Intel Kaby Lake

poruka: 638
|
čitano: 87.944
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Intel Kaby Lake

 Kako mi idu na živce s tim smećem od paste i što nas tako jebu mamu im prokletu !!! Prodaju chip za toliko para i zarađuju milijarde svake godine a ne žele napravit kako treba soldering ili normalnu pastu da stave !!! Dao Bog da Ryzen bude barem blizu kako se čini da bi trebao i kupujem ga 100% !!!

11 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
Patrick_cro kaže...

Pa jer nije isti delid tool kao i za skylake? ne vjerujem da su nesto mijenjali?

 I sa starim će se moć delidat kaby, ali bio je rasprodan pa će ga zamijeniti novi koji između ostalog donosi i podršku za još nešto - smetnuh sa uma.

16 godina
offline
Intel Kaby Lake

Imam delid tool ali po meni previse dodje, mislim da sada ima vec i za isprintati tool ili bolje cak uzeti od rockita link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Intel Kaby Lake
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
volegradele kaže...

Mogli su staviti i onu sprdnju tzv 7350K da se nasmijemo :D

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Intel Kaby Lake

imam i ja delid tool ako kome zatreba,kolko vidim i stari podrzava kaby-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Intel Kaby Lake

Pa jer netko normalan to kupuje?? 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Intel Kaby Lake

i7 7700K 5.2GHz sold out!!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel Kaby Lake
volegradele kaže...

i7 7700K 5.2GHz sold out!!

 

ovaj s foruma je bolji, kaj je to skinut jos 100mhz s manjim naponom:

http://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/intel-kaby-lake/244311.aspx?page=7&jumpto=5276742&sort=asc&view=flat

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
volegradele kaže...

i7 7700K 5.2GHz sold out!!

 Ma prodavanje muda pod bubrege, mislim stave na ploci od 400-500eur sa najboljom faznom regulacijom i eto ga, a idiot kupi i stavi na neku slabiju plocu i place kako nece njemu raditi na tom naponu. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Intel Kaby Lake

Eto izgleda da je napokon magična granica od 5Ghz lako dostupna sad svima!!Naravno ne govorim o validacijama nego o 24/7 postavkama!!Samo ta ih pasta hebe na veliko,bit će delidanja!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Intel Kaby Lake
volegradele kaže...

Eto izgleda da je napokon magična granica od 5Ghz lako dostupna sad svima!!Naravno ne govorim o validacijama nego o 24/7 postavkama!!Samo ta ih pasta hebe na veliko,bit će delidanja!!

 Misliš da je ovaj Bugov primjerak sposoban za to, a da ne dođe do degradacije procesora nakon nekog vremena?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
Prince-Artas kaže...
volegradele kaže...

Eto izgleda da je napokon magična granica od 5Ghz lako dostupna sad svima!!Naravno ne govorim o validacijama nego o 24/7 postavkama!!Samo ta ih pasta hebe na veliko,bit će delidanja!!

 Misliš da je ovaj Bugov primjerak sposoban za to, a da ne dođe do degradacije procesora nakon nekog vremena?

 Da ga testiraš sa Aidom64 ili Intel Burn in programom temperature bi bile sigurno 10-15C manje,a ionka to su uvjeti kakvi se rijetko dese u praksi!!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Intel Kaby Lake

Pod vodom u dobrom kućištu nakon delidanja 1.35-1.38V sa ok temperaturama sigurno neće dovesti do degradacije, a ovisi to i o tome što se radi jer gaming ne opterećuje kao i video encoding i decoding npr...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
itomic009 kaže...

 Kako mi idu na živce s tim smećem od paste i što nas tako jebu mamu im prokletu !!! Prodaju chip za toliko para i zarađuju milijarde svake godine a ne žele napravit kako treba soldering ili normalnu pastu da stave !!! Dao Bog da Ryzen bude barem blizu kako se čini da bi trebao i kupujem ga 100% !!!

 Kak siješ tak buš požnjel, pa s obzirom da je Intel u zadnjih nekoliko godina posijal večinom CPU koprive+majoneza dalje je sve jasno.

Patrick_cro kaže...

Pa jer netko normalan to kupuje?? 

Bolje se zapitaj, koji postotak prosječnih kupaca uopče i delida Intel procove namazane majonezom.Kako bilo da bilo jel, još malo i vrata zatvaraju sve tvornice koje štancaju Intel deliderske kitove ili pakete.

14 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
Patrick_cro kaže...

Pa jer netko normalan to kupuje?? 

 Zašto ne? Siguran i bezbolan nacin delidanja. Sa ziletom se ne usudim prckat jer ak kaj zeznem gotovo je,ni tutorijal tu ne pomaze kad ti to sam krenes. I kaj da sam zeznul kupuj il novi proc il novu konfu,jednom rijecju,rambox-ovom, - fućkaj ga!

 

Da li vrijedi te pare-NE vrijedi li 40€ DA,ko voli nek izvoli,al zezat se sa 3k procom ili u mom slucaju 1.5k -ne hvala!

16 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
Ma ne pricam za delid tool nego silicon lottery.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Intel Kaby Lake

Pardon,my bad

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Intel Kaby Lake

Ili umjesto zajebancije sa delid toolovima i delidanjem fino uzmes six-core ko gospodin...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Intel Kaby Lake

Može mala pomoć,

uskoro kupujem ploču, proc i ram. Izbor je pao na I5-7400+8 giga rama+neka H110 ploča.Manje više sve H110 ploče podržavaju kaby lake uz update biosa.

E sad me zanima kako updetati bios na novoj ploči ako nemam stari skylake procesor ? Da li je prodavač (servis) to dužan napraviti ?

Zahvaljujem

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
popo kaže...

Može mala pomoć,

uskoro kupujem ploču, proc i ram. Izbor je pao na I5-7400+8 giga rama+neka H110 ploča.Manje više sve H110 ploče podržavaju kaby lake uz update biosa.

E sad me zanima kako updetati bios na novoj ploči ako nemam stari skylake procesor ? Da li je prodavač (servis) to dužan napraviti ?

Zahvaljujem

 Dužan je ako naručiš cijelu konfu a oni besplatno sastavljaju.

Pitaj ih da ti izađu u susret...

Ja bih radije na tvom mjestu kupio 6400 i ploču koja biosom omogućuje OC non K Skylake procesora.

16 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
ansha kaže...

Ili umjesto zajebancije sa delid toolovima i delidanjem fino uzmes six-core ko gospodin...

 tako je, Gulftown / Westmere-EP rulez! :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 18:27 (nixass).
13 godina
offline
Intel Kaby Lake

Kupiš u pouzdanog kolege SBE 3930K plus MBO i rokneš 4.5GHZ pod vodenim i podereš 6700K/7700K u multiju za siću, 2400HRK.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
popo kaže...

Može mala pomoć,

uskoro kupujem ploču, proc i ram. Izbor je pao na I5-7400+8 giga rama+neka H110 ploča.Manje više sve H110 ploče podržavaju kaby lake uz update biosa.

E sad me zanima kako updetati bios na novoj ploči ako nemam stari skylake procesor ? Da li je prodavač (servis) to dužan napraviti ?

Zahvaljujem

Ako vec uzimas novo sve 3, onda sacekaj i zen da izadje za 20-30 dana, bice zanimljivo sigurno. Sad uzimati ista jace od pentiuma nije bas pametna kupovina 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Intel Kaby Lake

NDA za matične traje do kraja veljače, dakle tad se očekuje i zen.

Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
_mark0_69 kaže...

NDA za matične traje do kraja veljače, dakle tad se očekuje i zen.

Pa da, cirka mjesec dana se isplati strpiti osim ako ti nije hitno(posao) inace je to nepromisljena kupovina.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Intel Kaby Lake

kaby-evci,doso vam je delid tool v2 za 30 eura u casekingu

 

https://www.caseking.de/der8auer-delid-die-mate-2-fsd8-019.html

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Intel Kaby Lake

Jednom čovjeku se to ne isplati uzimati ako neće napravit posao od toga. Računaš kad platiš tool, silikon, tekući metal i dostavu ispadne 100€, a i procesor (7700k) je 400€ (dragi naš intel si ne može priuštiti bolju pastu). Trebalo bi se skupiti nekoliko zainteresiranih ljudi i zajedno to kupiti, lakše kasnije dat 18kn pošti za međusobno slanje nego pljunit 750kn, pogotovo jer se ne delida često.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake
izvone kaže...

kaby-evci,doso vam je delid tool v2 za 30 eura u casekingu

 

https://www.caseking.de/der8auer-delid-die-mate-2-fsd8-019.html

 Dostupan od 22.02.2017, ima rockit tool ili onaj sta se isprinta. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Re: Intel Kaby Lake

Pa ni ne treba ti prije, ako zen razočara (a nadam se da neće), odošmo svi na intel u ožujku.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice