T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.398
|
čitano: 6.333.680
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Zašto je nestala Turbo 20 opcija?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
NiramX kaže...

Zašto je nestala Turbo 20 opcija?

 

Jer je postala besplatna.

12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...
NiramX kaže...

Zašto je nestala Turbo 20 opcija?

 

Jer je postala besplatna.

 

Kako to da onda postoji Turbo 10? Ne čini se logično, ili sam ja nešto propustio?

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
NiramX kaže...
wAlpha kaže...
NiramX kaže...

Zašto je nestala Turbo 20 opcija?

 

Jer je postala besplatna.

 

Kako to da onda postoji Turbo 10? Ne čini se logično, ili sam ja nešto propustio?

 

Na turbo 20 prebacuju već više od godinu dana sve korisnike koji imaju mogućnost vdsl-a, pošalju ti ruter i kroz dan dva puste vdsl, naravno ne naplate 10kn više jer kao što je rečeno to je besplatno.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
NiramX kaže...

Kako to da onda postoji Turbo 10? Ne čini se logično, ili sam ja nešto propustio?

 Turbo 10 im je vjerojatno adsl. Osnovna adsl je 4, turbo je 10. Osnovna vdsl je 20, turbo je 30-40-50.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Lijepo za turbo 20, no nije svo vrijeme bio besplatan.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Lijepo za turbo 20, no nije svo vrijeme bio besplatan.

 Ali imas pravo trazit  povecanje brzine mislim, jer  su onda sljedeci paketi za 10kn, ja sam mjenjo mislim s trubo 20 na 50 jer se cijena izjednjačila, samo da imam bolji upload jer ofc ne mogu imat 50 down nego nekih 40, ali je zato up 10 prije 5 ....

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
offline
T-Com Internet

zivim u zg i u zgradi su mi bili t-comovci koji su mi ponudili 100/20mbit optiku za 156kn mj uz ugovor na 24mj (internet+fixni tel) - cak su rekli da mogu raskinuti ugovor bez penala ako se odselim na adresu na kojoj optika nije dostupna

 

trenutno placam 160kn 30/5mbit bnet (bez TVa/telefona)

 

ima li kakvih problema sa t-com optikom? jer za istu cijenu mogu dobiti 3+ brzi internet od bneta sto mi se cini kao izvrstan deal

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: T-Com Internet
Fanu kaže...

 - cak su rekli da mogu raskinuti ugovor bez penala ako se odselim na adresu na kojoj optika nije dostupna

 

 

Stvarno?!?! 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
T-Com Internet

Jel mogu kako natjerat tcom da mi promijeni ovo sranje od thompson rutera, nemogu odigrati nista na ps4 online a da me ne izbaci

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Nakon bjesomučnog natezanja s tcom-om napokon su me priključili na vdsl. Ja ne znam jel tamo radi troje ljudi koji znaju svoj posao. I sad opet imam natezanja. Stalno govore da ne mogu pustiti turbo 30 brzinu jer mi linija ne podržava, a eto status veze iz rutera (speedport) govori da se može. Ili ja sve krivo čitam ?

Trenutno imam turbo 20, na liniji je pušteno 31mbit/s (zbog maxtv-a vjerojatno makar nema razloga da maxtv uzima 11 mbit/s), a max propusnost varira od 34-36 mbit/s. Pretpostavljam da se može pustiti turbo 30 i maxtv. Nije ni bitno da bude max download od 30 mbit/s može i koji mbit/s manje, al i 27 mbit/s je više od 20. Bitniji mi je upload. Prema routeru propusnost varira od 5.5-6.5 mbit/s pa se ziher može još nešto izvući. Ili mi je linija jednostavno preloša i veza ne bi bila stabilna pri višim brzinama ? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
zayl kaže...

Nakon bjesomučnog natezanja s tcom-om napokon su me priključili na vdsl. Ja ne znam jel tamo radi troje ljudi koji znaju svoj posao. I sad opet imam natezanja. Stalno govore da ne mogu pustiti turbo 30 brzinu jer mi linija ne podržava, a eto status veze iz rutera (speedport) govori da se može. Ili ja sve krivo čitam ?

Trenutno imam turbo 20, na liniji je pušteno 31mbit/s (zbog maxtv-a vjerojatno makar nema razloga da maxtv uzima 11 mbit/s), a max propusnost varira od 34-36 mbit/s. Pretpostavljam da se može pustiti turbo 30 i maxtv. Nije ni bitno da bude max download od 30 mbit/s može i koji mbit/s manje, al i 27 mbit/s je više od 20. Bitniji mi je upload. Prema routeru propusnost varira od 5.5-6.5 mbit/s pa se ziher može još nešto izvući. Ili mi je linija jednostavno preloša i veza ne bi bila stabilna pri višim brzinama ? 

 Imas 8db marginu trenutno, i na njoj prilicno gresaka tako da vjerojatno nece to radit na ovoj maksimali koja je prikazana kako spada. No to i dalje ne mijenja da je tebi sad pusteno 31 a imas 20, znaci da nije nesto dobro postimano jer maxtv ne uzima 11 mbita. Jel imas maxtv+hd pakete mozda to uzima vise i kod hd kanala imaju neke debilne profile. Ako nemas onda bi trebao dobijati vise, pa ih zovi i pitaj tko je sto lose napravio.

 

Ps. da, vjerojatno ima 3 covjeka koji nesto razumiju :P

9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ma ok, kužim da ima ljudi koji znaju posao, ali dok dođeš do njih da ti složi kak spada možeš se propucati. Ne mogu drugačije opisati situaciju kad mi troje ljudi nije htjelo staviti višu brzinu (tj. provjeru) kako bi me se prebacilo na vdsl samo zato jer njima u sustavu piše da je maksimalan doseg 10 mbit/s preko adsl2, a dan prije tehničar bio doma kod mene i provjerio i centralu i liniju i veli da je sve na vdsl-u i mora ići brže i bolje. Poanta je ta da sam imao stari ruter koji ne podržava vdsl, ne mogu dobiti novi ruter za vdsl jer u sustavu piše da sam na maksimalnoj propusnosti, ne mogu izvršiti provjeru više brzine jer je već na max i nema opravdanja slati novi ruter i tako se par dana vrtiš u krug s neznalicama dok ne prijaviš kvar rutera i dobiješ novi ruter i ko za vraga odmah sve može i vdsl i turbo 20 i kikiriki i koštice. Objasniti nekome da mu sustav prikazuje kod njega u uredu na kompu jedno stanje zbog mojeg starog rutera i da će novi ruter prikazati drugačije stanje je bilo jednako lupanju glavom o zid.

 

Mene zanima da li postoji mogućnost puštanja takvog profila da se poveća trenutna brzina od 20/2 uz zadržavanje trenutnog maxtv-a i stabilnu vezu. Nekom grubom računicom sam došao da ako uzimaju 5 mbit/s za maxtv, a max propusnost je bar 34 mbit/s, neka stabilna veza od 27/4 ne bi bila nemoguća. HT se ionako ograđuje od max brzine tako da za turbo 30 garantiraju min 21/3.5. Čak bi se zadovoljio i tom najnižom brzinom turbo 30 jer bi se bar upload povećao za 75%, ali vjerojatno to može i bolje.

I gledajući status dsl veze, taj profil je sam po sebi čudan. Čak bi rekao da ako se to poštima kako spada mogao bi imati i manje grešaka i višu brzinu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 22:21 (zayl).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
zayl kaže...

je bilo jednako lupanju glavom o zid.

 Svi smo to barem jednom prosli :P

zayl kaže...
Mene zanima da li postoji mogućnost puštanja takvog profila da se poveća trenutna brzina od 20/2 uz zadržavanje trenutnog maxtv-a i stabilnu vezu. Nekom grubom računicom sam došao da ako uzimaju 5 mbit/s za maxtv, a max propusnost je bar 34 mbit/s, neka stabilna veza od 27/4 ne bi bila nemoguća. HT se ionako ograđuje od max brzine tako da za turbo 30 garantiraju min 21/3.5. Čak bi se zadovoljio i tom najnižom brzinom turbo 30 jer bi se bar upload povećao za 75%, ali vjerojatno to može i bolje.


I gledajući status dsl veze, taj profil je sam po sebi čudan. Čak bi rekao da ako se to poštima kako spada mogao bi imati i manje grešaka i višu brzinu.

 Pa napisao sam ti da bi trebao imat vise od 20. Zasto nemas, znaci da nisu nesto dobro napravili ili imas tv+HD kanale pa imaju neki glupi profil radi HD kanala. Ako nemas HD, zovi ponovno da to poprave, i pripremi se da nece razumjet sto hoces. Pokusaj objasnit da ti je pusteno 31 i da primas samo 20, nemoj druge stvari objasnjavat :P

15 godina
offline
Re: T-Com Internet

evo vam slika moje linije..pusteno mi je skoro 68mbit pa imam "samo" 52mbit na speedtestu a nemam maxtv, samo internet i telefon...jednostavno ostaje lufta na liniji i gotovo, ne mozes protiv toga...ali pregledaj si spojeve na razvodnoj i na uticnici, mozda je kabel prekidan pa izolirkom nadostukan itd jer ja sam imao pun k gresaka i pucanja veze dok nisam sredio uticnici tj provukao sam cijeli novi kabel i lijepo sve u jednom komadu (druga dodana slika prikazuje prijasnje stanje)

 

 

 

 

maxy0 kaže...

Jel mogu kako natjerat tcom da mi promijeni ovo sranje od thompson rutera, nemogu odigrati nista na ps4 online a da me ne izbaci

 

mozes, nazovi i prijavi kvar, reci da ti puca veza kod online igranja i da zelis novi ruter jer je ovaj prastar, takoder odma i pitaj za turbo opcije ako su dostupne jer 10kn kosta imao 10 ili 50mbit, samo ovisi da li ti linija podrzava

 

uglavnom meni su tri puta mijenjali ruter jer mi wifi bio slab, prvo odbijali pa sam bio uporan i na kraju dobio novi

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 0:52 (vacs).
8 godina
neaktivan
offline
problem sa internetom

Zdr.

line attenuation u ruteru iznosi 21db downstream i 12 db upstream

kada pada kisa napolju narasne na 22db downstream i 13 db upstream

od izvoda do moje kuce tacno do rutera imam 5 spojeva i to 4 preko regleta

i jedan spoj je sa konektorima kao na slici interesu je me kako je bolje da budu spojevi na liniju

dali da svi budu preko reglete ili ke bolje sa ovim konektorima 3M i zasto mi raste line attenuation pri kisnom vremenu ?

pozz.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
zayl kaže...

Ma ok, kužim da ima ljudi koji znaju posao, ali dok dođeš do njih da ti složi kak spada možeš se propucati. Ne mogu drugačije opisati situaciju kad mi troje ljudi nije htjelo staviti višu brzinu (tj. provjeru) kako bi me se prebacilo na vdsl samo zato jer njima u sustavu piše da je maksimalan doseg 10 mbit/s preko adsl2, a dan prije tehničar bio doma kod mene i provjerio i centralu i liniju i veli da je sve na vdsl-u i mora ići brže i bolje. Poanta je ta da sam imao stari ruter koji ne podržava vdsl, ne mogu dobiti novi ruter za vdsl jer u sustavu piše da sam na maksimalnoj propusnosti, ne mogu izvršiti provjeru više brzine jer je već na max i nema opravdanja slati novi ruter i tako se par dana vrtiš u krug s neznalicama dok ne prijaviš kvar rutera i dobiješ novi ruter i ko za vraga odmah sve može i vdsl i turbo 20 i kikiriki i koštice. Objasniti nekome da mu sustav prikazuje kod njega u uredu na kompu jedno stanje zbog mojeg starog rutera i da će novi ruter prikazati drugačije stanje je bilo jednako lupanju glavom o zid.

 

Mene zanima da li postoji mogućnost puštanja takvog profila da se poveća trenutna brzina od 20/2 uz zadržavanje trenutnog maxtv-a i stabilnu vezu. Nekom grubom računicom sam došao da ako uzimaju 5 mbit/s za maxtv, a max propusnost je bar 34 mbit/s, neka stabilna veza od 27/4 ne bi bila nemoguća. HT se ionako ograđuje od max brzine tako da za turbo 30 garantiraju min 21/3.5. Čak bi se zadovoljio i tom najnižom brzinom turbo 30 jer bi se bar upload povećao za 75%, ali vjerojatno to može i bolje.

I gledajući status dsl veze, taj profil je sam po sebi čudan. Čak bi rekao da ako se to poštima kako spada mogao bi imati i manje grešaka i višu brzinu.

 Ma ovo se događa jer su agenti nedovoljno educirani. Radio sam u HT službi za korisnike (info i prodaja) i naravno uvijek sam čitao što mi sustav govori. I zaista, ako je pisalo da je dostupno 10Mbita, dalje nisam provjeravao. Ali prelaskom u drugi tim, dobio sam pristup drugim aplikacijama kojima sam mogao vidjeti stvarno stanje linije i sve što je u biti bilo potrebno je izmjeriti propusnost, spremiti stanje u DIS (HT-ovci će znati što je to), i viola...dostupna veća brzina. Dakle sve što treba...je naletiti na sposobnog agenta, a većina tamo ih je izdrilana samo da prodaje. Riješiti korisnikov upit i potruditi se da bude zadovoljan? Ma koga briga...samo nek se proda Maxtv i kojekakvi programski paketi ili Magenta. Hvala bogu pa sam pobjegao od tamo jer je način poslovanja kriminalan.

 

Što se tiče brzine...mislim da sam negdje gore vidio da ti je margina 8 dB, što je relativno mala margina, tak da budi zadovoljan i sa ovim. 

Bit će!
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...
Fanu kaže...

 - cak su rekli da mogu raskinuti ugovor bez penala ako se odselim na adresu na kojoj optika nije dostupna

 

 

Stvarno?!?! 

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1362

 

Imam ugovor s obveznim trajanjem, a selim se na drugu adresu. Što mogu učiniti?

 

Ako operator nema tehničkih mogućnosti za preseljenje priključka na novu adresu, do raskida ugovora ne bi došlo Vašom krivnjom te biste u tom slučaju imali pravo na raskid ugovora bez naplate naknade. Činjenica opravdanog preseljenja priključka dokazuje se potvrdom o promjeni prebivališta/boravišta koju Vam može izdati nadležna policijska uprava.

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

.

 Pa napisao sam ti da bi trebao imat vise od 20. Zasto nemas, znaci da nisu nesto dobro napravili ili imas tv+HD kanale pa imaju neki glupi profil radi HD kanala. Ako nemas HD, zovi ponovno da to poprave, i pripremi se da nece razumjet sto hoces. Pokusaj objasnit da ti je pusteno 31 i da primas samo 20, nemoj druge stvari objasnjavat :P

 Nemam HD kanale, samo osnovni maxtv paket. Zvat ću opet, al to je lutrija.

14 godina
online
Re: T-Com Internet
unique83 kaže...
zayl kaže...

Ma ok, kužim da ima ljudi koji znaju posao, ali dok dođeš do njih da ti složi kak spada možeš se propucati. Ne mogu drugačije opisati situaciju kad mi troje ljudi nije htjelo staviti višu brzinu (tj. provjeru) kako bi me se prebacilo na vdsl samo zato jer njima u sustavu piše da je maksimalan doseg 10 mbit/s preko adsl2, a dan prije tehničar bio doma kod mene i provjerio i centralu i liniju i veli da je sve na vdsl-u i mora ići brže i bolje. Poanta je ta da sam imao stari ruter koji ne podržava vdsl, ne mogu dobiti novi ruter za vdsl jer u sustavu piše da sam na maksimalnoj propusnosti, ne mogu izvršiti provjeru više brzine jer je već na max i nema opravdanja slati novi ruter i tako se par dana vrtiš u krug s neznalicama dok ne prijaviš kvar rutera i dobiješ novi ruter i ko za vraga odmah sve može i vdsl i turbo 20 i kikiriki i koštice. Objasniti nekome da mu sustav prikazuje kod njega u uredu na kompu jedno stanje zbog mojeg starog rutera i da će novi ruter prikazati drugačije stanje je bilo jednako lupanju glavom o zid.

 

Mene zanima da li postoji mogućnost puštanja takvog profila da se poveća trenutna brzina od 20/2 uz zadržavanje trenutnog maxtv-a i stabilnu vezu. Nekom grubom računicom sam došao da ako uzimaju 5 mbit/s za maxtv, a max propusnost je bar 34 mbit/s, neka stabilna veza od 27/4 ne bi bila nemoguća. HT se ionako ograđuje od max brzine tako da za turbo 30 garantiraju min 21/3.5. Čak bi se zadovoljio i tom najnižom brzinom turbo 30 jer bi se bar upload povećao za 75%, ali vjerojatno to može i bolje.

I gledajući status dsl veze, taj profil je sam po sebi čudan. Čak bi rekao da ako se to poštima kako spada mogao bi imati i manje grešaka i višu brzinu.

 Ma ovo se događa jer su agenti nedovoljno educirani. Radio sam u HT službi za korisnike (info i prodaja) i naravno uvijek sam čitao što mi sustav govori. I zaista, ako je pisalo da je dostupno 10Mbita, dalje nisam provjeravao. Ali prelaskom u drugi tim, dobio sam pristup drugim aplikacijama kojima sam mogao vidjeti stvarno stanje linije i sve što je u biti bilo potrebno je izmjeriti propusnost, spremiti stanje u DIS (HT-ovci će znati što je to), i viola...dostupna veća brzina. Dakle sve što treba...je naletiti na sposobnog agenta, a većina tamo ih je izdrilana samo da prodaje. Riješiti korisnikov upit i potruditi se da bude zadovoljan? Ma koga briga...samo nek se proda Maxtv i kojekakvi programski paketi ili Magenta. Hvala bogu pa sam pobjegao od tamo jer je način poslovanja kriminalan.

 

Što se tiče brzine...mislim da sam negdje gore vidio da ti je margina 8 dB, što je relativno mala margina, tak da budi zadovoljan i sa ovim. 

 meni je 6 pa drži 30 mbita/s

nemam za potpis
16 godina
online
Re: T-Com Internet
Fanu kaže...
djigibao kaže...
Fanu kaže...

 - cak su rekli da mogu raskinuti ugovor bez penala ako se odselim na adresu na kojoj optika nije dostupna

 

 

Stvarno?!?! 

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1362

 

Imam ugovor s obveznim trajanjem, a selim se na drugu adresu. Što mogu učiniti?

 

Ako operator nema tehničkih mogućnosti za preseljenje priključka na novu adresu, do raskida ugovora ne bi došlo Vašom krivnjom te biste u tom slučaju imali pravo na raskid ugovora bez naplate naknade. Činjenica opravdanog preseljenja priključka dokazuje se potvrdom o promjeni prebivališta/boravišta koju Vam može izdati nadležna policijska uprava.

 

Ja sam zabrijao da su mu ponudili da se odseli negdje gdje nema optike tako da to mjesto daju nekom drugom kome je ta optika vaznija .

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...

 

Ja sam zabrijao da su mu ponudili da se odseli negdje gdje nema optike tako da to mjesto daju nekom drugom kome je ta optika vaznija .

 

 

Tnx, uljepšao si mi dan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
online
ponudu za starije od 60 god.

Da li netko zna, vezano za ovu ponudu za starije od 60 god.

Da li ima paket sa sve tri opcije (tel. inter. maxtv) ili postoje samo ovi paketi sa dvije opcije (ili int. i tel. ili maxtv i tel.)?

I jos ako znate koja je procedura za realizaciju?

 

Ako nitko ne zna zvat cu sluzbu...htio bi izbjeci nepotrebno cekanje dok se netko od njih udostoji javiti.

 

Tnx

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ponudu za starije od 60 god.
djigibao kaže...

Da li netko zna, vezano za ovu ponudu za starije od 60 god.

Da li ima paket sa sve tri opcije (tel. inter. maxtv) ili postoje samo ovi paketi sa dvije opcije (ili int. i tel. ili maxtv i tel.)?

I jos ako znate koja je procedura za realizaciju?

 

Ako nitko ne zna zvat cu sluzbu...htio bi izbjeci nepotrebno cekanje dok se netko od njih udostoji javiti.

 

Tnx

 

ima max3 xs paket koji se dobije preko sluzbe za zadrzavanje korisnika ako si stari korisnik ili preko prodajnog predstavnika ako si novi korisnik...max3xs kosta oko 220kn i nema ga na stranicama tako da nazovi szk, reci da te zanima max3 xs, kad kaze da takav paket ne postoji lijepo zamoli da te proslijede sluzbi za zadrzavanje korisnika i onda njima prijeti da ces otici vipu koji ti nudi za 190kn sve pa se malo cijenkaj sa njima dok ne dobijes cijenu koja ti pase

 

otvoris Cjenik posebnih i proteklih ponuda, tu imas max3 xs

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/pravne-napomene/cjenici

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 13:50 (vacs).
8 godina
neaktivan
offline
Re: ponudu za starije od 60 god.
djigibao kaže...

Da li netko zna, vezano za ovu ponudu za starije od 60 god.

Da li ima paket sa sve tri opcije (tel. inter. maxtv) ili postoje samo ovi paketi sa dvije opcije (ili int. i tel. ili maxtv i tel.)?

I jos ako znate koja je procedura za realizaciju?

 

Ako nitko ne zna zvat cu sluzbu...htio bi izbjeci nepotrebno cekanje dok se netko od njih udostoji javiti.

 

Tnx

 

Uzeo bi sve novo ili prenio broj iz druge mreže? Po meni je najpametnije uzeti ponudu za starije 60+ (tel+int) jer uz to dobivaš i tablet za 99kn jednokratno, a maxtv na to za dodatnih 75kn/mj. Prvih tri mjeseca ga dobiješ za kunu. Znači prva tri mjeseca 168,50kn/mj. a dalje 243,50kn/mj. Ako ćeš uzimati gore navedeni max3xs, ništa od tableta a i teško ćeš ga dobiti kao novi korisnik. Eventualno preko prodajnog predstavnika ako dolaze u tvoj kraj. Ako želiš, javi se u box za detalje 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 14:21 (wAlpha).
16 godina
online
Re: ponudu za starije od 60 god.
vacs kaže...
djigibao kaže...

Da li netko zna, vezano za ovu ponudu za starije od 60 god.

Da li ima paket sa sve tri opcije (tel. inter. maxtv) ili postoje samo ovi paketi sa dvije opcije (ili int. i tel. ili maxtv i tel.)?

I jos ako znate koja je procedura za realizaciju?

 

Ako nitko ne zna zvat cu sluzbu...htio bi izbjeci nepotrebno cekanje dok se netko od njih udostoji javiti.

 

Tnx

 

ima max3 xs paket koji se dobije preko sluzbe za zadrzavanje korisnika ako si stari korisnik ili preko prodajnog predstavnika ako si novi korisnik...max3xs kosta oko 220kn i nema ga na stranicama tako da nazovi szk, reci da te zanima max3 xs, kad kaze da takav paket ne postoji lijepo zamoli da te proslijede sluzbi za zadrzavanje korisnika i onda njima prijeti da ces otici vipu koji ti nudi za 190kn sve pa se malo cijenkaj sa njima dok ne dobijes cijenu koja ti pase

 

otvoris Cjenik posebnih i proteklih ponuda, tu imas max3 xs

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/pravne-napomene/cjenici

 

Ovo???

 

wAlpha kaže...
djigibao kaže...

Da li netko zna, vezano za ovu ponudu za starije od 60 god.

Da li ima paket sa sve tri opcije (tel. inter. maxtv) ili postoje samo ovi paketi sa dvije opcije (ili int. i tel. ili maxtv i tel.)?

I jos ako znate koja je procedura za realizaciju?

 

Ako nitko ne zna zvat cu sluzbu...htio bi izbjeci nepotrebno cekanje dok se netko od njih udostoji javiti.

 

Tnx

 

Uzeo bi sve novo ili prenio broj iz druge mreže? Po meni je najpametnije uzeti ponudu za starije 60+ (tel+int) jer uz to dobivaš i tablet za 99kn jednokratno, a maxtv na to za dodatnih 75kn/mj. Prvih tri mjeseca ga dobiješ za kunu. Znači prva tri mjeseca 168,50kn/mj. a dalje 243,50kn/mj. Ako ćeš uzimati gore navedeni max3xs, ništa od tableta a i teško ćeš ga dobiti kao novi korisnik. Eventualno preko prodajnog predstavnika ako dolaze u tvoj kraj. Ako želiš, javi se u box za detalje 

 

Starci su na T-com oduvijek (nema neke ponude na otoku) i imaju Magentu, mjsecno placaju cca 350kn (bez mobitela).

Ugovor je istekao (tj. nisu pod ugovorom).

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
vacs kaže...

evo vam slika moje linije..pusteno mi je skoro 68mbit pa imam "samo" 52mbit na speedtestu a nemam maxtv, samo internet i telefon...jednostavno ostaje lufta na liniji i gotovo, ne mozes protiv toga.

 Ma kakvog lufta na liniji? :) Pa nije to madrac pa ga moras luftat. Tebi je samo postavljen krivi profil, i to nema nikakve veze s luftanjem :P I naravno da se moze protiv toga, educiranjem sluzbe za korisnike koji bi pregledom pustenog profila i usluga koje korisnik koristi vidjeli da je krivi profil postavljen te uputili na tehnicara da postavi pravilan profil.

skymaster kaže...

Zdr.

line attenuation u ruteru iznosi 21db downstream i 12 db upstream

kada pada kisa napolju narasne na 22db downstream i 13 db upstream

od izvoda do moje kuce tacno do rutera imam 5 spojeva i to 4 preko regleta

i jedan spoj je sa konektorima kao na slici interesu je me kako je bolje da budu spojevi na liniju

dali da svi budu preko reglete ili ke bolje sa ovim konektorima 3M i zasto mi raste line attenuation pri kisnom vremenu ?

pozz.

 Te razlikes od 1db su mizerne i nista posebno ne znace. Broj spojeva znaci jer sto vise spojeva vise impendancija koje remete vezu.

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
vacs kaže...

evo vam slika moje linije..pusteno mi je skoro 68mbit pa imam "samo" 52mbit na speedtestu a nemam maxtv, samo internet i telefon...jednostavno ostaje lufta na liniji i gotovo, ne mozes protiv toga.

 Ma kakvog lufta na liniji? :) Pa nije to madrac pa ga moras luftat. Tebi je samo postavljen krivi profil, i to nema nikakve veze s luftanjem :P I naravno da se moze protiv toga, educiranjem sluzbe za korisnike koji bi pregledom pustenog profila i usluga koje korisnik koristi vidjeli da je krivi profil postavljen te uputili na tehnicara da postavi pravilan profil.

 

sto mi je onda ciniti da iskoristim svu brzinu? ako im kazem da je krivi profil da ne bi smanjili pa izgubio i ovo sto imam?

9 godina
offline
T-Com Internet

Nemozes iskoristit vise jer nema veceg paketa. Najveci je 50, to i dobijas. Razlika za tebe bi bila jedino da ti postave bolji profil mogao bi imat vecu marginu i stabilniju liniju, al ako je linija vec stabilna nema potrebe da ikog zoves jer dok im objasnis ovo stvarno bi se moglo dogodit da ti nesto sjebu. Puno ljudi ima mogucnost za vise od 50, al trenutno te pakete jos ne nude. Bilo je govora da ce s vektoringom povecat i pakete pa cemo vidjet onda.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

da to znam da nema za privatne preko 50mbit, iako jedan sa drugog foruma tvrdi da je uspio dobiti 60mbit tj da u ugovoru pise ali kasnije se nije javljao jesu mu stvarno dali 60mbit tako da to ko da ni nije...isto mislim bolje nista ne dirati

 

a sto se tice vectoringa, evo SS od jednoga sto je u tom pilot prijektu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 12:51 (vacs).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice