Imali opcija za iskljucit prikazivanje desktopa?

poruka: 6
|
čitano: 3.426
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Imali opcija za iskljucit prikazivanje desktopa?

Evo, pitanje je u naslovu. Sinoc ugasim laptop i sve normalno, danas ga upalim kad ono desktop prazan. O.O

 

Osao sam provjerit u folder desktopa dal postoji sta tamo, u folderu ima fajlova, ali na desktopu uopce ne ocitava. Na W7 skroz desno dolje u kutu ima "tipka" za desktop, to pritisnem nista se ne dogadja. Lijevi klik (za obuhvacenje vise ikona) ne radi, ali desni klik normalno radi. Start traka je normalno upaljena. U procesima je upaljen explorer.exe.

 

Znaci kao da je negdje iskljuceno da se ne mogu prikazivati ikonice i lijevi klik misa. :S

 

 

Zna netko u cemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Imali opcija za iskljucit prikazivanje desktopa?

desna tipka->prikaz->pokaži ikone radne površine

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Imali opcija za iskljucit prikazivanje desktop

 

Desni klik na desktop, pa view, pa klikni Show desktop icons! evo slike:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2011 17:54 (Cevi).
14 godina
offline
Imali opcija za iskljucit prikazivanje desktopa?

Hvala. Samo ne znam kak se samo iskljucilo. :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ne prikazivanje slike na ekranu

Upalim kompjuter i sve normalno radi al nema slike na ekranu,sve crno.Promjenio sam graficku i opet isto,da li zna ko sta bi moglo biti?Hvala :D

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Imali opcija za iskljucit prikazivanje desktopa?

Upalim auto i sve radi normalno, al neće krenut. Promjenio sam getribu, al opet isto, da li zna tko šta bi moglo biti? 

 

Ako postaviš retardirano pitanje, dobit ćeš i retardirani odgovor. Za takve bisere poput tebe stvarno treba uvesti psihotest za registraciju na forum....

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice