FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Debeljko mi ide na zivce s mahanjem rukama.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

gdje gledaš?

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Murinjo na klupi Barce

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

 prijavite se na reddit. savrseni strimovi u HDu, bez stekanja

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jbt ovaj Suarez postaje sve odvratniji igrač, što je gori on je bahatiji, svi su mu drugi krivi, a sebe ne vidi koliko je očajan. Lik doslovno nije zabio 3 i pol godine gol u gostima u LP i ima obraza igrati ovako. Pod hitno nam treba nova 9ka, od ovog nema više ništa. Igra ko igra nije loša, bilo je prilika, neke akcije su se trebale i bolje odigrati, ali mene najviše brine ta naša sredina i obrana koja izuzev Ter Stegena, djeluje kao da u svakoj akciji moze primiti gol. Umtiti fali jako, Lyon je blize golu nego mi. Dembele jedini nešto konkretnije pokusava, Messi opet jadan mora od sredine kreirati igru, namjestio par dobrih lopti, al vec ocekivano ovi to sve upropaste. Nez, nije mjerilo ova utakmica, ali dojma sam da Barca nije kapacitet za osvajanje LP ove godine, barem 3-4 ekipe mi djeluju kao veći favoriti. 

10 godina
offline
FC Barcelona

suarezova kontrola lopte je jedna velika nula

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kakav lakat na Robertu. Za 5 puta slabiji udarac Lenglet je dobio crveni.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evo izvadio je Dembelea koji je uz Messija najbolji na terenu. Strasno.
14 godina
offline
FC Barcelona

Dembele van Cou unutra. Bravo treneru, traba mu odmah sad otkaz dati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Malcom nikad ne igra. Dobije priliku protiv Reala. Bude najbolji na terenu. Trener ga nagradi s 0 odigranih minuta u nekoliko iducih utakmica. Ovo stvarno vise nije normalno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 22:41 (kexzoR).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ono kad zadnjih 3-4 god Rakitic igra iza Messija na desnoj strani, a lijevo gore igra Coutinho, i onda danas, odluci u gostima u osmini finala u nelakoj utakmici, eksperimentirati sa Sergi Robertom i Rakiticem na lijevoj strani u veznom redu...

Negledljivo.....Valverde hebem ti sve.


Arthur Rakitic Busquets ili Arthur Rakitic Roberto bih cak i razumio, ali ovo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 22:47 (Mitch).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Malcom nikad ne igra. Dobije priliku protiv Reala. Bude najbolji na terenu. Trener ga nagradi s 0 odigranih minuta u nekoliko iducih utakmica. Ovo stvarno vise nije normalno.

 Malcolmu daje da igra u ovim slabijim utakmicama 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ko zna koja utakmica bez zabijenog gola. Koliki potencijal ova ekipa ima, ali svi znamo šta ih koči.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nekad su se ekipe poput Porta, Shakhtara,Leverkusena, Rome i Lyona gazile s nekoliko golova razlike, a sada im se ne moze zabiti gol. U uzvratu cemo dobiti 2 glupa gola kao protiv Valencije i onda se mozemo jebat. Problem je sto u slucaju ispadanja, Valverde nece dobiti otkaz jer je potpisao novi ugovor.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 22:58 (kexzoR).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Solidna igra , gubavxi nisu presli centar.

Suarez igrac manje.
This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Opasan rezultat. 1-1 u Barecleloni i laku noc.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
FC Barcelona

Trebali bi svakoj ekipi zabiti barem 2-3 gola. Ovim lošijim poput Lyona još i više. 

Koliko su ih mediji digli, ljudi protiv najgore Barce u zadnjih 10+ godina centar nisu prešli.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Moj stari navija za Juventus, ali gleda i svaku utakmicu Barcelone jer ja navijam za njih. Zadnjih par utakmica uopce nije gledao samo zbog Luisa Suareza. Suarez ga je doveo na rub zivcanog sloma.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 23:02 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Opasan rezultat. 1-1 u Barecleloni i laku noc.

 Kako čeka da se neko upeca na trolanje, a niko neće.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jebe me ovaj stream pa nisam pola tekme gledao, ali da probam pogoditi - igra loša, Messi se napatio kao Isus, ali sa debilima jednostavno ne ide?! Ove alibi igrače (prvom do sebe na 4 m najviše) ne bih ni spominjao, ali treba istaći Dembelea koji je bar na trenutke podigao adrenalin? Retardirana, zubata budala sere, maše rukama i pravi sprdnju od lijepe igre ?! Vidio sam kad je gurnuo onu jaku loptu koju naš igrač ni na motoru ne bi stigao , ali je u sekundi mahao i protestirao za korner (kojeg naravno nije nitko vidio osim  tog čovjeka zvanog SMEĆE)?! Lyon visuljak, Real još veći visuljak? I to u dvije tekme za dva važna takmićenja? Baš smo respektabilna ekipa? Jebe nas "uvijek nezgodni" Lyon? Ronaldo je na ovakvim ekipama uvijek ubrzano popravljao statistiku u LP!?

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Solidna igra , gubavxi nisu presli centar.

Suarez igrac manje.

 već dugo je taj konj dva igrača manje. Jedan jer ga nema u našem timu, a dva jer osvoji najviše lopti za protivnika?! Kakav kredit čovjek ima??? Koliko godina nije zabio u gostima? Ali budimo realni, zato SERE kao nitko!?

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Problem je sto u slucaju ispadanja, Valverde nece dobiti otkaz jer je potpisao novi ugovor.

 Nema veze što je potpisao, uz otpremninu leti van, kao i Mourinho iz ManU.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mourinha su igraci bojkotirali, a Valverdea nasi vole.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vrhunska igra Barcelone. Pravi trenerski masterclass Valverdea. Dosta nesreće u završnici i zbog toga nismo zabili. Nisam bas ni iznenađen zbog toga, pala nam je realizacija zadnjih par utakmica, al imamo sasvim dovoljno vremena da to popravimo do slijedece utakmice.

Savršena kompaktnost tima, bez kašnjenja na loptu. Ne sjecam se da su vise od 2 3 puta ispali, a i tada bez velike opasnosti. Lion je uspio napraviti dvije polu prilike i jedan dalekometni sut i to je sve. Inace, Lyon je vrhunska ekipa, al veceras su ih bili skroz podređeni.  

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Daj Bože da Lyon prođe dalje, da ode Valverde, a ovaj barcelonista troll sjaši s k**** svima ovdje. Bilo bi mi žao igrača i bila bi mrlja na ovoj sezoni, al treba gledat budućnost kluba...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Daj Bože da Lyon prođe dalje, da ode Valverde, a ovaj barcelonista troll sjaši s k**** svima ovdje. Bilo bi mi žao igrača i bila bi mrlja na ovoj sezoni, al treba gledat budućnost kluba...

 igra kao u najbolja vremena sa Guardiolom a i dalje kmecanje na forumu. 

sve je jasno sada  

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
playjob kaže...
Daj Bože da Lyon prođe dalje, da ode Valverde, a ovaj barcelonista troll sjaši s k**** svima ovdje. Bilo bi mi žao igrača i bila bi mrlja na ovoj sezoni, al treba gledat budućnost kluba...

 igra kao u najbolja vremena sa Guardiolom a i dalje kmecanje na forumu. 

sve je jasno sada  

 Problem je u tebi, uvijek gledaš snimku neke druge utakmice. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
offline
FC Barcelona

Inače svi vi koji imate problema sa gledanjem utakmica LP i općenito liga petice evo vam najbolja stranica za gledanje utakmica u HDu, vrlo često i u full HD bez štekanja, naravno sa engleskim komentatorima (TNT, BBC, beIN SPORTS...) - footybite.com

Samo preporuka da koristite adblock jer neki streameri znaju natrpati svoje stranice sa previše reklama.

Stranicu drži ekipa sa subreddita soccerstreams koji je zbog autorskih prava morao biti uklonjen (postoje i dalje neki subredditi, ali nisu toliko popularni, te će svejedno biti ubrzo uklonjeni).

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neću ti se zahvaljivati u naprijed, ali večeras ću probati kako kažeš? Jučer sam izgubio tonu živaca i nisam pola tekme gledao, tako da je sad stvarno dosta! Javim rezultate. P.S. jel se može kako gledati i repriza neke utakmice , recimo sinoćnje Barce?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice