Ne mogu instalirati Windows XP zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 2.588
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati Windows XP

E ovako koristim otp. 1 god. Ubuntu pa sam odlucio preci na XP. Uzeo sam CD od druga, ubacio ga u citac, restartovo komp. i dodje mi ono "Press any key to boot from CD/DVD " kliknem enter i pojavi se crna slika. Mogu cekati sto godina ali nista se ne desava.

 

Svaka pomoc dobrodosla.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu instalirati Windows XP
ramizb kaže...

E ovako koristim otp. 1 god. Ubuntu pa sam odlucio preci na XP. Uzeo sam CD od druga, ubacio ga u citac, restartovo komp. i dodje mi ono "Press any key to boot from CD/DVD " kliknem enter i pojavi se crna slika. Mogu cekati sto godina ali nista se ne desava.

99% da je cd neispravan ...

 

Za bilo koji PC ''mlađi'' od 5 godina ,bolja opcija je Sedmica ,zbog podrške (do 2020. godine ,dok je XP ''mrtav'') i zbog hardvera i drivera za njega.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 18:04 (kizo2703).
13 godina
online
Re: Ne mogu instalirati Windows XP
ramizb kaže...

E ovako koristim otp. 1 god. Ubuntu pa sam odlucio preci na XP. Uzeo sam CD od druga, ubacio ga u citac, restartovo komp. i dodje mi ono "Press any key to boot from CD/DVD " kliknem enter i pojavi se crna slika. Mogu cekati sto godina ali nista se ne desava.

http://www.bug.hr/forum/topic/windows/instalacija-windows-xp-operativnog-sustava/61283.aspx?page=13

 

Postoji tema za takve upite, prebaci se tamo.

 

{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice