Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.914.599
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

koji od ova 3:samsung galaxy tab 4,samsung galaxy tab active i huawei mediapad t3 10? treba mi za malu,gledanje crtića,youtube,igrice neke nezahtjevne,ja bi koji put koji film pogledao i tako

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Zekapeka42 kaže...

https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/tablet-telefunken-tlf-tpc701-oglas-24567430

https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/vivax-tablet-oglas-23569501

 

Ionako mi treba samo za chat, bilo bi stalno uštekano u struju i tipkovnicu, zaista mi ne treba ništa novije od Androida 4. Na neviđeno ovakve stvari jasno neću kupovat

 Pozdrav kolega. Osobno mislim da bi najbolje bilo da kontaktiraš prodavače, i da onda vidiš u kakvom je stanju tablet, i da po mogućnosti prije kupnje malo isprobaš kako sve to radi, bar onako na brzinu. Naprimjer, da vidiš da li radi kamera normalno, tipkovnica, malo surfanje provjeriš i to je to.. Ako je sve ispravno na prvu, a čini ti se da je tablet cjenovno ok, onda ga možeš uzeti. Ali kao što si rekao, na neviđeno nemoj ništa uzimat.. Pozz :)

marlasr kaže...

Molim preporuku za 8" Android tablet. Budget do 2k kuna.

Osnovna namjena tableta je letenje drona, a trebao bi moci vrtiti i CoC. :)

Bitno mi je da je ekran sto svjetliji na dnevnom svjetlu, recimo odgovara mi razina svjetline od Note 8 (mislim da je oko 1000 nitsa na maksimalim postavkama).

I da ima pristojnu grafiku i glavni procesor da moze bez trzanja i laga dekodirati i prikazivati video stream sa drona.

Nekako preferiram 4:3 form factor, ali nije uvjet.

Unaprijed zahvaljujem

 

 Pozdrav kolega.. S obzirom da je budžet veliki, a ograničio si veličinu ekrana na 8 inča, ovo je jedino što se može dobiti u tom rangu:

1) ZenPad 80

2) Lenovo tab 4-8 Inca

3) Huawei MediaPad

Javi ako možemo još nekako pomoći.. Pozz :)

icip kaže...

Trebao bi mi tablet za ucenje, word, powerpoint, pdf, i slike, do 1000 kn max a dijagonala od 8 pa na dalje

 Pozdrav kolega. Možeš provjeriti ovdje, s obzirom da je budžet 1000 kuna, ograničen si na manji izbor. Neki koje bih mogao preporučiti su:

1) Acer Iconia One 8

2) MediaPad T3

Ako još nekako možemo pomoći, slobodno se javi. Pozz :)

BOOMboy kaže...

Treba mi tablet za navigaciju, na njega mislim stavit cygic za kamion i bus. Hoce li huawei t3 8 incha biti ok. Ima gps i te điđe miđe, bitno mi je da dobro hvata gps signal. Do sada sam furao na s4 i dobro funkcionira.

 Pozdrav kolega. Mislim da hoće, ne bi trebao tablet imati nikakvih problema sa GPS-om, a i trajanje baterije bi trebalo biti solidno. Pozz :)

biankoneri kaže...

koji od ova 3:samsung galaxy tab 4,samsung galaxy tab active i huawei mediapad t3 10? treba mi za malu,gledanje crtića,youtube,igrice neke nezahtjevne,ja bi koji put koji film pogledao i tako

 Pozdrav kolega. Moj glas ide za Huawei, jer ima najveću bateriju, veći kapacitet RAM memorije od ostalih te je predstavljen 2017. godine, dok su ovi drugi tableti nešto stariji.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

odustao sam od samsunga,u igri je huawei mediapad t3 10,ali sam naletio na asus zenpad 10 i sad se dvoumim između ta dva.huawei je jeftiniji 150 kn(akcija do kraja 2 mj,inače je 1400 kn),a asus je 1360 kn.

e sad koji od ta dva?znači za malu,crtići,youtube,ja koji film,koja igrica da se igra i tako

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Ja sam danas kupio huawei t3 8 i super je. Za te pare odličan. gps hvata ko lud. Brzo izračuna rutu, S4 je za njega tromi magarac.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Može preporuka tableta do 2500(+/-20%) koji će se koristit za surfanje, gledanje filmova, multimediju itd.

 

Puno Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
biankoneri kaže...

odustao sam od samsunga,u igri je huawei mediapad t3 10,ali sam naletio na asus zenpad 10 i sad se dvoumim između ta dva.huawei je jeftiniji 150 kn(akcija do kraja 2 mj,inače je 1400 kn),a asus je 1360 kn.

e sad koji od ta dva?znači za malu,crtići,youtube,ja koji film,koja igrica da se igra i tako

 Pozdrav kolega. Pa osobno bih preporučio da vidiš što ti je bitnije. Naime, Huawei ima bolji procesor i nešto bolju grafiku, kao i veću bateriju. Dok sa druge strane Zenpad ima više senzora (gyroscope, light, compass) te ima USB on-the-go opciju, što je meni osobno vrlo korisna opcija. Što se tiče Huaweija, vidim da ima i opcija sa 3GB RAM memorije, pa ako ulazi u budžet i ako je moguće, išao bih osobno na tu opciju. Nadam se da sam pomogao.. Pozz :)

SvMartin kaže...

Može preporuka tableta do 2500(+/-20%) koji će se koristit za surfanje, gledanje filmova, multimediju itd.

 

Puno Hvala

 Pozdrav kolega. U ovom cjenovom rangu se može dosta toga naći. Primjerice:

1) Samsung Galaxy Tab

2) Acer Iconia Tab

3) Asus ZenPad

4) Lenovo Tab

5) ZenPad2

U prosjeku su svi vrlo slični, samo se razlikuju primjerice po količini RAM memorije, procesoru, verziji Androida i slično. Najbolje da odeš u poslovnicu ili negdje testiraš navedene, pa vidiš koji ti najviše odgovara po ekranu. Nadam se da sam pomogao bar malo.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

marlasr kaže...

Molim preporuku za 8" Android tablet. Budget do 2k kuna.

Osnovna namjena tableta je letenje drona, a trebao bi moci vrtiti i CoC. :)

Bitno mi je da je ekran sto svjetliji na dnevnom svjetlu, recimo odgovara mi razina svjetline od Note 8 (mislim da je oko 1000 nitsa na maksimalim postavkama).

I da ima pristojnu grafiku i glavni procesor da moze bez trzanja i laga dekodirati i prikazivati video stream sa drona.

Nekako preferiram 4:3 form factor, ali nije uvjet.

Unaprijed zahvaljujem

 

 Pozdrav kolega.. S obzirom da je budžet veliki, a ograničio si veličinu ekrana na 8 inča, ovo je jedino što se može dobiti u tom rangu:

1) ZenPad 80

2) Lenovo tab 4-8 Inca

3) Huawei MediaPad

Javi ako možemo još nekako pomoći.. Pozz :)

 Mislim da cu trebati jos malo pomoci.... hvala na trudu i odgovoru no problem je sljedeci.

 

Na internetu sam nasao sljedece podatke o svjetlini ekrana:

Zenpad 350 cd/m²
Lenovo 455 cd/m²
Huawei 409 cd/m²

 

Trenutno koristim prastari nexus 7 sa nekih 570 cd/m² pa nije neka sreca. Preslabo se sve to vidi na suncu.

A i pregazilo ga vrijeme, pa steka aplikacija za stream videa sa drona.

 

Ne budi lijen, odem do obliznjeg elektronickog ducana i trebao nagovarati prodavaca jedno dobrih 30 minuta za isprobati Lenova na suncu.

Mislim ljudi isprobavaju cipele od cca 500kn, a kamo li nesto skuplje. Zbilja ne kuzim taj izuzetno neposlovni pristup vecine ducana s elektronikom, ali dobro. :(

Uglavnom, najsvjetliji predlozeni (Lenovo) nazalost ne zadovoljava svjetlinom. :( I jos me lik nekako s hateom pogledao. Taj ducan vise me vidjeti nece

dok ne nabave pristojne i usluzne trgovce (mozda da uvedu nekakav bonus po ostvarenom prometu?!?).

 

Note 8 ima oko 1080 cd/m² i to je dobra svjetlina tako da bih molio dodatne preporuke za tablet u tom pravcu.

Evo kompromis da moze i 10" ako je dovoljno lagan i naravno prvenstveno svjetao.

Ako je potrebno, mogu se protegnuti do 2.5k kuna (s PDVom i dobavljivo u Hr radi garancije, nikakve kine, banggoodi, neweggi i slicno).

Unaprijed srdacno zahvaljujem.

7 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Da li da uzmem ipad 9.7 2017 ili Huawei MediaPad M3 Lite 10?

Sta je vasa preporuka?

Ovo ce mi biti prvi tablet, nisam ga ranije koristio. Hocu da uzmem neki tablet koji ce mi dug period biti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
marlasr kaže...

marlasr kaže...

Mislim da cu trebati jos malo pomoci.... hvala na trudu i odgovoru no problem je sljedeci.

 Na internetu sam nasao sljedece podatke o svjetlini ekrana:

Zenpad 350 cd/m²
Lenovo 455 cd/m²
Huawei 409 cd/m²

 

Trenutno koristim prastari nexus 7 sa nekih 570 cd/m² pa nije neka sreca. Preslabo se sve to vidi na suncu.

A i pregazilo ga vrijeme, pa steka aplikacija za stream videa sa drona.

 

Ne budi lijen, odem do obliznjeg elektronickog ducana i trebao nagovarati prodavaca jedno dobrih 30 minuta za isprobati Lenova na suncu.

Mislim ljudi isprobavaju cipele od cca 500kn, a kamo li nesto skuplje. Zbilja ne kuzim taj izuzetno neposlovni pristup vecine ducana s elektronikom, ali dobro. :(

Uglavnom, najsvjetliji predlozeni (Lenovo) nazalost ne zadovoljava svjetlinom. :( I jos me lik nekako s hateom pogledao. Taj ducan vise me vidjeti nece

dok ne nabave pristojne i usluzne trgovce (mozda da uvedu nekakav bonus po ostvarenom prometu?!?).

 

Note 8 ima oko 1080 cd/m² i to je dobra svjetlina tako da bih molio dodatne preporuke za tablet u tom pravcu.

Evo kompromis da moze i 10" ako je dovoljno lagan i naravno prvenstveno svjetao.

Ako je potrebno, mogu se protegnuti do 2.5k kuna (s PDVom i dobavljivo u Hr radi garancije, nikakve kine, banggoodi, neweggi i slicno).

Unaprijed srdacno zahvaljujem.

 Pozdrav kolega. Nažalost za ovo ti ne mogu pomoći. Iskreno nisam našao informacije koje bi ti mogle pomoći sa tabletom, a i ne razumijem se toliko u cd/m2 i u osvijetljenje, tako da ti nažalost ne mogu pomoći. Probaj potražiti nekog iskusnijeg na forumu, koji je već tražio nešto slično ili ga je nešto slično zanimalo.. Pozz :)

djogo kaže...

Da li da uzmem ipad 9.7 2017 ili Huawei MediaPad M3 Lite 10?

Sta je vasa preporuka?

Ovo ce mi biti prvi tablet, nisam ga ranije koristio. Hocu da uzmem neki tablet koji ce mi dug period biti

 Pozdrav kolega. Oba dva tableta su dobra, ali koliko vidim, Huawei ima 4GB RAM memorije, dok iPad ima 2GB. Što se tiče tableta koji će biti dobar dulji period, mislim da će Huawei biti bolji za to.. Ukoliko već možeš, preporučio bih ti da isprobaš oba dva tableta, pa da vidiš koji ti se čini više "fluidan", i koji ti više odgovara. Možda će ti po sučelju (interface-u) biti bolji iPad, možda Android. To najbolje da sam odlučiš. Nadam se da sam pomogao, pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
7 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Potreban mi je neki budget/lowcost tablet koji ima 2 usb porta. Alternativno također može proći i kombinacija da tablet ima 1 usb port ako se preko tog porta ne puni baterija, tj. ako ima odvojeni DC iglični punjač. Znači, cilj je imati mogućnost spojiti USB hub na tablet putem OTG kabela u isto vrijeme dok je tablet na punjaču, to je najbitnija karakteristika.

 

Na tabletu se neće vrtjeti nikakve prezahtjevne aplikacije, tako da hardverski ne tražim ništa prezahjtevno, pretpostavljam da bi bio dovoljan i 1GB RAM-a ako tablet nije nakrcan nekakvim nepotrebnim softverom. Dijagonala poželjno 7 ili 8" ali može i veće.

Može i neka starija verzija Androida (minimum 4.4 ili noviji), dual boot nije potreban, dovoljan je Android.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 22:18 (50w755c).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Imam pitanje..kupio bi starcima tablet do 700-800 kn i primjetio sam ovaj:

 

https://www.hgshop.hr/meanit-tablet-c10-3g-10-1-ips-gms-crni/proizvod/231333

 

10.1" 1GB rama i 1.3 Quad core.

 

E sad starci bi vecinom malo surfali po stranicama za vijesti i mozda neki video pogledali u 720p. E sad cuo sam da ti videi od 720p štekaju na njemu, pa jel mozda netko ima kakvog iskustva vezano za taj tablet, ne bi volio bacat 700 kuna za glupost.

 

Unaprijed hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 12:17 (fffffffffffff).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Bok ljudi.

Htio bi si kupiti tablet pa trebam neki konkretan savijet.

Budžet je cca 2000 kn (100-200kn gore - dolje), a treba mi tablet za pogledat film/seriju, dijagonala od 9 inča pa nadalje, surfat po internetu, a da je baterija donekle oke (ako krenem na put, da ne vrisne za 2-3 sata korištenja :D), i da sve to bude donekle fluidno.

Čitajući recenzije i gledajući po netu ugledo sam par fora stvari ali se ne razumijem previše.

Ono što mi se čini je da trebam RAM memoriju (oke bi bilo 3GB??) i četverojezgreni procesor? (ako sam u krivu, ispravite me).

Ukoliko netko ima preporuku za konkretnu marku i model, recite.

Ja sam našao dva tableta, pa evo stavit ću tu čisto da budu :D

https://www.mall.hr/tablet-racunala/asus-tablet-zenpad-10-32-gb-sivi-z301mfl?tab=parameters     (Asus tablet ZenPad 10 Z301MFL)

https://www.centro.hr/acer-iconia-tab-10-a3-a50.aspx   (Acer Iconia Tab 10 A3-A50 MT8176)

 

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji tablet da uzmem?

Ne mogu nigdje naci u paketu lowcost tablet sa tipkovnicom, do 1500kn.

http://www.aocsource.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 22:18 (WalterWolfy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Trebao bih preporuku za tablet. Uređaj je za roditelje, ono što njima treba je za pregledavanje news portala, vremenske prognoze i youtube videa. Ništa prekomplicirano. Ali opet nebih želio neki krš koji se pokvari čim garancije istekne (takav sam već imao).  Budget je 1000kn. I bitno je da ima 2 GB RAM-a. S manje više ne vrijedi uzimati, a s više RAM memorije je preskupo za moj budget.

 

Ono što sam našao da bi bila dobra opcija je ovo:

https://neutrinomobile.hr/vivax-tab-tpc-100-3g-silver-metal.html

 

Trebam komentar na ovo. Jeli to isplativa opcija. Vi koji ste upućeniji možda znate ima li na tržištu još nešto povoljnije (pod povoljnije mislim da omjer cijene i kvalitete, a da je unutar budgeta). Ne mora nužno biti u nekoj HR trgovini, ali bilo bi dobro da bude s EU skladišta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?
Svi ti tableti su totalni neupotrebljivi šit koji ne bih koristio da besplatno dobijem.
Jedini jeftiniji tableti vrijedni spomena a dostupni kod nas su lenovo tab 4 modeli
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
50w755c kaže...

Potreban mi je neki budget/lowcost tablet koji ima 2 usb porta. Alternativno također može proći i kombinacija da tablet ima 1 usb port ako se preko tog porta ne puni baterija, tj. ako ima odvojeni DC iglični punjač. Znači, cilj je imati mogućnost spojiti USB hub na tablet putem OTG kabela u isto vrijeme dok je tablet na punjaču, to je najbitnija karakteristika.

 

Na tabletu se neće vrtjeti nikakve prezahtjevne aplikacije, tako da hardverski ne tražim ništa prezahjtevno, pretpostavljam da bi bio dovoljan i 1GB RAM-a ako tablet nije nakrcan nekakvim nepotrebnim softverom. Dijagonala poželjno 7 ili 8" ali može i veće.

Može i neka starija verzija Androida (minimum 4.4 ili noviji), dual boot nije potreban, dovoljan je Android.

 

fffffffffffff kaže...

Imam pitanje..kupio bi starcima tablet do 700-800 kn i primjetio sam ovaj:

 

https://www.hgshop.hr/meanit-tablet-c10-3g-10-1-ips-gms-crni/proizvod/231333

 

10.1" 1GB rama i 1.3 Quad core.

 

E sad starci bi vecinom malo surfali po stranicama za vijesti i mozda neki video pogledali u 720p. E sad cuo sam da ti videi od 720p štekaju na njemu, pa jel mozda netko ima kakvog iskustva vezano za taj tablet, ne bi volio bacat 700 kuna za glupost.

 

Unaprijed hvala.

 Pozdrav kolega. Nažalost, ovaj tablet je dosta slab. Iskreno, ako nije baš najnužnija opcija, ne bih preporučio da uzmeš tablet sa 1GB RAM memorije. Ne da će štekati videi, nego će cijelo iskustvo biti usporeno i loše.. Nadam se da sam bar malo pomogao, pozz :)

antedz kaže...

Bok ljudi.

Htio bi si kupiti tablet pa trebam neki konkretan savijet.

Budžet je cca 2000 kn (100-200kn gore - dolje), a treba mi tablet za pogledat film/seriju, dijagonala od 9 inča pa nadalje, surfat po internetu, a da je baterija donekle oke (ako krenem na put, da ne vrisne za 2-3 sata korištenja :D), i da sve to bude donekle fluidno.

Čitajući recenzije i gledajući po netu ugledo sam par fora stvari ali se ne razumijem previše.

Ono što mi se čini je da trebam RAM memoriju (oke bi bilo 3GB??) i četverojezgreni procesor? (ako sam u krivu, ispravite me).

Ukoliko netko ima preporuku za konkretnu marku i model, recite.

Ja sam našao dva tableta, pa evo stavit ću tu čisto da budu :D

https://www.mall.hr/tablet-racunala/asus-tablet-zenpad-10-32-gb-sivi-z301mfl?tab=parameters     (Asus tablet ZenPad 10 Z301MFL)

https://www.centro.hr/acer-iconia-tab-10-a3-a50.aspx   (Acer Iconia Tab 10 A3-A50 MT8176)

 

Unaprijed hvala

 Pozdrav kolega. Ako već možeš proširiti budžet do ove Acer Iconie koju si označio, onda bih to uzeo na tvom mjestu. Najjači je od drugih tableta, tako da, ako već imaš mogućnost to uzeti, najbolje da ne gledaš nešto drugo. Nadam se da sam pomogao, pozz :)

WalterWolfy kaže...

Ne mogu nigdje naci u paketu lowcost tablet sa tipkovnicom, do 1500kn.

 

Grisha kaže...

Trebao bih preporuku za tablet. Uređaj je za roditelje, ono što njima treba je za pregledavanje news portala, vremenske prognoze i youtube videa. Ništa prekomplicirano. Ali opet nebih želio neki krš koji se pokvari čim garancije istekne (takav sam već imao).  Budget je 1000kn. I bitno je da ima 2 GB RAM-a. S manje više ne vrijedi uzimati, a s više RAM memorije je preskupo za moj budget.

 

Ono što sam našao da bi bila dobra opcija je ovo:

https://neutrinomobile.hr/vivax-tab-tpc-100-3g-silver-metal.html

 

Trebam komentar na ovo. Jeli to isplativa opcija. Vi koji ste upućeniji možda znate ima li na tržištu još nešto povoljnije (pod povoljnije mislim da omjer cijene i kvalitete, a da je unutar budgeta). Ne mora nužno biti u nekoj HR trgovini, ali bilo bi dobro da bude s EU skladišta.

 Pozdrav kolega. Da li je nužno da bude u trgovini NeutrinoMobile? Ukoliko ne, osobno bih išao na ovaj Huawei tablet. Ima 2 GB RAM memorije što mislim da je minimum za današnje potrebe, a ulijeva ipak malo više povjerenja nego Vivax tablet.. Nadam se da sam pomogao, pozz :)

maks0806 kaže...
Svi ti tableti su totalni neupotrebljivi šit koji ne bih koristio da besplatno dobijem.
Jedini jeftiniji tableti vrijedni spomena a dostupni kod nas su lenovo tab 4 modeli

 Pozdrav kolega. Slažem se sa porukom.. Osobno ukoliko je budžet ispod 1000 kuna, a tablet nije nužan, onda smatram da je bolje da se ne kupuje tablet. Danas, u 2018. godini kupiti tablet sa 1 GB RAM memorije je stvarno mučenje. Taj tablet će vjerojatno štekati i blokirati prilikom instalacije jednostavnih aplikacija, kao što su Office i slično, a da ne pričam ukoliko se želi staviti nekakva hardverski zahtjevnija aplikacija.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Znači opis tog huawei tableta u svijed media hahah... svjetlosni filter pomaže da ne gubite oči. visokorezolucijski ekran je hvat za pči... Bože moj
Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
maks0806 kaže...
visokorezolucijski ekran je hvat za oči

 Hvat znači 'način držanja koga ili čega'. Htjeli su reći da uređaj lijepo leži u ruci.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

E pa fulali su skroz

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Potreban tablet do 1200kn, kao poklon za 8 godisnje dijete. Naime imao sam vec situaciju da smo jednom klincu kupili neki prestigio tablet isto za poklon, pa smo se osramotili jer tablet nije mogao osnovne stvari tipa prebacivanje filova sa pca na tablet preko kabela sporo, 20mb cca sat vremena, buffering na youtube bez obzira sto je udaljen od routera 2m i brzina 50mbps.. I jos sa servisa govore da je to normalno...

 

Tako da vas molim neki funkcionalan tablet uzevsi u obzir sljedece:

- cijena sto niza, max je 1200 ali volio bih proc sto jeftinije ipak nije za mene

- velicina nebitna

- pretezno ce sluzit za youtube

- po mogucnosti zenskaste boje (za curicu je)

 

Da li je ovo https://svijet-medija.hr/art/tablet-huawei-mediapad-t3-8-wifi-sivi/82513 sto sam naletio na zadnjim stranicama ovdje neki najbolji izbor ili? Ipak volio bih da je makar 200 300 kn jeftiniji..

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
qwxy kaže...

Potreban tablet do 1200kn, kao poklon za 8 godisnje dijete. Naime imao sam vec situaciju da smo jednom klincu kupili neki prestigio tablet isto za poklon, pa smo se osramotili jer tablet nije mogao osnovne stvari tipa prebacivanje filova sa pca na tablet preko kabela sporo, 20mb cca sat vremena, buffering na youtube bez obzira sto je udaljen od routera 2m i brzina 50mbps.. I jos sa servisa govore da je to normalno...

 

Tako da vas molim neki funkcionalan tablet uzevsi u obzir sljedece:

- cijena sto niza, max je 1200 ali volio bih proc sto jeftinije ipak nije za mene

- velicina nebitna

- pretezno ce sluzit za youtube

- po mogucnosti zenskaste boje (za curicu je)

 

Da li je ovo https://svijet-medija.hr/art/tablet-huawei-mediapad-t3-8-wifi-sivi/82513 sto sam naletio na zadnjim stranicama ovdje neki najbolji izbor ili? Ipak volio bih da je makar 200 300 kn jeftiniji..

 Pozdrav kolega. Da, Prestigio tablet nažalost ne bih osobno preporučio, nije baš ni cijenom ni kvalitetom nešto dobar tablet. Što se tiče tableta, ovaj Huawei koji si linkao je vrlo dobar. U tom rangu je teško pronaći nešto što izlazi iz prosjeka, tako da možeš pogledat recimo još ovu Acer Iconiu ili primjerice ovaj Lenovo. Otprilike su svi tableti slični, tako da koji god odabereš, mislim da će razlike biti male. Nažalost boje nisam našao dostupne osim crne i bijele, ali u trgovini uvijek možeš pitati, sigurno će imati više informacija, a možda se mogu naručiti i neke dodatne boje. Nadam se da sam pomogao. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
qwxy kaže...

Potreban tablet do 1200kn, kao poklon za 8 godisnje dijete. Naime imao sam vec situaciju da smo jednom klincu kupili neki prestigio tablet isto za poklon, pa smo se osramotili jer tablet nije mogao osnovne stvari tipa prebacivanje filova sa pca na tablet preko kabela sporo, 20mb cca sat vremena, buffering na youtube bez obzira sto je udaljen od routera 2m i brzina 50mbps.. I jos sa servisa govore da je to normalno...

 

Tako da vas molim neki funkcionalan tablet uzevsi u obzir sljedece:

- cijena sto niza, max je 1200 ali volio bih proc sto jeftinije ipak nije za mene

- velicina nebitna

- pretezno ce sluzit za youtube

- po mogucnosti zenskaste boje (za curicu je)

 

Da li je ovo https://svijet-medija.hr/art/tablet-huawei-mediapad-t3-8-wifi-sivi/82513 sto sam naletio na zadnjim stranicama ovdje neki najbolji izbor ili? Ipak volio bih da je makar 200 300 kn jeftiniji..

 Ja sam sinu prije niti mjesec dana kupio ovaj: https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-huawei-mediapad-t3-10-ips-multitouch-quadcore-1-4ghz-2gb-ram-16gb-flash-wifi-bt-2x-kamera-android-7-0-sivi-101080006 

 

Mogu reć da je za te pare i više nego dobar 

MISCREATED
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 12:15 (nicky.sl).
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Trebao bih preporuku za tablet...

Budžet je do 1500 kn.

Ako može preporuka za 10 inča i odvojeno za nešto manje, do 8 inča. Gravitiram prema 10 inča, osim kada bih kod manjeg ekrana za iste novce dobio osjetno bolju konfiguraciju.

Tablet bi mi prvenstveno služio za surfanje Internetom, YouTube i druge streaming sajtove, social media te ponekad za odigrati pokoju igru (Final Fantasy 9 port bi bio pravi gušt za ovo ljeto) i neobavezno fotkanje.

Hvala puno! :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
FFdreamer kaže...

Trebao bih preporuku za tablet...

Budžet je do 1500 kn.

Ako može preporuka za 10 inča i odvojeno za nešto manje, do 8 inča. Gravitiram prema 10 inča, osim kada bih kod manjeg ekrana za iste novce dobio osjetno bolju konfiguraciju.

Tablet bi mi prvenstveno služio za surfanje Internetom, YouTube i druge streaming sajtove, social media te ponekad za odigrati pokoju igru (Final Fantasy 9 port bi bio pravi gušt za ovo ljeto) i neobavezno fotkanje.

Hvala puno! :)

 Pozdrav kolega. Evo nešto što se nudi u tvojem budžetu. Lenovo Tab4 (10 inča), Huawei MediaPad T3 (8 inča) i Acer Iconia One. Što se tiče drugih tableta u ovom cjenovnom rangu, mislim da se u 2018. godini više ne može uzimati ništa sa 1GB RAM memorije, tako da je danas ovo nekakav minimum. Nadam se da sam pomogao. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Trebam tablet za klince. Suzio sam izbor na dva modela, iako mi se čini da Lenovo ipak ima prednosti (veći kapacitet baterije, mogućnost SD kartice da služi kao interna memorija). Što vi mislite? Možda da ubacim još nešto u razmatranje?

 

3 HUAWEI MediaPad T3
1 LENOVO Tab 4
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Molim vas za preporuku tableta za čitanje stripova i možda malo surfanja. Do nekih 1000 kuna, može i rabljeno.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Sil kaže...

Trebam tablet za klince. Suzio sam izbor na dva modela, iako mi se čini da Lenovo ipak ima prednosti (veći kapacitet baterije, mogućnost SD kartice da služi kao interna memorija). Što vi mislite? Možda da ubacim još nešto u razmatranje?

 

 Pozdrav kolega. Najbolje da odeš isprobati oba 2 tableta ako imaš mogućnost. Oba dva su vrlo slična, tako da je najbolje da se uživo uvjeriš koji radi "glađe", i brže.. Pozz :)

del4nec kaže...

Molim vas za preporuku tableta za čitanje stripova i možda malo surfanja. Do nekih 1000 kuna, može i rabljeno.

 Pozdrav kolega. Nažalost u rangu do 1000 kuna je moja preporuka da se ništa ne uzima, jer stvarno danas ne možeš uzimati Android uređaj sa 1GB RAM memorije, čak niti za čitanje stripova+surfanje. Ukoliko se možeš protegnuti, ovo bi bio nekakav minimum za novi uređaj. Njuskalo-pogledaj ovdje, mislim da postanje linkova sa Njušakala nije dozvoljeno.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
14 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ekipo kakvi su Tesla tableti? Iskustva?

 

Treba mi za rad na terenu. A vidim da imaju Andru 6 i sim utor što mi je važno kao i da mu je ba(k)terija preko 2800 mAh. I da... 7" mora biti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav kupujem tablet pa se dvoumim između malo starija modela. Samsung Galaxy Tab S2 ili Ipad mini 4? Imao bih za surfanje, igranje i tako. Pa me zanima koji bi bio bolji? Hvala. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Ja imam tab 3 i podosta je spor, možda je bolje uzeti neki novi phablet

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice