Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.338
|
čitano: 14.149.483
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa, molim vas za pomoć. 
Planiram ovaj tjedan kupiti neki 55" TV za kojeg mi je bitno da je: 4K, Smart, da ima Wifi, te da je OS na njemu fluidan (nebitno je da li je Android, Tizen, WebOS, ...), da košta od 6-7k kn i da nije Phillips! 

Poželjno je da garancija bude što veća. TV će se gledati na udaljenosti od cca. 3m pod kutevima od cca. 140° , 90°, 40° (imam garnituru u obliku slova "U"). Već dulje vrijeme gledam razne TV-e i uvijek nešto nekome fali. Prvo sam bio zainteresiran samo za SONY KD55XE8096BAEP ali kad sam ga vidio uživo nije me baš očarao. Sam prodavač mi je rekao da mi ga ne bi preporučio iz razloga jer je izložbeni primjerak podešen na način da nema ništa instalirano na njemu pa onda kolko-tolko radi ok, ali inače čim ga dovezeš doma i podesiš ga sebi za upotrebu da se naglo uspori, zatim da ima problema sa uređivanjem TV kanala (to sam čito i ovdje na forumu), da su mu vanjski diskovi dosta nepregledni, tj. ako spojiš USB (šta sam i sam napravio odmah) da ti izlista sve šta se nalazi na tom USB-u, a ne da bude po folderima kako je inače spremljen taj file. A i sama matrica (IPS) me nije baš nešto očarala. Ne znam samo koja je razlika naspram modela SONY KD55XF7005 (stariji TV a skuplji ?).  Molio sam da vidim neki TV s VA matricom, na što mi je predložio model: Samsung UE55NU7402. Zašto VA ? Pa imam VA monitor i jednostavno sam se preporodio nakon IPS-a, crna je stvarno crna, input lag mi je jako mali, a razliku u bojama ovisno o kutu gledanja nisam primjetio. Ljepše mi je gledati filmove na njemu nego na bilo kojem IPS-u. Ne znam kako se ponaša VA na TV-ima nakon duljeg rada bez gašenja, znam da se daleko više zagrijavaju nego IPS pa bih molio nekoga da mi malo bolje objasni. Planiram uzeti i Netflix pa vidim da ovdje ljudi spominju Dolby Vision, kojeg većina ovih TV-a ima ali me malo začudilo kad sam vidio da npr. ovaj Samsung nema DTS codec, što bi značilo da ne mogu pustiti Blue Ray filmove preko njega jer neću imati zvuka ? Još u izbor padaju SAMSUNG UE55NU7172 i SAMSUNG UE55NU8002TXXH. Ako je ovaj zadnji toliko bolji od svih navedenih da se isplati dati 1200kn više onda ok, ali ne bi bilo loše niti jeftinije proći s ranije navedenim modelima.  Evo stavljam anketu pa da vidimo mišljenja. Možete predložiti i neku drugu marku (osim Phillipsa), svi savjeti su dobrodošli.

PS. Oprostite na povećem postu ali kraće nije moglo :)

 

0 SONY KD-55XE8096BAEP
0 SONY KD-55XF7005
0 SAMSUNG UE55NU7402
0 SAMSUNG UE55NU7172
8 SAMSUNG UE55NU8002TXXH
Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav :)

Uzeo bi Sony KDL-43WE755 uz mobitel na pretplatu u Tele2 ( https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/huawei-p-smart-crni-i-sony-smart-tv-kdl-43we755/d1041/?typid=2 ) pa me zanima dal se isplati?

Nemam neke pretjerane zahtjeve, stavio bi ga u sobu i gledao s udaljenosti od 2 do 2.5 metra. Tu i tamo bi na njemu pogledao neki film, bilo s laptopa ili USB-a.

Zapeo mi je za oko jer je Sony (ako to više išta znači u svijetu TV-a u smislu kvalitete prikaza, a i zvuka) pa me zanima dal se isplati uzeti to umjesto nekog TCL-a, Sharpa ili sl. koji za taj novac nude 4K i veće dijagonale?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...
veki666 kaže...

 Uzeo 65" Q6F 15 min do ponoći. Nadam se da se nisam zajebao :D

IMHO nisi. Mene isto za te pare opako pere ta telka, vidim da su danas qledima u SD produljili produljeno jamstvo do kraja godine  .

U sljedeća 3 mjeseca sigurno će Sony XF9005 te LG SK9500-SK8500 imati sličnu promociju, samo treba vidjeti koliko će to na kraju biti u kunama.

 

Drastičan primjer odlične akcije je ovaj 55SK9500 u Euronics.de s cijenom od 999€ :)

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sony 55xf 7005, odlican tv, veruj mi, imam stariji 55 xe 7005 i daleko bolaj slika je u odnosu na LG SK8500 koji je dosta skuplji. Jedino gde je ovaj skuplji bolji je na UHD kanalima koji su u HLG i HDR tehnici, u ostallome ne moze prici Soniju koji je najslabiji model. Cak i u slici na HD satelitskim kanalima ga Soni sije. Imam i Samsung 65 MU 9002, koji je takodje extra, ali sam njega platio prosle godine 2300e. I on je bolji od Sonija samo u HDR opcijama jer Sony to ne moze izvuci. Kupuj Sony slobodno, jedino ako gledas iz kuta posto je VA panel i malo se pomuti slika kada gledas sa strane, pozz

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
error_666 kaže...

@Pixel

Ne na svim . Ugl Na Marvelovim serijama imaju problem , Daredevil i Punisher npr, dok je MarcoPolo puno bolji  .

Zrnatost slike, padovi brightnessa i kontrasta u mracnim scenama itd . 

Je skoro sve u HDR na Amazon , ali ova nova od Tom Clancy-a " Jack Ryan " je u DV , i slika je fkt perverzna . Bolja za klasu naspram svega u DV sa Netflixa sto sam do sad vidio sto dovodi do zakljucka da to moze i mora bolje  . 

 

 

Mozes pogledat molim te koju brzinu streama ti daje Netflix app na TV ?  Ako ne znas , to mozes vidjet pod settings/get help / check your network . meni ne da vise od 17-18 Mbps ,a  brzina  neta  je 100 Mbps i spojen je kabelom na modem  wtf ??? 

 

 Na netflixu mi kod provjere veze javlja 44 Mbps. Tv je spojen kabelom na modem, imam 50 Mps link i prema tcom serveru ide max do 47-48 Mbps, link je stabilan. 

Zrnatost slike ovisi kako je snimljeno, to se cesto dodaje radi filmicnosti , ali cesto pretjeruju, je to isto ne volim, draza mi je cista i ostra sloka.

Budem probao i amazon prime za usporedbu, trenutno nemam otvoren account

 

Provaj ba netflixu Altered Carbon i Lost In Space

 

 probao sam ove dvije i Dynasty sto je gore predlozeno . Puno bolje tj odlicno , problem je samo na Marvelovim daredevil-u i punisher-u , dok je recimo Defenders  Ok. Ali opet u usporedbi sa Primeom losiji je prikaz . 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Samsung nastavio s popustima, S3 Gear i 5 godina garancije za QLEDe
http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/jesen-u-prekrasnim-bojama-qled-a/

Ako Sony uskoro ne napravi neku ponudu slabo će im ići za BF.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CroDexter kaže...
Samsung nastavio s popustima, S3 Gear i 5 godina garancije za QLEDe
http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/jesen-u-prekrasnim-bojama-qled-a/

Ako Sony uskoro ne napravi neku ponudu slabo će im ići za BF.

 Heh, cijene nekih čak i s popustom su smijeh.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 19:15 (Mad Ant).
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozz ekipa moze pomoc!
Tražim nesto veličine 43",za gledanje tva, filmova eh kako mi se ne da ga uvijek spaja na laptop a imam netflix, ništa ekstra, također bi volio da ima netflix
Cijenovni rang cca 3000-3500 ako se nade sta za tu cijenu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...
veki666 kaže...

 Uzeo 65" Q6F 15 min do ponoći. Nadam se da se nisam zajebao :D

IMHO nisi. Mene isto za te pare opako pere ta telka, vidim da su danas qledima u SD produljili produljeno jamstvo do kraja godine  .

 Već sam našao kupca za S3 Gear, tak da me telka ispala ispod 10000 kaj mislim da je OK cijena...

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 20:49 (veki666).
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
veki666 kaže...
deckard kaže...
veki666 kaže...

 Uzeo 65" Q6F 15 min do ponoći. Nadam se da se nisam zajebao :D

IMHO nisi. Mene isto za te pare opako pere ta telka, vidim da su danas qledima u SD produljili produljeno jamstvo do kraja godine  .

 Već sam našao kupca za S3 Gear, tak da me telka ispala ispod 10000 kaj mislim da je OK cijena...

 za kolko ćeš ga prodati? stiže i meni uz tv za đaba, ne znam da ga prodajem ili da ga sebi ostavim

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CroDexter kaže...
Samsung nastavio s popustima, S3 Gear i 5 godina garancije za QLEDe
http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/jesen-u-prekrasnim-bojama-qled-a/

Ako Sony uskoro ne napravi neku ponudu slabo će im ići za BF.

Na Sony sad više niti nema produljene garancije ako se ne varam, barem ne u SD koliko vidim. Cijene su im nešto išle dolje samo jednom od kad su izašli 2018 modeli, ništa značajno. S druge strane IMHO Samsung ima pretjerane cijene qled telki (osim sad modela Q6FN), ajd sad su se nešto probudili pa čiste skladišta od stare čuke što je baš fora a LG je agresivan s oledima od 55" ovih dana. Sony bi sad mogao npr. pakirati plejku s telkama  , čisto sumnjam da im se telke prodaju ko Samsungu i LG-u dok su im cijene još ovakve. Bude zanimljiv kraj godine kad se svi pokefaju, ne sumnjam u to. Tu su, osim domaćih trgovina, i nama interesantni europski Amazoni (ES, IT, FR, DE) koji su već ovih dana polako počeli na dealove stavljati renomiranu tehniku, pa dućani po EU na ebayu, BigBang u SLO... 

Deckard
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samo da napravim malu nadopunu za svoje dosadašnje iskustvo sa samsung 55" Q6FN, izuzetno mi odgovara taj oled zbog korištenja po danu, stvarno ne smeta ako su prozori otvoreni u sobi, nema odsjaja i slika je odlična. ispalo je na kraju da mi je to jako bitno jer ja imam velike prozore u sobi, ali ja uopće nisam o tome prije razmišljao jer sam si mislio spuštat ću roletne, ali ovo mi je sad otkriće, baš mi odgovara. baš se trebalo pogoditi da je jako mračno na TVu (u filmu ili igri) da imam jedva primjetni odsjaj , ali stvarno zanemarivo. sve u svemu dosada sam vrlo zadovoljan

 

edit: naravno ako netko ima nekakvih pitanja za TV samo recite, prilično sam siguran da se nisam sjetio navesti sve korisno

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 9:25 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cansee kaže...

Samo da napravim malu nadopunu za svoje dosadašnje iskustvo sa samsung 55" Q6FN, izuzetno mi odgovara taj oled zbog korištenja po danu, stvarno ne smeta ako su prozori otvoreni u sobi, nema odsjaja i slika je odlična. ispalo je na kraju da mi je to jako bitno jer ja imam velike prozore u sobi, ali ja uopće nisam o tome prije razmišljao jer sam si mislio spuštat ću roletne, ali ovo mi je sad otkriće, baš mi odgovara. baš se trebalo pogoditi da je jako mračno na TVu (u filmu ili igri) da imam jedva primjetni odsjaj , ali stvarno zanemarivo. sve u svemu dosada sam vrlo zadovoljan

 

edit: naravno ako netko ima nekakvih pitanja za TV samo recite, prilično sam siguran da se nisam sjetio navesti sve korisno

Ja baš gledam isti taj. 55" mi savršeno paše. Lijevo od televizora su velika klizna vrata i izlaz na lođu tako da bi to bilo super 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cansee kaže...

Samo da napravim malu nadopunu za svoje dosadašnje iskustvo sa samsung 55" Q6FN, izuzetno mi odgovara taj oled zbog korištenja po danu, stvarno ne smeta ako su prozori otvoreni u sobi, nema odsjaja i slika je odlična. ispalo je na kraju da mi je to jako bitno jer ja imam velike prozore u sobi, ali ja uopće nisam o tome prije razmišljao jer sam si mislio spuštat ću roletne, ali ovo mi je sad otkriće, baš mi odgovara. baš se trebalo pogoditi da je jako mračno na TVu (u filmu ili igri) da imam jedva primjetni odsjaj , ali stvarno zanemarivo. sve u svemu dosada sam vrlo zadovoljan

 

edit: naravno ako netko ima nekakvih pitanja za TV samo recite, prilično sam siguran da se nisam sjetio navesti sve korisno

 Misliš QLED, ne OLED :)  , daleko je to od oleda :)

Q6FN čak ima dosta lošije riješen antirefleksivni sloj od ovih iz jače serije (7 , 8 i 9 ).

Dosta to ovisi iz kojeg kuta pada svjetlost na ekran

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
Cansee kaže...

Samo da napravim malu nadopunu za svoje dosadašnje iskustvo sa samsung 55" Q6FN, izuzetno mi odgovara taj oled zbog korištenja po danu, stvarno ne smeta ako su prozori otvoreni u sobi, nema odsjaja i slika je odlična. ispalo je na kraju da mi je to jako bitno jer ja imam velike prozore u sobi, ali ja uopće nisam o tome prije razmišljao jer sam si mislio spuštat ću roletne, ali ovo mi je sad otkriće, baš mi odgovara. baš se trebalo pogoditi da je jako mračno na TVu (u filmu ili igri) da imam jedva primjetni odsjaj , ali stvarno zanemarivo. sve u svemu dosada sam vrlo zadovoljan

 

edit: naravno ako netko ima nekakvih pitanja za TV samo recite, prilično sam siguran da se nisam sjetio navesti sve korisno

 Misliš QLED, ne OLED :)  , daleko je to od oleda :)

Q6FN čak ima dosta lošije riješen antirefleksivni sloj od ovih iz jače serije (7 , 8 i 9 ).

Dosta to ovisi iz kojeg kuta pada svjetlost na ekran

Iako se zabunio QLED i OLED nisu iste tehnologije pa ih se ne može usporediti. Ima i OLED TV dosta mana, tako da nema savšrenog televizora. OLED nikad neće biti toliko svjetal kao QLED ali će zato imati savšene crne. Sve je stvar osobnih preferenci. OLED ne možeš staviti pored velikog izvora svjetlosti kao QLED. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

kakvi su kutovi gledanja kod Q6FN?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
Cansee kaže...

Samo da napravim malu nadopunu za svoje dosadašnje iskustvo sa samsung 55" Q6FN, izuzetno mi odgovara taj oled zbog korištenja po danu, stvarno ne smeta ako su prozori otvoreni u sobi, nema odsjaja i slika je odlična. ispalo je na kraju da mi je to jako bitno jer ja imam velike prozore u sobi, ali ja uopće nisam o tome prije razmišljao jer sam si mislio spuštat ću roletne, ali ovo mi je sad otkriće, baš mi odgovara. baš se trebalo pogoditi da je jako mračno na TVu (u filmu ili igri) da imam jedva primjetni odsjaj , ali stvarno zanemarivo. sve u svemu dosada sam vrlo zadovoljan

 

edit: naravno ako netko ima nekakvih pitanja za TV samo recite, prilično sam siguran da se nisam sjetio navesti sve korisno

 Misliš QLED, ne OLED :)  , daleko je to od oleda :)

Q6FN čak ima dosta lošije riješen antirefleksivni sloj od ovih iz jače serije (7 , 8 i 9 ).

Dosta to ovisi iz kojeg kuta pada svjetlost na ekran

 je u pravu si, pogriješio sam al sam mislio na qled. ne znam meni je super, odlično mi se sve vidi, svjetlost dolazi sa lijeve strane TVa (samo sa lijeve strane)

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BoTiA kaže...

kakvi su kutovi gledanja kod Q6FN?

 

 po recenzijama nisu sjajni, a ja se nisam baš igrao s time, morat ću isprobati danas kad dođem s posal pa ću napisati. znam da je barem 3 metra širine nasuprot TVa odlično, znači da je trosjed preko puta TVa i da sjede na njemu troje ljudi i još dvoje onako na rubovima svi će vidjeti jednako, a provjerim danas još za veći kut

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Zbog DVa sad nemam TVa :)
I smiješno i žalosno.
Nakon teških psihičkih borbi u meni, u nedjelju navečer se predomislil i išel naručiti ali stranica/link je (meni) bil nedostupan do skoro 4 ujutro - a onda više nije bilo tva...
I nebu ih (QE55Q6FN) izgleda do 15., s čim sat i ekstremno bitni povratak kuna padaju u vodu.

Sumnjam da se budu krajem godine "potukli" kad je SD glavni, svi ostali samo i eventualno slijede, ko Svijet Medija sad ali po skupljim cijenama.
Isto ko s plejkama, s tim da tam bar prate cijene.

A s krajem godine ovogodišnji modeli budu to zapravo i prestali biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Armor kaže...
Sumnjam da se budu krajem godine "potukli" kad je SD glavni, svi ostali samo i eventualno slijede, ko Svijet Medija sad ali po skupljim cijenama.
Isto ko s plejkama, s tim da tam bar prate cijene.

Ako neće naši onda će Slovenci, Austrijanci, Amazonci...

Deckard
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...
Pixel kaže...
Cansee kaže...

Samo da napravim malu nadopunu za svoje dosadašnje iskustvo sa samsung 55" Q6FN, izuzetno mi odgovara taj oled zbog korištenja po danu, stvarno ne smeta ako su prozori otvoreni u sobi, nema odsjaja i slika je odlična. ispalo je na kraju da mi je to jako bitno jer ja imam velike prozore u sobi, ali ja uopće nisam o tome prije razmišljao jer sam si mislio spuštat ću roletne, ali ovo mi je sad otkriće, baš mi odgovara. baš se trebalo pogoditi da je jako mračno na TVu (u filmu ili igri) da imam jedva primjetni odsjaj , ali stvarno zanemarivo. sve u svemu dosada sam vrlo zadovoljan

 

edit: naravno ako netko ima nekakvih pitanja za TV samo recite, prilično sam siguran da se nisam sjetio navesti sve korisno

 Misliš QLED, ne OLED :)  , daleko je to od oleda :)

Q6FN čak ima dosta lošije riješen antirefleksivni sloj od ovih iz jače serije (7 , 8 i 9 ).

Dosta to ovisi iz kojeg kuta pada svjetlost na ekran

Iako se zabunio QLED i OLED nisu iste tehnologije pa ih se ne može usporediti. Ima i OLED TV dosta mana, tako da nema savšrenog televizora. OLED nikad neće biti toliko svjetal kao QLED ali će zato imati savšene crne. Sve je stvar osobnih preferenci. OLED ne možeš staviti pored velikog izvora svjetlosti kao QLED. 

 

Zbilja, jesi kad gledao oled u osvijetljenoj sunčanoj sobi ili pričaš ono što si načuo okolo ?

Ut to ovaj Q6 ne ide po svjetlini ništa vršno više od OLED-a.  Koliko ti opće svjetline treba ? Kad je kontrast dobar (i crna je zaista crna) onda i svjetlina dolazi puno više do izražaja, naše oči se adaptiraju na trenutni prikaz i zazo oledu niti ne treba 2000 nits da bi izgledao dobro.

I ne uspoređuju se tehnologije nego tv-i i slika koju prikazuju. Zaista mi ej nebitno koja je tehnologija ispod, bitno mi je kakvu sliku tv ima. 

Što se tiče mana oleda, u zadnjoj generaciju ne vidim niti jednu koja bi me odvartila od kupnje ako je unutar financijskih mogučnosti.

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cansee kaže...
Pixel kaže...
Cansee kaže...

Samo da napravim malu nadopunu za svoje dosadašnje iskustvo sa samsung 55" Q6FN, izuzetno mi odgovara taj oled zbog korištenja po danu, stvarno ne smeta ako su prozori otvoreni u sobi, nema odsjaja i slika je odlična. ispalo je na kraju da mi je to jako bitno jer ja imam velike prozore u sobi, ali ja uopće nisam o tome prije razmišljao jer sam si mislio spuštat ću roletne, ali ovo mi je sad otkriće, baš mi odgovara. baš se trebalo pogoditi da je jako mračno na TVu (u filmu ili igri) da imam jedva primjetni odsjaj , ali stvarno zanemarivo. sve u svemu dosada sam vrlo zadovoljan

 

edit: naravno ako netko ima nekakvih pitanja za TV samo recite, prilično sam siguran da se nisam sjetio navesti sve korisno

 Misliš QLED, ne OLED :)  , daleko je to od oleda :)

Q6FN čak ima dosta lošije riješen antirefleksivni sloj od ovih iz jače serije (7 , 8 i 9 ).

Dosta to ovisi iz kojeg kuta pada svjetlost na ekran

 je u pravu si, pogriješio sam al sam mislio na qled. ne znam meni je super, odlično mi se sve vidi, svjetlost dolazi sa lijeve strane TVa (samo sa lijeve strane)

 Ma znam, zezam te.

Ma to je skroz ok tv, i više nego dobar za 90% ljudi. 

Stvar je ovdje i kriterija , na što si se navikao, kakv si tv prije imao. 

Ja sam bio na Kuro plazmi i ona te jednostavno razmazi i nema više nazad što se kvalitete slike tiče. Koliko se god trudio, meni lcd/qled nikako više ne paše

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Armor kaže...
Zbog DVa sad nemam TVa :)
I smiješno i žalosno.
Nakon teških psihičkih borbi u meni, u nedjelju navečer se predomislil i išel naručiti ali stranica/link je (meni) bil nedostupan do skoro 4 ujutro - a onda više nije bilo tva...
I nebu ih (QE55Q6FN) izgleda do 15., s čim sat i ekstremno bitni povratak kuna padaju u vodu.

Sumnjam da se budu krajem godine "potukli" kad je SD glavni, svi ostali samo i eventualno slijede, ko Svijet Medija sad ali po skupljim cijenama.
Isto ko s plejkama, s tim da tam bar prate cijene.

A s krajem godine ovogodišnji modeli budu to zapravo i prestali biti.

 prati i ekupi.hr, ja sam tamo oleda dobio par tisuca kuna ispod cijene koja je bila snižena u SD. Često zna zaba preko svojih kartica dati još dodatnih 10% dolje na već sniženu cijenu i kad se to sve poklopi bude odlična cijena.

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ovi pokloni su akcija Samsung.hr (05.09-14.10 pdf) preko distributera koji posluju direktno s njima: Elipso, Emmezeta, Građa, Harvey-Norman, MobilMedia, Ronis, Sancta Domenica, Svijet Medija, Technomag.

Cijene samih televizora ovise o trgovini, i koliko sam vidio SD je s ovim akcijama za 55Q6F jeftinija 3.000kn, odnosno 5.000 kn za 65Q6F u odnosu na ostale trgovine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 13:44 (Leon4rdo).
 
3 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Planiram uzimat neki TV. Najbitnije mi je da je prikaz nogometa u fullhdu dobar. Do 5k. A reko bi da se do 5k moze/mora dobit i 4k i smart tv. Dijagonala oko 43". Obavezno VESA standard.

 

Obzirom da sam korisnik iskona, gledo sam 

https://shop.iskon.hr/artikli/led-tv-sony-bravia-kd-43xf7596/popust-1000kn

 

Slobodno predlozite nesto bolje ili dajte neki feedback na ovaj Sony iznad jer nisam nasao puno reviewova na netu.

 

Thanks

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
U Sloveniji 55kf9005 je 2500kn skuplji nego u Hrvatskoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozz ekipa moze pomoc!
Tražim nesto veličine 43",za gledanje tva, filmova eh kako mi se ne da ga uvijek spaja na laptop a imam netflix, ništa ekstra, također bi volio da ima netflix
Cijenovni rang cca 3000-3500 ako se nade sta za tu cijenu

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
croGOREatia kaže...

Pozz ekipa moze pomoc!
Tražim nesto veličine 43",za gledanje tva, filmova eh kako mi se ne da ga uvijek spaja na laptop a imam netflix, ništa ekstra, također bi volio da ima netflix
Cijenovni rang cca 3000-3500 ako se nade sta za tu cijenu

 Za takve pare svakako taj model Philipsa:)

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-43pus6703-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-67325891

 

I test tog modela.

 

https://www.whathifi.com/philips/50pus6703/review

https://www.trustedreviews.com/reviews/philips-6753

 

Ili za nešto malo više para još bolji model..

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-43pus7303-televizor-cijena-24-61-cm-43-110-cm-led-ultra-hd-62102031

 

Ili još nešto od toga.

 

https://www.nabava.net/televizori/samsung-ue43nu7192-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-62020811

 

https://www.nabava.net/televizori/lg-43uk6950-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-62088431

 

 

 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
croGOREatia kaže...

Pozz ekipa moze pomoc!
Tražim nesto veličine 43",za gledanje tva, filmova eh kako mi se ne da ga uvijek spaja na laptop a imam netflix, ništa ekstra, također bi volio da ima netflix
Cijenovni rang cca 3000-3500 ako se nade sta za tu cijenu

 

Ovdje imaš
https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-led-tv-prijemnik-40mu6402?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click&tab=reviews

 

Recenzija 40MU6402 :
http://hdtelevizija.com/2017/05/01/samsung-40mu6402-mu6400-uhd-hdr-led-lcd-tv-recenzija/

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Niš, nadam se da budu došli 55Q6FN prije 14. ili pak LG 55SK9500 / Sony 55XF9005 u tu cijenu, dok još imam za nju.

Koja je razlika između XE i XF 9005?

I dal je stolić od 44cm dosta visok za takav TV (širok i dug je taman)?
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 7:05 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice