Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

poruka: 8
|
čitano: 2.024
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

Pozzz....

Pošto sam nabavio Logia MX518, sad trebam neku tipkovnicu sa pozadinskim osvjetljenjem tipka....

Pa me zanima ima li ih kod nas za kupit i po kojoj cijeni.... (na njoj bi trebao od dodatnih kontrola za VOlume, start,stop....   znaći par glavnih multimedijiskih tipka)...

 

Hvala unaprijed....

 

Cijena: ne nešto previše skupo.....

neznam kaj da napišem,,,,,
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

LOGITECH G11 Gaming

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem
Sonny kaže...

LOGITECH G11 Gaming

  to mi je previše novaca dat za tipkovnicu... Ja sam računao do nekih 250 MAx maximuma 300kn...
neznam kaj da napišem,,,,,
16 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

Za takve novce, teško. Ako baš patiš za time, kupi tipkovnicu vulgaris za stotinjak kn i neon string za 80-ak kn. Provuci string ispod tipki i imaš tipkovnicu sa pozadinskim osvjetljenjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

G11 je tocno ono sto trazis! Ja ne znam za drugu!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

Za te pare ćeš takvu tipkovnicu teško naći, imaš na izbor i G15 ona ti je još skuplja

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

Logitech S510i

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica sa pozadinskim osvjetljenjem

Uskoro bi ti na trziste trebala izaci OCZ Elixir pa pricekaj jer nemas nista jeftinije za kupiti od g11 a ona dode vise nego sto ti namjerevas dati za tipkovnicu.. a ovaj OCZ bi trebao doci 30$Belji se

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice