Media player- koji izabrat

poruka: 10
|
čitano: 4.282
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Media

Pozz svima, malo sam tražio več postojeće teme al sve su neaktivne od 3 mjeseca do nekih od 2 godine

tako da sam se odlučio za novu temu

Imam lg neznam točno koji model, 106cm i stvarno po meni tv je odličan,lijepa slika, dobar zvuk , a kad sam ga kupovao još nije bilo svih tih smart tv gluposti pa bi sad to htio dovesti pomoću media playera

 

Ovako imam komp u mojoj sobi, dok mi je tv u dnevnoj sobi,sad zanima me da li postoji neka mogućnost pošto vidim da več svi imaju ethernet ulaz i wifi, gdje bi se filmovi streamali sa mog kompa u dnevnu sobu na tv, bez kabla, to mi je najvažnije, jer ako se ne može jednostavnije mi je odnesti komp u dnevnu sobu pa tako gledat

 

Ako ima tko neki media player za preporučit slobodno.

nije najvažnije al nebi smetalo da se na njemu može na internet (najviše youtube, i takve stranice ali i neke za pogledati novosti itd. ) pošto vidim da ih več dosta ima te mogućnosti.

 

sad ja kao totalni početnik kod ovih media playera našao sam par njih koji se meni čine dobri pa slobodno recite što mislite o njima

 

 

1 2 3 4

1 Western digital WDTV play
5 Western digital WDTV live
2 Apple tv
3 D-LINK DSM-380 Boxee Box
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Media player- koji izabrat

Koji tocno lg tv imas? Koji model? Sad sam vidio da ne znas, ajde mi onda reci kad si ga kupio?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2013 23:24 (Sint1).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Media player- koji izabrat
Sint1 kaže...

Koji tocno lg tv imas? Koji model? Sad sam vidio da ne znas, ajde mi onda reci kad si ga kupio?

evo pogledao sam model je lg razor frame 42, inače je star oko 3 godine ja mislim

11 godina
offline
Re: Media player- koji izabrat

Osobno imam doma WD Live 2. generacije i odličan je, ima WiFi n ugrađen tako da možeš odmah stremat sa kompa sadržaje i automatski preuzima najnoviji firmwire sa neta, sučelje je vrlo jednostavno lijepo, ima dosta opcija za podešavanje postavka. Ima i YT i druge servise ali iskustvo korištenja istih nije baš nešto fluidno, neki servisi su samo za USA predviđeni. Što se tice otvorenog surfanja na bilo koju stranicu to nemožeš jer nema browser u sebi. Za baš surfanje internetom i aplikacije po mom mišljenju gledaj si radije neki Android player: Fantec, Geniatech, Energy... i obavezno tipkovnicu uz to za lakši unos teksta. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 2:18 (roby27).
11 godina
offline
Re: Media player- koji izabrat
roby27 kaže...

Osobno imam doma WD Live 2. generacije i odličan je, ima WiFi n ugrađen tako da možeš odmah stremat sa kompa sadržaje i automatski preuzima najnoviji firmwire sa neta, sučelje je vrlo jednostavno lijepo, ima dosta opcija za podešavanje postavka. Ima i YT i druge servise ali iskustvo korištenja istih nije baš nešto fluidno, neki servisi su samo za USA predviđeni. Što se tice otvorenog surfanja na bilo koju stranicu to nemožeš jer nema browser u sebi. Za baš surfanje internetom i aplikacije po mom mišljenju gledaj si radije neki Android player: Fantec, Geniatech, Energy... i obavezno tipkovnicu uz to za lakši unos teksta. 

 

Samo jedno pitanje pošto sam dosta nov u tome, znači rečemo da ja skinem bezveze neki film, npr neki od 2,3 gb , i znači ja njega mogu direktno streamati sa kompa na wdtv live bez ikakvih kablova?i  jel to onda mora biti neka super brza internet veza?

16 godina
odjavljen
offline
Media player- koji izabrat

Kad su ti recimo telka i komp spojeni preko wifia na isti ruter onda se ne koristi internet. Tj. streaming ce bit puno bolji nego preko interneta zato jer je brzina koju moze iskoristiti ruter definitivno veca od internet brzine koju imas.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Media player- koji izabrat

Evo ovak treba mi media player koji bi se najviše koristio za pokretanje filmova preko interneta sa mog PC-a. Filmove koje skidam su svi u MKV formatu. Gledao sam po internetu WD TV Play i WD TV Live i podržavaju MKV format. Ali sam našao na internetu da mogu vrtit MKV samo preko USB-a a da preko PC ne mogu jer za učitavanje filma sa PC-a koriste Windows Media Player koji ne podržava MKV. Sada mi recite je li to istina ili ne, to sam samo na jednom vide-u na YT naišao pa sada nisam siguran. Vidim da sada ima akcija u Linksu tj grupnja kupnja za Android media player. Kakav je on naspram WD TV Player-a da li je bolji lošiji. I za njega sam siguran da može vrtit MKV sa PC-a.

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Media player- koji izabrat
Ivanjino96 kaže...

Evo ovak treba mi media player koji bi se najviše koristio za pokretanje filmova preko interneta sa mog PC-a. Filmove koje skidam su svi u MKV formatu. Gledao sam po internetu WD TV Play i WD TV Live i podržavaju MKV format. Ali sam našao na internetu da mogu vrtit MKV samo preko USB-a a da preko PC ne mogu jer za učitavanje filma sa PC-a koriste Windows Media Player koji ne podržava MKV.

 

Sada mi recite je li to istina ili ne, to sam samo na jednom vide-u na YT naišao pa sada nisam siguran. Vidim da sada ima akcija u Linksu tj grupnja kupnja za Android media player. Kakav je on naspram WD TV Player-a da li je bolji lošiji. I za njega sam siguran da može vrtit MKV sa PC-a.

totalna laž....WD live sve vrti što šeraš preko mreže. Windovsi trebaju samo da dignu sistem. sve ostalo radi WD.

11 godina
neaktivan
offline
Media player- koji izabrat

Koja je razlika između media centra i android media player?

http://www.youtube.com/iiknezii
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Media player- koji izabrat

Molio bi preporuku quad core media player s Ebaya i da podržava XBMC.

Bilo bi super ako netko već ima neki uređaj i da zna da radi kako treba.

Može nešto i u HR ako je cijena OK.

Po mogućnosti do 450 kn, a može i do 650 ako je noviji uređaj

Hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice