujem da ima bolje a da je do 400kn. Kolega je predložio HyperX Cloud i odlične su ali su 600kn.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lovac kaže...
naPerk777 kaže...

Pozdrav

Imam trenutno G35 sluske ali su mi dosadile i dolaze nove sa garancije i planiram ih prodati pa da li ima sta bolje do nekih 400tinjak kuna i dali se isplati prelaziti na nesto drugo?

Ovisi što misliš pod tim "dosadile". Većina gaming headseta je ispod G35, a za 400kn možeš samo s konja na magarca.

Iskreno , meni je ovaj G35 dosta problematican headset jer je ovo vec druga reklamacija koju radim .Pa zelim zamjeniti za nesto dok jos imam priliku :)

16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

A gle, ima alternativa, ali se moraš proteći na 600+ kuna.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lovac kaže...

A gle, ima alternativa, ali se moraš proteći na 600+ kuna.

Ma nesto solidno da nije krs i ja zadovoljan :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
naPerk777 kaže...
Lovac kaže...

A gle, ima alternativa, ali se moraš proteći na 600+ kuna.

Ma nesto solidno da nije krs i ja zadovoljan :)

Kingston HyperX Cloud onda :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
naPerk777 kaže...
Lovac kaže...

A gle, ima alternativa, ali se moraš proteći na 600+ kuna.

Ma nesto solidno da nije krs i ja zadovoljan :)

Iliti Func HS-260 s kojim sigurno ne možeš pogriješiti, 525kn u Instaru :)

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
9 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
tonix8 kaže...

gdje si uzeo siberiu v2 za 50$?

Ja uzeo za 33 Eura u Media-Marktu prije nekoliko 2 mjeseca..Natrpaju neki pult sa njima i obore im cijenu...inace im je u oglasima polovnima do 40 Eura..

Savbrsene za igru,a napravljene fizicki tako da niti glavu niti usi umaraju..imaju one male rupice odostraga na slusalicama radi lufta i udobnosti

9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Treba mi novi headset jer mi ovaj sto imam rade na samo jedno uho (malo kabel namjestim i onda prorade).

Neka budu do 200kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 9:36 (Tigera22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
headshot kaže...
naPerk777 kaže...
Lovac kaže...

A gle, ima alternativa, ali se moraš proteći na 600+ kuna.

Ma nesto solidno da nije krs i ja zadovoljan :)

Kingston HyperX Cloud onda :D

Ja sam na preporuku člana 191x7 uzeo Kingston Hyperx Cloud i nisam požalio udobnije slušalice nisam nikada imao a o zvuku i mikrofon kvaliteti da i ne govorim a i konstrukcija od aluminija i jastučući od prave kože su super. Stvarno jako dobar komad hardvera svakako preporučam.

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Može jedna informacija, želio bi kupit slušalice o kojima se raspravlja gore HyperX Cloud te sam vidio na Amazonu cijenu od 80$ cca 470kn (LINK: http://goo.gl/KHx5zk).

Zanima me ako to naručim da li če me sve skupa izaći ispod 600kn.


 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Baldric kaže...

Može jedna informacija, želio bi kupit slušalice o kojima se raspravlja gore HyperX Cloud te sam vidio na Amazonu cijenu od 80$ cca 470kn (LINK: http://goo.gl/KHx5zk).

Zanima me ako to naručim da li če me sve skupa izaći ispod 600kn.


Naravno da neće. Prvo, upitno je dostavlja li Amazon uopće u HR, a drugo - naši bi ti tu nafrljili ko zna kolike iznose dodatne još na tu cijenu (npr Overseas) i onda kada to ne bi uplatio proizvod ne bi bio vračen pošiljatelju.

Twitter: @191x7
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav

mislim si uzet gaming slušalice za oko 500 kn mislim uzet logitech g430 pa me zanima koje su bolje za istu cijenu,uglavnom bi ih koristio za bf3,bf4 većinom ali i za ostale igre ala skyrim,djed space.... i s nelošim majkom jer često chatam kad koristim multiplayer igre.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Switchblade01 kaže...

Pozdrav

mislim si uzet gaming slušalice za oko 500 kn mislim uzet logitech g430 pa me zanima koje su bolje za istu cijenu,uglavnom bi ih koristio za bf3,bf4 većinom ali i za ostale igre ala skyrim,djed space.... i s nelošim majkom jer često chatam kad koristim multiplayer igre.

Ako se možeš protegnuti na HyperX Cloud, uzmi njih. Ili barem nešto malo lošiji Func HS-260, oboje su bolji od tih Logitech.

Twitter: @191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Baldric kaže...

Može jedna informacija, želio bi kupit slušalice o kojima se raspravlja gore HyperX Cloud te sam vidio na Amazonu cijenu od 80$ cca 470kn (LINK: http://goo.gl/KHx5zk).

Zanima me ako to naručim da li če me sve skupa izaći ispod 600kn.


 

ovisi sa koje stranice narucujes, ja sam sa talijanskog amazona za slusalice dostavu platio 100kn, iste te slusalice su na .uk amazonu bile nesto skuplje ali sa besplatnom dostavom... Dodatnih davanja nema dok god se proizvod koji kupujes salje iz eu. Sta je najbolje narucio sam ih u ponedjeljak navecer i u srijedu su bilekod mene :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 23:04 (berto).
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

u dilemi sam između gamdias eros v2 i asus cerberus, gaming me ne zanima nego radim obradu videa i audia pa mi trebaju čim kvalitetnije, a da im cijena ako je ikako moguće ne ide preko 500 kuna (ograničen strogo budget) i da su obavezno dostupne u puli (ostatak hrvatske i svijeta me ne zanima)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
kale_fotograf kaže...

u dilemi sam između gamdias eros v2 i asus cerberus, gaming me ne zanima nego radim obradu videa i audia pa mi trebaju čim kvalitetnije, a da im cijena ako je ikako moguće ne ide preko 500 kuna (ograničen strogo budget) i da su obavezno dostupne u puli (ostatak hrvatske i svijeta me ne zanima)

Ako trazis audio sigurno neces naci kod takozvanih "kvazi gaming headseta".I di na AKG ili Sennheiser

TK
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
zhvnbrate kaže...
kale_fotograf kaže...

u dilemi sam između gamdias eros v2 i asus cerberus, gaming me ne zanima nego radim obradu videa i audia pa mi trebaju čim kvalitetnije, a da im cijena ako je ikako moguće ne ide preko 500 kuna (ograničen strogo budget) i da su obavezno dostupne u puli (ostatak hrvatske i svijeta me ne zanima)

Ako trazis audio sigurno neces naci kod takozvanih "kvazi gaming headseta".I di na AKG ili Sennheiser

imaš li kakav prijedlog za AKG ili Sennheiser u tom cijenovnom rangu...primarno mi treba za video editing nešto u tom cjenovnom rangu

ali i općenito me zanima, nevezano sad za ovo što meni treba, gamdias eros v2 ili asus cerberus, koji je od tih headsetova za gaming kvalitetniji, nigdje ne mogu naći usporedbu ni za gaming korištenje ni ništa

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 13:16 (kale_fotograf).
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
kale_fotograf kaže...
zhvnbrate kaže...
kale_fotograf kaže...

u dilemi sam između gamdias eros v2 i asus cerberus, gaming me ne zanima nego radim obradu videa i audia pa mi trebaju čim kvalitetnije, a da im cijena ako je ikako moguće ne ide preko 500 kuna (ograničen strogo budget) i da su obavezno dostupne u puli (ostatak hrvatske i svijeta me ne zanima)

Ako trazis audio sigurno neces naci kod takozvanih "kvazi gaming headseta".I di na AKG ili Sennheiser

imaš li kakav prijedlog za AKG ili Sennheiser u tom cijenovnom rangu...primarno mi treba za video editing nešto u tom cjenovnom rangu

ali i općenito me zanima, nevezano sad za ovo što meni treba, gamdias eros v2 ili asus cerberus, koji je od tih headsetova za gaming kvalitetniji, nigdje ne mogu naći usporedbu ni za gaming korištenje ni ništa

je li moguće da nitko ne zna

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

A da pročitaš u zadnjem Bugu? Stvarno su dobar posao odradili uspoređujući headsete (s jednom gadnom manom - NISU na svakom slušali na istoj glasnoći!).

Za koje te točno zanima?

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

A da pročitaš u zadnjem Bugu? Stvarno su dobar posao odradili uspoređujući headsete (s jednom gadnom manom - NISU na svakom slušali na istoj glasnoći!).

Za koje te točno zanima?

trilema, asus cerberus, gamdias eros v2 ili beyerdynamic dtx 910

nažalost nisam se još dokopao svoga primjerka časopisa

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 19:54 (kale_fotograf).
16 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Odi na www.head-fi.org i tamo si pogledaj reivew-e i slicno.

Beyerdinamic je dobro poznati audio brand isto tako i AKG i Sennheiser.

Ove sve ostale "gaming"slusalice moze zaboravit jer im nisu do gležnja.

 

Naravno za takav rang slusalica trebas i dobru zvucnu sa pojacalom za slusalice.

 

Creative Sound blaster Z bi preporucio jer je novija i bolja od vecine Asusovi mid range xonara.

I ima  600omsko pojačalo.

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2014 10:00 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

odluka pala, od danas sam ponosni vlasnik Logitech G230 headseta, perfetnan je

Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nije perfektan al dobro..

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
viper kaže...

Nije perfektan al dobro..

Slažem se sa tobom, G230 je low/mid level među gaming slušalicama, daleko je to od slušalica sa kvalitetnih zvukom. Ali njegov novac - njegov izbor.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 17:58 (headshot).
16 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

U stvari zvuk je odličan na tim slušalicama, teško da se može puno bolje za taj novac.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
XXX kaže...

U stvari zvuk je odličan na tim slušalicama, teško da se može puno bolje za taj novac.

ja prezadovoljan i zvukom i ergonomijom

16 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Te slušalice rasturaju {#}.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
XXX kaže...

Te slušalice rasturaju {#}.

za te pare fakat su best, za ono što meni trebaju biti će i više nego dovoljne, ionako su uštekane u laptop, a kad si strogo ograničen budgetom gledaš best za te pare dobiti

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 19:05 (kale_fotograf).
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ovako, ja imam jedno pitanje o odabiru headseta. Kupujem headset negdje do 800 kn. {#}

 

E sad, troumim se između ova tri: Logitech G35, Kingston HyperX Cloud i Roccat Kave.

 

Evo cjene koje sam nasao :

 

Znam da ovo totalno ludo izgleda, da je G35 najjeftiniji a Cloud najskuplji ali neto, istina je. Što vi mislite što je najbolje od ovih troje headsetova?

 

Headset mi treba zbog gaminga, a i zbog youtube videa koje snimam s prijatelja te ponekad zbog slusanja muzike. Ocekivanja su mi dosta visoka zato jer dosad sam imao AKG 501 (!!!), pogotovo sto se tice zvuka . Ako moze bilo bi dobro da i ne smeta na glavi jer sam ono cijele dane na kompu najvise zbog filmova u Vegasu i Gaminga.  Sto vi mislite da je najbolje? Molim vas recite i obrazlozite zasto (valjda nezvucim ko' dosadna nastavnica) {#}

 

Ja sam nekako Logitech fan jer sve njihovo dosad mi je bilo super, stvarno ono peri deri, a jos sam ih stvarno nasao jeftino... Ali problem je sto nijedan review ih bas nije nesto nahvalio, onako osrednje. Dok svatko tko je imao HyperX Cloud su super zadovoljni, ali sam vidio u brzoj usporedbi da Kingston ima los mikrofon ( jel to dovoljno za ytb? ). Roccat mi se isto cine koi dobre sluske. Ali eto, vi sad procjenite sto mi je najbolje )ukljucujuci da vidite kolko sta kosta da se nebi sasvim logicki, zabunill).

 

 

P.S.

Ako nekog zanima (a vjerojatno ne) Logitechov sam fan zato jer smo ja i moj stari u isto vrijeme kupili miseve. Ja sam uzeo G500 a on Razer Imperatora. Ja sam bio najblaze receno prezadovoljan, a Imperator je imao razne greske u driveru, softerske gluposti i pokvario se nakon 3 mjeseca. Sad mi stari ima onog najsocijalnog logitecha i zadovoljan je haha. A i zato jer sto god sam od njih kupio sa svim sam zadovoljan, to je nekako igra na sigurno {#}

 

 

 

Molim vas brzo odgovarajte!

8 Kingston HyperX Cloud - 735 kn
0 G35 - 602 kn
1 Roccat Kave - 660 kn
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 20:41 (Karlo Cool).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice