Udio tržišta Win Phonea pada na 1.7%

poruka: 34
|
čitano: 2.056
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Udio tržišta Win Phonea pada na 1.7%
Bukva kaže...

Daj mi znati koji vrag ljudima treba na telefonu da moraju neka otključavanja, custom ROM-ove, mogućnost izbacivanja warp jezgre i slične pizdarije.

 

Mobitel mi služi da mogu nazvati nekoga, napisati poruku, prosurfati po netu, sinkronizirati zilijun i jednu glupost sa kompanijinog i privatnog Exchangea, fotoaparat, navigacija, music player, fitness tracker i da do tih informacija mogu doći instantno (odnosno da je OS fluidan).

Jel iOS ima to? Ima

Jel WP ima to? Ima (i na jeftinjacima)

Jel Andoid ima to? Ima, doduše moraš točno pogađati mobitel, jer 90% njih su sranje s responzivnošću.

Tako da ovo - kupio pa bacio jer mu se nije dalo zahebavat s WP... S čime točno? Jer ja mogu u lice reći da malo kenja.

 

 

 A zašto pas liže jaja? Zato što može. Dakle uzmeš custom ROM i pretvoriš 90% jeftinih Androida u telefon koji nema problema s responzivnošću. Jeftini uređaj pretvoriš u opcijama bogat kao onaj skupi i više dobiješ za manje novaca uz malo truda ako želiš/hoćeš/znaš. Ako staviš custom ROM lako si poboljšaš trajanje baterije, makneš reklame, makneš oem bloatware, zakrpaš rupe koje eom nikad ne bi (stagefright), instaliraš aplikacije koje zahtjevaju root poput taskera, xposed... Ista stvar je i s PC-jem. Zašto ljudi instaliraju drugi OS, osim onog kojeg su dobili sa računalom? Zašto ljudi prepravljaju auta, strojeve, bilo što? Zašto su znatiželjni, zašto sastavljaju brodove u boci, istražuju svemir ... 

 

Ova aplikacija za autoškolu, da li ima za WP? Ima li Google admin za administraciju gappsima? Ti ne koristiš pa ti ne treba. Ja koristim pa mi treba. Možda radim za kladionicu, klaonica, pa također nema aplikacije za WP, možda moja banka nema WP internet bankarstvo, možda često koristim fing. Isto tako, ostale platforme možda imaju nešto što je nekome bitno, a meni ne. 

 

nicky.sl kaže...

A šta ti vridi hardwer kad ti je software u kujcu, a Andro to je. Štekanje, zapinjanje, usporavanje do bola i gomila drugih sra..a te korištenje raznoraznih čistača i koječega za ubrzavanje sustava e toga mi je pun k. Toga nema na WP-u bez obzira koliko aplikacija instalirao i prozora otvorio. WP je uvik jednako brz. Mrzim kad netko nešto žestoko blati a da to sam nije nikada proba a to ovdje radi gomila ljudi.

 

 Ista priča od prije 10 godina s Windows vs Linux :)

There is no job like cron job!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 22:55 (hrvooje).
10 godina
odjavljen
offline
Udio tržišta Win Phonea pada na 1.7%

@Marko imao sam Android još od 2.4,tako da nisam glup i znam što pišem. @nicky.sl Pusti fanboye na miru,gdje se spomene Windows Phone odmah ovakvi uskaču u temu -_-

Ne znam ja ništa....
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Udio tržišta Win Phonea pada na 1.7%
hrvooje kaže...

 Ista priča od prije 10 godina s Windows vs Linux :)

  Baš sam htio i ja napisati. Vidjet će se vrlo, vrlo brzo kako će sve na kraju završiti, iako su glavni pokazatelji već tu. Čim se pojavi neka "tendencija", dakle graf ide u nekom smjeru, kome gleda - sve je jasno.

11 godina
offline
Re: Udio tržišta Win Phonea pada na 1.7%
Ajar kaže...

poznajem čak trojicu s WP iskustvom. prvi ga je poslije dva mjeseca natezanja sa softverom doslovce bacio u smeće (ne može ovo, ne može ono ...) i kupio androidaša. drugi ga je izgubio tijekom šetnje s cuckom i nije se niti potrudio pronaći ga (cit.: k'o ga jebe. neka lumia. falabogu da sam je se riješio) već je nabavio androidaša  (neki LG) a treći je po struci programer (tvrdoglaviji od ostale dvojice) i veli da još bori s njime no rabi ga samo bez sim-a i s wi-fi-jem, dok telefonira sa xperie (android). kaže da je najbitinje (njemu valjda) na WP zaključano do neprobojnosti ali neće on majci ... eto. usput, poznajem i samo jednoga s iphoneom i to 3G, koji radi već 7,5 godina uredno i bez problema. nitko koga poznajem, a ima androidičara, se ne žali ni na što, osim (jasno) na trajanje punjenja baterije. ja i dalje derem s nokiom ashom i baterija je poslije tjedan dana tek napola ispražnjena. internet i igre imam na PC-u a slikam s canonom. la vita e bella  

 

kad se uspiješ maket od tog pc-a mozda i pojebes nesto (ako platis) pa vise nebudes imao potrebe za imaginarnim prijateljima koji bacaju telefone gdje god stignu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice