MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.330.464
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Tko dobiva? Stipe ili N'Gannou?

4 N'Gannou novi prvak
24 Stipe brani naslov
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
the_prodigy kaže...

GSP napustio titulu Middleweighta, Whittaker sad ima oficijalnu titulu i brani ju protiv Luke Rockholda na UFC-u 221.

GSP kaze da ima problema sa zdravljem i kada to sve bude u redu da će razgovorati sa UFC-om šta će dalje.

 

Stipe Miocic vs. Francis Ngannou isto potvrđeno i to jako brzo, 20.01.2018

 

Netko će dobiti

 Baš su se sposrali s tim vraćanjem GSP-a. Ak niš drugo barem će sada title meč biti odličan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Tko prvi pogodi...Stipe bradu ili ovaj balvan glavu...jel opće kad dobio pošteni udarac u glavu od kad je u UFC-u?

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

btw nepotreban čekić francisa na kraju borbe, meni je debilno da ti ne možeš vidjeti kako je netko već ukomiran i da ne trebaš više udarati 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 22:04 (loky4i4).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...

btw nepotreban čekić francisa na kraju borbe, meni je debilno da ti ne možeš vidjeti kako je netko već ukomiran i da ne trebaš više udarati 

 A jbg, zato je tu sudac da prekine fajt. Ne vjerujem da tu ima neke zle namjere, nego uglavnom neiskustvo borca koji nije svjestan koliko dobro je pogodio. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stošić potpisao za UFC, i spušta se u polutešku. Izvor njegov instagram

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bio dobar event za vikend, RDA je relativno lako dobio Lawlera, očekivao sam da će biti gusta borba. RDA opet izgleda kao onaj stari, sada valjda ide na Woodleya.

Mike Perry me malo razočarao, ali izgleda je to zbog hypea oko njega. Pondzenibio (tako nekako se piše) je dobar, sviđa mi se stil. Uglavnom borba između njih dvojice mi je bila super, obojica su udarači koji idu na nokaut i to se vidjelo iz borbe, nije bilo previše grljenja i hvatanja.

 

A onaj KO koji je sružio Lamasa  Još spava sigurno, strašno za gledati. Bio je još jedan odličan u prelimsima koljenom, samo je spojio koljeno s njegovom bradom i pusti ga padne kao kruška 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Lawleru je vrijeme za penziju...vidjelo se da nema ni zrnce motiva još dok je izlazio u kavez.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Reality slap...pa čovjek nije na nivou prvaka već par godina unazad kao i Hendricks sa kojem je počelo...dobar borac ali previše sudačkih nepravilnosti ga je pratilo sretno? kroz najbolje dane karijere.
https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...

btw nepotreban čekić francisa na kraju borbe, meni je debilno da ti ne možeš vidjeti kako je netko već ukomiran i da ne trebaš više udarati 

 Zato Mr. Hunt zna kako se to radi! ;)

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Khabib pobijedio vagu! 155,5.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ekipa jel vama radi na gol.hr prijenos cro copa? ako ne radi moze link neki drugi, trazim i ne mogu naci...

gol.hr je ocito nesposoban

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Ekipa jel vama radi na gol.hr prijenos cro copa? ako ne radi moze link neki drugi, trazim i ne mogu naci...

gol.hr je ocito nesposoban

 da, nes su zeznuli, konstantno se vrti istih 20sec... refrešo par puta, sve isto

 također potražujem link ak netko ima 

 

edit: našo, evo 

https://www.twitch.tv/khabibsmesh

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2017 12:12 (Spike1983).
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Ekipa jel vama radi na gol.hr prijenos cro copa? ako ne radi moze link neki drugi, trazim i ne mogu naci...

gol.hr je ocito nesposoban

 

Spike1983 kaže...
toxic kaže...

Ekipa jel vama radi na gol.hr prijenos cro copa? ako ne radi moze link neki drugi, trazim i ne mogu naci...

gol.hr je ocito nesposoban

 da, nes su zeznuli, konstantno se vrti istih 20sec... refrešo par puta, sve isto

 također potražujem link ak netko ima 

 

edit: našo, evo 

https://www.twitch.tv/khabibsmesh

 Očito ste vi nesposobni, link uredno radi, čeka se najava Mirka, onda će se uključiti zvuk i naši komentatori

 

link

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
matrix777 kaže...
toxic kaže...

Ekipa jel vama radi na gol.hr prijenos cro copa? ako ne radi moze link neki drugi, trazim i ne mogu naci...

gol.hr je ocito nesposoban

 

Spike1983 kaže...
toxic kaže...

Ekipa jel vama radi na gol.hr prijenos cro copa? ako ne radi moze link neki drugi, trazim i ne mogu naci...

gol.hr je ocito nesposoban

 da, nes su zeznuli, konstantno se vrti istih 20sec... refrešo par puta, sve isto

 također potražujem link ak netko ima 

 

edit: našo, evo 

https://www.twitch.tv/khabibsmesh

 Očito ste vi nesposobni, link uredno radi, čeka se najava Mirka, onda će se uključiti zvuk i naši komentatori

 

link

 proradilo mi nakon clear cachea ali direktno na stranicama, ljudi se masovno zalili na fejsu jer tamo putem linka vrti jedan te isti video 30 sec...

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
matrix777 kaže...

 Očito ste vi nesposobni, link uredno radi, čeka se najava Mirka, onda će se uključiti zvuk i naši komentatori

 

link

 naši komentatori su se ukljucili, neke zenske su tek ulazile u ring i stream krepo, kak meni tak i kolegi a vjerojatno i svima u HR, prebacio se na twitch gdje je slika superiornija od one sa gol.hr-a

 malo pripazi na izražavanje, nikad neznas tko je s druge strane tipkovnice...

  

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2017 22:24 (pirat).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Khabib se suoči s najtežim izazovom u karijeri i onda ga prođe s 30-25, 30-25, 30-24...zastrašujuće.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

condit mi je djelovao prve dvije runde kao da mu se neda boriti , i stvarno bi trebao poraditi na hrvanju 

9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Spike1983 kaže...

 naši komentatori su se ukljucili, neke zenske su tek ulazile u ring i stream krepo, kak meni tak i kolegi a vjerojatno i svima u HR, prebacio se na twitch gdje je slika superiornija od one sa gol.hr-a

 malo pripazi na izražavanje, nikad neznas tko je s druge strane tipkovnice...

  

 Kolega je napisao da je goal.hr nesposoban, istom tematimom je odgovoreno. Ja i hrpa drugih smo neometano gledali na dotičnom linku sve u redu. Tebi bi preporučio da pripaziš na citiranje (pravila foruma), a ostaviš se moje brige oko toga tko je s druge strane tipkovnice. Znaš li ti tko je s druge strane tipkovnice? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
stara godina je.. peace
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...

condit mi je djelovao prve dvije runde kao da mu se neda boriti , i stvarno bi trebao poraditi na hrvanju 

 Isto kao i Lawler, očiti nedostatak motivacije, a i realno već je ispran.

Što se cijelog eventa tiče, jedino Khabib - Barboza vrijedno gledanja, ostalih 9 borbi je bilo zijevanje, čak sam skoro i propustio Khabiba jer sam na Calvillo/Esparza zaspao, prespavao Diakesea i probudio se taman na Barbozin izlazak u kavez.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ono što smo trebali gledati prije koji mjesec: Halloway vs Edgar, je sad main event na UFC 222 - 03.03.2018. Na papiru bi trebalo biti jako zanimljivo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Miočić vs Ngannou za 7 dana...Malo pratim video materijale kako gdje izlaze, čitam razne članke...Neće ova borba doći dalje od druge runde kako god okrenemo. Možda čak ni dalje od prve. Ali jedva čekam da vidim rasplet. Možda čak i u kladionicu odem ovaj put 

Zoki
12 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
aston kaže...

Miočić vs Ngannou za 7 dana...Malo pratim video materijale kako gdje izlaze, čitam razne članke...Neće ova borba doći dalje od druge runde kako god okrenemo. Možda čak ni dalje od prve. Ali jedva čekam da vidim rasplet. Možda čak i u kladionicu odem ovaj put 

 Iako obožavam borilačke sportove i rijetko kad propuštam neki event, ne sjećam se kad sam zadnji put bio ovako nahajpan i veselio se nekom meču.

Nadam se i mislim da će meč završit u prvoj rundi u Stajpovu korist, em zato što ga prezentiraju kao underdoga em zato što mi je puno kompletniji borac, a i ovaj mi je samo nekako nabrzinu naguran, promoviran, iskreno bezveze, nije me očarao knockout protiv Reema...

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Tražim streamove za ''Stephens - Choi'' event već pola sata, da bih skužio da je borba tek sutra...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Stipe samo treba u čvrsti dirty boxing klinč s Ngannouom i onda ground and pound na kraju runde. Ima puno bolji kardio i treba to iskoristiti.
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Damn, Whittaker je otpao sa UFC 221. Napokon smo (barem na papiru) nakon dugo vremena imali stvarno odličan fight za MW title. Uskočio je Romero umjesto njega i ne znam što misliti. Sumnjam da ga Rockhold može držati na podu ko gro drugih. A ako Romero dobije onda gledamo opet njega protiv Whittakera što mi baš i nije zanimljivo. Rađe da su stavili Gasteluma recimo. Plus, sad ispada da se oni bore za Interim belt, a Whittaker je već Interim champ... Pa sad će biti dva Interim champa...? Ok, znamo svi da je debilana s tim Interim titleima, ali ovo je stvarno vrhunac gluposti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nije Whitaker interim champ, GSP je napustio titulu, a Whitaker je "promoviran" u pravog champa.

 

Jucer je otpao i meč Uriah Hall i Vitor Belfor. Danas citam da je u izradi Belfort vs. Bisping u Londonu, to ce vjerovatno biti hajp. Bisping je vec izgubio od Belforta i sigurno ce biti motiviran, pogotovo doma, a Belfortu je to zadnja borba. Bar je tako rekao nedavno, da ce jos jednu borbu odraditi i ide u mirovinu.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 23:06 (the_prodigy).
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Bisping rekao da nema teorije da se bori opet s njime tako da mislim ništa od toga.

 

Sad za vikend Stipe brani naslov, fk yeeeaaa!  Mislim da Ngannou šanse ako ode dalje od 2. runde eksponencijalno padaju, teba tu količinu mišića hraniti kisikom kroz te sve runde, a svi znamo da Stipe može istim tempom udarati od prve do zadnje sekunde.

 

A i taj cijeli hype oko Ngannoua se temelji samo na zadnjoj borbi gdje je nokautirao Ubereema, bzvz. Pa skoro sve borbe je Overeem i popušio nokautom, ništa novo i ništa spektakularno. Osim toga ne sjećam se da su pokazali nešto previše za njega.

Dok Stipe iza sebe ima pobjede (nokautom) protiv dokazanih udarača kao Hunt, Nelson, Dos Santos, a tu je još i Werdum, Arlovski, Gonzaga.

 

Ne znam, vidjet ćemo za vikend.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Volio bi da ga Stipe dobije, ne samo zato što je naš, nego bi se tako lijepo posrao Dana White-u, bila bi milina za gledati.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice