Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 813.888
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Korisnik1251 kaže...

Prvo smanji alkohol 😂

Stavi koji hoces od ta 2 i kad twrp zavrsi s flashanjem idi s back do pocetne stranice twrp-a pa na wipe - advance wipe i oznaci sve osim internal storage, sd card i usb. Tek onda reboot to system. Tako bi ti trebalo sve raditi, nadam se da i hoce jer mi se cini da niste najbolje poceli xiaomi i ti 😉

 

Edit: ovaj moj komentar o alkoholu vise nema smisla kad si uredio post 😁

 da pisao sam s mobietal,sad sam za laptopom.nisam siguran koji je link za stable s xiaomi.eu,pa ako ste voljni gospođo ili gospođice??

9 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Izvolite gospodine 😀: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=96564

Trazi onaj s HMNote3Pro u nazivu

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Korisnik1251 kaže...

Izvolite gospodine 😀: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=96564

Trazi onaj s HMNote3Pro u nazivu

 sad sam probao s postojećim dev romom napraviti po Tvojoj uputi.nakon instaliranja roma išao sam na brisanje svega osim usb,in. i sd memorije.nije mi dao obrisati dalvike cesh i kada sam podiago sustav..greška i dalje stoji.....da probam s stable???

9 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Ne znam sta da ti kazem... Probaj, nemas sta izgubit

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Korisnik1251 kaže...

Ne znam sta da ti kazem... Probaj, nemas sta izgubit

 znači brisanje navedene memorije tek poslje stavljanja stable roma.ili treba nešto prije u twrp??

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Valjda prije instaliranja roma treba odraditi brisanje
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozz ekipa..kupio upravo Xiaomi redmi note 4,tražio sealed box da mi ništa oni ne stavljaju pa ako može mala pomoć,link ili bilo šta gdje,kako skinut global rom gdje ima i hrv jezik te google store naravno. Hvala puno :)  btw (znam da je tema za redmi note 3 al svaka pomoć je dobrodošla)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
raza kaže...
Valjda prije instaliranja roma treba odraditi brisanje

 i ja sam mislio tako

10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

dA SE POHVALIM... onaj link za stable ne bvalja.zbriko mi mobitel.sad sranje kao jučer

 

ps uspio sam đubre vratiti u život bez ponovne procedure.samo sam ga opet morao otključati preko aplikacije unlock..greška mi i dalje stoji i smeta

poikušavam ovom metodom ali mi zaglavi na 80%

 

riješio..hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 7:20 (espltd).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
steaming kaže...

Imam global beta na xiaomi note 3 pro.
Dali mogu preko updatera da instaliram global stable bez ikakvih posledica?

 ?

http://nasiljubimci.com/
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Danas dosao mobitel...sve je super, dosao mi je sa global beta ali na njemu ima nekakve 3 kineske aplikacije...ocu ih deinstalirat ako ih drzim i prebacim u kantu na vrhu ekrana ili moram na drugi nacin?

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Na global romu? Inace nema kineskih app na global romu, moguce da su oni ubacili ak su testirali il kaj vec, i mislim da mozes tak samo izbrisat jer sistemske inace neda tak, na globalu meni neda google appse tak
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

@cirko: Ako ti nudi kantu na vrhu ekrana, onda bi ti ih trebalo dati izbrisati, samo ih odvuci gore na nju i deinstalirati će ih. Ako ti ne nudi tu mogućnost, onda Titanium Backup ili neka druga root delete aplikacija pomaže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Ma bilo ih je par...izbriso sam sve u par sekundi...Sam imam jedan problemcic, stavio sam memorijsku karticu i mogu vidjet slike i muziku u aplikaciji "explorer" (koja je dosla s mobom) di mi pokazuje sadrzaj na sd kartici al ne mogu vidjet slike sa sd kartice u galeriji...Mogu kak prebacit da u galeriji imam sve slike?

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Cirko, molim javi rade li whatsapp i da li si morao sto podesavati da rade. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 19:00 (goldfinger).
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Ja to imam u galeriji na dnu pod other albums. Mozda moras u settings - installed apps pa galeriji odobrit permission za storage

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 19:06 (Korisnik1251).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Mozda treba neko vrijeme da ih indexira il kaj vec.. il u postavkama stavit da je sd primarni il tak nes
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Uspio sam, ocistio sam data i cache od galerije i pojavljuje mi se pod albumima...sve u svemu mobitel je odlican, brz, obavijesti dolaze odma...baterija traje dugo...imo je oko 30% kad sam ga dobio (oko pol 4) i od tad ga ne pustam iz ruke, a sad imam 8%...sve u svemu jako sam zadovoljan mobitelom i nemam nikakvih problema! :))
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Dobio ga s 6.9.9 beta, nudi mi update na 6.9.29, da ili ne zbog baterije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
6.5 h sot, jucer ga skinuo prije 7 ujutro s punjaca. Najnoviji resurrection remix (23 09), radon kernel 2.8 i darkness cpu governor.
Predobro i fluidno aosp iskustvo sa hrpom sitnih opcija. Iskreno svakome preporucam ovu kombinaciju :)
 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ja isto imam 6.9.9, sve radi super pa sumnjam da cu updejtat da se nebi nes sjeb...sa novom verzijom
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Preporuka Redmi Note 3 Pro ili Redmi Note 4 ?

 

Zanima me koji je po vama bolji i zašto?

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Note 3 Pro zbog Qualcomm chipseta. Bolji u igrama i ima puno više opcija što se tiče custom romova. Mediatek mi se baš i ne čini kao dobar izbor.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
@Don3 , ne znam od kad pratis temu ali xiaomi ima trend da kad izbace uredjaj da prvo treba mjesec dana da se poprave neki banalni bugovi. Ja bih osobno uzeo 3 pro jer je duze vani pa ima manje bugova i puno bolju softversku podrsku (vec neki rade na androidu 7, sumnjam da ce sedmica uskoro doci za note 4) + mislim da je note 4 kao i obican note 3 za kinesko trziste, tj. upitno je hoce li uopce i dobiti global verziju roma.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Ako netko od Vas prodaje NOVI note 3 pro ja sam ozbiljan kupac, ili ako netko nabavlja pa da uzme odmah i meni ili poznajete nekog tko to ima na lageru za normalnu cijenu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Xiaomi Redmi Note 3

Narucio sam jos jedan Redmi note 3 za brata :) cijela obitelj lagano prelazi na xiaomi

 

Kada sam sebi narucvao sa top one, dosao mi je sa nekim custom romom, pa sam muku mucio dok to nisam prebacio. Sada sam napomenuo da zelim original rom i rekao je da ce poslati zapecacenu kutiju. Ali znam da dolazi sa chinese romom, fora je u tome sto brat hoce hrvatski, pa me sada zanima, traziti od njega da mi instalira global, iako se opet bojim nekog custom sranja, ili da sam radim to kada dode.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Muka ubacit global stable? Ak uspjesno adb i drivere instaliras ubacis global sa par klikova misem :) mislim da na global stable jos nije doso, nez jer nisam updateal jos posto mi nova verzija nudi rjesavanje bugova koje ja nemam
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
blackeagle29 kaže...
Muka ubacit global stable? Ak uspjesno adb i drivere instaliras ubacis global sa par klikova misem :) mislim da na global stable jos nije doso, nez jer nisam updateal jos posto mi nova verzija nudi rjesavanje bugova koje ja nemam

 Pa ol mi objasnit kako :)... Samo ga prebacim na internu memoriju i preko updatera ga instalriam, jeli tako?
Imate li vi problema sa zujanjem slusalica?

Znate li kako to da sredim?

http://nasiljubimci.com/
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
_Dangerous_Lickz_ kaže...

Dobio ga s 6.9.9 beta, nudi mi update na 6.9.29, da ili ne zbog baterije?

 Ne znam kako je na sluzbenom romu, ali je se svaki tjedan vracam na 6.9.9 xiaomi.eu rom upravo zbog baterije (10h SOT)

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Cek, mtk verzija? Nisam to skuzil da ne pise pro, sry
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice