OnePlus One

poruka: 8
|
čitano: 10.446
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus One".
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ispoliran kao Nexus-i , CM koji roka stime da uz updateove sve više iznenađuje, baterija jača neko bilo koji flagship u hrvatskoj, cijena više nego dobra, nemam zamjerke na mobitelu a i ne vidim ko bi je i našao, trenutno top model kod mene, naravno uz nexus  i sigurno sljedeći mobitel koji kupujem

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
OnePlus One

Ja ipak mislim da Xperia Z2 ima bolju bateriju, veći kapacitet i manji ekran, ali to neka kaže netko tko je posjedovao oba mobitela. 

 

 

Inače, imate jednu malu grešku, ako bi se to tako moglo nazvati, bijeli model je 16GB, a crni model je 64GB.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Deawood kaže...

Ja ipak mislim da Xperia Z2 ima bolju bateriju, veći kapacitet i manji ekran, ali to neka kaže netko tko je posjedovao oba mobitela. 

 

 

Inače, imate jednu malu grešku, ako bi se to tako moglo nazvati, bijeli model je 16GB, a crni model je 64GB.

Nažalost Z2 nisam isprobao, mene je zadivila baterija Oneplus i vjerojatno ih dijele nijanse u baterijama, stime da se ovakav mobitel ne isplati kupovat 16GB verziju, zbog opcije 4k i slowmotiona, svako bira po potrebi naravno, i cijena ne znam di su to gledali,  daleko je manja sa inviteom 

 

 

14 godina
offline
Re: OnePlus One
Halissimo kaže...

baterija jača neko bilo koji flagship u hrvatskoj, 

Halissimo kaže...

Nažalost Z2 nisam isprobao, mene je zadivila baterija Oneplus i vjerojatno ih dijele nijanse u baterijama,

Brukaš sam sebe sa svojim komentarima.

Dosta ljudi ovdje pametuje na sistemu onoga što imaju, odnosno onoga što nikad nisu vidjeli, a kamoli imali prilike koristit.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 22:23 (zabranjeniples).
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
zabranjeniples kaže...

Brukaš sam sebe sa svojim komentarima.

Dosta ljudi ovdje pametuje na sistemu onoga što imaju, odnosno onoga što nikad nisu vidjeli, a kamoli imali prilike koristit.

 

 

Isprobao sam Oneplus, Z2 nisam Z1 jesam, o ostalima da ne pričam, jedino sto mogu rec i sto sam potvrdio da Oneplus baterija roka,nasuprot M8,S5 itd.  a razliku izmedu Z2 i One plus baterije ne znam, phonefanatic sam sta je je, i govorim samo ono sto sam vidio i drzao u rukama

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 22:39 (Halissimo).
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Postoje modeli koji se mogu narucit sa kineskih stranica. Skuplji su i ima ih u bijeloj boji od 64GB i crnoj od 16GB. 

 

Sto se tice baterije, ja svoj bez problema mogu koristit dva dan uz nekih 5h  SOT, ne moram ga punit svaku noc..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

ja ga imam i odkako sam prebacio na custom lolipop svaki 3-4 dana punim bateriju uz normalno koristenje uredaja, stvarno nemam zamjerke niti jedne, mob je brutalan glede svega....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

Ne kužim vas šta kukate oko baterije,dokle god baterija ne bude trajala puna dva radna dana,znaci aktivnog korištenja mobitela razgovori,sync par mailova,viber,wapp,web....ne pada mi na pamet da ga ne punim preko noći!!

Sta mi vridi da traje dan i pol kad će mi sljedeći dan crknit u pola radnog dana!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice