[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

poruka: 31
|
čitano: 4.280
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Prodajem navedeno napajanje.Staro 6 mjeseci kupljeno u mikronisu.

Cijena ove poslastice za miran zivot konfe je 900kn !

13 godina
online
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Nije nikakava poslastica pored kud i kamo boljega Seasonic Focusa za 800 kn,

novo, zapakirano, nekorišteno i s dužom garancijom.

14 godina
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

600kn max!

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Kakvi ste vi likovi...decki ovo je oglas.

Novo kosta 1400kn i tu je cijena 900,uz manju mogucnost dogovora.

 

Garancija je 84 mjeseca !

 

13 godina
online
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
jezdovec kaže...

Novo kosta 1400kn i tu je cijena 900,uz manju mogucnost dogovora.

Može novo koštati i kaj se npr. mene tiče i 2400 kn, a realno ne vrijedi više od 700 kn.

Sje... se si kad si platio te novce za njega, preplatio si ga puuuno previše, drugi put budeš bolje pazio.

Seasonic na koji sam se ja referirao ima garanciju 120 mjeseci, a tvoje je imalo garanciju od 84 mjeseca kad si ga kupio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 21:06 (Valentin17).
13 godina
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Kolega, samo naprijed s prodajom.

Odlučna je činjenica ovdje upravo ta koliko je novo najjeftinije.

 

Novi najjeftiniji isti model napajanja (HX850i, pretpostavljam da je i tvoj identična verzija onoj s nabave) u dućanu stoji 1.400Kn. Kako je tvoje napajanje rabljeno, s full bundleom, računom i garancijom (hrvatskom), 30% niža procjena od 1.400 iznosi 980Kn.

Tako da napajanje svakako vrijedi 900Kn, ako je u stanju kakvom sam naveo, a očito da jest. Kao što si i sam napisao, napajanje ide za 900Kn uz manju mogućnost dogovora i to je fer i korektna ponuda. Puno sreće želim i ne daj se, mnogo je ljudi danas nezadovoljno i jedva čeka priliku za baciti kakav hejt. Tvoja komponenta vrijedi i naći će kupca po OK cijeni, samo valja nešto pričekati. Probaj na njušci, let go-u, FB oglasniku i ostalima jer uz ovu ovdje raju, sumnjam da ćeš ga utopiti po koliko-toliko dostojnoj cijeni s obzirom na cijenu novoga i njegovu općenitu vrijednost.

Živio

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Zato ti sa tom svojom genijalnom logikom prodajes onu rx 570 dva mjeseca vec ;)
8 godina
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Umjesto da se mi sprdamo ovim biserima sad oni kreću nas napadati 

12 godina
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Iako imam Seasonic Focus 850 gold kojeg sam platio oko 900 kn ne smatram ovaj Corsair preskupim,takva mu je cijena i tko voli nek izvoli.I ja kad sam kupovao mislio sam se između jeftinije Seasonica i skupljeg Corsaira ,uzeo sam Seasonica i ni rijeci trgovcu nisam rekao zasto je Corsair skuplji.

Danas u eri interneta,youtuba i pustih recenzija bilo tko u vrlo malo vremena moze saznat skoro pa sve o bilo kojem hardweru,stoga ne vidim smisao spamat oglas gdje je navedena fer cijena,tko voli nek izvoli,netko bas Corsair voli,bez obzira sto je skuplji!!

 

AUDIOFIL
13 godina
online
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
volegradele kaže...
bez obzira sto je skuplji!!

I lošiji u svakom pogledu.

13 godina
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Ovaj Valentin17 se sve više i više pretvara u Stjepanja. Čemu potreba stalnog komentiranja tuđih oglasa ? Vidjeli smo Stjepanja kako je završio sa oglasom svog i5 8600k kad smo ga svi spremno dočekali. Znam, čitao sam tvoje objašnjenje da to radiš samo zato kako ljudi ne bi nasjedali na prevelike cijene. Ok, to poštujem ali nekad treba znati granicu. Čovjek ti je dobro reko, novo u dućanu je 1400kn, a on prodaje za 30% manje. I šta bi ti više ?? Što ne dođeš u Audi salon i kažeš prodavaču kako je Kia Ceed jeftinija i ima više tvorniče garancije od ovoga šta oni tu prodaju ? Zaš ne dođeš na blagajnu u Konzum i ne sereš prodavačici kako je isti taj proizvod u Lidlu jedtiniji ? Onaj tko se namjerio na točno takvo napajanje i puno mu je dati 1400kn za novo, onda će mu ova cijena biti i više nego odlična pošto ima i dalje dosta godina garanciju.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Valentin17 kaže...
volegradele kaže...
bez obzira sto je skuplji!!

I lošiji u svakom pogledu.

Imao HX620W star 10 godine te prešao na RM1000i zbog prelaska na Ryzen. Po čemu je Corsair lošiji, nekim % efikasnosti, par dB glasnoće neprimjetne? Mogao sam birati EVGA, Seasonic, ali sam ostao vjeran Corsairu i to što mi je uletio taj RMi za "smiješnu" cijenu.

LOL: Crobrother
13 godina
online
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Prodajem i7 7700k za 2000 kn, ozbiljne ponude na PM jer procesor sam platio 3000 kn i cijena je fiksna.

 

 

Isprika na off-topicu, ali ja to vidim tako, ako on može prodavati po 30% nižoj cijeni iako postoji bolji odabir

za nižu cijenu, onda i drugi mogu prodavati npr. i7 7700k za 2000 kn, a to što za to kupiš novi i5 8600k nema veze.

 

Zbog te logike tu kolega i vuče karticu već dva mjeseca po oglasu, svaka čast.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 8:48 (Valentin17).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Valentin17 kaže...

Prodajem i7 7700k za 2000 kn, ozbiljne ponude na PM jer procesor sam platio 3000 kn i cijena je fiksna.

 

 

Isprika na off-topicu, ali ja to vidim tako, ako on može prodavati po 30% nižoj cijeni iako postoji bolji odabir

za nižu cijenu, onda i drugi mogu prodavati npr. i7 7700k za 2000 kn, a to što za to kupiš novi i5 8600k nema veze.

 

Zbog te logike tu kolega i vuče karticu već dva mjeseca po oglasu, svaka čast.

 Daj molim te navedi bitne razlike i kvalitetu.Corsair je skuplji jer je platinum dok je konkretni model koji navodis gold.

Ne znam s kim se raspravljas.Napajanje je spremljeno u kutiju i moze mirovat bez pada vrijednosti.

Glupo je usporedivat cpu i psu izmedu ostalog.

 

13 godina
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Upravo to što kaže kolega jezdovec; za početak napajanje ima platinum certifikat efikasnosti u odnosu na gold u sise dok istovremeno kao takvo baš i nije komponenta što će neobjašnjivo puno izgubiti na vrijednosti u nekom relativno kratkom roku od same kupnje.

 

Bez obzira na kraće trajanje jamstva u startu, mišljenja sam da corsair nije uopće lošiji izbor i za znatno više novaca jer je u konkretnom slučaju ipak barem mrvicu kvalitetnije napajanje s legendarnim supportom koji vam uz sačuvanu original ambalažu, full bundle i original račun te uz uvjet da nije prčkano sa šarafima, uvijek daje novo napajanje za reklamirano staro čak i po isteku redovnog jamstva. Nekima je svojedobno čak prošlo i bez kojeg od ovih uvjeta. Barem je dosad tako bilo, a nisam siguran jesu li isto to spremni ponuditi i oni u sisinom ili evginom taboru.

 

Usporedbe s jeftinijima u pravilu i načelno ne drže vodu, za što je dobar primjer dao kolega sickness. Naime, često su takve usporedbe čak na pragu "kruški i jabuka".

 

Što se tiče moje kartice, našla je svog "ozbiljnog" kupca, hvala na pitanju. 

 

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 23:16 (Caesar et Brutus).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Sickness kaže...

Ovaj Valentin17 se sve više i više pretvara u Stjepanja. Čemu potreba stalnog komentiranja tuđih oglasa ? Vidjeli smo Stjepanja kako je završio sa oglasom svog i5 8600k kad smo ga svi spremno dočekali. Znam, čitao sam tvoje objašnjenje da to radiš samo zato kako ljudi ne bi nasjedali na prevelike cijene. Ok, to poštujem ali nekad treba znati granicu. Čovjek ti je dobro reko, novo u dućanu je 1400kn, a on prodaje za 30% manje. I šta bi ti više ?? Što ne dođeš u Audi salon i kažeš prodavaču kako je Kia Ceed jeftinija i ima više tvorniče garancije od ovoga šta oni tu prodaju ? Zaš ne dođeš na blagajnu u Konzum i ne sereš prodavačici kako je isti taj proizvod u Lidlu jedtiniji ? Onaj tko se namjerio na točno takvo napajanje i puno mu je dati 1400kn za novo, onda će mu ova cijena biti i više nego odlična pošto ima i dalje dosta godina garanciju.

 lol, moj oglas je zavrsio prodajom istog dana forumasu za 1500kn...delid tool je kupljen, tekuci metal takoder, + termalna brtva, delidan/ledeno hladan cpu kosta svidalo se to netkome ili ne. dakle 500kn manje nego tada trenutno najeftiniji na nabavisamo vas je jebavalo ono fiksno 1600tko pita ne skita...

Valentin ti je ljepo objasnio zasto to radi pa pobogu nije na stočnom forumu, kakve granice? da pomognes trojici da se ne sjebu a cetvrti nek se sjebe kod kupnje a?lol

Ok covjek prodaje tog preplacenog Corsaira za zaista postenu cijenu od 900kn no budimo realni gore navedeni Seasonic je valjda jedno od najboljih na svijetu i kosta 990kn novo u ducanu, dakle ovo je it forum, forumas Valentin je dao informaciju za bolju soluciju i kaj ti tu ima smetati? Dao je na izbor neinformiranima

Ove usporedbe s Audijem i Kiom necu uopce komentirati jer su totalno fulane

Corsair je i par godina(2014) starijeg realase date-a nego Seasonic koji je novo napajanje iz 2017

Sto se tice toga da dodes prodavačici u trgovinu i seres joj da je u  nekoj drugoj trgovini taj isti proizvod skuplji/jeftiniji to je cak u nekim trgovinama i moguce da ga dobijes jeftinije(znaju cak i biti reklame na sva zvona)

Slozio bi se da ti jedino zadnja recenica ima zapravo smilsa, my2c.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 0:05 (Stjepanj).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Stjepanj kaže...

Ajde nemoj, nema smisla, ja sam svoj cilj postignuo, neinformirani su sada informirani i to je to,

idemo gledati nove oglase i informirati druge neupućene.

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Opet lazes, prvo si bio napisao 1800kn fiksno.
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Daj dosadan si s tim, da je pisalo i 5000kn koga briga vise covjek je na pm pitao jel ide 200kn dolje nego sto sam kakti trazio, dobio ga 500kn od najeftinijeg na nabavi..i ja sam ga platio 2400 onda kad ih nije bilo u pocetku, eto izgubio 900kn na njemu kaj bum sad plakao kao ti cijelu vjecnost? Lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Kad sam ja plakao? Ne budi smijesan...

 

Da si priznao ovih nebuloznih 1800kn koje si bio stavio ne bi ti nitko nis rekao. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Caesar et Brutus kaže...

Upravo to što kaže kolega jezdovec; za početak napajanje ima platinum certifikat efikasnosti u odnosu na gold u sise dok istovremeno kao takvo baš i nije komponenta što će neobjašnjivo puno izgubiti na vrijednosti u nekom relativno kratkom roku od same kupnje.

 

Bez obzira na kraće trajanje jamstva u startu, mišljenja sam da corsair nije uopće lošiji izbor i za znatno više novaca jer je u konkretnom slučaju ipak barem mrvicu kvalitetnije napajanje s legendarnim supportom koji vam uz sačuvanu original ambalažu, full bundle i original račun te uz uvjet da nije prčkano sa šarafima, uvijek daje novo napajanje za reklamirano staro čak i po isteku redovnog jamstva. Nekima je svojedobno čak prošlo i bez kojeg od ovih uvjeta. Barem je dosad tako bilo, a nisam siguran jesu li isto to spremni ponuditi i oni u sisinom ili evginom taboru.

 

Usporedbe s jeftinijima u pravilu i načelno ne drže vodu, za što je dobar primjer dao kolega sickness. Naime, često su takve usporedbe čak na pragu "kruški i jabuka".

 

Što se tiče moje kartice, našla je svog "ozbiljnog" kupca, hvala na pitanju. 

 

 Hvala na glasu razuma :D

Dobio sam u poruke pitanje zasto ne usporedivati cpu i psu...pa zato sto psu nove generacije ne moze biti bolji ako nema svemirsku tehnologiju,a cijena kvalitetnijih kompenti je veca i nema veze s generacijom.

 

Ovo za support je istina,kada sam kupio napajanje mislio sam da je ventilator pokvaren jer se nikad nije palio.Zvao sam Mikronis i rekli su mi da se na i seriji on pali samo kad se zaista zagrije.Tek kad sam ga jace opteretio 80-90% se ventilator palio i gasio.To je najveca prednost platinum napajanja,to malo povecanje efikasnosti automatski smanjuje proizvedenu toplinu za znatno.

 

Ako gold na 600w opterecenja proizvede 60w topline,platinum 45w bi bilo smanjenje od 25% ! (Samo figurativno)

Svaka roba ima svog kupca...tko kupuje i7+1080ti+brdo rama,900kn za ovo napajanje je ok cijena.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 14:19 (jezdovec).
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

up

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Up 800kn :)

13 godina
online
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
jezdovec kaže...

Up 800kn :)

Kako ti da još nisi prodao napajanje? 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Valentin17 kaže...
jezdovec kaže...

Up 800kn :)

Kako ti da još nisi prodao napajanje? 

 Sad je napajanje na akciji! 

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Poslastica se vec odavno pokvarila.🍰🎂🍮lp
Intel Core™ i7 Forever
11 godina
online
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
jezdovec kaže...

 Hvala na glasu razuma :D

Dobio sam u poruke pitanje zasto ne usporedivati cpu i psu...pa zato sto psu nove generacije ne moze biti bolji ako nema svemirsku tehnologiju,a cijena kvalitetnijih kompenti je veca i nema veze s generacijom.

 ne želim rušiti cijenu nikome, no malo se ipak treba informirati...

 

to napajanje baš i nije vrh kako se misli, jest to vrlo dobro napajanje no obzirom na cijenu i klasu ne bi smjeli štediti

a da štede vidljivo je iz ove recenzije - da, stavljaju se japanski kondenzatori, no ne oni prvoklasni, već drugorazredni - link

The build quality is high and only Chemi-Con electrolytic caps are used …unfortunately not the companies high-end lines but they will do a fine job and sustain good performance through time. 

nije to veliki problem, ali... napajanje tako visoke klase ne bi smjelo imati takve kompromise

 

 

jbga, to je posljedica toga da corsair nije proizvođač napajanja, nego to radi netko drugi za njih

tu već imaš u startu dvije tvrtke koje moraju zaraditi, dok primjerice seasonic ili super flower sami radi svoja napajanja - prvo štede jednu ruku manje, drugo nisu ograničeni uvjetima koje postavlja neka tvrtka koja naručuje napajanje kao što je ograničen primjerice u ovom slučaju cwt kad mu corsair naruči izradu napajanja s određenim uvjetima i cijenom koja sigurno nije super povoljna za cwt - zato i snalaženje s jeftinijim komponentama

 

uglavnom, ne to nije vrhunsko napajanje, dobro jest, čak odlično, ali sigurno ne vrhunsko - zato i jest usporedivo primjerice s focusom platinum, sigurno ne sa seasonic prime linijom 

13 godina
online
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
picajzla0707 kaže...

 ne želim rušiti cijenu nikome, no malo se ipak treba informirati...

Ti si zakasnio puno, sve je to već rečeno odavno. 

11 godina
online
Re: [Prodaja] Corsair HX850i,poslastica
Valentin17 kaže...
picajzla0707 kaže...

 ne želim rušiti cijenu nikome, no malo se ipak treba informirati...

Ti si zakasnio puno, sve je to već rečeno odavno. 

 bogme nije sve rečeno, ne vidim igdje da je netko naveo ove informacije nakon što je jezdovec zaključio da "jedino svemirsko napajanje može biti bolje od ovog"

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Corsair HX850i,poslastica

Koje ste vi ljubomorne duše ovdje :D Ekipa net trolova se skupila i eto partija.

 

 

Up cijena 700kn

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice