X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

poruka: 25
|
čitano: 6.445
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Zdravo (dosadan sam si sa započinjanjem tema sa "zdravo")....

Eh, ovako, dobio sam sve sezone x-filesa u .avi formatu. Problem je u tome

što mi sve sezone osim prve dvije (a u svima su fileovi isti...) trzaju, Točnije

kada se pusti epizoda ona radi uredno, dok ne stigne do određenog dijela na kojem

se slika "strza" (granulira se) i za 2 - 3 sekunde nastavi, ali u te 2-3 sekunde

preskoči nekih minutu epizode. To se dogadja oko 7-8 puta po epizodi (po Murphiju,

naravno, u ključnim trenutcima) i jako je iritantno...

Imam onaj K-lite (ili kako već) mega codec pack, večinu raznih video playera,

Divx codec, sve je up to date i svi driveri su zadnji......isto tako i Gspot software

kaže da imam sve potrebno za gledanje tog formata.

Fileovi jesu ispravni jer ih kolega na Visti (ja sam na XP-a) gleda normalno.

Mudar ko čovjek-jesetra!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 12:25 (Zvekan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Sa kojim video playerom gledas?

 

Media player classic?

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Probao sa RealPlayer, Media Player, Divix Player, Quick Time, BS Player,

ali Media Player Classic nisam!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Ista stvar i sa WMP Classic....

Jel moguće da je stvar u tome što kolega vrti te .avi-je na Visti???

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Vjerojatno je konvertiran sa greskom! Probaj dati nekom drugom da ih proba gledati, ako njem rade onda su tvoji vodeci!

 

...Ako nije ni to onda je nesto paranormalno! :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Probaj jos sa Gom Playerom,,,ili reinstaliraj K-Lite codecs pack.

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Bit će da je za Suldera i Mully =)

Imam iste codece kao i kolega, iste playere...

Jedina je razlika što sam ja još na XP-u, a on na

Visti....

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

ja večinom za video failove koristim real plaer i bs plaer, a windows media i winap večinom koristim za glazbu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Hoće to kad se nabaci sve i svašta na comp, pa ga se dovede u koliziju sa samim sobom. Nezna kaj da dela. Evo, ovako. Koliko se meni čini, dotična serija, ukoliko je skidana sa torrenta ili wirellesa, je u NTSC formatu, kraći je za dvije sličice od PAL sistema, još ako je ripan, a je, sa sporim procesorom, takve su pojave uobičejene. Kako sam se nagledao sveg mogućeg softwera svih ovih godina, došao sam na ideju da:

instaliram samo XviD, MPEG-1 i MPEG-2, te MP3 Professional i Lame za audio. Nemam više BS plejer, sad sve filmove gledam preko WMP11, tako što sam instalirao jedan kratak programčić koji se zove VobSub i koji se pokreće sa AVI datotekom jer WMP11 ne podržava titlove. I to je sve. XviD codecom gledaš i DivX filmove (fourCC). Jedino što sam instalirao van OS je Winamp, jer ima veći izbor radio stanica koje ja slušam (smooth jazz). Nabacivanje paketa kodeka ne vodi ničemu osim klanju sustava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
Kalea kaže...

Hoće to kad se nabaci sve i svašta na comp, pa ga se dovede u koliziju sa samim sobom. Nezna kaj da dela. Evo, ovako. Koliko se meni čini, dotična serija, ukoliko je skidana sa torrenta ili wirellesa, je u NTSC formatu, kraći je za dvije sličice od PAL sistema, još ako je ripan, a je, sa sporim procesorom, takve su pojave uobičejene.

 Otkud ti to? Ja naveliko konvertiram jos od Durona 800mhz i nikad problem! Kako se onda konvertiralo prije 5, 10 godina? Razlika je samo ta da se tada dosta duuuuze konvertiralo!

E sada jedino sto se tice te tvoje izjave, bi moglo biti (tada) ako se recimo konvertira u pozadini a igra ili neki ekstremni zadatak sa strane! Danas je to moguce iako ne preporucljivo zbog multicore-a!
15 godina
neaktivan
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
Luka kaže...
Kalea kaže...

Hoće to kad se nabaci sve i svašta na comp, pa ga se dovede u koliziju sa samim sobom. Nezna kaj da dela. Evo, ovako. Koliko se meni čini, dotična serija, ukoliko je skidana sa torrenta ili wirellesa, je u NTSC formatu, kraći je za dvije sličice od PAL sistema, još ako je ripan, a je, sa sporim procesorom, takve su pojave uobičejene.

 Otkud ti to? Ja naveliko konvertiram jos od Durona 800mhz i nikad problem! Kako se onda konvertiralo prije 5, 10 godina? Razlika je samo ta da se tada dosta duuuuze konvertiralo!

E sada jedino sto se tice te tvoje izjave, bi moglo biti (tada) ako se recimo konvertira u pozadini a igra ili neki ekstremni zadatak sa strane! Danas je to moguce iako ne preporucljivo zbog multicore-a!
 Vidim da si se duboko zamislio. Dotična greška je najčešći uzrok temperature procesora. Naime, radi se o tome da, dok se konvertira u avi datoteku, procesor se koristi 100% (provjeri sam). Kako se time povećava temperatura, procesor na trenutke zastaje, a to se poslije lijepo vidi kao trzanje, ili čak na skok s ključa na ključ (neznam da li me kontaš?). Tvoj Duron od 800MHz treba svakako osloboditi svih pokrenutih a nepotrebnih procesa prije konvertiranja, jer je za današnje pojmove out, znaš i sam, a o igranju uz to sa strane..... to jedno s drugim ne ide. Sve ti je to stvar matematike. Pomnoži broj pixela veličine svake sličice koju treba obraditi i konvertirati u zadani format, pa to pomnoži sa brojem sličica u sekundi, pa sekunde pretvori u minute itd.. Dok se konvertiraju filmovi, ništa se ne radi na compu. Šlus.
16 godina
neaktivan
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Gle, nisam ja glup, naravno da te "kontam"!

...Ali se ne slazem sa tobom! Zasto bi se moj stari Duron vise zagrijavao nego recimo novi Athlon? I Athlon ide na 100% pa ne radi greske!

Kada sam imao Durona, nikada 50 nije prelazio jer sam stavio Thermaltakeov Volcano od 7000 okretaja pa je zujio kao susilo!

 

Sve sto sam konvertirao, bilo je bez greske osim ako nisam nesto krivo namjestio! Sada, na laptopu proc zna i 90 puknuti i ne radi opet greske u konvertiranju.

Razlike nema, da je to Duron 600 ili quad core ako u pozdaini ne radi nista zahtjevno, konvertira on to bez greske, samo naravno Duron 800 ce konvertirati puuuuno duze nego quad core!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
Luka kaže...

Gle, nisam ja glup, naravno da te "kontam"!

...Ali se ne slazem sa tobom! Zasto bi se moj stari Duron vise zagrijavao nego recimo novi Athlon? I Athlon ide na 100% pa ne radi greske!

Kada sam imao Durona, nikada 50 nije prelazio jer sam stavio Thermaltakeov Volcano od 7000 okretaja pa je zujio kao susilo!

 

Sve sto sam konvertirao, bilo je bez greske osim ako nisam nesto krivo namjestio! Sada, na laptopu proc zna i 90 puknuti i ne radi opet greske u konvertiranju.

Razlike nema, da je to Duron 600 ili quad core ako u pozdaini ne radi nista zahtjevno, konvertira on to bez greske, samo naravno Duron 800 ce konvertirati puuuuno duze nego quad core!

 Svojevremeno sam i ja kodirao filmove na Duronu 800 kojeg sam imao duze vrijeme i grijao se poprilicno ali osim duzeg vremena kodiranja(vise sati) nema razlike,sve je bilo ispravno.
16 godina
protjeran
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
Zvekan kaže...

Zdravo (dosadan sam si sa započinjanjem tema sa "zdravo")....

Eh, ovako, dobio sam sve sezone x-filesa u .avi formatu. Problem je u tome

što mi sve sezone osim prve dvije (a u svima su fileovi isti...) trzaju, Točnije

kada se pusti epizoda ona radi uredno, dok ne stigne do određenog dijela na kojem

se slika "strza" (granulira se) i za 2 - 3 sekunde nastavi, ali u te 2-3 sekunde

preskoči nekih minutu epizode. To se dogadja oko 7-8 puta po epizodi (po Murphiju,

naravno, u ključnim trenutcima) i jako je iritantno...

Imam onaj K-lite (ili kako već) mega codec pack, večinu raznih video playera,

Divx codec, sve je up to date i svi driveri su zadnji......isto tako i Gspot software

kaže da imam sve potrebno za gledanje tog formata.

Fileovi jesu ispravni jer ih kolega na Visti (ja sam na XP-a) gleda normalno.

 To što si opiso najvjerojatnije da će bit da te serije koje ti tak trzaju nisu do kraja skinute.
15 godina
neaktivan
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
Kristyans kaže...
Luka kaže...

Gle, nisam ja glup, naravno da te "kontam"!

...Ali se ne slazem sa tobom! Zasto bi se moj stari Duron vise zagrijavao nego recimo novi Athlon? I Athlon ide na 100% pa ne radi greske!

Kada sam imao Durona, nikada 50 nije prelazio jer sam stavio Thermaltakeov Volcano od 7000 okretaja pa je zujio kao susilo!

 

Sve sto sam konvertirao, bilo je bez greske osim ako nisam nesto krivo namjestio! Sada, na laptopu proc zna i 90 puknuti i ne radi opet greske u konvertiranju.

Razlike nema, da je to Duron 600 ili quad core ako u pozdaini ne radi nista zahtjevno, konvertira on to bez greske, samo naravno Duron 800 ce konvertirati puuuuno duze nego quad core!

 Svojevremeno sam i ja kodirao filmove na Duronu 800 kojeg sam imao duze vrijeme i grijao se poprilicno ali osim duzeg vremena kodiranja(vise sati) nema razlike,sve je bilo ispravno.
 Prvo, Athlon nije nov. Drugo, temperatura procesora i njegova slabost da prati program su glavni uzroci trzanja avi datoteke. Dovoljno je bilo da se kod konvertiranja apdejta antivirus ili da si imao neki shedule program koji se startao u vrijeme konvertiranja pa da ti napravi to što je napravio. Jednom riječju, temperatura + spor procesor + pozadinski procesi =trzanje slike.
16 godina
neaktivan
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
Kalea kaže...
Kristyans kaže...
Luka kaže...

Gle, nisam ja glup, naravno da te "kontam"!

...Ali se ne slazem sa tobom! Zasto bi se moj stari Duron vise zagrijavao nego recimo novi Athlon? I Athlon ide na 100% pa ne radi greske!

Kada sam imao Durona, nikada 50 nije prelazio jer sam stavio Thermaltakeov Volcano od 7000 okretaja pa je zujio kao susilo!

 

Sve sto sam konvertirao, bilo je bez greske osim ako nisam nesto krivo namjestio! Sada, na laptopu proc zna i 90 puknuti i ne radi opet greske u konvertiranju.

Razlike nema, da je to Duron 600 ili quad core ako u pozdaini ne radi nista zahtjevno, konvertira on to bez greske, samo naravno Duron 800 ce konvertirati puuuuno duze nego quad core!

 Svojevremeno sam i ja kodirao filmove na Duronu 800 kojeg sam imao duze vrijeme i grijao se poprilicno ali osim duzeg vremena kodiranja(vise sati) nema razlike,sve je bilo ispravno.
 Prvo, Athlon nije nov. Drugo, temperatura procesora i njegova slabost da prati program su glavni uzroci trzanja avi datoteke. Dovoljno je bilo da se kod konvertiranja apdejta antivirus ili da si imao neki shedule program koji se startao u vrijeme konvertiranja pa da ti napravi to što je napravio. Jednom riječju, temperatura + spor procesor + pozadinski procesi =trzanje slike.
 Gle traznje slike najstaje kada hvatas sa TV kartice a imas slab procesor jer ne stigne obraditi sve ulazne signale pa "preskace" jer slika koju hvatas, recimo TV program ide u realnom vremenu!

Sto se tice konvertiranja iz formata u format (znaci file postoji) to je druga stvar! Da je CPU od 133 MHz moze konvertirati jednako kao novi quad samo 10000 puta SPORIJE! ---Ne konvertira se u realnom vremnu!!!--- Jednu sekundu filma moze konvertirati 5 sati ako treba, nema greske!

Kako se po tebi konvertiralo prije 10 godina dok nije bilo niti Durona 800???
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 0:05 (Luka).
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Nisam uspio rješiti problem niti na Visti, imam sve codece koji bi mi mogli zatrebati....

Javim ako nabasam na rješenje makar sumnjam...

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Ako što sam već napiso, to ti najvjerojatnije nisu do kraja skinute epizode. Uzmi jednu epizodu koje ti preskaće i odi kod nekog drugog frenda pogledat ju, cijelu, pa budeš vidio dali je problem kod tebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
pinkskin kaže...

Ako što sam već napiso, to ti najvjerojatnije nisu do kraja skinute epizode. Uzmi jednu epizodu koje ti preskaće i odi kod nekog drugog frenda pogledat ju, cijelu, pa budeš vidio dali je problem kod tebe.

Da si pročitao poruku sa kojom sam otvorio temu (zadnja rečenica)
sve bi ti bilo jasno =)
Mudar ko čovjek-jesetra!
16 godina
protjeran
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Jesi kod nekog drugog probo epizode dali rade normalno, osim tog koji ti ih je dao.

Sam si reko da ti i na visti isto nerade dobro, onda nije problem u OS-u. Problem je ili codeci ili serije nevaljavu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 10:33 (pinkskin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

LoL serije valjaju...u postu sa kojim sam otvorio temu ti to piše,

a i koristim iste codece kao i taj prijatelj, jedina je razlika (bila),

što sam ja bio na XP-u, a on na Visti. Ali sada kada sam i ja na

Visti mi još jedino u obzir dolazi da je stvar u procesoru, ja sam

na jednojezgrenom Athlonu 4000+ @3.0GHz

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
Luka kaže...
Kalea kaže...
Kristyans kaže...
Luka kaže...

Gle, nisam ja glup, naravno da te "kontam"!

...Ali se ne slazem sa tobom! Zasto bi se moj stari Duron vise zagrijavao nego recimo novi Athlon? I Athlon ide na 100% pa ne radi greske!

Kada sam imao Durona, nikada 50 nije prelazio jer sam stavio Thermaltakeov Volcano od 7000 okretaja pa je zujio kao susilo!

 

Sve sto sam konvertirao, bilo je bez greske osim ako nisam nesto krivo namjestio! Sada, na laptopu proc zna i 90 puknuti i ne radi opet greske u konvertiranju.

Razlike nema, da je to Duron 600 ili quad core ako u pozdaini ne radi nista zahtjevno, konvertira on to bez greske, samo naravno Duron 800 ce konvertirati puuuuno duze nego quad core!

 Svojevremeno sam i ja kodirao filmove na Duronu 800 kojeg sam imao duze vrijeme i grijao se poprilicno ali osim duzeg vremena kodiranja(vise sati) nema razlike,sve je bilo ispravno.
 Prvo, Athlon nije nov. Drugo, temperatura procesora i njegova slabost da prati program su glavni uzroci trzanja avi datoteke. Dovoljno je bilo da se kod konvertiranja apdejta antivirus ili da si imao neki shedule program koji se startao u vrijeme konvertiranja pa da ti napravi to što je napravio. Jednom riječju, temperatura + spor procesor + pozadinski procesi =trzanje slike.
 Gle traznje slike najstaje kada hvatas sa TV kartice a imas slab procesor jer ne stigne obraditi sve ulazne signale pa "preskace" jer slika koju hvatas, recimo TV program ide u realnom vremenu!

Sto se tice konvertiranja iz formata u format (znaci file postoji) to je druga stvar! Da je CPU od 133 MHz moze konvertirati jednako kao novi quad samo 10000 puta SPORIJE! ---Ne konvertira se u realnom vremnu!!!--- Jednu sekundu filma moze konvertirati 5 sati ako treba, nema greske!

Kako se po tebi konvertiralo prije 10 godina dok nije bilo niti Durona 800???
 
Zvekan kaže...

LoL serije valjaju...u postu sa kojim sam otvorio temu ti to piše,

a i koristim iste codece kao i taj prijatelj, jedina je razlika (bila),

što sam ja bio na XP-u, a on na Visti. Ali sada kada sam i ja na

Visti mi još jedino u obzir dolazi da je stvar u procesoru, ja sam

na jednojezgrenom Athlonu 4000+ @3.0GHz

 Dakle, slažem se s tvrdnjom da je kompresija TV program nešto drugo od konvertiranja filmova, jer TV program teće. Kod konvertiranja, procesor si sam uzima ''vremena koliko mu treba'' da bi kodirao sličicu po sličicu. No, i to zahtjeva 100% zalaganje procesora, što dovodi do povećanje temperature. Najveći osjet pada temeperature je kad skinemo bočnu stranicu, to je istina, kao što je istina da smo onda i prašini dozvolili da kola po konfi koliko joj se hoće. Tvoj pogrešan stav je stav da ti procesor ne valja. Da je tako, on ne bi obavljao ni druge ''matematičke'' zadatke. Radi se o dvije stvari:
1. Klanje niza kodeca koje si instalirao (nešto slično na postu gdje tip nemre na internet a ima dva av-a pa mu nije jasno da smije imati samo jedan, zna li netko na ovom forumu što je to uopće kernel?)
2. Driveri od grafulje
Da bi provjerio da li imaš instaliran codec potreban za tu epizodu instaliraj VideoToolbox (nikako VideoInspector jer je zaražen), osim toga ovaj je free. Nakon instalacije, desnim klikom na videofajl, u letećem meniju ćeš vidjeti Otvori s VideoToolboxom. Otvorit će se prozor u kojem će pisati o kojem se formatu codeca (i video i audio) radi, te ako ga nemaš instaliranog sam će ti ponuditi instalaciju i odvesti te na stranicu na kojoj je potrebni codec.
Mislim da bi ti ovo trebalo riješiti problem.
15 godina
neaktivan
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

"Imam onaj K-lite (ili kako već) mega codec pack, večinu raznih video playera,

Divx codec, sve je up to date i svi driveri su zadnji......isto tako i Gspot software

kaže da imam sve potrebno za gledanje tog formata."

 

Znaš šta nemaš?

 

Sliku sistemske particije.

 

Sorry zbog citata.

http://tionline.ru/
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 5:19 (skyrider).
15 godina
neaktivan
offline
RE: X-Flies trzanje videa pri reprodukciji
skyrider kaže...

"Imam onaj K-lite (ili kako već) mega codec pack, večinu raznih video playera,

Divx codec, sve je up to date i svi driveri su zadnji......isto tako i Gspot software

kaže da imam sve potrebno za gledanje tog formata."

 

Znaš šta nemaš?

 

Sliku sistemske particije.

 

Sorry zbog citata.

 I opet ti, i opet lupaš gluposti. Gurni unutra i British Encyclopedy. Ja sve radim sa ugrađenim playerom i tri video codeca i tri audio codeca. Ostavio si na mene duboki dojam da si pripadnik onih koji se nemaju muda ispuhati na sebi ravnima pa kolju kompjuter. Poslje otvaraju teme za pomoć. Koji si ti lol od postaša. Instaliraj i sebe u komp, to bi ti bilo najbolje. I nakon 6 tjedana još si početnik? lol. Idi slaži lego kockice, to bi ti bolje išlo.
Modovi, sorry, nisam mogao izdržati više. Ovo je postaš - provokator. Kome je on pomogao u pm? Dosad je napisao 25 poruka - provala i provokacija ostalih forumaša.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 23:19 (Kalea).
15 godina
neaktivan
offline
X-Flies trzanje videa pri reprodukciji

Oprosti Kalea ako si se našao uvrijeđen. Nikoga ja ne provociram. Problem trzanja, zastajkivanja, kašnjenja slike se javlja ako je procesor prezauzet. (Ctrl + Alt + Del) Dolje pri dnu piše "CPU Usage:"

 

The CPU usage is very high during video playback, any tips on how I can lower it?

 

Video playback can require a lot of processing power, certainly when the video has a high resolution (720p/1080p/1080i). Some video formats, such as H.264, are very complex to decode.

Some tips to lower the CPU usage are:

  • Use a more efficient decoder (if any exists). For H.264 video some fast decoders are mentioned further down below.
  • Enable the "Pre-buffer subpictures" option in the DirectVobSub subtitle filter. That lowers CPU usage a bit. Animated subtitles (such as found in some anime videos) may not display correctly with this option enabled, but such subtitles are very rare.
  • Disable the display of subtitles.
  • Disable resizing, and also any other post-processing filters that you might have enabled in ffdshow.
  • If you have forced ffdshow to always output RGB32, then allow it output in the YV12 and YUY2 colorspaces.
  • Use the Overlay Mixer renderer. This video renderer uses a bit less CPU cycles than other renderers.
  • Don't play the video full screen. That leads to resizing.
  • Close other programs that are also running on your computer that use a lot of CPU cycles. For example P2P programs.
  • For H.264 video, you could enable the skip deblocking option in ffdshow. You can find that option on the Codecs page in ffdshow video decoder configuration. It is located near the bottom of the window when you select H.264. Be aware that enabling this option leads to reduced video quality. In some cases it has only a minimal impact on quality, but sometimes it can lead to significant blocking and other decoding artifacts. We do not recommend enabling it.

If the video that you are playing contains H.264 video, then you could try using another decoder. The codec pack by default uses ffdshow for decoding H.264 video. This is a free and open-source decoder. Other decoders exist that have better performance as ffdshow. They should give you smoother playback, specially if you have a dual-core or quad-core processor.

Alternative H.264 decoders are:

  • CoreAVC. This decoder is unfortunately not available for free.
  • DivX H.264 decoder. This decoder is available for free as part of the DivX Bundle. Tip: disable everything in the bundle except the H.264 decoder.
  • ffmpeg-mt. This is an experimental multi-threaded version of the libavcodec decoding library, which is used by ffdshow. You can select ffmpeg-mt as decoder in ffdshow video decoder configuration.
  • MPC DXVA H.264 decoder. This is an internal decoder of Media Player Classic Homecinema. It uses your graphics card to perform most of the decoding process, resulting is a very low CPU usage. You can enable this decoder though: MPC Options -> Internal Filters. Note: this decoder has some specific requirements.

 

 

Sliku sistemske particije sam spomenuo jer ljudi vole prćkati po raznim opcijama windovsa i instaliranih programa a kasnije to neznaju vratiti u stanje u kojem je sve radilo kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 18:03 (skyrider).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice