Novi CPU Hladnjak

poruka: 17
|
čitano: 1.966
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Novi CPU Hladnjak

Pozdrav svima...pošto mi sad dolazi novi procesor(550be @x4) treba mi dostoja CPU cooler da ga ohladi(mislim ga i OC.at)

do 250kn u linksa,niti jedna druga trgovina te ništa iznad...

 

Dvojba mi je između CM Hyper 212+ ili Xigmatek Red Scorpion....lp :)

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2011 20:56 (RaZ0R9111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi CPU Hladnjak

Ja ti preporučujem xigmateka

 

ps mogao si anketu staviti

 

 

17 CM Hyper 212+
9 Xigmatek Red Scorpion
Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi CPU Hladnjak
RaZ0R9111 kaže...

Pozdrav svima...pošto mi sad dolazi novi procesor(550be @x4) treba mi dostoja CPU cooler da ga ohladi(mislim ga i OC.at)

do 250kn u linksa,niti jedna druga trgovina te ništa iznad...

 

Dvojba mi je između CM Hyper 212+ ili Xigmatek Red Scorpion....lp :)

Ja ti preporučujem Freezera 13 i spremi si 60 kn u džep. Sva ta tri hladnjaka su rame uz rame po hlađenju.

13 godina
offline
Novi CPU Hladnjak

Nisam ju stavio zato što bi svi samo glasali niko nebi ostavio svoje mišljenje...po čem je xigmatek bolji?(bitna mi je i tišina)

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi CPU Hladnjak
Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi CPU Hladnjak
RaZ0R9111 kaže...

Nisam ju stavio zato što bi svi samo glasali niko nebi ostavio svoje mišljenje...po čem je xigmatek bolji?(bitna mi je i tišina)

Kažem ti da su svi podjednaki, i vjerujem da nebi primjetio nikakve posebne razlike da imaš sva tri u rasponu od 3 tjedna ( svaki tjedan po jedan ).

14 godina
neaktivan
offline
Novi CPU Hladnjak

Jel ima netko iskustva s ovim hladnjakom ?

 

Cooler Cooler Master za CPU, V6 GT Muscle Cooling
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi CPU Hladnjak

Xigmatek ATW!

Beauty doesn't have a weight restriction.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi CPU Hladnjak
RaZ0R9111 kaže...

Pozdrav svima...pošto mi sad dolazi novi procesor(550be @x4) treba mi dostoja CPU cooler da ga ohladi(mislim ga i OC.at)

do 250kn u linksa,niti jedna druga trgovina te ništa iznad...

 

Dvojba mi je između CM Hyper 212+ ili Xigmatek Red Scorpion....lp :)

Xigmatek Red Scorpion uzmi svakako, to je najbolji izbor za toliko love odlicno hladi i nema buke normalno ja bi taj model nazval malo ušminkana Xigmatek Gaia po nešto skupljoj cijeni 30kn. No to nije puno uopce, s obzirom na performanse itekak vrjedi svake kune to sigurno kupi dok ga imaju u Links jer ce se rasprodat brzo ko i Gaia bez greške.{#}

 

http://www.tweaktown.com/reviews/1596/xigmatek_red_scorpion_s1283_h_d_t_cpu_cooler/index7.html

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
13 godina
offline
Re: Novi CPU Hladnjak
rambox kaže...
RaZ0R9111 kaže...

Pozdrav svima...pošto mi sad dolazi novi procesor(550be @x4) treba mi dostoja CPU cooler da ga ohladi(mislim ga i OC.at)

do 250kn u linksa,niti jedna druga trgovina te ništa iznad...

 

Dvojba mi je između CM Hyper 212+ ili Xigmatek Red Scorpion....lp :)

Xigmatek Red Scorpion uzmi svakako, to je najbolji izbor za toliko love odlicno hladi i nema buke normalno ja bi taj model nazval malo ušminkana Xigmatek Gaia po nešto skupljoj cijeni 30kn. No to nije puno uopce, s obzirom na performanse itekak vrjedi svake kune to sigurno kupi dok ga imaju u Links jer ce se rasprodat brzo ko i Gaia bez greške.{#}

 

http://www.tweaktown.com/reviews/1596/xigmatek_red_scorpion_s1283_h_d_t_cpu_cooler/index7.html

 

Pa onda bi pogriješio jele je Gaia iz 2010.g. a Scorpion iz 2008. godine

14 godina
neaktivan
offline
Novi CPU Hladnjak

Jel možda netko zna koliko decibela ima stock cooler od AMD Phenoma II x4 955 na najvišim okretajima?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi CPU Hladnjak
Praetorian1 kaže...

Jel možda netko zna koliko decibela ima stock cooler od AMD Phenoma II x4 955 na najvišim okretajima?

Previše...

14 godina
neaktivan
offline
Novi CPU Hladnjak

Znam da buči ko kosilica, ali volio bih znat broj ?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi CPU Hladnjak
|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Novi CPU Hladnjak

Kad je tu vec rijec o hladnjacima, da ne otvaram novu temu imam jedno kratko pitanje...

Gdje se isplati kupiti novi hladnjak, a moze i neka preporuka...treba mi za t1090 phenoma, jer nemrem vise slusat stock kako se muci.

Što se trgovina tice stvarno nemaju bas pretjerano coolere, jedino links nesto ima.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi CPU Hladnjak
CrazyBeGood kaže...

Kad je tu vec rijec o hladnjacima, da ne otvaram novu temu imam jedno kratko pitanje...

Gdje se isplati kupiti novi hladnjak, a moze i neka preporuka...treba mi za t1090 phenoma, jer nemrem vise slusat stock kako se muci.

Što se trgovina tice stvarno nemaju bas pretjerano coolere, jedino links nesto ima.

 

  http://www.links.hr/index.php?naziv=Cooler+XIGMATEK+Scorpion+HDT-S1283%2C+socket+775%2F939%2F940%2F754%2FAM2&option=artikl&id_kategorija=05090312&id_artikl=050.903.225

 

  uz CM Hyper 212+ definitivno najbolji hladnjak za te novce...

 

  Moja preporuka! 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi CPU Hladnjak
Ovisi kakvo kuciste imas. Ako imas "krovnu ventilaciju" uzmi Xigmatek, a ako ne Hyper 212 Plus. Zbog montaze...
Beauty doesn't have a weight restriction.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice