Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.246.214
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Arai kaže...

avatar + komentar = kužim_zašto_je_frka

Jel mi vjeruješ da bi radije vidio Mclaren na vrhu, iskreno se nadam zbog napretka koji su ostvarili, da mogu sklopiti najbolju šasiju od svih za nagodinu.

Neka bude Mclaren, Red Bull, samo da nije Lewis i sve pet, pa da vidimo Lewisa pod pravim pritiskom, pritiskom kojega nije imao otkad je u Mercedesu.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 19:34 (Valentin17).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Uzet će još cca 5 pobjeda ove sezone, taman da i dođe "nepogrešivo dijete" Formule 1 2020. veoma je nerealno misliti da Hamilton neće pobjediti još 7 dodatnih puta do kraja karijere. Tako da jedino kaj se može zaboraviti je to da će MSC i dalje držati rekord po broju pobjeda (91).

 

Valentin17 kaže...
Arai kaže...

avatar + komentar = kužim_zašto_je_frka

Jel mi vjeruješ da bi radije vidio Mclaren na vrhu, iskreno se nadam zbog napretka koji su ostvarili, da mogu sklopiti najbolju šasiju od svih za nagodinu.

Neka bude Mclaren, Red Bull, samo da nije Lewis i sve pet, pa da vidimo Lewisa pod pravim pritiskom, pritiskom kojega nije imao otkad je u Mercedesu.

Borbe s Rosbergom ništa? Za razliku od gotovo svih drugih momčadi, Mercedes dopušta otvorenu borbu svojim vozačima (maknemo Rusiju prošle godine kad je Bottas već ispao iz utrke za naslov). S druge strane MSC je svoje brojke dodatno nabijao zahvaljujući timskim kolegama koji su imali ugovore u kojim piše da su "drugi vozač", i da su tu kako bi pomogli Schumiju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 22:02 (Promster).
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

Rosberg je imao jedan bljesak i to je to, broj pobjeda se lako dostiže kad ima više utrka, Bottas radi isto što je radio Rubens.

Hamilton nikada nije imao prave konkurencije, pogotovo iz neke druge momčadi, jebga, pravila se kroje za njega.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Promster kaže...

Rosberg je imao jedan bljesak i to je to, broj pobjeda se lako dostiže kad ima više utrka, Bottas radi isto što je radio Rubens.

Hamilton nikada nije imao prave konkurencije, pogotovo iz neke druge momčadi, jebga, pravila se kroje za njega.

Kakav jedan bljesak? 2 od 3 sezone odlučivale su se u zadnju utrci, kaj bi ti više?

 

Ako ti smeta par utrka više po sezoni, možemo mi pogledati i win%. Tu nije bitan broj utrka, a opet Hamilton pobjeđuje u većem postotku od Schumachera, 33.47% za Hamiltona naprema Schumijevih 29.55%...

 

Molim? Bottas radi isto što i Rubens? Kaj? Rubens se nije smio utrkivati protiv Schumachera, doslovno je imao to u ugovoru! A s druge strane pogledaj samo zadnju utrku, kako su se Bottas i Hamilton borili za vodstvo, štata samo zbog Safety Car-a...On i Rosberg/Bottas ne mogu uopće u istu rečenicu, u 6. utrci sezone "Let Michael pass for the championship", daj budi objektivan...

 

Hamilton je imao tri svjetska prvaka kao momčadske kolege, Schumacher jednog, i to starog Piqueta i to na samo 5 utrka. Ajde imao je i Rosberga, koji je kasnije postao prvak, no obje sezone protiv njega je izgubio. Hamilton je ušao u F1 odmah imao aktualnog svijetskog prvaka u momčadi, kojeg je kao rookie dobio. Kasnije Button i Rosberg, jedino Kovalainen odskače, opet objektivnosti...

 

Na kakva ti to pravila misliš? Tehnička pravila oko bolida ili? Daj molim te pojasni, imaš nevjerojatno hrabru izjavu, baš me zanima njeno pokriće. 

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hamilton cijelo vrijeme ima bolid na razini Ferrarija 2002 i 2004. Schumacher je bio u utrci i protiv Mclarena koji je bio nadmoćniji.

Da se ne zavaravamo i Alonso bi popušio naslov 2018., ali bi on jedino sa svojim ziheraštvom bio dulje u utrci od paničnog Vettela.

 

Ali još vettela i razumijem. Kada znaš da želiš naslov više od svega u ferrariju, a automobil nije dovoljno dobar, timska strategija nije dovoljno dobra, a znaš i sam da je Hamilton bolji vozač.

Sve je protiv tebe, a ti želiš naslov više od mogućnosti. Nema šanse da te ne udari karta emocije i onda slijede spinovi, krive procjene i sve ostale čari Vettela zadnjih godina.

 

Ali.... daj mu bolid za pole position da može otići svima nakon prvog zavoja kao Mercedesi. 2-3 pobjede u nizu i Vettel će imati 15 pobjeda u sezoni.

Problem je što njegov vektor već godinama ide na sve veći pritisak, a nikad dobar Ferrari i emotivan lik postaje sve emotivniji. Švabo postaje Maldonado.

 

 

 

 

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2019 8:01 (Korny1603987).
16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Što o ovoj Formuli 1 kaže Jeremy Clarkson

 

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Jura iz druge galaksije kaže...

Što o ovoj Formuli 1 kaže Jeremy Clarkson

 

 

Volim njega i top gear tj grand tour ali ga malo sere, sve kaj trebaom su gume koje nisu osjetljivije od klitorisa i ground effect i eto nam utrkivanja.

 

Za sad Ferrari i RB izgledaju super dok se Mečka KONAČNO malo muči nije sve ko po tračnicama.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 13:03 (dad0r).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sad mi je vec stvarno zao Vettela, izade na stazu u Q1 i tehnicki problemi i sutra starta iz boxa nema srece ove godine.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Sad mi je vec stvarno zao Vettela, izade na stazu u Q1 i tehnicki problemi i sutra starta iz boxa nema srece ove godine.

 Mislim da njemu fali nešto drugo, a ne sreća ove godine.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
dad0r kaže...

Sad mi je vec stvarno zao Vettela, izade na stazu u Q1 i tehnicki problemi i sutra starta iz boxa nema srece ove godine.

 Mislim da njemu fali nešto drugo, a ne sreća ove godine.

 

Ma daj jel sad on kriv što je turbo otisel na njegovom bolidu?

 

Covijek ima problema u glavi kaj je i sam rekel, a ovakvi problemi za problemom mu sigrno ne pomazu tehnicki problemi Francuska,Austrija i sad turbo pred domacom publikom..

 

EDIT: eto i LeClerc tehnicki defekt, a brzina je obecavala ovaj vikend sad vec stvarno malo previse vode ide na mercedesov mlin nije da im treba sreca posto su ovak i onako daleko najbolji.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 15:53 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Sutra u prvom zavoju Verstappen udara Hamiltona. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa nije on Vettel, alo...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

 

Ma daj jel sad on kriv što je turbo otisel na njegovom bolidu?

 

Covijek ima problema u glavi kaj je i sam rekel, a ovakvi problemi za problemom mu sigrno ne pomazu tehnicki problemi Francuska,Austrija i sad turbo pred domacom publikom.

 Pa upravo to, ima problema u glavi, ove sezone je prosječan vozač, mislim da bi više napravio Verstappen u tom bolidu nego on.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nek je nama Kimi opet malo u top 5  

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

Pa nije on Vettel, alo...

 Naravno da nije, on je još gori.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

odavno ne pratim F1, jos od kad su uveli ove glupe downsized motore, niti zvuka niti ista...

A i iskreno, nemam za koga navijati, jedini kojeg sam volio je bio Šumi, i eventualno Raikkonen u Ferrariju.. sad je ovo sve sranje.

Necu valjda za jazavca hamiltona?

Evo posto sam ljubitelj Alfa Romeo automobila, onda navijam za njih, tj Raikkonena, iako nisu konkurencija

 

nego ,kad je danas trka?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Mislim da se Hamilton neće previše boriti ako ga Verstappen baš bude u prilici napasti.

Zna da je bolje 18 bodova nego ništa (DNF).

Ali vidjet ćemo...

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
exer1234 kaže...

Evo posto sam ljubitelj Alfa Romeo automobila, onda navijam za njih, tj Raikkonena, iako nisu konkurencija

 ...iako je Alfina na tom bolidu jedino naljepnica 

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

pa sta. i alfa koristi ferafijeve motore (giulia, stelvo) . Alfa i Ferrari su braca ;) 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako danas startaju pod seafty carom onda treba svima dati otkaz i dovesti prave vozače

 

EDIT: da startaju iz seafty cara. Kao da su neki amateri a ne najbolje plaćeni vozači. Nikada od njih vozači kakvi su bili u prošlosti

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 15:06 (formula1live).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kiša sve mijenja. Baš mi se ne sviđa ovo jadno startanje iza SC-a.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bunch of pussies...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Napokon, normalan start

14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Charles je malo predoslovno shvatio timsku naredbu da moraju "uništiti" Mercedes-Benz.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
4 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ali zašto soft gume majku im njihovu tupavu!? I to po ovakvom usranom i klizavom vremenu!?!?!?? 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
cesnjovka kaže...

Ali zašto soft gume majku im njihovu tupavu!? I to po ovakvom usranom i klizavom vremenu!?!?!?? 

 To ni ja ne mogu pohvatat, baš nikako. Razumijem riskiranje sa Vettel-om, al njega koji je među 5 bio, to nikako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Trebamo kišu na svakoj utrci

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

najbolja utrka u zadnjih 10-12 god...

tocka

4 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja sam baš guštao 

Na https://www.f1puls.com

sam stavio čistu 10etku za utrku, ma jednom riječju bomba!

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ursus ocito mercedes fanboy...

dok mi bilo iznimno drago za hamiltona, bottasa mi bilo ful zao...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice