[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 2.122
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab

Grafa je Evga SC2 pod debelom garancijom mislim da je kod mene cca 6 mjeseci ili koji mjesec više. Korištena isključivo i samo za gaming u zadnjih 2 mjeseca igram samo Fifu, Diablo 3 i WOT dakle niti se oznojila nije.

Monitor je Acer Predator 34" 21:9 3440x1440 Gsync@100hz jos cca 12 mjeseci pod garancijom u potpunosti ocuvan i ispravan verzija sa boljim stalkom dakle ergonomija vrh (no pripremite veliki stol tj dubok :))

 

Zamjena bi bila moguc za Xbox One X, ps4 pro + slabija grafa tipa 1080 ili eventualno 1070ti + jeftiniji monitor moze i al pari Radeonka.  Na svakakve kombinacije sam voljan pristati.

no pls ne nudite mi nista osim gore navedenog jer mi jednostavno nista drugo ne treba... 

 

16 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
Cijena?
15 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
Petar kaže...
Cijena?

 Za što točno? Nema cijene jer je zamjena.

Ali ako te zanima cijeli paket grafa + monitor javi se na privatne poruke pa mozemo mozda nesto dobro i ispregovarati ali prije svega bi bilo dobro da pogledas cijene rabljenih takvih stvari pa vidi jel si spreman ici do tolko kesa npr..

16 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
Ok, nisam skužio da je isključivo razmjena u pitanju. Zanima me samo kartica, tak da ništa od mene.
15 godina
offline
[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab

Ajmo biti realni.

Grafa je od 4500+ kn ima 5 godine garancije tj sada manje jer je imam nekoliko mjeseci, rudarenje vidla nije... 90% vremena igrana  fifa, wot i diablo 3 sto znaci da je gpu usage bio nikakav.

 

Monitor - nabava.net 8+ k kn

ja ga cijenim na 6 k kn to je 2000 kn ispod novog i jos ima garancije.

 

Moguce korekcija za monitor i to je to ali ne puno...

Ako mislite da monitor ne vrijedi te pare to je Vase pravo no ovo nije nista drugo nego Acer Predator x34a nije Dell, Nije Asus i ne moze se gledati na njega kao na graficke kartice... nije investicija na par mjeseci..

Ako ne razumijete i ne znate o kakvom monitoru se radi jednostavno me nemojte niti vrijedat s ponudama koje nemaju nikakvu logiku...

Dobili ga nebudete za 50% vrijednosti novog i amen.

 

Tolko od mene..

 

 

 

12 godina
offline
[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab

Onda je Stijepan sigurno odustao od ponude nakon predhodnog posta.

AUDIOFIL
11 godina
offline
[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab

tko god je u mogucnosti kupiti jedan od najskupljih gajming monitora na trzistu (ultrawide sa 100Hz), vjerojatno ce ga kupiti novog (sa full garancijom) umjesto polovnog (sa jos samo 1g garancije) sa neznatnim popustom

 

mogu ti ponuditi svoju g1 1080 i 1000kn nadoplate ako si zainteresiran

 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
volegradele kaže...

Onda je Stijepan sigurno odustao od ponude nakon predhodnog posta.

 Gradele kad si u Zg javi se imaš pivu 

Fanu kaže...

tko god je u mogucnosti kupiti jedan od najskupljih gajming monitora na trzistu (ultrawide sa 100Hz), vjerojatno ce ga kupiti novog (sa full garancijom) umjesto polovnog (sa jos samo 1g garancije) sa neznatnim popustom

 

mogu ti ponuditi svoju g1 1080 i 1000kn nadoplate ako si zainteresiran

 

ponuda ti izuva iz gaća 

 

pametuješ toxicu o cijeni polovnog monitora, a svoju karticu cijeniš ko nova iz dućana skoro identičnih perfermansi, a kad se u priču uključe novi featuri na jačim rezolucijama tvoja je podosta slabija od takve kartice click

 

12 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
Koje su ovo gluposti,idem kupit istu stvar ali po punoj cijeni,sta bi triba darovat ga.
Joj kad se javljaju ovi biseri koji za smoki nemaju a pametuju o kupovini monitora od 1000€.
Meni najslađe kupit nesto pola-godinu staro za par iljad kn manje,ako pouzdan kupac nema straha.
Sto ja sam kupio zvucnike od 20Knkn za 14Kkn par mjeseci stare,sto sam treba kesnut jos 6 da budem baja u selu?!
AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
lav1000 kaže...
Fanu kaže...

tko god je u mogucnosti kupiti jedan od najskupljih gajming monitora na trzistu (ultrawide sa 100Hz), vjerojatno ce ga kupiti novog (sa full garancijom) umjesto polovnog (sa jos samo 1g garancije) sa neznatnim popustom

 

mogu ti ponuditi svoju g1 1080 i 1000kn nadoplate ako si zainteresiran

 

ponuda ti izuva iz gaća 

 

pametuješ toxicu o cijeni polovnog monitora, a svoju karticu cijeniš ko nova iz dućana skoro identičnih perfermansi, a kad se u priču uključe novi featuri na jačim rezolucijama tvoja je podosta slabija od takve kartice click

 

 

samo da odmah kazem da covjek ima pravo prodavati za koju god cijenu hoce - sto me se tice moze on stavit i 20000kn cijenu na cijeli paket

 

ovdje je pitanje hoce li dobiti trazenu cijenu

ako, kao sto tvrdis, ja cijenim svoju karticu kao novu iz ducana, onda i on cijeni jednako svoju - pogledaj kako se krecu cijene na njuskalu, 1080Ti startaju vec od 3800kn sa garancijom (dok 1080 startaju od 3000kn sa garancijom)

iz kojeg razloga da ja sad cijenim svoju gtx1080 kao najjeftiniju polovnu a on svoju 1080Ti kao novu dobru 1080Ti i placam mu minimalnu amortizaciju za njegov hardver?

 

to sto je on platio svoju graficku po izlasku 7000+kn, kupce u 2019. ne zanima - ta graficka vrijedi samo onoliko koliko je netko spreman to platiti, ne onoliko za koliko ju on prodaje

ja sam mu ponudio 1000kn i svoju graficku, mozda je u zurbi pa mu trebaju pare pod hitno (ocito nije i zeli trampu koju ce tesko dobiti u zemlji sa ovako malim trzistem, mislim da bi vise srece imao u njemackoj ili slicnoj vecoj, bogatijoj, zemlji)

 

to je ujedno i problem svih tih high end grafickih, izgube skoro 50% na cijeni po izlasku novih serija grafickih - ocito se neki ne mogu pomiriti s tim i smatraju iz nekog razloga da bi trebali dobiti vise novaca za svoju graficku (a razlike izmedju svih tih grafickih sa zracnim hladjenjem ne opravdavaju tolike razlike u cijeni)

 

a za high end gaming monitor sa samo godinu dana garancije, dati 2000~kn manje nego kao za novi u trgovini nema smisla (opet placas 6000+kn za monitor, sto je izrazito puno samo za gejming monitor) - svi znamo koliko gaming monitori imaju los quality control i da uvijek mogu iskociti neki problemi (mrtvi/stuck pixeli ili puno gore)

opet kazem, tko god si moze priustiti kupiti u kombinaciji 1080Ti i 34" 100Hz gsync monitor - kupit ce si to novo i biti miran umjesto kupiti neznatno jeftinije sa potrosenom garancijom

 

 

btw ne kontam cemu linkanje na rtx2060 ? u rangu je 1070ti

ako aludiras na to da zbog te 2060 moja kartica trebala vrijediti jos manje, isto vrijedi i za sve druge graficke u 1xxx seriji..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:06 (Fanu).
7 godina
protjeran
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
Fanu kaže...

 

 pogledaj kako se krecu cijene na njuskalu, 1080Ti startaju vec od 3800kn sa garancijom (dok 1080 startaju od 3000kn sa garancijom)

iz kojeg razloga da ja sad cijenim svoju gtx1080 kao najjeftiniju polovnu a on svoju 1080Ti kao novu dobru 1080Ti 

 

to sto je on platio svoju graficku po izlasku 7000+kn, kupce u 2019. ne zanima - ta graficka vrijedi samo onoliko koliko je netko spreman to platiti, ne onoliko za koliko ju on prodaje

ja sam mu ponudio 1000kn i svoju graficku, mozda je u zurbi pa mu trebaju pare pod hitno (ocito nije i zeli trampu koju ce tesko dobiti u zemlji sa ovako malim trzistem, mislim da bi vise srece imao u njemackoj ili slicnoj vecoj, bogatijoj, zemlji)

 

to je ujedno i problem svih tih high end grafickih, izgube skoro 50% na cijeni po izlasku novih serija grafickih - ocito se neki ne mogu pomiriti s tim i smatraju iz nekog razloga da bi trebali dobiti vise novaca za svoju graficku (a razlike izmedju svih tih grafickih sa zracnim hladjenjem ne opravdavaju tolike razlike u cijeni)

 

a za high end gaming monitor sa samo godinu dana garancije, dati 2000~kn manje nego kao za novi u trgovini nema smisla (opet placas 6000+kn za monitor, sto je izrazito puno samo za gejming monitor) - svi znamo koliko gaming monitori imaju los quality control i da uvijek mogu iskociti neki problemi (mrtvi/stuck pixeli ili puno gore)

opet kazem, tko god si moze priustiti kupiti u kombinaciji 1080Ti i 34" 100Hz gsync monitor - kupit ce si to novo i biti miran umjesto kupiti neznatno jeftinije sa potrosenom garancijom

 

 

btw ne kontam cemu linkanje na rtx2060 ? u rangu je 1070ti

ako aludiras na to da zbog te 2060 moja kartica trebala vrijediti jos manje, isto vrijedi i za sve druge graficke u 1xxx seriji..

 

 1080ti 3800sa garancijom je zotac blowerica sa manje od 2g garancije, a zotac support je nadaleko poznat po brzini i ažurnosti

ne cijeni on svoju ko novu karticu ali cijeni ko vrlo solidnu izvedbu polovne što ima u potpunosti pravo ko i ti svoju na 3000kn, evo prva na njuški koja se može smatrati dobrim modelom a da ima garanciju je 4300kn aorusica...

11 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
lav1000 kaže...

 1080ti 3800sa garancijom je zotac blowerica sa manje od 2g garancije, a zotac support je nadaleko poznat po brzini i ažurnosti

ne cijeni on svoju ko novu karticu ali cijeni ko vrlo solidnu izvedbu polovne što ima u potpunosti pravo ko i ti svoju na 3000kn, evo prva na njuški koja se može smatrati dobrim modelom a da ima garanciju je 4300kn aorusica...

 

porizvodjac je totalno nebitan sto se tice garancije (ionako to sve ide u msan na reklamaciju), jer ionako nosis karticu na reklamaciju u ducan gdje je kupljena, ne saljes je direkt zotacu

 

ima i jeftinijih dobrih modela od te za 4300:

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/prodaje-se-ichill-geforce-gtx-1080-ti-x3-oglas-27541689

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-super-jet-stream-1080ti-oglas-25018407

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-geforce-gtx-1080ti-gaming-x-11gb-oglas-25749492

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:47 (Fanu).
15 godina
offline
[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab

Btw ja imam 5 godine garancije. 3 preko ducana u HR a 2 godine preko mene jer sam kupio dodatno 2 godine jamstva u evgi..

Za monitor je meni jasna prica i zato sam rekao da mi je primarna zamjena najbolja opcija..

Ali nema sanse da ga dajem za nista kuna, za mene je 4,5k kuna nista kuna jer za te pare ne mogu dobit samo quac u usta a ne kvalitetan monitor..

Dakle ne mogu prristati niti pod razno na takvu cifru i to je to.. od 6k kuna ide jos sitno dolje i amen..

btw blb je golim okom minimalan samo po gornjem lijevom i desnom kutu no to trebate vidjeti u zivo..

 

kao sto sam naveo u prvom postu meni je cilj

dobiti lovu da si kupim konzolu a da ne moram davati dodatno kesa

 

dakle npr 1080ti za 1080 cca 1500 kn razlike

monitor za neki losiji cca 2000-2500kn nadoplate i to mi je taman to

 

sve ostalo mi je gubljenje vremena...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:58 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab

Realna cijena koju i mozes kroz neko razumno vrijeme i ostvariti za monitor ti je 5600kn (8000- 30%) i ispod toga nebi uopce razmisljao prodavat....

A 1080ti sa evginim dodatnim jamstvom kako si rekao stoji, on neka sebi kupuje ove izrudarene drloge neki i manje od god dana garancije imaju 

 

 

15 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
lav1000 kaže...

Realna cijena koju i mozes kroz neko razumno vrijeme i ostvariti za monitor ti je 5600kn (8000- 30%) i ispod toga nebi uopce razmisljao prodavat....

A 1080ti sa evginim dodatnim jamstvom kako si rekao stoji, on neka sebi kupuje ove izrudarene drloge neki i manje od god dana garancije imaju 

 

 

 a izmedu ostalog neka proda svoju i kupi drugu..

U zamjeni su u pravilu cijene drugacije..

 

Trebo sam stavit prodaja 4500 u zamjeni 4700 pa nek si misle a to mozda i napravim na njuskalu uskoro

14 godina
offline
[Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za slab

Vidim da se ovdje lupa sve i svašta počevši od prodavača pa do (možebitnih) kupaca.

Evo da i ja malo lupam, ali sa nekim argumentima:

- Monitor - Da, to je dobar monitor ali to nije monitor koji se u trgovinama prodaje za 8000 kuna. Ovo je X34A, u trgovinama je X34P. U čemu je razlika ? X34A ima nativni 60Hz panel koji je overclockan na 100Hz. X34P ima nativni 100Hz Panel koji je overclockan na 120Hz. X34P također ima veću zakrivljenost (1900R vs 3800R), bolji OSD i ekran nije glossy. Sve u svemu, prilično lijepa razlika. To što je Acer a ne Dell ne znači ama baš ništa, zato što Dell radi jako dobar Alienware aw3418dw, a AOC, naprimjer, ima odličan AGON AG352UCG6. Dakle, nije Acer sve. Nadalje, za malo iznad 6k kuna imate odlične Freesync monitore 100/120Hz (kao napr. Benq EX3501R, Acer XR342CKP, Asus ROG Strix XG35VQ, itd.), koje sada možete koristiti i sa nVidia grafama.

- Grafička - Osobno sam Zotac sa dvije godine garancije uzeo za 3500 kuna. Znam da sam uboo ko prstom u g*vno, da to nije realna cijena ali 4500 kuna je po meni mrvicu previše, ali nije ni ispod 4000. Naravno, cijene govorim za prodaju, ne za zamjene.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 18:42 (Matty).
15 godina
offline
Re: [Razmjena] 1080ti EVGA + Acer Predator 34" za
Matty kaže...

Vidim da se ovdje lupa sve i svašta počevši od prodavača pa do (možebitnih) kupaca.

Evo da i ja malo lupam, ali sa nekim argumentima:

- Monitor - Da, to je dobar monitor ali to nije monitor koji se u trgovinama prodaje za 8000 kuna. Ovo je X34A, u trgovinama je X34P. U čemu je razlika ? X34A ima nativni 60Hz panel koji je overclockan na 100Hz. X34P ima nativni 100Hz Panel koji je overclockan na 120Hz. X34P također ima veću zakrivljenost (1900R vs 3800R), bolji OSD i ekran nije glossy. Sve u svemu, prilično lijepa razlika. To što je Acer a ne Dell ne znači ama baš ništa, zato što Dell radi jako dobar Alienware aw3418dw, a AOC, naprimjer, ima odličan AGON AG352UCG6. Dakle, nije Acer sve. Nadalje, za malo iznad 6k kuna imate odlične Freesync monitore 100/120Hz (kao napr. Benq EX3501R, Acer XR342CKP, Asus ROG Strix XG35VQ, itd.), koje sada možete koristiti i sa nVidia grafama.

- Grafička - Osobno sam Zotac sa dvije godine garancije uzeo za 3500 kuna. Znam da sam uboo ko prstom u g*vno, da to nije realna cijena ali 4500 kuna je po meni mrvicu previše, ali nije ni ispod 4000. Naravno, cijene govorim za prodaju, ne za zamjene.

 

 

 

 Sve 5 ali P verzija iako ti se na prvu cini bolja nije nuzno bolja.

Trebas pogledati taj Curve.. jel ti to odgovara, podešavanja ionako imas softverski a jojstick koristis kolko par puta godisnje ako i tolko..

Razlika jedina po meni u korist tog P je 20hz vise, nekom Curve moze biti bolji kod P a nekom kod A verzije...

Nadalje svi oni dolaze s BLB, pogledaj Acerov forum jaako puno ljudi ima problema doduse svi IPS monitori imaju problema s BLB no eto mene je potrefilo da je to skoro pa nevidljivo.. Neki imaju problema s nekim cudnim zvukovima iz monitra itd.. Dakle iako naizgled je to sve super krasno neki su vracali i po par navrata monitor u trgovine i na kraju odustali..

Dakle moj monitor nema tih mana a sad ako netko hoce kupit novi slobodno. Moje je pravo da velim da nedam ispod XY kuna isto vrijedi i za graficku karticu...

Na kraju krajeva kad netko ovo procita ponudit ce mi 1kg krumpira i gajbu pive..

 

Spamat cu ja vase teme zestoko kada budete stavljali cijene... 

Nitko od Vas ne bi ove uredaje dao ispod ovog za sta ih ja dajem i prestanite biti neka moralna vertikala. Srusit mi cijenu necete pa iako tu ustanovili da je P verzija losija od 32" Aoca za 1600 kn i shvatite vise da grafa ima 5 godina garancije... Dakle 4000 vs 4500 ne vrijedi 2 godine garancije.. okey.. onda zaobite i mene i moj oglas.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 18:55 (toxic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice