Neradi mi skype!

poruka: 29
|
čitano: 15.825
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Neradi mi skype!

Stalno se ruši zadnjih pola sata i nikako da se učita.Imate li i vi takve probleme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neradi mi skype!

da, od kako sam izvršio nadogradnju, prekida mi slanje poruka i video poziva

upravo pao upravo pao
sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 17:55 (Nix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neradi mi skype!

Da ni meni neradi i jos par frendova.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neradi mi skype!

-ne radi nikome.. (crko 'maršal'... server?)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Neradi mi skype!
koristim ga svaki dan, ali za sada nemam problema, update redovit. evo sad mi se prije pet minuta malo duže konektirao i to je sve. prije su bili šumovi od predzadnjeg updatea, sad ni to, nakon ovog najnovijeg.
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Neradi mi skype!

Također mi ne radi,ali do prije sat vremena je bilo sve u redu.{#}

Edit: malo radi malo ne...{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 18:05 (zitzko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Neradi mi skype!
vidi, vidi, sad meni ne radi, neće da se konektuje, samo vrti u onoj sivoj ikonici pokušava se spojit, ali neće...zanimljivo. jel zarazno? ;)
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Neradi mi skype!
Meni piše Signing i samo se vrti onaj krug!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Neradi mi skype!

Ni meni ne radi. Uopće se ne mogu ulogirati ni ništa. Do prije pola sata je sve bilo normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Neradi mi skype!
za božić če se moć konektirat ali neće se moć razgovarat čitavo čovječanstvo tada navali na skype znam iz iskustva pa je kvaliteta zvuka takva da ne razumješ sugovorika
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
RE: Neradi mi skype!
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
15 godina
offline
Neradi mi skype!

-interesantno, ali se na str. spominje ''i'' nešto i MAC... -krivac je Apple! {#}

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neradi mi skype!
Sa Skypea javljaju da im je Server "Down" i da rade na održavanju!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neradi mi skype!

Lol, a ja upravo gledam koji mu vrag treba pol sata da se ulogira na Androidu.

Bas sam mislio probat na novom mobitelu ali no luck for me{#}

Idem odmoriti prste od stalnog gledanja kroz njih
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neradi mi skype!

meni radi. dok mojoj curi ne radi hahahah

ali zato msn mi en radi vise. :/

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 21:48 (Lacko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neradi mi skype!

ni meni ne radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neradi mi skype!

We are currently experiencing some problems with our network. Our engineers and site operations team are working non-stop to get things back to normal - thanks for your continued patience. Updates provided through heartbeat.skype.com and our Twitter account.

 

 

strpite se malo ljudi proradit ce:)

Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neradi mi skype!

skype i dalje ne radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Neradi mi skype!
The world has finally accepted that open source is not a business model. We can now enjoy the experience in peace.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neradi mi skype!

meni sad radi, jucer nije radio, prekjucer je stekao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Neradi mi skype!
geek_boy1 kaže...

We are currently experiencing some problems with our network. Our engineers and site operations team are working non-stop to get things back to normal - thanks for your continued patience. Updates provided through heartbeat.skype.com and our Twitter account.

 

 

strpite se malo ljudi proradit ce:)

 piše: signing in... ispecite odojka, pa probajte poslije Božića...

Ako je problem rješiv, nemoj brinuti. Riješit će se. Ako je problem nerješiv, nemoj brinuti. Neće se riješiti.
14 godina
neaktivan
offline
Neradi mi skype!

Evo ovako provjereno imao sam skype 4 iz razloga jer mi više odgovara nego 5 i imamga već godinama i koristim kao program za razgovore i poruke i od jučer mi ne radi i slučajno sam probao instalirati peticu koju osobno ne volim i gle čuda radi bez problema i da budem siguran obrisao sam i ponovno instalirao 4 i ništa nisam se nikako moga spojiti pa ponovno na peticu i čim sam je instalirao radi bez problema,ne znam kakova je to zafrkancija ali ipak ovako radi pa probajte i vi koji imate problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neradi mi skype!

Postoji još jedna tema o skypeu koji je "izvan stroja" već skoro 24 sata pa ako moderatori to vide da se udružimo pod jedan topic

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/nedostupan-skype/81175.aspx?page=0&jumpto=1541177&sort=desc&view=flat

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Neradi mi skype!
mirkolj kaže...

Evo ovako provjereno imao sam skype 4 iz razloga jer mi više odgovara nego 5 i imamga već godinama i koristim kao program za razgovore i poruke i od jučer mi ne radi i slučajno sam probao instalirati peticu koju osobno ne volim i gle čuda radi bez problema i da budem siguran obrisao sam i ponovno instalirao 4 i ništa nisam se nikako moga spojiti pa ponovno na peticu i čim sam je instalirao radi bez problema,ne znam kakova je to zafrkancija ali ipak ovako radi pa probajte i vi koji imate problema.

Imam ja peticu i evo proradila je prije pola sata. Ma petica je katastrofa. Stari skype je bio puno bolji. Skinuo sam peticu cim je izasla i nikako da mi se svidi

13 godina
offline
Neradi mi skype!
Ni meni se ne sviđa skype 5 jer su u njega nagurali Facebook,Twitter i jos mnogo toga :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Neradi mi skype!
5.0 je do sada najbolji ako izuzmemo te twitetre i fb i sl. promašaje, ali ne šumi više prilikom video calla kao na prethodnoj verziji ili dvije.

i da proradio je napokon iako mu treba duže da se konektuje.
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
RE: Neradi mi skype!
karakteran kaže...
i da proradio je napokon

Nije svima.

 

http://news.cnet.com/8301-13506_3-20026487-17.html?part=rss&subj=news&tag=2547-1_3-0-20

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
offline
Neradi mi skype!
Meni radi ! :)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice