Auto saloni u ZG i okolici

poruka: 11
|
čitano: 29.930
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Auto saloni u ZG i okolici

Pozdrav.

 

Pišite ovdje iskusta sa auto salonima u ZG i okolici ako imate iskustva, ili vaš prijatelj, rođak, šogor...

Konkretno me zanima Kandri auto u Sv. Ivanu Zelini i jedan crni Stilo SW. 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auto saloni u ZG i okolici
Phantom_RI kaže...

Pozdrav.

 

Pišite ovdje iskusta sa auto salonima u ZG i okolici ako imate iskustva, ili vaš prijatelj, rođak, šogor...

Konkretno me zanima Kandri auto u Sv. Ivanu Zelini i jedan crni Stilo SW. 

Mene konkretno zanima Nives Celzijus, no neću biti lijen i daviti ljude po forumu, nego ću joj sam prići {#} Što jednostavno ne nazoveš tamo, pa ako ti ulijevaju povjerenje, dogovoriš posjetu, što imaš do Zeline, pola rezervoara goriva.

14 godina
odjavljen
offline
Auto saloni u ZG i okolici

Pol rezervara? Jer svi žive u zg? Mu vidiš ovo ri u nadimku?

Svi smo mi Mentalist.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auto saloni u ZG i okolici
Jakovp kaže...

Pol rezervara? Jer svi žive u zg? Mu vidiš ovo ri u nadimku?

Da pola rezervoara. Provjereno. I baš zato jer ima RI u nadimku.

14 godina
odjavljen
offline
Auto saloni u ZG i okolici

Svejedno, nisu zanemarive pare samo za razgledavanje, a ako je netko imao iskustva će mu puno olakšati.

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
offline
Auto saloni u ZG i okolici

manje više su sve to izrabljena vozila upitne kilometraže, karambola i ušminkana za prodaju, iako doduše lagunu 2 prije 6 godina sam kupio u auto filipu (bio je na lizingu u belgiji) pa sam se uspio uvjeriti u kilometražu preko lizinga a i samog servisa budući da Renault vodi evidencije. Ali kao što rekoh tada sam se nagledao svačega, i osobno ako je moguće izbjegavam salone i rađe kupujem od vlasnika, urednih servisnih knjižica i ostaloga.....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Auto saloni u ZG i okolici
Salon Lucija auto na Oranicama (ZG) je jedna velika prevara. U sto sam se danas uvjerio. Radi se o vozilu Volvo S 40 2.0 D, 2007 godina, 175 tkm kao orginal i postoji servisna knjizica do 140 tkm. Uz inzistiranje auto sam odvezao u Volvo servis gdje su ljudi ustanovili cuda bozija od tih cuda je i vracanje kilometara. Samo cu se zahvalit gospodi iz servisa koji su toliko ljubazni i predani poslu i sto su mi ustedili 6200 eura.
10 godina
offline
Auto saloni u ZG i okolici

Opće poznata je stvar da se kod takvih najčešće krampovi nalaze.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Auto saloni u ZG i okolici
Auto salon Ružić. Dugo Selo. Prevaranti, lopovi, nista nije onako kako su rekli i kako je dogovoreno. A preko telefona kad se prica s njima pljuju po svim drugim salonima. Pazite se
15 godina
offline
Re: Auto saloni u ZG i okolici
jojo111 kaže...
Auto salon Ružić. Dugo Selo. Prevaranti, lopovi, nista nije onako kako su rekli i kako je dogovoreno. A preko telefona kad se prica s njima pljuju po svim drugim salonima. Pazite se

 Možeš malo opširnije? Zanima me jedan auto kod njih pa da ne idem bezveze.

14 godina
offline
Re: Auto saloni u ZG i okolici
jojo111 kaže...
Auto salon Ružić. Dugo Selo. Prevaranti, lopovi, nista nije onako kako su rekli i kako je dogovoreno. A preko telefona kad se prica s njima pljuju po svim drugim salonima. Pazite se

 Tak ti je svugdje ...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice